Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 22.06.2024, 01:59

eCash

xec
Вартість
$0.0000314
-0,25 %
Рейтинг
#124
Капіталізація
$618,782,490.00
Обсяг продажів за 24 години
$6,374,630.00
Обсяг в обігу
19 718 500 000 000

Конвертер валют XEC/USD

Що таке eCash? (XEC)

eCash – це цифровий грошовий продукт, який забезпечує спосіб оплати продуктів та послуг, не вдаючись до паперових грошей чи монет.

 

Можливості купувати товари за допомогою криптовалюти за останні роки покращали. Тепер eCash (XEC) прагне продовжити цю тенденцію зі своєю криптовалютою, що призначена для повсякденних покупок. Мережа готова до масового впровадження завдяки консенсусному рівню eCash, що підтримує понад п'ять мільйонів транзакцій на секунду (TPS).
 

Коротка історія розвитку eCash

 
На початку липня 2021 року валюта Bitcoin Cash ABC була перейменована на eCash (XEC). eCash — це еволюційний продукт, що сягає своїм корінням в інші платіжні концепції. Ви також помітите, що eCash використовує протокол управління та механізм консенсусу Proof-of-Stake (PoS). Токен eCash (XEC) – це власний токен екосистеми eCash. Усі власники монет BCHA можуть конвертувати свої активи у токени XEC у співвідношенні 1:1 000 000.
 
Мета платформи – стати платіжним сервісом для міжнародних транзакцій, який буде швидким, безпечним та простим у використанні. Токен eCash має стати надійними грошима, які можна буде використовувати у будь-якій точці світу.

Як працює eCash

 
Користувач eCash завантажує електронні гроші зі свого банківського рахунку та зберігає їх на жорсткому диску. Гроші проходять через банк електронних грошей, щоб транзакцію можна було перевірити. Потім продавець або постачальник може сплатити свої витрати за допомогою eCashor, завантаживши її на традиційний банківський рахунок для подальшого використання. Для транзакцій із електронними грошима виникли дві моделі:
 
  1. Онлайн-форма eCash, представлена ​​DigiCash, для всіх типів інтернет-транзакцій.
  2. Автономна форма електронних грошей включала картку із цифровим кодом, яка замінила паперові гроші. Mondex розробила та протестувала цю модель у різних банках, але тепер компанія перейшла до розробки та управління смарт-картами, які також використовуються для фінансових транзакцій.
 
Транзакції не обкладаються комісією, крім невеликої суми, яку стягує компанія електронних грошей.