Банк — мошенник

TKoova 7 вересня 2022, 12:14
Ощадбанк працює не зважаючи уваги на законодавство України!!! Співробітники самовільно, керуючись якимись «наказами з гори» чи «постановами», не повідомляючи своїх клієнтів, блокують карти та мобільний банкінг!!! Є закон України про банки, в якому чітко вказані причини у зв’язку з чим може бути заблокована картка, на що співробітники плювати хотіли «у нас наказ»! Як у правовій державі наказ чи постанова може бути вища за закон і конституцію???
Категорично не рекомендую цей банк! Вони не керуються законами України!
7 вересня 2022, 14:17
Ощадбанк завжди керується законами та постановами чинного законодавства України. Можливі причини блокування карти та ощад 24/7 прописані в договорі який ви підписували коли відкривали рахунок. Для детальної перевірки чому було заблоковано вашу карту та обліковий запис ощад 24/7, рекомендуємо зателефонувати з вашого фінансового номеру телефону до контакт центру за номером 0800-210-800. Будемо раді допомогти.

Lolik1837
Lolik1837
8 вересня 2022, 15:57
Https://www.sud.ua/ru/news/ukraine/246898-v-kieve-moshennik-zagrimirovalsya-pod-drugogo-cheloveka-chtoby-snyat-milliony-s-bankovskogo-scheta

Почитайте — очень поучительно. Мошенник, пользуясь, что военное положение и что хозяева счетов вынуждены был выехать за границу, гримировался и выдавал себя за владельцев счетов. И поймали его именно внимательные работники банка.

Так, что почитайте и не несите чушь, как без личного вашего присутствия кто-то обязан «удаленно» решать ваши банковские вопросы