Мінфін - Курси валют України

Встановити

Умови отримання кредиту SOS Credit

СтавкаТермінСума
Перший0.01% в деньвід 7 до 30 днів до 10000 грн
Повторний3% в деньдо 30 днів до 15000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Рейтинг компанії: 77.11 / 100

SOS Credit (СОС Кредит) — це зручний сервіс кредитування, дозволяє оформити онлайн мікрозайм на будь-які цілі на короткий термін. Компанія веде свою діяльність на ринку України з 2014 року. Кредити надаються ТОВ «СОС Кредит» (код ЄДРПОУ: 39487128).

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 144 от 20.08.2015, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Ліцензія видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 26.01.2017 (безстрокова).

Директор: Тімофєєв Ярослав Андрійович

Переваги і недоліки в компанії SOS Credit

— швидке онлайн оформлення заявок,

— миттєвий переказ коштів на карту

— компанія не має прихованих платежів і комісій та не бере гроші за розгляд заявки

— всі дані клієнтів і фінансові операції захищені

До недоліків можна віднести:

— при простроченні зростає відсоткова ставка

— при оформленні першого кредиту необхідно завантажити фото документів

Мінімальні вимоги до позичальників в SOS Credit

— вік — від 18 років

— мати українське громадянство

— наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни

— мати банківську картку, видану будь-яким українським банком

— наявність діючого мобільного номеру та адреси електронної пошти

Основні умови кредитування в SOS Credit

SOS Credit готовий надати позику від 500 до 10 000 грн при першому зверненні. При успішному і своєчасному погашенні позики компанія може збільшити допустиму суму позики до 15 000 грн. Взяти кредит можна на термін до 30 днів без урахування пролонгації.

Як отримати кредит в SOS Credit

Першим етапом, який необхідно пройти для отримання кредиту, являється реєстрація на сайті. Після успішного підтвердження номера мобільного телефону та електронної адреси, виберіть бажану суму займу та термін кредитування за допомогою калькулятора на головній сторінці. Для завершення процедури потрібно ввести персональну інформацію у аплікаційній формі, завантажити документи та верифікувати банківську карту. Після ознайомлення з договором кошти поступлять на банківський рахунок позичальника протягом 5 хвилин.

Оформлення онлайн-заявки займе до 20 хвилин для тих, хто робить це вперше, і до 5 хвилин для постійних клієнтів.

Як повернути кредит

Компанія «SOS Credit» пропонує кілька варіантів погашення кредитних зобов'язань:

— в особистому кабінеті за допомогою карти (Visa чи MasterCard)

— за допомогою терміналу Приватбанку

— по реквізитам у касі будь-якого українського банку

— у будь-якому відділенні Укрпошти по всій території України

Програма лояльності

У компанії діє програма лояльності. Після закриття першого кредиту, позичальник опиняється на першому рівні програми лояльності і отримує знижку -5%. Максимальна знижка -50% і присвоюється на восьмому рівні.

Головний офіс:04070, м. Київ, вул. Почайнинська, 23
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 15

1/5
dashaanova2021-09-06 09:31:23
Взяла один раз у них кредит, не успела вовремя заплатить. На второй день просрочки звонит какая-то баба с претензиями мол « вы что не можете громче говорить, а откуда у вас день» я ей отвечаю, что какая разница я сегодня закрою кредит. Она говорит мне « большая разница меня это волнует» я уже не выдержала начала орать на нее что я же сказала что закрою кредит какая разница откуда у меня деньги, она начала мне грубить хамить и я ее послала! Больные сотрудники, набирайте нормальных людей а не этих дегенератов!
1/5
Ayn2021-08-08 17:54:49
Пишут, что первый кредит под 0,1 процента, ты подаешь заявку на такой процент, а они в это время сами его гораздо повышают, не акцентируя вообще внимание на этом, высылают вам код для подтверждения кредита, а потом через время вы в шоке от того, сколько уже вам насчитали процентов. Не берите, очень хитро дурят людей
1/5
vasyletsanna2021-07-28 16:52:57
Уважаемые! Прекратите рассылку на номер телефона 0999582779! Я несколько раз обращалась с этой просьбой к Вашим операторам, но все равно получаю ненужные смс!
1/5
Mariannamp2021-05-31 21:02:52
Найгірша компанія, яка може бути, ніколи не беріть тут кошти, за два дні прострочки вони погрожують і розмовляють не виховано з клієнтом, це просто жах
3 червня 2021, 18:07
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 03.06.2021).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
1/5
Kadni4onok2021-05-19 15:16:29
Начали звонить мне с данной компании! Сразу скажу, что я кредиты ни в данной конторе, ни в какой другой ни брала. Для этого есть банки, в которых работают адекватные сотрудники, имеющие высшее образование! Начали мне звонить и говорить, якобы моя сестра взяла кредит и они не могут до нее дозвониться. Мы с сестрой не общаемся, и ничего о ее кредитах я не знаю. Контактного номера ее телефона у меня также нет. Сотрудник SOS credit очень грубо на повышенных тонах общался со мной и говорил, что у моей семью большие проблемы. Последующие разговоры я записала на телефон, сначала предупредив их об этом. После этого мне на вайбер пришло сообщение с угрозами: прислали мое фото, ниже которого добавили непристойную надпись. И написали, что у меня есть 3 часа на оплату, в противном случае фото полетит по сетям. Как то так… Еще раз скажу лично я никакого кредита не брала, согласия на обработку моих персональных данных не давала, поручителем не выступала!!! На каком основании эта компания мне звонит и угрожает мне? Судя по стилю общения и лексике: сотрудники этой компании бывшие или настоящие ЗЕКи!!! Такие компании следует лишать лицензии!!! Могу предоставить скрины и аудиозаписи в подтверждение моих слов! Буду писать жалобу в НАЦБАНК и заявление в полицию!
1/5
vsolovieva2021-05-18 20:15:12
Имела неосторожность связаться с данной МФО, а так же мне посчастливилось пообщаться с их великолепными и, главное, профессиональными, работниками колл-центра. Звонила девушка, в хамском и приказном тоне требовала вернуть долг, угрожала звонкам родственникам и на работу. Мною было отправлено заявление о реструктуризации для ознакомления в данную компанию, о чем я сообщила сотруднику, на что она заявила, что мне такая функция не положена. Насколько мне известно, решение о реструктуризации принимает кредитный комитет, или любой другой уполномоченный орган на предприятии, который предусмотрен уставом предприятия, но никак не рядовой сотрудник колл-центра. Далее девушка стала, зачем-то, спрашивать откуда у меня деньги на юриста и на содержание автомобиля, что ее, по моему мнению, касаться не должно и такие вещи спрашивать у клиента — верх невоспитанности. На мое заявление о том, что подобные действия компании являются нарушением моих прав, девушка с сарказмом спросила «какие у вас права?», вероятно, намекая, что, если я взяла кредит в их компании, то все права, которые гарантирует мне Конституция Украины, автоматически аннулируются. Не рекомендую связываться с данной МФО ни действующим клиентам, ни потенциальным, если не хотите потом слушать подобное в свой адрес. Так же надеюсь, что с вступлением в силу изменений в закон Украины «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» подобные компании будут штрафовать за нарушение этичного поведения при взаимодействия с потребителями.
1/5
leo68k2021-04-05 23:39:41
взал кредит всего 2000 грн под 0,01% в день на 14 дней как первый кредит у них и когда на 14-й день собирался эго полностью погашать вдруг выяснилось что оны насчитали 600 грн! % позвонив к ним отвечают что это так их система посчитала %
Я предупредил что либо погашаю их кредит + 0,01% в день либо не отдаю ничего
Чтож прийдётся год другой слушать их ззвонки и периодически посылать на х…
пока им не надоест и они продадут кредит колекторам а потом уже либо им предлагать погашение на моих условиях либо посылать пока не согласятся но на это уйдёт тоже прибл год
8 квітня 2021, 13:53
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 08.04.2021).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
1/5
VitaliyChernish2021-01-12 15:48:15
Невідомими особами в даній компанії на мої паспортні дані було оформлено онлайн кредит. Про даний факт шахрайства дізнався з бюро кредитних історій, а не від співробітників даної організації через місяць. Вже була прострочка по відсоткам. З моєї сторони на юридичну адресу Сос Кредит були відправлені заказні листи про факт шахрайства щодо оформлення кредиту на мої паспортні дані. Організація на протязі двох місяців і дотепер офіційно не відреагувала на мої листи. По даному факту відкрито кримінальне провадження. Прострочені відсотки нараховуються і дотепер.
1/5
aleksandrita922020-12-18 18:26:05
Не связывайтесь ни при каких обстоятельствах! Если не хотите чтоб вам и семье угрожали эти зеки даже если вы не должны им ни копейки! Сначала начали звонить, а потом писать угрозы вплоть до того что СОЖГУТ ЗАЖИВО ребенка!!!
Таких судить надо а не деньги у них одалживать!
5/5
Varvarka2020-10-16 10:16:57
Всем привет! Единственная МФО с нормальной навигацией по сайту и техподдержка оперативно отвечает, а не ждешь сутки пока кто-то выйдет на связь. Помогли мне оформить пролонгацию, так как мой любимейший начальник опять задерживал ЗП.

Умови отримання кредиту SOS Credit

Сума при першому кредитідо 10000 грн
Сума при повторних кредитахдо 15000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 7 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицідо 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.01% в день
Комісії, перший кредитСтавка розраховується від тіла кредиту
Відсоткова ставка при повторних кредитах3% в день
Комісії, повторний кредитСтавка розраховується від тіла кредиту
Термін розгляду заявкивід 15 сек.
Необхідні документиІПН, паспорт
Вікові обмеження18-90 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від SOS Credit

Швидко: ви можете отримати гроші за 5 хвилин, не виходячи з дому!
Просто: ніяких черг або бюрократії - щоб отримати кредит, вам знадобляться тільки інтернет і банківська картка
Прозоро: SOS Credit Не бере грошей за розгляд заявки і не має ніяких прихованих платежів і комісій
Безпечно: всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені

Як отримати кредит в SOS Credit

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит SOS Credit

 1. Оплата на розрахунковий рахунок
 2. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 3. Через термінали самообслуговування
 4. Через термінали Приватбанку

SOS Credit: як взяти кредит в організації, відгуки та умови

Сервіс дистанційного кредитування «SOS CREDIT» – зручний і простий спосіб отримати невелику позику цілодобово, незалежно від календарної дати.

Потенційним позичальником може стати будь-який громадянин України, який має на руках цивільний паспорт, карту і безперебійний вихід у всесвітню мережу. Кредитор гарантує прозорі умови, доступну і надійну послугу повсюдно на території країни.

Велика кредитна корпорація «SOS Credit Holding B.V.», розташована в Нідерландах, дала початок української кредитної компанії «SOS CREDIT», яка отримала дозвіл на фінансову діяльність від Національного Банку країни в 2015 році (Свідоцтво IK №144 від 20.08.2015 р).

Офіційне представництво компанії розташовано в місті Київ, за адресою вул. Почайнинська, д. 23. Графік роботи у сервісу 24/7, що дозволяє отримувати фінансування в будь-який зручний для клієнта час.

Протягом всього часу функціонування МФО працює виключно в рамках українського законодавства, надаючи тільки чесні кредити з прозорими умовами кредитного договору, без «дрібного шрифту».

Для підтримки зв'язку зі своєю цільовою аудиторією кредитор надає на вибір кілька способів зв'язку:

 • номер гарячої лінії – 0800211767;
 • електронна пошта – support@sos-credit.com.ua;
 • швидкий чат з оператором.

Офіційний сайт МФО створений таким чином, щоб потенційний клієнт відразу отримав максимум необхідної інформації про кредит і без проблем зміг оформити заявку на позику. Крім традиційного способу подачі заявки – через форму сайту, пропонується новинка – запит кредитних коштів по телефону за допомогою смс.

Функціональний і комфортний особистий кабінет відкриває широкі можливості перед клієнтом і гарантує високий рівень захисту особистих даних. Всі стандарти безпеки розроблені відповідно до останніх європейських інновацій.

Які умови пропонує СОС Кредит?

При першому зверненні клієнт отримує доступ до невеликого кредитного ліміту: отримати можна від 500 грн. до 5 тис. грн. Однак при повторному зверненні ця цифра може зрости аж до 15 тис. грн. Клієнт робить запит на необхідну суму, але отримує ліміт, який схвалить кредитор, виходячи з наявної інформації про платоспроможність клієнта.

Термін кредитування позичальник регулює самостійно в заданих значеннях від 1 до 30 діб. Однак клієнт завжди може здійснити дострокову виплату заборгованості цілком або частково, без необхідності сплати додаткових комісій.

При неможливості погашення позики в заздалегідь обумовлені терміни, кредитор дає право скористатися послугою пролонгації кредитної угоди, за умови сплати всіх нарахованих відсотків за фактичний час використання кредитних коштів. Кількість пролонгацій не обмежена, але терміни продовження можуть бути обрані в заданих значеннях на 7, 15 або 30 календарних днів.

Величина позики розраховується зі стандартної відсоткової ставки від 0,99% до 1,99% за кожну добу використання кредитних коштів. Звертаємо увагу, що кредитна ставка зросте, якщо клієнт не потурбуватися своєчасним погашенням заборгованості – до 3% на добу.

Вперше звернулися клієнти отримують право участі у стартовій програмі лояльності, яка передбачає зниження процентної ставки на перші дві угоди вполовину.

Час розгляд заявки мінімальний – від 15 сек. Відповідь надходить на телефон кредитора, а переказ коштів здійснюється на іменну банківську карту, оформлену на ім'я одержувача в одному з українських банків (рахунок в нацвалюті).

Категорії громадян, які можуть взяти мікропозику в СОС Кредит

У компанії практично немає обмежень. Отримати позику можуть зайняті і тимчасово безробітні громадяни, самозайняті й ті, хто отримує «сіру» зарплату, студенти та пенсіонери, а також мами в декретній відпустці. Всі, хто має хоча б одне регулярне джерело доходу (документальне підтвердження рівня доходу не потрібно) також можуть розраховувати на позику.

Основні критерії відбору:

 • громадянство – Україна;
 • прописка і проживання – будь-який населений пункт, виключаючи тимчасово непідконтрольні території;
 • вікові рамки від 18 до 70 років;
 • власник особистої банківської карти.

Плюси і мінуси кредитування в SOS Credit

МФО СОСКредіт має чимало переваг, але перш ніж зважитися на співпрацю необхідно ретельно вивчити всі умови кредитування і порівняти їх з програмами інших МФО. У цьому допоможе рейтинг МФО, який містить максимум інформації і дозволяє швидко орієнтуватися в сучасних кредитних лініях від українських МФО.

Перевагами СосКредіт можна назвати:

 • співпраця з кредитором віддалена, тобто клієнтові не доведеться гаяти час на візит до філії кредитної компанії;
 • рішення приймає спеціалізоване автоматичне програмне забезпечення, яке виключає людський фактор при видачі рішення;
 • угода може бути закрита раніше терміну або продовжена за бажанням позичальника, також доступна реструктуризація боргу;
 • способів погашення заборгованості;
 • вигідна програма лояльності для постійних позичальників;
 • в число клієнтів можуть потрапити менш захищені верстви населення (учні ВНЗ, громадяни пенсійного віку, безробітні тощо);
 • кредитор не скупиться на проведення акційних програм і розіграшів з цінними призами.

Без недоліків теж не обходиться:

 • пролонгація передбачає оплату відсотків за минулий час;
 • без карти отримати гроші не вийде;
 • заявки обробляє автоматичне ПО. Якщо вам відмовлять у позиці – причину ви так і не дізнаєтеся;
 • знижка в 50% буде діяти тільки на два перших позики, потім буде встановлюватися стандартна ставка, і отримати нову знижку можна тільки пройшовши всі рівні програми лояльності.

Процес оформлення позики в SOS Credit: крок за кроком

КРОК №1. Вибір відповідних параметрів і прорахунок ризиків.

 1. Кредитний калькулятор допоможе розрахувати суму переплати і тверезо оцінити свої можливості, для цього необхідно пересунути бігунки на бажані позначки.
 2. Промокодом поширюються за допомогою засобів масової інформації та офіційних спільнот групи, якщо він у вас є, то на цьому етапі його можна ввести. Це допоможе знизити величину переплати.
 3. Підтверджується бажання укласти угоду клікнувши «отримати кредит».

КРОК №2. Проходження реєстрації або авторизація користувача.

 1. Постійний клієнт просто вводить вже наявні реквізити для входу і потрапляє в особистий кабінет. Новачки проходять процедуру реєстрації нового користувача системи.
 2. Вводяться дані з документів (паспорт, ІПН), особиста і контактна інформація, а також реквізити банківського носія.
 3. Тут же доведеться дати згоду на обробку персональних даних, в іншому випадку пройти далі не вийде.
 4. Всі введені дані перевіряються і підтверджуються.
 5. На вказаний контактний номер приходить смс, яке необхідно продублювати на сайті в спеціальній формі і підтвердити бажання продовжити оформлення.

КРОК №3. Відповідь кредитора.

 1. Відповідь приходить протягом 15 хвилин. Якщо відповіді в зазначений час не надходило, слід перевірити ще раз всі свої дані на предмет невідповідностей.
 2. Як тільки прийде смс зі схваленням, статус заявки змінитися в особистому профілі на сайті МФО.

КРОК №4. Підписання договору і отримання коштів

 1. Договір підписується віддалено за допомогою простої електронного підпису.
 2. Гроші на карту переводяться відразу після підписання.
 3. До оформлення по смс допускаються тільки постійні клієнти. Для отримання послуги необхідно відправити повідомлення в наступному форматі: сума кредиту * термін, на номер (067) 01 01 767.

Сервіс дав відмову. Що робити?

Представники компанії роблять акцент на тому, що рішення приймає програма, тому працівники гарячої лінії не зможуть дати відповіді на питання – чому відмовили у позиці? Якщо це все ж сталося, варто зробити наступне:

 • перевірити ще раз правильність введених даних – будь-яка помилка привід для відмови;
 • заповнити при необхідності порожні поля в анкеті, внести більше конкретики в необов'язкових відповідях;
 • перевірити чи є скан-копії документів;
 • змінити параметри кредиту в порядку зменшення;

У разі якщо минулий швидкий кредит онлайн був закритий недавно, в УБКІ могла ще не оновитися база даних, тому надійшла відмова, тоді слід спробувати оформити позику трохи пізніше.

Способи внесення платежу:

 • через особистий профіль – списання відбудеться з прикріпленою до аккаунту карти;
 • за допомогою терміналів самообслуговування;
 • через касу будь-якого банку – знадобляться реквізити компанії і паспорт позичальника;
 • через відділення Укрпошти.

Найбільш оперативний метод – перший. Наступними способами рекомендовано погашати заборгованість за пару днів до крайньої дати погашення, щоб платіж встиг пройти.

Не виплатив заборгованість вчасно: що робитиме SOS Credit?

Після закінчення терміну кредитування у клієнта буде ще три доби, щоб розрахуватися за старою ставкою.

Далі кредитор призначить штрафну ставку – до 3% на добу. Якщо і це не матиме дії, то кредитор відправить дані про невиплату в УБКІ, що зіпсує кредитну історію позичальника, а також внесе його в «чорний список». Борг може бути переданий в колекторське агентство. Крайньою інстанцією залишається суд.

Які акції і дисконтні програми SOS Credit готовий запропонувати?

Нові користувачі отримують можливість оформити дві угоди зі знижкою в 50%. Постійні клієнти мають доступ до участі в програмі лояльності, яка з кожною новою закритій угодою підвищує статус позичальника і знижує рівень переплати за позикою.

Всього передбачено вісім рівнів зі знижкою за позикою від 15% до 50%. Перехід від одного рівня до іншого відбувається по накопиченню певного рівня балів. Бали накопичуються в ході активного використання послуг МФО.

Відгуки користувачів SOS Credit

Як скласти думку про компанію? Звичайно за допомогою відгуків реальних користувачів. Якщо ви вже стали позичальником компанії, напишіть свою думку про рівень обслуговування на Minfin.com.ua, вкажіть детально плюси і мінуси, які були вами знайдені.