PonomarenkoA 24 лютого 2023, 7:44
Доброго дня. З мого рахунку почали стягувати відсоткі за користування овердрафта, хоча він с самого початку заблокован і я ніколи їм не користувался. Оператор зафіксовал, що це технічній сбой, гроші повернуть і взагалі прибрал цю послугу. Але наступного дня гроші знову сняли та через звонок до кол центру з’явилося, що цю послугу ніхто не прибрал та знову пообіцяли розібратися. Як так можна ставитися до клієнта?! Як я маю робити в такому випадку?
24 лютого 2023, 12:31
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що склалася дана ситуація. Ми хочем розібратися та надати зворотній зв'язок. Напишіть нам в особисті повідомлення номер телефону з якого Ви телефонували та дату дзвінка.
Володимир Нотченко 22 лютого 2023, 13:12
30 января написал тут о своей проблеме, ответили что передали информацию куда нужно и занимаются вопросом. С тех пор ни ответа ни привета. Сегодня пошел в банк оператор мне говорит что документы которые я предоставил не подходят, тогда почему вы мне об этом не сообщаете, я вам предоставлю другой документ. Почему мне ничего не говорили на горячей линии когда я звонил, мне говорили ждите и всё. Сотрудники банка которые не знают что им нужно это нормально? А какой алгоритм решения если ситуация не стандартная? Сколько мне ждать и чего? Вы можете действительно заняться моим вопросом? Ни в отделении ни на горячей линии мне не могут помочь
23 лютого 2023, 17:35
Вітаємо, Володимире Васильовичу!
Нам дуже шкода через ситуацію, що склалася. Блокування рахунку було встановлено в рамках чинного ДКБО. Ми перевірили інформацію та ознайомилися з документами які були надані. Вчора блокування з рахунку було знято. Ми додатково перевіримо роботу операторів гарячої лінії щодо корректного інформування клієнтів.
Vova Vova 21 лютого 2023, 12:38
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 23/129
14.02.2023 зайшов у відділення ПУМБ,
що знаходиться у Тернополі на бульварі Шевченка.
Хотів поповнити на Довільний вклад, але не було
З собою посвідчення особи — паспорта чи посвідчення
Водія. Була картка тернополянина, котра видається
На основі паспортних даних.
У це відділення заходив часто, мене вже добре знали.
але поповнити відмовили. Вимушений поїхати додому,
взяти паспорт. По дорозі подумав, а якщо звернутись
В інше відділення не показуючи паспорта. Там поповнили
і ніяких перепон — через 5 хвилин прийшло підтвердження
про поповнення. Вечором зайшов у попередє відділення
на бульварі Шевченка, пред’явити претензію керівнику
відділення. Але він став на сторону своїх працівниць.
Працівниця не хотіла мене пропустити до керуючого відділенням, як вівчарка, чудом прорвався, брехала,
що керуючого немає в кабінеті. До речі всі 3 працівниці
стверджували, що без паспорта не можна поповнити
— кругова порука! Відганяють клієнтів. Згідний, коли
забирати, то потрібно пред’явити посвідчення.
Більше моєї ноги в цьому відділенні не буде, працівниці
все одно отримають зряплату, а я віднесу готівку
в інший банк.
PUMB 21 лютого 2023, 15:00
Вітаємо, Володимире!

Нам прикро, що після відвідування нашого відділення, Ви отримали негативні емоції. Ми бажаємо розібратися у ситуації детальніше та проведемо внутрішнє розслідування, про результати якого обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
Eugene Kulik 20 лютого 2023, 20:15
Відділення за адресою: Київ, вул. Деревлянська, 8
День не віщував біди…
«Ваш рахунок заблоковано, зверніться до відділення банку»
Із дружиною завітали до відділення банку, що за адресою вулиця Деревлянська, 8 (м. Київ)
Нам було озвучено, що зняття готівкових коштів перевищує ліміти за вашим внутрішнім фінмоніторингом, нам надали лист документів, необхідних для надання банку із метою підтвердження законності їх отримання.

Наступний раз через тиждень завітали до банку вже із документами, як виявилось, банк не приймає документи із «Дії» (ОК-5, ОК-7) у цьому ж відділенні нам по-хамськи відповіли, що нікому це не потрібно і в принципі персоналу плювати на цю ситуацію, ну і найкраща фраза банку ПУМБ: «нічого із цим не можемо зробити».
А ще здивувала фраза, «як ви думаєте фінмон буде ваші документи читати, навіщо нам QR на документах та паролі, ви що думаєте у них телефони є?»
Ви правда, серйозно? Думаю ваш банк у кам’яному віці, якщо у персоналу немає телефонів…
Ваш співробітник розлив чай на наші документи прямо під час візиту. Як це пояснити?
Далі — усе, що співробітниця встигла відсканувати, мала б передати банку, але ні…

До нас по телефону звернувся інший співробітник вашого банку, із проханням надати ті самі документи. Навіщо? Ви ж уже отримали їх у паперовому вигляді…
Вже більше місяця пройшло із моменту їх надання, отримуємо прохання надати більш детальні пояснення, але все вже описано у першій заяві. Чому така неповага до клієнта? У країні війна, ви блокуєте незаконно рахунки, і навіть після отримання усіх документів нічого не робите.

Рахунок ніхто не розблоковує, кошти зависли, та утримуються банком НЕзаконно.

Навіщо ваш банк, якщо вам плювати на клієнтів, і ви відкрито показуєте це при візиті до банку?
PUMB 21 лютого 2023, 13:44
Вітаємо!

Відповідно до п. 4 та п. 5 ч. 2 ст. 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення \" № 361 — IX від 06.12.2019р. (далі – Закон), «Банк зобов'язаний здійснювати належну перевірку клієнтів та забезпечувати моніторинг фінансових операцій клієнта на предмет відповідності таких фінансових операцій наявній у Банку інформації про клієнта, його діяльність та ризик, включаючи в разі необхідності інформацію про джерела коштів, пов'язаних з фінансовою(ими) операцією(ями).

Відповідно до ч. 6 ст. 11 Закону «Банк має право витребувати, а клієнт, представник клієнта зобов'язані подати інформацію (офіційні документи), необхідну (необхідні) для здійснення належної перевірки, а також для виконання Банком інших вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Ми обов'язково перевіримо ситуацію, яку Ви описали та в усьому розберемося. Також хочемо зазначити, що задля збереження банківської таємниці, ми не можемо обговорювати це з третіми особами. Тому, просимо Вашу дружину написати нам у приватні повідомлення на порталі або у Facebook https://www.facebook.com/pumbua.
Антон Бец 20 лютого 2023, 18:01
гарні менеджери, все швидко та зручно — особливо грамотні консультації та підказзки як краще зробити зняття чи поповнення.
SergeyVB 20 лютого 2023, 14:14
У своєму ОТП банку, помітив списання за три операції 25000 + 25000 + 13000 грн. За декілька днів до цих списань я отримував ці сумми від відправника ПУМБ банку за продаж товару. Звернувшись до підтримки свого ОТПбанку, мені повідомили, що ПУМБ банк ініціював ПОВЕРНЕННЯ цих сумм, ВІДМІНУ цих операцій. Тож кошти, котрі я отримав за продаж товару — у мене відняли, звязку з покупцем, котрий клієнт ПУМБ банку немає. Він отримав товар — є докази. Але мій ОТП банк сказав, що нічим допомогти не може, що мені слід самостійно звернутись до ПУМБ банку для вирішення цього питання. І ще що ПУМБ банк має таку змогу опцію, відміняти надходження і раз так зробили, значить мали право (і адміністрація ОТП вже нічого тут зробити не може). Це якесь безчинство, або шахрайство зі сторони ПУМБ банку, коли він самостійно без ніяких повідомлень, упереджень бере і відміняє надходження! І що робити, до кого подавати в суд?
Lolik1837 18 лютого 2023, 7:55
Не приучен я как-то хвалить ПУМБ. Но тут был приятно удивлен.
Заходил в отделение ПУМБ по кой каким своим делам, а заодно и дай, думаю, спрошу- « закончился срок валютного депозита, заказать ли деньги прямо сейчас можно? » И был приятно удивлен- оказывается если срок вашего валютного депозита истек, то даже не обязательно заказывать доллар наличный. Просто зайди в кассу, предъяви паспорт и валютную карту и забирай хоть сейчас свои доллары. Причем, даже без просьб, сами купюры выдали все новенькие одна в одну.

Вспоминаю свою «эпопею» с получением такого же депозита у МОНО, тогда пока намучался пока заказал, потом когда забирал деньги в кассе банка «партнера «так и норовили всучить всякий хлам. А тут ПУМБ вы приятно удивили, безо всякой волокиты, буквально за минуту времени и безо всяких проблем.

Спасибо
PUMB 18 лютого 2023, 16:14
Вітаємо!

Дякуємо за високу оцінку обслуговуванню у нашому відділенні. Працюємо для Вас!
Хочу висловити слова подяки адміністратору залу відділення банку ПУМБ за адресою вул. Німецька, 7 — Аліні. Співробітник завжди привітний, дуже уважний до кожного клієнта у вирішенні питань, одягнений по дрес коду, розповідає про переваги функцій додатку, якими я раніше не користувалась. Враження лише позитивні
17 лютого 2023, 12:31
Вітаємо!

Дякуємо Вам за високу оцінку наших співробітників! Працюємо для наших клієнтів!
17 лютого 2023, 13:32
Відгук зарахований (на 17.02.2023).
Хочу поблагодарить сотрудника (персонального менеджера) отделения КР3 Немецкая 7, город Кривой Рог, Яцеленко Светлане!
Я, являюсь ВИП клиентом и представителем еще троих ВИП клиентов, обслуживаюсь в ПУМБЕ больше десяти лет как персона и мне есть с чем сравнивать!
За 4 годы активной работы со Светланой у меня и моих партнеров только положительные впечатления.
Светлана, всегда вежлива, оперативно решает любые вопросы, помогает с решением вопросов со смежными подразделениями отлично знает продукты персоны, умеет находить компромиссные решения и всегда стараться максимально быстро и самое главное, выгодно для клиентов, решить вопросы!
Даже когда она в отпуске, к ней всегда можно обратиться за помощью и она никогда не откажет и всегда остается на связи. Светлана всегда приветлива, ухожена!
Очень профессиональный сотрудник, про которого я всегда даю всем знакомым самые лучшие рекомендации! Спасибо банку за такое премиальное обслуживание и таких сотрудников! Остаемся вместе с ПУМБ!!!
16 лютого 2023, 18:28
Вітаємо!

Дякуємо Вам за високу оцінку наших співробітників! Працюємо для наших клієнтів!
chalyalena 15 лютого 2023, 20:20
Я очень давний клиент ПУМБа. Всегда считала банк одним из самых надёжных. Но, то, что происходит с банком в настоящее время не поддаётся никакой критике. Мобильное приложение отображает непонятно какие суммы задолженности, операторы горячей линии не могут решить ни один вопрос. Деньги списываются с карты без всяких объяснений. Банк умышленно уничтожает своих клиентов морально, такое впечатление, что просто издеваются. Очень хочется обратиться к господину Ахметову с просьбой навести порядок, иначе клиенты просто будут уходить толпами.
Никому никогда не порекомендую ПУМБ, наоборот отговорю от сотрудничества с ним.
16 лютого 2023, 10:10
Вітаємо!
Нам прикро, що у Вас сталася негативна думка про наш банк. Ми хочемо розібратися в ситуації. Чи можете Ви більш детально уточнити інформацію щодо ситуації яка склалася та надайте Ваше ПІБ на ІПН в особисті повідомлення.
AlyonaG111 15 лютого 2023, 11:11
Ужас! Зная, что у человека нет работы и проблемы со здоровьем, насчитывают конские проценты, звонят и угрожают, что будут обзванивать всех знакомых, хотя законом это запрещено. Хамят, звонят в нерабочее время, прессуют как могут. Никогда в жизни больше не свяжусь с вами, мародеры! Худший банк в Украине! Лучше потратить деньги на грамотного юриста, дабы лишней копейки вам не отдать, еще и за моральный ущерб свое отсудить.
Предлагала сама вам пролонгацию, реструктуризацию-бестолку. Хотите максимально вытащить все, а потом предложите что-то сделать? Желаю побывать в моей ситуации каждому, кто там работает. Нелюди.
15 лютого 2023, 15:13
Вітаємо!

За можливості ми просимо вносити щомісячні платежі, щоб не накопичувати заборгованість на майбутнє. Клієнтам, які зараз втратили змогу погашати мінімальні платежі, ми не нараховуємо штрафів та не підвищуємо відсотки на протерміновану заборгованість.

Будь ласка, надішліть в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону, час останнього дзвінка і номер, з якого він надійшов. Ми розберемося в ситуації та надамо Вам зворотній зв'язок.
Yevhenii090191 14 лютого 2023, 3:30
Приложение отправляет деньги без комиссий, при закрытии кредитной карты часть долга списали, пользуюсь дебетовым счётом, проблем с банком не было
PUMB 14 лютого 2023, 9:12
Вітаємо!

Дякуємо, що оцінили роботу нашого додатку ПУМБ Online. Цінуємо співпрацю з Вами та зворотній зв'язок.
14 лютого 2023, 11:51
Відгук зарахований (на 14.02.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку/ даної компанії.
Vladimir26K 13 лютого 2023, 19:40
Договір 2001025507901 від 26.04.2018р.
кредитний рахунок, який вже майже 5 років банк не в змозі закрити!!!
Скільки б заявок не залишив, жодного сенсу. Скільки б разів не звертався у відділення, жодного вирішення.
Виникає передчуття, що банк робить це НАВМИСНО, щоб стягнути додаткові комісії/проценти!!! Ви аферисти
PUMB 13 лютого 2023, 20:58
Вітаємо!
Нам прикро, що у Вас сталася негативна думка про наш банк. Ми обов'язково перевіримо ситуацію, яку Ви описали та в усьому розберемося і надамо Вам зворотній зв'язок.
Polprolog 13 лютого 2023, 16:01
добрый день, 24 жовтня 2022 года, мою карту заблокировали и просили предоставить источник происхождение средств, мной было написано письмо в Днепровское отд 1, 20 декабря 2022 года в городе Днепр, и по сию минуту ответа я так и не получил, на горячей линии банка говорят нужно обращаться отделяете с письменным объяснением, но в отделение как мы видим не происходит ничего.
так же хотелось бы рассказать о том, что при отправки средств нужно внимательно проверять не задвоился ли платёж, так как у меня такое случилось, на пару секунд пропал интернет и я отправил один и тот же платёж 2 раза, ПУМБ мне ответил это не наша вина обращайтесь к получателю, а моно банк предоставил ответ: клиент не хочет возвращать средств.

вот так вот. мало того что ПУМБ может заблокировать карту и пол года не давать ответа, так ещё и не признавать свою вину в ошибке приложение, я уже опускаю тот факт как в отд Днепра сотрудники разговаривают с клиентом.

прошу сотрудников банка выйти на связь и объяснить, что мне делать.
PUMB 13 лютого 2023, 17:31
Вітаємо!

Ми обов'язково перевіримо ситуацію, яку Ви описали та в усьому розберемося. Також хочемо зазначити, що якщо в мобільному застосунку ПУМБ Online відображається «-99999», це означає блокування рахунку, а не від'ємний баланс.
Darina1991 13 лютого 2023, 13:36
Доброго дня. Хочу скористатися програмою прощення боргу у Банку ПУМБ. На гарячій лінії сказали, що така пропозиція мені недоступна. Вже не один рік маю кредит у цьому банку і платила весь цей час немалі відсотки, тим самим по суті вже давно закривши цей кредит. Зараз сама дзвоню і пропоную внести 50% від повної заборгованості, щоб кредит закрили, а мені відмовляють. Платити далі такі суми просто на відсотки не бачу сенсу. Допоможіть розібратися в цій ситуації.
PUMB 13 лютого 2023, 14:24
Вітаємо!

Часткове прощення протермінованої заборгованості по кредитах надається на акційних засадах. У акції беруть участь лише клієнти, які отримали відповідну пропозицію у вигляді СМС, Viber-повідомлення чи сповіщення у додатку ПУМБ Online. Якщо Ви маєте протерміновану заборгованість і труднощі з її закриттям, рекомендуємо звернутися до нашого відділу заборгованості для консультації щодо альтернативних варіантів погашення. Для цього можна написати на borg@pumb.ua, чи звернутися за номерами:

044 290 84 84
096 290 84 84
095 290 84 84
093 290 84 84
ValenSi 11 лютого 2023, 18:42
Мне приходят предложения о прощении кредила, нужно только уплотнить около 25% кредита единоразово. Как это работает? И будет это единственный платеж или только начало, потом оплатите какайто, налог, процент или пеню???
PUMB 11 лютого 2023, 21:18
Вітаємо!

Ми пропонуємо програму прощення з повним закриттям кредиту за умови погашення суми, яка зазначена у Вашому повідомленні. Важливою умовою є надання поштової адреси доступної для листування, за якою Ви зможете отримати повідомлення від Банку про прощення боргу. Для цього необхідно заповнити форму на сайті https://www.pumb.ua/forgive-debt або зателефонувати за номером 044-290-84-84.
При виконанні зазначених умов, впродовж 14 днів банк здійснить прощення, після чого на вказану Вами адресу надішле Укрпоштою поштове повідомлення про прощення боргу та закриття кредиту.
SalovaV55 10 лютого 2023, 16:02
Відділення за адресою: Київ, вул. Н. Лаврухіна, 4
Хочу висловити подяку співробітнику відділення К30 Євтушенко Катерині.Привітлива, уважна дівчина.Швидке і якісне обслуговування.
10 лютого 2023, 16:21
Вітаємо!
Дякуємо Вам за відгук! Працюємо для наших клієнтів.
14 лютого 2023, 11:59
Відгук не зарахований (на 14.02.2023).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
Sidorenk 9 лютого 2023, 23:13
Делали перевод с польской карты IKO на ПУМБ. Деньги так и не поступили. Хотя с польской карты деньги списались моментально. ПУМБу не хватало ФИО получателя в назначении платежа. Вернул ПУМБ деньги на карту IKO больше чем через месяц, и не в полном размере (отправляли 400 злотых, а вернули 302,38 злотых).
Никаких денежных переводов через ПУМБ осуществлять больше не буду…
10 лютого 2023, 12:14
Вітаємо!

Напишіть будь ласка нам в особисті повідомлення Ваше ПІБ, ІПН, дату коли здійснювали операцію, ми хочемо розібратися в ситуації.
ArmSumi 8 лютого 2023, 19:23
Відділення за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 91
О Пумб узнали после начала войны, не одного отклонение от своих слов не увидели за все это время, не химичят, правила по ходу не меняют.
Вообщем странно, но пока для нас идеальный банк, и ещё у них иногда курс обмена валюты бывает лучше чем на чёрном рынке.
Особенно хочу поблагодарить персонал в Г. Сумы отделение на Петропавловской 91, встречают душой и провожают душой. Жаль не помню имена 2 мужчин в отделе приема клиентов, но именно они делают так что для нашей семьи Пумб самый душевный банк Украины! Спасибо
9 лютого 2023, 15:06
Вітаємо!
Дякуємо Вам за відгук! Працюємо для наших клієнтів.
Liliu 7 лютого 2023, 14:55
Найгірший банк в Україні! Маю кредитки у декількох банках, але ні один не веде себе так паскудно як ви 🤬. Дзвонять і дзвонять, шлють смс, терорять по повній. Рахують пеню і штрафи все по повній.Ви розумієте що через війну люди втратили роботу і немає можливості оплачувати вчасно борг? Приват Банк з початку війни подвонив мені 2 рази і лагідно нагадав що і мене ж перед не тим борг і я його сплатила, а вам під*****м ні копійки не хочу віддати через таке відношення! Як тільки розрахуюся з вами закрию рахунок у вас!
PUMB 7 лютого 2023, 16:03

Курс валют в ПУМБ