Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 17.06.2024, 03:59

Fantom

ftm
Вартість
$0.643829
+0,37 %
Рейтинг
#61
Капіталізація
$1,812,057,464.00
Обсяг продажів за 24 години
$80,593,800.00
Обсяг в обігу
2 803 630 000

Конвертер валют FTM/USD

Що таке Fantom? (FTM)

Fantom (FTM) — це новий блокчейн-протокол смарт-контрактів, орієнтований на конкуренцію з Ethereum, що поєднує в собі швидкість і низьку ціну. Токен FTM можна використовувати для стейкінгу, управління ланцюжком та оплати платформи у мережі Fantom. 

 

Fantom використовує механізм Proof-of-Stake, при цьому FTM виступає як стейкінгова монета для захисту своєї децентралізованої мережі та транзакцій. Більше 500 000 токенів FTM використовуються для живлення вузлів валідації, які відповідають за блокування токенів та перевірку транзакцій. Дійсно, розміщення токенів FTM забезпечує економічні стимули для користувачів Fantom, щоб вносити свій внесок у безпеку мережі, а також є засобом збільшення прибутку.

 

Історія токена FTM 

 

В останньому кварталі 2018 платформа запустила власну валюту FTM, яка почала торгуватися за ціною близько 0,02 долара. У цей час було запущено первинну пропозицію монет (ICO), яка склала 40 мільйонів доларів. Потім це було використано на фінансування проекту.

 

Токен FTM — це криптовалюта для внутрішньоплатформних платежів зі швидким, дешевим та надійним процесом транзакцій.

 

З того часу ціна FTM значно зросла одночасно із стійким розвитком усього проекту. У грудні 2021 року він досяг історичного максимуму в 3,48 долара, а зараз торгується на рівні 1,23 долара. 

 

Унікальність Фантома

 

Ethereum повільний і дорогий у використанні, і залишиться таким (за умови, що активність залишиться колишньою) доти, доки не будуть реалізовані оновлення протоколу. Але Фантом відрізняється рядом переваг:

  1. Перевіряє транзакції приблизно за 1 секунду.

  2. Lachesis підтримує високу масштабованість понад сотню вузлів у мережі Fantom. 

  3. Lachesis робить Fantom децентралізованим та безпечним у підході без лідера; це означає, що унікальні ролі, такі як веб-адміністратор або центральний контролер, не мають влади над системою.

  4. Смарт-контракт Fantom був написаний на Solidity, мові програмування на основі Ethereum, та його функція сумісна як з Fantom, так і з Ethereum у крос-ланцюжку. Для цього розробники можуть підключити свої смарт-контракти до Ethereum і повністю насолодитися високою продуктивністю Fantom. 

 

Lachesis Consensus — це алгоритм BFT (асинхронна візантійська стійкість до відмови). У Fantom кожен вузол Lachesis включає спрямований ациклічний граф (DAG) для визначення та перевірки порядку блоків подій у системі. Після незалежного завершення подій підтверджені блоки будуть об'єднані у фінальний ланцюжок як частину базового рівня Fantom. 

 

Як купити FTM 

 

FTM доступний практично на всіх основних централізованих та децентралізованих біржах, таких як Binance, Coinbase, FTX, Gemini та багатьох інших. FTM також доступний на основних криптогаманцях.

 

Відкрити обліковий запис на біржі досить просто, і зазвичай ви можете здійснити покупку протягом кількох годин після реєстрації. Після того як ви завантажили необхідні облікові дані, такі як паспорт, ви можете приступити до поповнення свого рахунку та вибрати найкращу валютну пару для покупки.

 

З багатьма перевіреними функціями та майбутніми проектами покупка FTM може бути вигідною інвестицією.