Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 13.06.2024, 00:59

Helium

hnt
Вартість
$3.80
+1,12 %
Рейтинг
#137
Капіталізація
$631,345,541.00
Обсяг продажів за 24 години
$16,902,300.00
Обсяг в обігу
166 030 000

Конвертер валют HNT/USD

Що таке Helium? (HNT)

Helium – це мережа на основі блокчейну, яка з'єднує пристрої IoT. Технологія забезпечує зв'язок між пристроями, тоді як система відправляє дані мережевими вузлами. Вузли, що становлять мережу, відомі як гарячі точки в системі. Точки доступу забезпечують покриття загальнодоступної мережі та покладаються на LoRaWAN — протокол рівня керування доступом до середовища, що має хмарний компонент, до якого можуть підключатися такі платформи, як Helium.

 

Helium Crypto Token (HNT) — це нативна криптовалюта блокчейна Helium. По суті кожен персональний комп'ютер, ноутбук, смартфон може запустити додаток і стати частиною мережі, отримуючи токени HNT, таким чином «добуючи» криптовалюту в залежності від обсягу обмінних даних. 

 

Історія та команда Helium

 

Мережа Helium була запущена у липні 2019 року. Її основна мережа дозволяє бездротовим пристроям із низьким енергоспоживанням взаємодіяти один з одним та передавати дані по мережі вузлів.

 

Амір Халім, Шон Фаннінг та Шон Кері стали співзасновниками Helium у 2013 році. Проект залучив понад 53 мільйони доларів у чотири окремі раунди фінансування з 2015 по 2019 рік. Мережа нарешті запрацювала у 2019 році, маючи намір вирішити спільні проблеми, зазначені у секторі IoT, зокрема конфіденційність.

 

У чому цінність проекту Helium

 

Цінність Helium визначається його корисністю, технічними можливостями, актуальністю проекту та його технологією. Є кілька компонентів мережі Helium (HNT), які гарантують, що вона виконує свої обов'язки безперешкодно та без збоїв:

  1. Proof-of-Coverage (PoC) – це алгоритм, який використовує Helium. З PoC мережа та блокчейн можуть використовувати унікальні властивості, що надаються радіочастотою, для створення доказів, корисних для мережі та користувачів.

  2. WHIP — протокол бездротової мережі з відкритим вихідним кодом, створений для малопотужних пристроїв. Таким чином, пристрої можуть робити безпечні, незмінні та перевірені заяви про своє місцезнаходження у певний час. І блокчейн здатний це зафіксувати.

  3. Механізм консенсусу заснований на протоколі візантійської стійкості до відмови HoneyBadger і дозволяє мережним вузлам досягати консенсусу навіть при зміні швидкості з'єднання.

Варто зазначити, що ринкова вартість HNT схильна до волатильності на ринку, а іноді і непередбачуваним розворотам тренду, тому реальна вартість проекту часто відрізняється від ринкової ціни HNT.

 

Як придбати HNT

 

Проведіть незалежне дослідження та інвестуйте, ґрунтуючись лише на тій інформації, якій довіряєте. Щоб придбати токени Helium, виконайте наступний алгоритм дій:

  • перейдіть на сайт обміну криптовалюти;

  • створіть обліковий запис та підтвердіть свою особу, якщо це необхідно;

  • дотримуйтесь інструкцій на сайті, щоб купити монети HNT;

  • дочекайтеся, доки ваші монети з'являться на вашому біржовому акаунті;

  • якщо ви хочете отримати повний контроль над своїми активами, відправте їх з біржі на свій гаманець із самостійним зберіганням.

Слід зазначити, що покупка HNT – не єдиний спосіб їх придбати. Ви також можете заробляти монети, видобуючи їх або створюючи покриття для мережі за допомогою точок доступу Helium.

 
ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰