Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 28.11.2023, 16:00

Bitcoin Cash

bch
Вартість
$222.70
+0,39 %
Рейтинг
#22
Капіталізація
$4,343,580,852.00
Обсяг продажів за 24 години
$126,339,000.00
Обсяг в обігу
19 571 300

Конвертер валют BCH/USD

Що таке Биткоін кеш? (BCH)

Bitcoin cash: що за криптовалюта та де придбати

Bitcoin Cash (BCH) — це форк (відгалуження) від найпершої та найпопулярнішої криптовалюти Bitcoin (BTC). Що це за валюта та наскільки вигідна інвестиція в неї? Розбираємо далі.

Що таке Bitcoin cash

Bitcoin Cash — це децентралізована однорангова електронна готівкова система, яка не залежить від жодного центрального органу, як уряд чи фінансова установа.

Це криптовалюта, яка має багато схожих на біткойн (BTC) характеристик, але також має і низку змін і особливостей, які відрізняють її від першої криптовалюти. 

Bitcoin Cash вважається “розгалуженням”, або “форком” біткойна. Хоча прихильники даної криптовалюти стверджують, що Bitcoin Cash навіть більше відповідає оригінальному баченню створення однорангової електронної готівкової системи, написаному розробником/розробниками Bitcoin під псевдонімом Сатоші Накамото.

Історія створення Bitcoin cash

Bitcoin Cash був створений групою користувачів Bitcoin у 2017 році. Ці користувачі не погодилися з дорожньою картою, запропонованою головною групою розробників проєкту Bitcoin Core. На їхню думку, протокол вимагав інших технічних рішень, щоб довести Bitcoin до глобальної аудиторії.

Ринок Bitcoin cash: загальний обсяг, як розвивається

У квітні 2020 року третій халвінг (ділення навпіл) знизив ставку емісії з 12,5 до 6,25 BCH на блок. На той момент було розповсюджено 18,3 млн із 21 млн монет (87,5% від загальної кількості). Четвертий халвінг, що має відбутися у 2024 році, вдвічі зменшить емісію криптовалюти до 3,125 BCH і так далі приблизно до 2136 року, коли останній халвінг вдвічі зменшить винагороду за блок до 0,00000168 BCH.

Зафіксований графік поставок Bitcoin Cash робить його унікальним серед стійких активів. Для порівняння, пропозиція золота, хоча й обмежена, все ж залежить від сил попиту та пропозиції. Оскільки ціна на золото зростає, більше золотошукачів стимулюються до пошуку золота. Це призводить до збільшення пропозиції золота, що тисне на ціну, в той час як Bitcoin Cash залишається відносно передбачуваним.

Де можна купити Bitcoin cash

Bitcoin Cash (BCH) популярна та доступна криптовалюта. Її можна придбати на криптовалютних біржах, таких як Coinbase, Binance та інших.

Однак перед купівлею зважте всі ризики: інвестиція в криптовалюти може призвести як до примноження, так і до втрати активів.