Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 24.06.2024, 17:00

Avalanche

avax
Вартість
$24.91
+0,3 %
Рейтинг
#14
Капіталізація
$9,776,889,828.00
Обсяг продажів за 24 години
$563,538,000.00
Обсяг в обігу
393 754 000
Купити

Конвертер валют AVAX/USD

Що таке Avalanche? (AVAX)

Avalanche — це блокчейн-платформа, запущена у 2020 році на блокчейні Ethereum. Далі ми розкажемо як функціонує платформа та її токен AVAX.

 

Про платформу та її токен

 

Avalanche створена для розв’язання проблеми щодо масштабованості, безпеки та децентралізації у блокчейні. Вона усуває перелічені проблеми завдяки своєму унікальному механізму Proof of Stake (PoS).

 

Як і Ethereum, Avalanche підтримує смарт-контракти для запуску децентралізованих застосунків (dApps) у своїй мережі. 

 

Оскільки смарт-контракти Avalanche написані на мові Solidity, яку також використовує Ethereum, вони можуть забезпечити підвищення сумісності блокчейну з рядом децентралізованих фінансових (DeFi) екосистем.

 

AVAX, рідний токен платформи Avalanche, використовується для забезпечення транзакцій у екосистемі платформи. Токен є засобом для розподілу системних винагород та полегшення транзакцій у мережі шляхом сплати комісій.

 

Станом на листопад 2022 року, в обігу є 297,6 млн токенів AVAX із загальної кількості 720 млн токенів. Avalanche має обмежену кількість монет AVAX, які діють як механізм проти інфляції. У той же час спільнота Avalanche має повноваження вирішувати, з якою швидкістю досягається обмеження пропозиції на Avalanche.

 

Де можна купити токен Avalanche (AVAX)?

 

Купити криптовалюту AVAX можна як на самій платформі Avalanche, так і на різних криптовалютних біржах. Однак перед купівлею даного токену зважте всі ризики інвестування: вони можуть нести як прибуток, так і його втрату.

 
ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰