Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 25.06.2024, 16:59

Chiliz

chz
Вартість
$0.078306
+0,41 %
Рейтинг
#111
Капіталізація
$698,104,245.00
Обсяг продажів за 24 години
$64,440,500.00
Обсяг в обігу
8 888 890 000

Конвертер валют CHZ/USD

Що таке Chiliz? (CHZ)

Chiliz — це криптовалюта для спортивних і розважальних платформ, яка дозволяє купувати та продавати брендовані фан-токени. 

Наприклад, користувачі можуть купувати токени вболівальників у міжнародних спортивних команд і організацій. Кількість токенів обмежена, їх правом власності можна торгувати, а їхня ціна залежить від ринку. Також токени вболівальників можна використовувати для голосування в ряді опитувань і отримання спеціальних винагород у мобільному застосунку Socios.com.

Завдяки партнерству з децентралізованою мережею Chainlink і екосистемою продуктів Blockchain Enjin Chiliz платформа може створювати NFT для спортивних клубів і команд, але сам CHZ не є незамінним токеном. Наразі CHZ можна використовувати лише для покупки цифрових предметів колекціонування, таких як жетони фанатів.

Історія створення chiliz

Chiliz належить мальтійській групі Mediarex, глобальній спортивній та розважальній організації, яка була заснована у 2012 році. Mediarex залучили в проєкт 66 мільйонів доларів США через приватне розміщення, найбільша частина яких використовується для фінансування першого у світі застосунку для залучення та нагородження спортивних вболівальників Socios.com.

Ювентус став першим клубом, який почав випускати власні фан-токени (JUV) на Socios.com, пропонуючи фан-токени та даючи своїм уболівальникам можливість голосувати за команду через Blockchain.

У жовтні 2018 року Chiliz заробила 8,8 мільярда CHZ. Пізніше CHZ був публічно зареєстрований на основних біржах криптовалют.

Ринок криптовалюти chiliz (який загальний обсяг, як розвивається і т.д.)

13 березня 2021 року ціна Chiliz досягла рекордного рівня в 0,8915 долара. На початок травня 2021 року в обігу було 5 586 355 378 CHZ або 63% від їх загальної пропозиції.

Актуальний стан криптовалюти та її поточний курс ви можете дізнатися у графіку на “Мінфіні”.

Де можна купити chiliz?

Ви можете придбати токен CHZ за допомогою кредитної та дебетової картки, ваучерів на Socios.com або безпосередньо через найпопулярніші світові криптобіржі

Однак перед придбанням обов’язково радимо зважити всі ризики: інвестування передбачає як примноження, так і втрату коштів.

ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰