Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Рейтинг компанії: 78.61 / 100

SOS Credit (СОС Кредит) — це зручний сервіс кредитування, дозволяє оформити онлайн мікрозайм на будь-які цілі на короткий термін. Компанія веде свою діяльність на ринку України з 2014 року. Кредити надаються ТОВ «СОС Кредит» (код ЄДРПОУ: 39487128).

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 144 от 20.08.2015, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Ліцензія видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 26.01.2017 (безстрокова).

Директор: Тімофєєв Ярослав Андрійович

Переваги і недоліки в компанії SOS Credit

— швидке онлайн оформлення заявок,

— миттєвий переказ коштів на карту

— компанія не має прихованих платежів і комісій та не бере гроші за розгляд заявки

— всі дані клієнтів і фінансові операції захищені

До недоліків можна віднести:

— при простроченні зростає відсоткова ставка

— при оформленні першого кредиту необхідно завантажити фото документів

Мінімальні вимоги до позичальників в SOS Credit

— вік — від 18 років

— мати українське громадянство

— наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни

— мати банківську картку, видану будь-яким українським банком

— наявність діючого мобільного номеру та адреси електронної пошти

Як отримати кредит в SOS Credit

Першим етапом, який необхідно пройти для отримання кредиту, являється реєстрація на сайті. Після успішного підтвердження номера мобільного телефону та електронної адреси, виберіть бажану суму займу та термін кредитування за допомогою калькулятора на головній сторінці. Для завершення процедури потрібно ввести персональну інформацію у аплікаційній формі, завантажити документи та верифікувати банківську карту. Після ознайомлення з договором кошти поступлять на банківський рахунок позичальника протягом 5 хвилин.

Оформлення онлайн-заявки займе до 20 хвилин для тих, хто робить це вперше, і до 5 хвилин для постійних клієнтів.

Як повернути кредит

Компанія «SOS Credit» пропонує кілька варіантів погашення кредитних зобов'язань:

— в особистому кабінеті за допомогою карти (Visa чи MasterCard)

— за допомогою терміналу Приватбанку

— по реквізитам у касі будь-якого українського банку

— у будь-якому відділенні Укрпошти по всій території України

Програма лояльності

У компанії діє програма лояльності. Після закриття першого кредиту, позичальник опиняється на першому рівні програми лояльності і отримує знижку -5%. Максимальна знижка -50% і присвоюється на восьмому рівні.

Головний офіс:04070, м. Київ, вул. Почайнинська, 23
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 21

5/5
LPI782022-02-16 18:34:22
Со мной могут не согласиться писавшие ниже отзывы клиенты компании SOS кредит, но я хочу поблагодарить сотрудников компании Бориса, Юлию, Ольгу за понимание, за терпение, за хорошее и доброжелательное отношение. Я впервые взяла кредит в этой компании, всегда делала пролонгацию вовремя, Но январь месяц выдался траурным для нашей семьи, двое похорон, ковид в тяжелой форме, в итоге задержка по оплате кредита более 20 дней. Еще раз хочу выразить благодарность сотрудникам компании, мне сначала дали отсрочку на неделю, потом на другую, в итоге из за указанных выше причин я не могла этим воспользоваться- хотя-бы погасить проценты. Но ни мне, ни моим родственникам никто не звонил, мы договаривались что я перезвоню в согласованную дату, я перезванивала и мне опять шли на встречу. В итоге предложили реструктуризацию долга. С благодарностью за понимание благодарный клиент)
1/5
lenabujnovs23242022-02-04 18:16:16
Сама найгірша компанія. Представник Діана особливо. Постійно розмовляє як ***. Чути взагалі не хоче. Навіть доходе до того що каже захочу 20000 вам напишу долгу.
1/5
pppppppivn2021-12-16 11:59:02
С вами только судится! Отвратительное обслуживание, в начале первого дня просрочки начинают звонить и угрожать, хамить. В этой шарашкиной конторе работают одни дегенераты. Обходите их 10той дорогой и ни когда в жизни не связывайтесь с ними.
1/5
Kus772021-12-13 18:35:27
Взял 6000 грн, заплатил 12 тыс грн!
Абсолютно весь персонал хамил, угрожал, шантажировали фотографиями близких людей, писали гадости. Обзвонили всех родственников, потом начали уже звонить на работу, потом шефу и его родственникам! Это ужасные люди, которые не имеют ни совести ни чести! Никогда не имейте дело с этим мфо! Они нарушили все законы Украины, с ними только судиться и отберите у них лицензию, я Вас прошу!
13 грудня 2021, 19:13
Отзыв подтверждён «Минфином» (на13.12.2021).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
1/5
elyakapystyanov2021-12-08 22:53:53
Просрочка была 2 дня, в первый день просрочки позвонили, решили вопрос, что в течении трёх дней я все закрою.В этот же день, спустя пару часов звонит *** и начинает грубить и говорить почему это у меня нет денег оплатить… Я ему объясняю, что договорилиг и я оплачу все с процентами… Он угрожал коллекторами и бросил трубку.На следующий день позвонили родственникам.На третий день Я утром погасила все проценты, оформила пролонгацию и они все равно звонят родственникам и говорят что не могут ко мне дозвониться.Я им перезвонила на номер с которого они звонили, начинают проверять инфо и кладут трубку, так было 2 раза.Я позвонила на горячую линию и мне сказали, что передадут эту инфо… На следующий день закрыла кредит.Вывод один-Не связывайтесь НИКОГДА с этой фирмой!!! Операторы в случае просрочки- такое впечатление, что набрали из подворотни!!! Ужас ужасный!!! НИКОГДА НЕ ОБРАЩАЙТЕСЬ В ЭТУ ФИРМУ!!!
1/5
dashaanova2021-09-06 09:31:23
Взяла один раз у них кредит, не успела вовремя заплатить. На второй день просрочки звонит какая-то баба с претензиями мол « вы что не можете громче говорить, а откуда у вас день» я ей отвечаю, что какая разница я сегодня закрою кредит. Она говорит мне « большая разница меня это волнует» я уже не выдержала начала орать на нее что я же сказала что закрою кредит какая разница откуда у меня деньги, она начала мне грубить хамить и я ее послала! Больные сотрудники, набирайте нормальных людей а не этих дегенератов!
1/5
Ayn2021-08-08 17:54:49
Пишут, что первый кредит под 0,1 процента, ты подаешь заявку на такой процент, а они в это время сами его гораздо повышают, не акцентируя вообще внимание на этом, высылают вам код для подтверждения кредита, а потом через время вы в шоке от того, сколько уже вам насчитали процентов. Не берите, очень хитро дурят людей
1/5
vasyletsanna2021-07-28 16:52:57
Уважаемые! Прекратите рассылку на номер телефона 0999582779! Я несколько раз обращалась с этой просьбой к Вашим операторам, но все равно получаю ненужные смс!
1/5
Mariannamp2021-05-31 21:02:52
Найгірша компанія, яка може бути, ніколи не беріть тут кошти, за два дні прострочки вони погрожують і розмовляють не виховано з клієнтом, це просто жах
3 червня 2021, 18:07
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 03.06.2021).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.

Як отримати кредит в SOS Credit

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

SOS Credit: як взяти кредит в організації, відгуки та умови

Сервіс дистанційного кредитування «SOS CREDIT» — зручний і простий спосіб отримати невелику позику цілодобово, незалежно від календарної дати.

Потенційним позичальником може стати будь-який громадянин України, який має на руках цивільний паспорт, карту і безперебійний вихід у всесвітню мережу. Кредитор гарантує прозорі умови, доступну і надійну послугу повсюдно на території країни.

Велика кредитна корпорація «SOS Credit Holding B.V.», розташована в Нідерландах, дала початок українській кредитній компанії «SOS CREDIT», яка отримала дозвіл на фінансову діяльність від Нацкомфінпослуг в 2015 році (Свідоцтво IK № 144 від 20.08.2015 р).

Офіційне представництво компанії розташовано в місті Київ, за адресою вул. Почайнинська, д. 23. Графік роботи у сервісу 24/7, що дозволяє отримувати фінансування в будь-який зручний для клієнта час.

Протягом всього часу функціонування МФО працює виключно в рамках українського законодавства, надаючи тільки чесні кредити з прозорими умовами кредитного договору, без «дрібного шрифту».

Для підтримки зв’язку зі своєю цільовою аудиторією кредитор надає на вибір кілька способів зв’язку:

 • номер гарячої лінії - 0800211767;
 • електронна пошта — support@sos-credit.com.ua;
 • швидкий чат з оператором.

Офіційний сайт МФО створений таким чином, щоб потенційний клієнт відразу отримав максимум необхідної інформації про кредит і без проблем зміг оформити заявку на позику. Крім традиційного способу подачі заявки — через форму сайту, пропонується новинка — запит кредитних коштів по телефону.

Функціональний і комфортний особистий кабінет відкриває широкі можливості перед клієнтом і гарантує високий рівень захисту особистих даних. Всі стандарти безпеки розроблені відповідно до останніх європейських інновацій.

Які умови пропонує СОС Кредит?

При першому зверненні клієнт отримує доступ до невеликого кредитного ліміту: отримати можна від 500 грн. до 10 тис. грн. Однак при повторному зверненні ця цифра може зрости аж до 15 тис. грн. Клієнт робить запит на необхідну суму, але отримує ліміт, який схвалить кредитор, виходячи з наявної інформації про платоспроможність клієнта.

Термін кредитування позичальник регулює самостійно в заданих значеннях від 7 до 30 діб. Однак клієнт завжди може здійснити дострокову виплату заборгованості цілком або частково, без необхідності сплати додаткових комісій.

При неможливості погашення позики в заздалегідь обумовлені терміни, кредитор дає право скористатися послугою пролонгації кредитної угоди, за умови сплати всіх нарахованих відсотків за фактичний час використання кредитних коштів. Кількість пролонгацій не обмежена, але терміни продовження можуть бути обрані в заданих значеннях на 7, 15 або 30 календарних днів.

Величина позики розраховується зі стандартної відсоткової ставки від 0,99% до 1,99% за кожну добу використання кредитних коштів. Звертаємо увагу, що кредитна ставка зросте, якщо клієнт не потурбуватися своєчасним погашенням заборгованості - до 3% на добу.

Нові клієнти отримують право участі у стартовій програмі лояльності, яка передбачає зниження процентної ставки на перші дві угоди вполовину.

Час розгляд заявки мінімальний — від 15 сек. Відповідь надходить на телефон кредитора, а переказ коштів здійснюється на іменну банківську карту, оформлену на ім'я одержувача в одному з українських банків (рахунок в нацвалюті).

Категорії громадян, які можуть взяти мікропозику в СОС Кредит

У компанії практично немає обмежень. Отримати позику можуть зайняті і тимчасово безробітні громадяни, самозайняті й ті, хто отримує «сіру» зарплату, студенти та пенсіонери, а також мами в декретній відпустці. Всі, хто має хоча б одне регулярне джерело доходу (документальне підтвердження рівня доходу не потрібно) також можуть розраховувати на позику.

Основні критерії відбору:

 • громадянство — Україна;
 • прописка і проживання — будь-який населений пункт, виключаючи тимчасово непідконтрольні території;
 • вікові рамки від 18 до 90 років;
 • власник особистої банківської карти.

Плюси і мінуси кредитування в SOS Credit

МФО СОСКредіт має чимало переваг, але перш ніж зважитися на співпрацю необхідно ретельно вивчити всі умови кредитування і порівняти їх з програмами інших МФО. У цьому допоможе рейтинг МФО, який містить максимум інформації і дозволяє швидко орієнтуватися в сучасних кредитних лініях від українських МФО.

Перевагами СосКредіт можна назвати:

 • співпраця з кредитором віддалена, тобто клієнтові не доведеться гаяти час на візит до філії кредитної компанії;
 • рішення приймає спеціалізоване автоматичне програмне забезпечення, яке виключає людський фактор при видачі рішення;
 • угода може бути закрита раніше терміну або продовжена за бажанням позичальника, також доступна реструктуризація боргу;
 • варіативність погашення заборгованості;
 • вигідна програма лояльності для постійних позичальників;
 • в число клієнтів можуть потрапити менш захищені верстви населення (учні ВНЗ, громадяни пенсійного віку, безробітні тощо);
 • кредитор не скупиться на проведення акційних програм і розіграшів з цінними призами.

Без недоліків теж не обходиться:

 • пролонгація передбачає оплату відсотків за минулий час;
 • без карти отримати гроші не вийде;
 • заявки обробляє автоматичне ПО. Якщо вам відмовлять у позиці - причину ви так і не дізнаєтеся;
 • знижка в 50% буде діяти тільки на два перших позики, потім буде встановлюватися стандартна ставка, і отримати нову знижку можна тільки пройшовши всі рівні програми лояльності.

Процес оформлення позики в SOS Credit: крок за кроком

КРОК № 1. Вибір відповідних параметрів і прорахунок ризиків.

 1. Кредитний калькулятор допоможе розрахувати суму переплати і тверезо оцінити свої можливості, для цього необхідно пересунути бігунки на бажані позначки.
 2. Промокод поширюються за допомогою засобів масової інформації та офіційних спільнот групи, якщо він у вас є, то на цьому етапі його можна ввести. Це допоможе знизити величину переплати.
 3. Підтверджується бажання укласти угоду клікнувши «отримати кредит».

КРОК № 2. Проходження реєстрації або авторизація користувача.

 1. Постійний клієнт просто вводить вже наявні реквізити для входу і потрапляє в особистий кабінет. Новачки проходять процедуру реєстрації нового користувача системи.
 2. Вводяться дані з документів (паспорт, ІПН), особиста і контактна інформація, а також реквізити банківського носія.
 3. Тут же доведеться дати згоду на обробку персональних даних, в іншому випадку пройти далі не вийде.
 4. Всі введені дані перевіряються і підтверджуються.
 5. На вказаний контактний номер приходить смс, яке необхідно продублювати на сайті в спеціальній формі і підтвердити бажання продовжити оформлення.

КРОК № 3. Відповідь кредитора.

 1. Відповідь приходить протягом 15 хвилин. Якщо відповіді в зазначений час не надходило, слід перевірити ще раз всі свої дані на предмет невідповідностей.
 2. Як тільки прийде смс зі схваленням, статус заявки змінитися в особистому профілі на сайті МФО.

КРОК № 4. Підписання договору і отримання коштів

 1. Договір підписується віддалено за допомогою простого електронного підпису.
 2. Гроші на карту переводяться відразу після підписання.
 3. До оформлення по смс допускаються тільки постійні клієнти. Для отримання послуги необхідно відправити повідомлення в наступному форматі: сума кредиту * термін, на номер (067) 01 01 767.

Сервіс дав відмову. Що робити?

Представники компанії роблять акцент на тому, що рішення приймає програма, тому працівники гарячої лінії не зможуть дати відповіді на питання — чому відмовили у позиці? Якщо це все ж сталося, варто зробити наступне:

 • перевірити ще раз правильність введених даних — будь-яка помилка привід для відмови;
 • заповнити при необхідності порожні поля в анкеті, внести більше конкретики в необов’язкових відповідях;
 • перевірити чи є скан-копії документів;
 • змінити параметри кредиту в порядку зменшення;

У разі якщо минулий швидкий кредит онлайн був закритий недавно, в УБКІ могла ще не оновитися база даних, тому надійшла відмова, тоді слід спробувати оформити позику трохи пізніше.

Способи внесення платежу:

 • через особистий профіль — списання відбудеться з прикріпленою до аккаунту карти;
 • за допомогою терміналів самообслуговування;
 • через касу будь-якого банку — знадобляться реквізити компанії і паспорт позичальника;
 • через відділення Укрпошти.

Найбільш оперативний метод — перший. Наступними способами рекомендовано погашати заборгованість за пару днів до крайньої дати погашення, щоб платіж встиг пройти.

Не виплатив заборгованість вчасно: що робитиме SOS Credit?

Після закінчення терміну кредитування у клієнта буде ще три доби, щоб розрахуватися за старою ставкою.

Далі кредитор призначить штрафну ставку — до 3% на добу. Якщо і це не матиме дії, то кредитор відправить дані про невиплату в УБКІ, що зіпсує кредитну історію позичальника, а також внесе його в «чорний список». Борг може бути переданий в колекторське агентство. Крайньою інстанцією залишається суд.

Які акції і дисконтні програми SOS Credit готовий запропонувати?

Нові користувачі отримують можливість оформити дві угоди зі знижкою в 50%. Постійні клієнти мають доступ до участі в програмі лояльності, яка з кожною новою закритою угодою підвищує статус позичальника і знижує рівень переплати за позикою.

Всього передбачено вісім рівнів зі знижкою за позикою від 5% до 50%. Перехід від одного рівня до іншого відбувається по накопиченню певного рівня балів. Бали накопичуються в ході активного використання послуг МФО.

Відгуки користувачів SOS Credit

Як скласти думку про компанію? Звичайно за допомогою відгуків реальних користувачів. Якщо ви вже стали позичальником компанії, напишіть свою думку про рівень обслуговування на Minfin.com.ua, вкажіть детально плюси і мінуси, які були вами знайдені.