venger31415 28 серпня 2023, 23:32
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Декабристів, 1/1
Не пам’ятаю точно з якого саме року, але впевнено можу сказати, що вже більше десяти років я користуюсь послугами УКРГАЗБАНКУ в м. Миколаєві.
Роботою банку я цілком задоволений. Його працівники (менеджери: Акі-мова Наталія, Остренкова Олена; касири: Макарова Таісія, Ткачук Наталія та інші)на — чуйні та доброзичливі люди. У разі виникнення будь-яких проблем завжди знайдуть і запропонують найоптимальніші рішення для їх усунення. Те ж саме можу сказати і про керівництво банку. Мені доводилось спілкувати два рази з Явоненко Олександром Олександровичем і двічі з Янчишиною Оленою Петрівною. Зустрічі з ними справили на мене незабутні найкращі враження. Та це мабуть і не дивно, бо ж по робітникам можна складати враження про керів-ництво, а від керівництва залежить, які люди будуть працювати в банку і яка психологічна атмосфера пануватиме в ньому.
Я -- людина не багатослівна, тому скажу коротко: УКРГАЗБАНК має широ-кий перелік послуг (як для юридичних, так і для фізичних осіб), роботою банку я задоволений на всі 100%. А тому, всім своїм знайомим і друзям я рекомен-дую цей банк для вирішення фінансових питань. І повірте мені, незважаючи на незручне розташування банку (на відстані від маршрутів громадського транс-порту) та відносно малу розгалуженість мережі відділень і банкоматів, ніхто з них, зробивши такий вибір, не шкодує.
З метою усунення існуючих негараздів пропоную розглянути питання мож- ливості розгалуження мережі відділень і банкоматів банку в м. Миколаєві, при-діляючи найбільшу увагу місцям найжвавішого руху мешканців міста та міс-цям, розташованим неподалік від зупинок міського громадського транспорту.
Володимир ФЕДЕНЮК
Юлія Юлія 27 серпня 2023, 2:37
Коли б я не зверталась до працівників банку, чи то у відділенні, чи то онлайн, чи по телефону — завжди отримувала те, що мені було потрібно швидко і без проблем. Те, що банк надав можливість альтернативних варіантів для зв’язку в теперішніх умовах та те, що складні речі зроблені простими для клієнта — безцінно. Принаймні для мене.
Olena Chernenko 24 серпня 2023, 22:51
Неможливо зайти до особистого кабінету. Знаходжусь за кордоном. Карта лише віртуальна, її номер доступний лише у кабінеті. Чат підтримки вимагає номер картки, номера мого рахунку (який знаю) недостатньо. Авторизації за номером телефону немає. Запрошують зайти до відділення банку в Україні(((У результаті доступу до мого рахунку немає, глухий кут.
Natikk23 21 серпня 2023, 11:42
17 серпня була в банку, що оформити дозвіл на прописку, все гарно обслужили, я поїхала додому і почався цирк. Прийшла смс. На невідомий мені рахунок (самі відкрили без мене) зараховано 515 грн., потім 14 списано за обслуговування ж цього рахунку. Маю додаток в телефоні, і це все не відображається там. і ніхто нічого не пояснює, а потім в банків надприбутки під час війни…охреніли…Що відбувається, коли це свавілля закінчиться…
Yana Lesnaya 8 серпня 2023, 12:47
Банк створив проблеми, виник якісь незрозумілий овердрафт по карті. Я погодився його проплатити.
Інформацію про овердрафт надіслали 11 липня. 11−12 липня я розмовляв з центром врегулювання для погашення боргу. 13 липня було списання з моєї грн карти для погашення боргу. Я думав що усе вже позаду.
7 серпня прийшло повідомлення про якійсь ще борг.
Чому цей борг виник у центрі підтримки кліентів відомвились надати інформацю, хода до цього інформацію про овердрафт надавали.
Я так розумію що банк спеціально створює борги для клінетів які залишають погані відгути про банк. Тому-що це виглядає так.

Про борг десь дізнатись неможливо окрім кол центру чи бота. У застосунку немає інформації про борг. Та інформування приходить з ультиматумом погашення на наступний день. Як і куди гасити не зрозуміло, тому-що по картах ця інформація не відображається. А закрити борг у валюті не можливо тому-то купити валюту онлайн неможливо.
Так банк ще знущається з кліентів.
NickyFox 7 серпня 2023, 11:59
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21
Судебный исполнитель отправил постановление о разблокировки карты уже неделю ее не разблокируют и узнать когда вы не узнаете потому что в колцентре сидят куклы с заготовками, а обратная связь будет обратничать вам может месяц может год кто его знает всем пофиг
BankoCabanko 31 липня 2023, 15:55
Очередной раз приложение вылетело намертво.

Войти в него это задача со звёздочкой, в прошлый раз сутки понадобились, а позапрошлый ТРИ недели.

Например, в прошлый раз когда оно вылетело — «слетела отмена автопролонгации», не получилось проверить статус оканчивающего депозита и депозит автопролонгировался. Банк сообщил, что проблемы не видит.

Подозреваю опять накосячили и буду иметь негатив к этому прекрасному банку.

Часто бывает, что апликуха не авторизуется какое-то время, потом входит. Беда и на Андроиде и на айосе.
olushkamukrnet 30 липня 2023, 17:44
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Центральний, 22-А
Добридень. Вдруге стикаюся з тим, що Укргазбанк продовжує мені депозит, всупереч тому, що він був відкритий БЕЗ пролангації. Вперше послалися на початок бойових дій. 28.07.23 знов відбулась пролангація без моєї згоди. Мої звернення ігноруються. Діії банку неправомірні і шахрайські. Як я можу повернути гроші? При цьому не можу нарікати взагалі на обслуговування в конкретному відділені банку.
Антон Бец 27 липня 2023, 12:47
Блокується онлайн банк та неможливо відновити без відвідування відділення — це в 2023 році, коли багато банків взагалі без відділень та феєрично все вирішують онлайн.
tata5154713 24 липня 2023, 14:31
Оформила карту цього банку і відразу ж розпочалися проблеми… На карту прийшли гроші, які я хотіла зняти, але банкомат гроші не видав, хоча з рахунку вони були списані. Зателефонувала на гарячу лінію, яка взагалі нічого ніколи не знає і зробити не може. На наступний день звернулася до банк і написала заяву. На питання :« Коли мені повернуть гроші?» — відповідь: «Ми не знаємо… Після інкасації… Може, місяць…». Запитую коли ж буде інкасація — також не знають. Це були єдині мої кошти, я залишилася зовсім без засобів існування! Як я можу чекати місяць? Це ж не з моєї провини сталося! Довелося йти на нічний підробіток, що б хоч на хліб було, бо в мене на руках стара матір. За підробіток скинули на карту 500 грн (через 2 дні після описаної ситуації). Я пішла до банкомату — банкомат зажував карту, кошти зняти не змогла. Це було в неділю, тому звернутися до відділення банку, як порадили на гарячій лінії також не змогла. Якщо з цим банкоматом постійні проблеми, їх же необхідно вирішувати??? Я просто в розпачі зараз… не знаю що мені робити і куди звернутися.
Володимир Шостак 13 липня 2023, 12:38
Після кількаразового неправильного вводу паролю заблокувався доступ до облікового запису. І, щоб відновити доступ — клієнтам, у яких є наявна лише віртуальна картка (і повний номер якої особливо ніколи не був потрібен) — потрібно з документами звертатись на відділення.
Абсолютно неадекватне ставлення, закриваю сьогодні ж рахунок.
Yana Lesnaya 11 липня 2023, 20:41
Напевно не усі знають, але виявилось що Укргазбанк особливий банк. Маю EUR картку Mastercard. При оплаті у інтернеті виявилось що Європейська Mastercard конвертує EUR у Доллар для цього банку. Що по факту означає що при оплаті EUR за допомогою EUR картки Укргазбанк, сума конвертується у Доллар для Укргазабнку, а далі відбувається списання у Долларах, що банк конвертує потів у EUR валюту вашої картки.
І вуаля у вас виникає борг у 55Евро. Дякую Укргазбанк за піклування.
binod 6 липня 2023, 22:26
Закончился депозит. В веб-приложении скачана выписка, где видно, что средства перечислены на карту в полном объеме. Размещаю после этого новый депо — не размещает, хотя все дало заполнить и не показало ни единой ошибки. В телеге ответили подождать до завтра и разместить депо снова, т.к. фактически деньги еще не были перечислены на карту, хотя по выписке все есть. И кому захочется ждать еще один день? В этот же день, сюрприз, в приложении позволило разместить депо. Скачиваю договор — в нем нет даже номера депо. Файл не защищен от изменений. В приложении нет возможности второй раз скачать этот договор. Пароль на электронную подпись почему-то называется «pin-код». В приложении была опция ввести email, чтобы получать сообщения о действиях (?), однако после размещения депо на email ничего не приходило.
Tatyana7777777 4 липня 2023, 12:27
В квітні 2023 року я оформила зп-карточку і еко-кредит в Укргазбанк. Кредитка з пільговим періодом 70 днів!!! Першу операцію по кредитці я провела 12.05.2023 року. Частину я погасила до 01.07.2023 року і залишилось погасили 5000,00 грн. 4.07.2023 року Укргазбанк зняли із зп-карточки (благо, що був маленький залишок на карточці) і з кредитної карточки. Навіть місяця не пройшло. Станом на 04.07.2023 я повинна погасити борг не 5000,00 грн, а 7066,01 грн. Де взялось невідомо. На гарячій лінії відповіли, що банк має право знімати кожного місяця з 1 по 25 число. Корегувати. Тоді про який пільговий період ішла мова при підписанні договору??? Банк ненадійний.
Тетяна Марінова 3 липня 2023, 16:01
Відділення за адресою: Київ, бул. Гавела Вацлава, 16
Доброго дня. Відділення 28 мКиїв, б-р Вацлава Гавела 16-Б, сьогодні 03.07.2023 року час з 14:35 до 15:11 я провела в очікувала у черзі, щоб зробити переказ готівки на картку і так і не дочекалась. Весь цей час обслуговувалась одна людина, працювала одна каса, касир вела себе хамовито. Завідуюча відділенням бачила ситуацію та також не зорієнтувала людей по приблизному часу обслуговування цього клієнта, щоб розуміти чекати чи ні. Клієнти мусили йти не дочекавшись.
Qwert56NM 2 липня 2023, 19:40
Звернувшись на гарячу лінію онлайн банкінгу оператор не надав конкретну відповідь. Постійно говорить зверніться у відділення банку. Чому маючи карту не можливо підтягнути її до онлайн банкінгу. Банк жах!!!
shalenyy 2 липня 2023, 15:10
За сервісом мабуть один з найгірших вітчизняних банків. Постійні проблеми з додатком. За платежем, який був здійснений в пятницю, вже протягом трьох днів не можна сформувати квитанцію. У персонала на гарячій лініїї або зовсім відсутні повноваження або просто відсутнє бажання допомагати клієнтам (вже другий день розповідають, що «проблема відома і над нею працюють». Жодних інших варіантів, як можна отримати квитанцію немає.
Щиро «дякую» за отримані таким чином проблеми та необхідність в понеділок всупереч планам відвідувати відділення банку.
Ninon1958 28 червня 2023, 16:34
Самый креативный, надёжный и лучший БАНК
1takmain 20 червня 2023, 18:54
Через відсітність банкоматів банка у зручному місці для мене я звернулась за послугою зняття готівки з картки укргазбанку через банкомат приватбанку.
Банкомат приватбанка показував на екрані запрошення ввести пін-код із шести цифр.
Всі пінкоди, якими я користувалась раніше, були 4-значні. При введенні 4 цифр і натисканні «Ввести» банкомат вибивало на сторінку запрошення ввести пінкод картки. Пояснень щодо невірного введення не було. Хоча раніше за катркою приватбанка у таких випадках були попередження про граничну кількість введень неправильного паролю. Я ж в своєму паролі була впевнена на 100%. Потім з’ясувалось, що я таким чином заблокувала свою картку, а приватбанк показує шість цифр для пінкоду, бо не мав для видачі готівки. Ну так, всі ж про це повідомлені! Так, це ж цілком логічно замість пояснення напряму в такий кривий спосіб вводити користувачів в оману, щей без попереджень, як було раніше, для непотрапляння в категорію самозаблокованих!

Так от, подивилась я на зворотний бік картки й побачила комбінацію для смс-розблокування. Надіслала, як вимагалось, смс. Чекаю. Жодної реакції! Ніяких ані підтверджень, ані відмов! Йду до банкомату, знов приватбанка.Той відмовляє і вже пише пояснення — через невірний пінкод.

Також на зворотному боці картки є правило для смс-зміни пінкоду. Надсилаю й отримую новий пінкод. Йду до банкомату й отримую знов відмову через «невірний пінкод». Звертаюсь до гарячої лінії. Оператор пояснила, що зараз правило смс-розблокування виключено, не діє. ЧОМУ ЦЕ?!

Довго пояснює, як розблокуватись через чат, що є у застосунку для смартфона.
Врешті решт з’ясовується, що мені це не підходить через відсутність застосунку на моєму смартфоні. А запитати про це оператор забула?!

Отже, щоб отримати гроші через цей банк — у вас будуть проблеми, цей банк раджу обходити стороною!!!
1takmain 20 червня 2023, 18:19
Намагалась увійти в свій акаунт на сайті банку для оплати комунальних.
1. Сайт відмовляв в реєстрації без пояснень.
Пояснив оператор гарячої лінії, причому за третім звертанням (перший оператор кинув слухалку, другий залишив висіти на лінії), а саме: відиова сайту в реєстрації акаунта — через відсутність застосунку банка на зареєстрованому моєму смортфоні.

2. Після встановлення застосунку банку на свій смартфон, я зов отримала від сайту відмову і знов без поясень.
Пояснив оператор гарячої лінії — треба перезавантажити сторінку сайта банку з іншого браузера.

3. Після входу в свій акаунт на сайті банка я не побачила жодного натяку у вигляді кнопочок для оплати комунальних і знов без пояснень.
Пояснив оператор гарячої лінії — на сайті не передбачено послуг для оплати комунальних. ЧОМУ ЦЕ?! Мовляв, такі послуги є на додатку у смартфоні.

І ви думаєте, старші люди подякують за такі перепони?!

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні