Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 25.06.2024, 20:59

Cardano

ada
Вартість
$0.39374
+0,17 %
Рейтинг
#11
Капіталізація
$13,972,351,141.00
Обсяг продажів за 24 години
$318,820,000.00
Обсяг в обігу
35 420 700 000
Купити

Конвертер валют ADA/USD

Що таке Cardano? (ADA)

Що таке Cardano

Епоха ICO у крипто-світі вже давно пройшла, подарувавши нам багато нових та перспективних проектів: Link, BAT, Bancor, EOS. Одним із таких революційних проектів вважається Cardano.

Cardano – це блокчейн-платформа, призначена для обробки транзакцій з використанням спеціальної криптовалюти під назвою ADA. Cardano також називає себе публічним блокчейном третього покоління. Його співтовариство працює над поліпшенням своїх попередників, таких як біткоін та ефіріум.

Дорожня карта проекту Cardano

Дорожню карту можна розбити на п'ять етапів:

  1. Перша фаза мережі – Byron. Ця епоха ознаменувала створення основної архітектури мережі та реалізації основних функцій протоколу для забезпечення безперебійної роботи мережі та її базової технології. 
  2. Епоха Shelley встановила більш високий рівень децентралізації на платформі. 
  3. Третя епоха, Goguen, принесла Cardano смарт-контракти, що дозволило створювати децентралізовані програми у мережі. 
  4. Четверта ера, Basho, буде включати масштабування мережі блокчейна, додавання рішень, спрямованих на підвищення її продуктивності і стабільності. 
  5. Voltaire створить автономну децентралізовану мережу, передавши відповідальність за майбутнє співтовариству Cardano і буде останньою ерою дорожньої карти.

Згодом стане ясніше, чи буде Cardano лідируючим загальним блокчейном третього покоління і домінуючою платформою для смарт-контрактів або конкуренти виявляться швидше та привабливіше.

Криптовалюта ADA 

$ADA, нативна криптовалюта Cardano, використовується для peer-to-peer переказів та виконання операцій з блокчейном, багато в чому схожою на роботу між $ETH та Ethereum. Валюта Cardano ADA не видобувається, як біткоін. Замість майнерів є валідатори, які вибираються мережею залежно від того, скільки валюти ADA у них є на сьогодні.

Якщо вони вибрані для перевірки транзакцій у блоці, то роблять ставку на те, наскільки вони впевнені у можливості перевірки всіх транзакцій. Якщо блокчейн перевіряє блок валідатора, він фактично виграє ставку та отримує винагороду в ADA.

Як купити криптовалюту ADA

Cardano – амбітний проект, метою якого є створення інфраструктури блокчейну у крипто-екосистемі. Хоча, на жаль, проект розвивається повільніше, ніж його прямий конкурент Ethereum, але він також має грандіозну мету.

Купити $ADA зручніше через класичні централізовані біржі (CEX), які дозволяють створити ордер на купівлю або продаж потрібної криптовалюти. Зазвичай, купівля здійснюється за долари США. Після того, як ваш ордер закриється, ви побачите свій $ADA на гаманці.

ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰