Мінфін - Курси валют України

Встановити
SOS Credit

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит SOS Credit

Показати інші кредити

Про компанію

Рейтинг компанії: 77.37 / 100

SOS Credit (СОС Кредит) — це зручний сервіс кредитування, дозволяє оформити онлайн мікрозайм на будь-які цілі на короткий термін. Компанія веде свою діяльність на ринку України з 2014 року.

Юридична назва: ТОВ «СОС Кредит» (код ЄДРПОУ: 39487128).

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 144 от 20.08.2015 р.

Засновник:

 • Паберзіс Улдіс (Латвія) — 90%
 • АТ «Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд «Петрос» — 10%

Бенефіціар: Паберзіс Улдіс (громадянство Латвії)

Директор: Лагутенко Віталій Петрович

Головний офіс:04070, м. Київ, вул. Почайнинська, 23
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 27

1/5
Iudah652023-10-23 15:38:04
Сос кредит — в ситуації сос не допомагає. Тричі намагалася відправити заявку через сайт, і все висне. Дуже підвели, бо гроші потрібні були терміново
1/5
buten882023-09-05 10:33:09
Хотіла взяти кредит, мені в ньому відмовили. Все нічого, аби я не побачила у історії банку де привязана карта списання від даної компанії 32.76 грн. Сума то маленька. Але.… Якщо взяти до уваги всіх людей, які звернулись у дану компанію і в кожного зняли по 30 грн, то компанія найближчим часом стане міліардером. Коли я звернулась до них, вони мені написали, що я не являюсь їхнім клієнтом і гроші у них не має як на жаль знімати. У мене є доказ що вони цим займаються. Бережіть себе. Як їм ще ліцензію МФО видало?
1/5
Artem60482023-05-12 15:41:11
Люди які порушують закон мають бути покарані!
Скористався послугами данної компанї, на жаль. Я мовчу про відсотки, але те що вони роблять — не нормально. Після протермінування договору почали дзвонити з погрозами спочатку мені, а потім близьким. Людина, що дзвоне(Володимир) спілкується дуже не короктною, погрожує, хамить. Майже всі розмови я записав та звернувся з ними до поліцї. Якщо ці відгуки бачить регулюючий орган, будьласка перевірте їх роботу, ці люди не достойні ліцензії НБУ!
1/5
san4o782023-03-17 20:34:52
был кредит в даной компании н, не успел вовремя проплатить, через три дня они каким тоиобращом вышли на мою маму, хотя я ее поручителем не указывал, и поставили ее до ведома за долг, что если я не проплачу то долг передалут коллекторам, когда я зашел в личный кабинет пролонгация уже была не доступна, а проценты состовляли 100%
5/5
Wldslv2022-08-17 15:18:03
До войны на лечение набрался кредитов.
После чего ушла работа и отдать было нечем.
Они звонили иногда и узнавали я в безопасности или нет.
Потом со мной связалась менеджер Екатерина и предупредила что нужно уже платить и для меня сделали особые условия с уменьшением процентов и чоо я должен по факту отдать сколько взял.
У меня не вышло в указанный срок из за форс мажорного обстоятельства выполнить обещание, я попал в дтп. Мне обратно пошли на встречу, на уступки, никакого негатива. Сказали что вот надо платить надо вот про правилам все, но самое главное выздоравливайте. Самая лучшая кредитная организация, в которой клиенты и их безопасность на самом первом месте. Там работают приятные люди, которые не задают глупых вопросов и у них получается вести общение без испорченного настроения. Большой респект тем, кто работает на трубке. Адекватных вам клиентов и меньше проблем на работе!
19 августа 2022, 14:58
Отзыв не засчитан (на 19.08.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
5/5
LPI782022-02-16 18:34:22
Со мной могут не согласиться писавшие ниже отзывы клиенты компании SOS кредит, но я хочу поблагодарить сотрудников компании Бориса, Юлию, Ольгу за понимание, за терпение, за хорошее и доброжелательное отношение. Я впервые взяла кредит в этой компании, всегда делала пролонгацию вовремя, Но январь месяц выдался траурным для нашей семьи, двое похорон, ковид в тяжелой форме, в итоге задержка по оплате кредита более 20 дней. Еще раз хочу выразить благодарность сотрудникам компании, мне сначала дали отсрочку на неделю, потом на другую, в итоге из за указанных выше причин я не могла этим воспользоваться- хотя-бы погасить проценты. Но ни мне, ни моим родственникам никто не звонил, мы договаривались что я перезвоню в согласованную дату, я перезванивала и мне опять шли на встречу. В итоге предложили реструктуризацию долга. С благодарностью за понимание благодарный клиент)
1/5
lenabujnovs23242022-02-04 18:16:16
Сама найгірша компанія. Представник Діана особливо. Постійно розмовляє як ***. Чути взагалі не хоче. Навіть доходе до того що каже захочу 20000 вам напишу долгу.
1/5
pppppppivn2021-12-16 11:59:02
С вами только судится! Отвратительное обслуживание, в начале первого дня просрочки начинают звонить и угрожать, хамить. В этой шарашкиной конторе работают одни дегенераты. Обходите их 10той дорогой и ни когда в жизни не связывайтесь с ними.

Як отримати кредит в SOS Credit

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

SOS Credit: як взяти кредит в організації, відгуки та умови

Сервіс дистанційного кредитування «SOS CREDIT» — зручний і простий спосіб отримати невелику позику цілодобово, незалежно від календарної дати.

Потенційним позичальником може стати будь-який громадянин України, який має на руках цивільний паспорт, карту і безперебійний вихід у всесвітню мережу. Кредитор гарантує прозорі умови, доступну і надійну послугу повсюдно на території країни.

Протягом всього часу функціонування МФО працює виключно в рамках українського законодавства, надаючи тільки чесні кредити з прозорими умовами кредитного договору, без «дрібного шрифту».

Функціональний і комфортний особистий кабінет відкриває широкі можливості перед клієнтом і гарантує високий рівень захисту особистих даних. Всі стандарти безпеки розроблені відповідно до останніх європейських інновацій.

Які умови пропонує СОС Кредит?

При першому зверненні клієнт отримує доступ до невеликого кредитного ліміту, однак при повторному зверненні ця цифра може зрости. Клієнт робить запит на необхідну суму, але отримує ліміт, який схвалить кредитор, виходячи з наявної інформації про платоспроможність клієнта.

Термін кредитування позичальник регулює самостійно. Однак клієнт завжди може здійснити дострокову виплату заборгованості цілком або частково, без необхідності сплати додаткових комісій.

При неможливості погашення позики в заздалегідь обумовлені терміни, кредитор дає право скористатися послугою пролонгації кредитної угоди, за умови сплати всіх нарахованих відсотків за фактичний час використання кредитних коштів. Кількість пролонгацій не обмежена.

Нові клієнти отримують право участі у стартовій програмі лояльності, яка передбачає зниження процентної ставки на перший кредит.

Час розгляд заявки мінімальний . Відповідь надходить на телефон кредитора, а переказ коштів здійснюється на іменну банківську карту, оформлену на ім'я одержувача в одному з українських банків (рахунок в нацвалюті).

Категорії громадян, які можуть взяти мікропозику в СОС Кредит

У компанії практично немає обмежень. Отримати позику можуть зайняті і тимчасово безробітні громадяни, самозайняті й ті, хто отримує «сіру» зарплату, студенти та пенсіонери, а також мами в декретній відпустці. Всі, хто має хоча б одне регулярне джерело доходу (документальне підтвердження рівня доходу не потрібно) також можуть розраховувати на позику.

Основні критерії відбору:

 • громадянство — Україна;
 • прописка і проживання — будь-який населений пункт, виключаючи тимчасово непідконтрольні території;
 • вікові рамки від 18 до 90 років;
 • власник особистої банківської карти.

Плюси і мінуси кредитування в SOS Credit

МФО СОСКредіт має чимало переваг, але перш ніж зважитися на співпрацю необхідно ретельно вивчити всі умови кредитування і порівняти їх з програмами інших МФО. У цьому допоможе рейтинг МФО, який містить максимум інформації і дозволяє швидко орієнтуватися в сучасних кредитних лініях від українських МФО.

Переваги СОСкредит

 • кредит може бути закрит раніше терміну або продовжена за бажанням позичальника, також доступна реструктуризація боргу;
 • вигідна програма лояльності для постійних позичальників.

🛑 Недоліки СОСкредит

 • пролонгація передбачає оплату відсотків за минулий час;
 • заявки обробляє автоматичне ПО. Якщо вам відмовлять у позиці - причину ви можете і не дізнатися.

Процес оформлення позики в SOS Credit: крок за кроком

КРОК № 1. Вибір відповідних параметрів і прорахунок ризиків.

Кредитний калькулятор допоможе розрахувати суму переплати і тверезо оцінити свої можливості.

КРОК № 2. Проходження реєстрації або авторизація користувача.

 1. Постійний клієнт просто вводить вже наявні реквізити для входу і потрапляє в особистий кабінет. Новачки проходять процедуру реєстрації нового користувача системи.
 2. Вводяться дані з документів (паспорт, ІПН), особиста і контактна інформація, а також реквізити банківського носія.
 3. Тут же доведеться дати згоду на обробку персональних даних, в іншому випадку пройти далі не вийде.
 4. Всі введені дані перевіряються і підтверджуються.
 5. На вказаний контактний номер приходить смс, яке необхідно продублювати на сайті в спеціальній формі і підтвердити бажання продовжити оформлення.

КРОК № 3. Відповідь кредитора.

 1. Відповідь приходить протягом 15 хвилин. Якщо відповіді в зазначений час не надходило, слід перевірити ще раз всі свої дані на предмет невідповідностей.
 2. Як тільки прийде смс зі схваленням, статус заявки змінитися в особистому профілі на сайті МФО.

КРОК № 4. Підписання договору і отримання коштів

 1. Договір підписується віддалено за допомогою простого електронного підпису.
 2. Гроші на карту переводяться відразу після підписання.

Сервіс дав відмову. Що робити?

Представники компанії роблять акцент на тому, що рішення приймає програма, тому працівники гарячої лінії не зможуть дати відповіді на питання — чому відмовили у позиці? Якщо це все ж сталося, варто зробити наступне:

 • перевірити ще раз правильність введених даних — будь-яка помилка привід для відмови;
 • заповнити при необхідності порожні поля в анкеті, внести більше конкретики в необов’язкових відповідях;
 • перевірити чи є скан-копії документів;
 • змінити параметри кредиту в порядку зменшення;

У разі якщо минулий швидкий кредит онлайн був закритий недавно, в УБКІ могла ще не оновитися база даних, тому надійшла відмова, тоді слід спробувати оформити позику трохи пізніше.

Способи внесення платежу:

 • через особистий профіль — списання відбудеться з прикріпленою до аккаунту карти;
 • за допомогою терміналів самообслуговування;
 • через касу будь-якого банку — знадобляться реквізити компанії і паспорт позичальника;
 • через відділення Укрпошти.

Найбільш оперативний метод — перший. Наступними способами рекомендовано погашати заборгованість за пару днів до крайньої дати погашення, щоб платіж встиг пройти.

Не виплатив заборгованість вчасно: що робитиме SOS Credit?

Після закінчення терміну кредитування у клієнта буде ще три доби, щоб розрахуватися за старою ставкою.

Далі кредитор призначить штрафну ставку на добу. Якщо і це не матиме дії, то кредитор відправить дані про невиплату в УБКІ, що зіпсує кредитну історію позичальника, а також внесе його в «чорний список». Борг може бути переданий в колекторське агентство. Крайньою інстанцією залишається суд.

Які акції і дисконтні програми SOS Credit готовий запропонувати?

Нові користувачі отримують можливість оформити позику зі знижкою. Постійні клієнти мають доступ до участі в програмі лояльності, яка з кожною новою закритою угодою підвищує статус позичальника і знижує рівень переплати за позикою.

Відгуки користувачів SOS Credit

Як скласти думку про компанію? Звичайно за допомогою відгуків реальних користувачів. Якщо ви вже стали позичальником компанії, напишіть свою думку про рівень обслуговування на Minfin.com.ua, вкажіть детально плюси і мінуси, які були вами знайдені.