Shahvik 11 березня 2022, 12:49
Доброго дня, коли запрацюють відділення в місті Каховка, прийшла зп, на рахунок, картки нема бо не встигла дійти до відділення, рахунок в Ощад24/7 не підв'язався, що мені робити, 2 дітей ?? Я розумію який зараз час, але іти просити допомоги нема в кого,
12 березня 2022, 14:57
Доброго дня. Пишемо в приватні повідомлення для уточнення.
irinairina19 11 березня 2022, 12:48
Добрый день. Обратилась в ощадбанк в г. Кривой рог по ул. Мусоргского, 11. Хотела получить свои личные средства в долларе — понимаю ситуацию с военным положением. От 01.03.2022 было постановление НБУ, согласно которого в могу получать в сутки валюту (доллар/евро) в эквиваленте до 30000 грн. Сотрудники отделения придумывают какие-то несуществующие правила. Что я могу снять со своей карты максимум 2000$, а остальное будет сниматься с комиссией — аргументируют это тем, что у них какие-то новые правила. Почему меня никто о них не уведомил об изменении правил? Так же сообщили, что валюты у них нет, если они «насобирают», то смогут мне выдать. Почему в Приватбанке и Пумбе без вопросов выдают валюту? Почему там есть возможность ее заказать? Ощадбанк работает в другой стране или руководствуется какими-то другими законами? Хочу получить консультацию и решить данный вопрос. Ранее так же обращалась в это же отделение уже после 1 марта, тогда вообще сказали что выдают ТОЛЬКО в гривне. Почему Ощадбанк придумывает какие-то свои правила, которые никак не вписывается в действующее законодательство?
12 березня 2022, 13:33
Доброго дня. Певний період видача валюти була заборона НБУ, саме тому вам відмовили першого разу. На даний момент справді існує обмеження в розмірі видачі валюти — 30 тис. грн (в еквіваленті) і працівники можуть видати ту суму валюти, яка наявна на даний момент.
dollarsale1 11 березня 2022, 12:05
Доброго дня!
Сьогодні 11 березня 2022 року я намагався здійснити переказ грошових коштів за допомогою Ощад24 (користуюсь ним вже майже 7 років і ознайомлений з його функціями та умовами) на іншу карту Ощада.
Обидві картки НЕ є пенсійними, на обох картках зняті лімітні обмеження на оплату/зняття готівки/переказ тощо.
На даний час особі, якій я намагався здійснити переказ коштів знаходиться у Бухаресті без відповідних грошей, тому з метою допомоги я намагався переказати близько 12 тис. грн.
Разом з тим, мені надходять смс-повідомлення про те, що я перевищив ліміт та операцію відхилено…
Зміг переказати тільки суму еквівалентну 5 тис. грн, а при спробі здійснити наступний платіж з аналогічною сумою — знову відхилено. Як це розуміти? Лімітів та інших обмежень нема, раніше міг і 20, і 50 тис грн надсилати одноразово, а на теперішній час тільки 5 тис на день чи як?
Прошу надати обгрунтовану відповідь.
11 березня 2022, 12:12
Доброго дня. Перевірити причину відхилення операції можна через контакт-центр за номером телефону 0800210800. Час очікування зараз збільшено у зв'язку з навантаженням, але ми працюємо.
ZIrina88 10 березня 2022, 21:43
Відділення за адресою: Полтава, вул. Івана Мазепи, 13
ПОЛТАВА, І.Мазепи 13
Графік роботи з 8.30 до 15.00.
В 13 сказали що в них обід до 14. Серйозно? Два касири не можна зробити графік 1 вікно до 13.30, інше до 14. З двох терміналів 1 постійно не працює.
11 березня 2022, 12:09
Доброго дня. Перепрошуємо та перевіримо роботу відділення.
alekc1960 10 березня 2022, 19:18
почему уже второй день невозможно зайти в ощад24 ни с компьютера ни мобилки
11 березня 2022, 12:06
Обидва додатки зараз працюють, можуть бути проблеми, пов'язані з інтернет-провайдером. Вирішити їх допоможе VPN.
poli01010 10 березня 2022, 16:30
В связи с ситуацией в стране, родственники на волонтерство перевели 1545$ На мою долларовую карту, через сайт Paysend (из Америки), на этом сайте указанно что комиссии нету для переводов в Украину. На карту мне зашло, 1395$. 1) оператор девушка, ничего не объяснила, сказала звоните вечером. Оператор
Игорь Толочко, пытался, но ответ весьма странный. Мне отправили в долларах на долларовую карту, почему оно пришло мне в гривнах? За что вы берет 2 процента от суммы в овердрафт? Когда эту сумму вернёте? Почему зашло на карту только 1441 доллар, где разница, почти 104 доллара. Сейчас война и люди, нуждаются в помощи, нам ее оказуют (даже Америка отменила комиссии в Украину), только наши банки дерут непонятно за что 46,18 $ эта та комиссия что ещё указана в квитанции. Где остальные 104 $ мне ответить не могут. Просьба предоставить корректную информацию, о комиссии, полностью рассказать или расписать, за что такая сумма. Можете перезвонить на мой номер телефона 0 (50) 928 00 35 Бескровный Виталий, ваш клиент уже очень много лет. Очень расстраивает такое отношение, сейчас тяжёлое время, что для нашей страны, что для людей. Просьба перезвонить и проконсультировать, по-моему вопросу.
11 березня 2022, 12:42
Доброго дня! Ситуація з переказом у валюті прямо залежить від того, як саме проходить операція. Переказ із-за кордону може включати декілька банків-посередників, конвертацію валюти (і комісію за конвертацію в розмірі 1%, а відповідно і операції купівлі-продажу валюти за курсом), а також онлайн блокування (тимчасове блокування частини суми операції до завершення її обробки, щоб уникнути овердрафту). Таким чином, якщо вам повідомили, що частину суми заблоковано, щоб уникнути овердрафту — її буде розблоковано як тільки завершиться обробка операції.
5evgen 10 березня 2022, 10:41
Підкажіть будь ласка, коли почне працювати відділення банку в м.Токмак Запорізької обл і банкомати для отримання готівки.
10 березня 2022, 10:47
На жаль, повідомити точний термін відсутня можливість. Все залежить від поточної ситуації.

Рекомендуємо слідкувати за актуальним переліком працюючих відділень:

Himerus 10 березня 2022, 10:29
Доброго дня. До сих пір не прийшла пенсія. Заходила в ощад24, нема її. Як можна чи буде пенсія й коли буде? Дякую.
10 березня 2022, 10:45
Доброго дня. Банк не затримує виплату і не визначає день її проведення. Інформацію потрібно уточнити в ПФУ.
TetianaR 10 березня 2022, 9:55
Згідно постанови від 1 березня 2022 року № 30: «Зняти з валютного рахунку можна валюту у валюті рахунку в еквіваленті 30 тис. грн. на день без комісій (дозволено з 1 березня 2022 року)». Хотіла зняти кошти з власного валютного рахунку (власні кошти), на що мені дали відповідь, що є постанова про заборону зняття валюти з карток. На мою відповідь, що це стара постанова і зараз діє інша, касир знизала плечима, мовляв нічого про це не знає!!! Думаю, що у них своя власна постанова- кошти НЕ ВИДАВАТИ. І їх не цікавить, як сильно вони потрібні і навіщо!
10 березня 2022, 10:44
Доброго дня! Зняти кошти у валюті справді можна в еквіваленті 30 тис. грн. Перепрошуємо за це непорозуміння.
CoolMoon 9 березня 2022, 17:32
Просто невозможно войти в Ощад 24, в дию тоже невозможно войти, как-то устраняете эту проблему?
10 березня 2022, 10:43
TetianaRem 9 березня 2022, 14:39
Доброго дня
знімала 500є в Німеччині, написано що зняло комісію 474,63 грн. Ок я розумію і з цим згідна, така комісія банку. Але чому курс євро вийшов 35.17 при тому що курс НБУ був 33,17. В загальному разом з комісією вийшло що я знявши 500є втратила майже 1700 грн. Чому Ощадбанк не дотримується курсу НБУ, так як інший державний банк наприклад (Приватбанк, мені без комісії порахувало по 32.78).
10 березня 2022, 10:42
Доброго дня. Важливо знати наступні моменти.

При проведенні операції в іноземній валюті по рахунку, що відкритий в гривні:

— сума операції спочатку блокується, потім списується;
— блокується сума в день проведення операції за курсом МПС (Visa або Mastercard), списується — за курсом банку в день списання.

При цьому важливо розуміти, що блокується сума на рахунку в день, коли ви проводите операцію. Списання відбувається в день завершення обробки операції (і відповідно за курсом банку для карток в день списання).

Курс банку для карток на день списання можна переглянути на нашому сайті:

1% — комісія за конвертацію валюти (списується за курсом НБУ).
balabow 9 березня 2022, 8:40
Відділення за адресою: Харків, майд. Конституції, 22
Я переселенец, по состоянию здоровья не смог забрать новую карту в отделении, активировал её удалённо. Через время карту заблокировали, по причине, что её не забрали из отделения (пользоваться ей я не могу). В данный момент идут военные действия, выехать за картой возможности нет. Возможно ли активировать заблокированную карту удалённо? срок действия её истекает в 2024 году. Это же пенсионные деньги, единственные выплаты на которые живут пенсионеры.
9 березня 2022, 10:17
Доброго дня. Банк продовжує дію карток, термін дії яких закінчився, аби клієнти мали можливість користуватись коштами, якщо немає змоги звернутися до відділення для отримання нової картки.

В даному випадку, якщо клієнт в автоматичному режимі активує нову (не отриману) картку, стара автоматично припиняє дію без можливості відновлення. За таких умов єдине рішення — отримати картку.

Рекомендуємо зателефонувати до контакт-центру за номером телефону 0800210800, аби перевірити ситуацію — чи справді активовано нову картку і стару закрито.

Дуже сподіваємося, що військова ситуація дозволить нам відкрити всі відділення.
2017helensolod 8 березня 2022, 21:06
Відділення за адресою: Київ, вул. Серафимовича, 13-А
Сын инвалид детства получает пенсию на карточку ощадбанка 4числа, в этом месяце денег нет, перезвонила в пенсионный фонд, ответили деньги перечислили, что дальше, кто ответит, почему нет пенсии за 04.03.2022, дозвониться невозможно. Все банки выплачивают пенсии вовремя, даже раньше, только у вас твориться бардак
9 березня 2022, 10:09
Доброго дня. Банк не затримує виплати. Після перерахунку коштів відповідною організацією вони відображаються на балансі рахунку.
zxcvbnm27 8 березня 2022, 19:49
Здравствуйте!!! У меня вопрос к Ощадбанку!!! Почему люди не могут перевести ковидную тысячу на зарплатную!!! Что у вас вечно не всё как у людей! Почему другие банки дают добро перевести ???
У меня что-то не так с картой как у Приват??? Что за условия???
8 березня 2022, 20:27
Доброго дня. Коштами з єПідтримки можна оплатити будь-які товари та послуги.
Ola2021 8 березня 2022, 9:40
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Миколаївська, 26
В январе 2022 года пенсионерке сотрудник банка по отделению ул. Николаевская 26 (г Николаев), настоятельно рекомендовала сменить карту (пенсионную) и оформила перевыпуск карты. Потом были санкции по ковиду и отделения не работали, на момент сейчас это отделение вообще не работает и не существует. В городе в связи с военными действиями работают всего 3 отделения, в которые невозможно дозвониться! к начальнику отделений попасть на прием невозможно!!! Но самое страшное во времена войны то, что счет (пенсионный счет) заблокирован!!! пенсионер не может рассчитаться даже за продукты в магазине!!! Ни один звонок в колл центр не дает результатов, никто не может дать ответ, как забрать карту и как человеку получить пенсию и жить!!!
Серьезно??? Это что за мошенничество по отношению к самому незащищенному слою населения!!!
8 березня 2022, 20:30
Доброго дня. Рахунок в жодному разі не може бути заблоковано без причин. Перевипуск картки — не причина, рахунок залишається активним, навіть якщо картка змінюється.

За можливості, просимо звернутись до відділення. Не обов'язково до керуючого, можна до звичайного менеджера. Працівники перевірять ситуацію — якщо картку видати відсутня можливість, можна зняти кошти з рахунку.
Anna M 7 березня 2022, 19:56
Доброго дня. Питання, чому банк не виконує поставу Кабінет Міністрів України розпорядженням від 02 березня 2022 року № 198-р «Про забезпечення здійснення розрахунків населення в умовах воєнного стану». Всі банки вже відреагували та зняли обмеження з рахунків? Тільки Ощадбанк в своє репертуарі. Куди писати скаргу в НБУ, чи на гарячу урядову лінію. До оператора неможливо додзвонитися. Жах
8 березня 2022, 12:16
Доброго дня! Банк виконує зобов'язання за даним документом. Для зняття обмеження варто звернутися до будь-якого відділення банку.
nikolaevl 7 березня 2022, 15:06
добрый день, помогите пожалуйста.в николаеве (николаевская обл) не получается войти в приложение 24/7 чтоб оплатить коммуналку. приложение не работает ни на домашнем интернете ни на мобильном и не только у нас. подскажите что делать.заранее спасибо, с ув. всем мира
8 березня 2022, 12:15
Доброго дня! Додатки зараз працюють, але можуть бути проблеми, пов'язані з інтернет-провайдером. Вирішити їх допоможе VPN (додаток, який можна завантажити в Play Market або App Store).
valeriiavulpes 7 березня 2022, 13:23
Доброго дня, намагаюсь оплатити комунальні за допомогою карти єПідтримка і вибиває помилку. З Привата така функція є і кошти можна переказуватина будь-яку карту. В чому проблема в Ощаді?
7 березня 2022, 13:33
Доброго дня. Якихось додаткових обмежень на подібні платежі банк не встановлював. Зателефонуйте, будь ласка, до контакт-центру за номером 0800210800 для предметної перевірки ситуації.
Grin1966va 5 березня 2022, 17:02
Відділення за адресою: Дніпро, Донецьке шосе, 1, прим. 294
Идёт долга загрузка, потом пишет нет интернета или вайфай, черезVPN пробывал тоже самое, помогите ни одного у меня на работе у многих людей, пробывал по новой устанавливать программу, тоже самое…
7 березня 2022, 13:32
Спробуйте використати два додатки — старий та встановити новий (називається просто — «Ощад», можна завантажити в Play Market або App Store.

Якщо обидва додатки не працюють із увімкненим VPN, зателефонуйте, будь ласка, за номером 0800210800 для перевірки облікового запису. Оператор зорієнтує в ситуації та повідомить подальші дії.
Лариса Ладанюк 4 березня 2022, 11:50
Не можливо попасти у програму
7 березня 2022, 13:29
Спробуйте, будь ласка, звернутися до служби підтримки порталу Дія для детальної перевірки.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝