zig4free 16 грудня 2022, 16:30
Сегодня купил в интернет магазина на сумму $26.46 — с карты списало 1064,38грн — т. е. по курсу 40.22грн за доллар! Списанние было именно в валюте $ — об этом само приложение O.Bank мне сообщило! Хотя курс должен быть 38.5грн за доллар!

После произошедшего, я карту строчно удалил из способов оплаты в браузере и гугл-пей, и остальные покупки провел картой монобанк — и там курс соотвествует тому, что указано в приложении 37.441грн за 1 доллар!
Впсиль Кисилевич 14 грудня 2022, 19:09
Коли брав кредит до війни по рекламі ідея банку, то менеджер так розпиналась, що готова була цілувати.Коли почалась війна, то після трохмісячної відстрочки все почалось наче як колектори діяли до війни.почали звонити чуть не щодня, бувало по 2−3рази на день.Для вирішення проблем пропонують взяти новий кредит і на більший термін.Поїхав у банк м.Біла церква, для вирішення проблеми, написав заяву на відстрочку кредиту, через 2 місяці прийшла відповідь, вам відмовлено у кредитній відстрочки так як ви вже брали, хотя під час війни всі банки надавали кредитні канікули на 3 місяці.Коли менеджери начинають звонить у них тільки одне питання ви коли збираєтесь платити заборгованість, а коли хочеш їм щось пояснити вони не дають даже слова сказати і чуш добре заучену фразу…ви платить будете, а щоб вирішити якусь проблему вони цього не вирішують.Коли почалась війна я втратив роботу як і більшість інших людей.На даний час, я у пошуку роботи, але сплачую по 2 тисячі із пенсії.А щас проблеми із зв’язком то почали слать смс.Що робити і як дальше жити я вже не знаю з роботою одні відмови бо у віці 60 років ніхто брать нехоче і це все почалось не знашої вени, до війни була робота 2 роки платив справно, а щас банк нічого нового не видумав кроми нових кредитів на вигідних умовах.
Bald 13 грудня 2022, 13:19
Відділення за адресою: Київ, вул. Попудренка, 18
Приїхав в відділення за адресою: м.Киів, вул.Попудренка,18.За 3 доби замовив видачу свого депозита.12 та 13 забрав повну сумму.Депозит отримав без проблем.Менеджери дуже ввічливі та доброзичлеві.Буду і надалі працювати з Ідея Банк.
Дмитро Єгоров 6 грудня 2022, 15:05
Не треба дзвонити кожного тижня зі своїми пропозиціями!!! Як подати скаргу до НБУ?
fotina291 1 грудня 2022, 7:58
На гарячій лінії мені урочисто заявили. що замовити валюту під депозит можна тільки особисто в відділенні банку. На моє здивування, в день закінчення депозиту подзвонили співробітники нашого Білоцерківського відділення і запросили забрати гроші, які мене вже чекають. Було дуже приємно. Депозит отримала без проблем.
innaturbova 30 листопада 2022, 22:54
Відділення за адресою: Київ, вул. Раїси Окипної, 4-А
Был оформлен конвертационный депозит в отделении, еще когда комиссия была 1%, финальный курс около 36.5грн.
Отмену пролонгации нужно делать в день закрытия депо в Обанке либо через горячую линию.
В день окончания горячая линия отказалась принимать звонок, т.к. номер не «финансовый», хотя на него почему-то приходят смс от банка о зачислении % и и меня идентифицировали по названным персональным данным. А номер не зарегистрировали финансовым при открытии счетов.
Оказывается номер надо подтверждать через отделение отдельным заявлением либо через Обанк, который футболит «Дальнейшее оформление О.карты невозможно» несмотря на наличие 2 валютных депозитов. На месте сказали, что надо «удалять меня с программы», чтоб сбросило регистрацию в обанке.
Пришлось ехать в отделение для отмены пролонгации.
Случилось отключение эл. в отделении, в итоге я остаюсь в отделении без света с депозитом, который сам лонгируется снова на 3 месяца через несколько часов и невозможностью подтвердить финансовый телефон и отменить пролонгации на месте.
Начальник отделения категорически отказалась у меня принимать заявление на отмену лонгации вручную от руки с регистрацией, т.к. у них «все заявления регистрируются в эл.виде и присвается входящий номер».
Пришлось срочно искать другое работающее отделение Идеи, где еле успели закрыть депо и подтвердить телефон.
2 балла за то что в срок выдали деньги, и то купюрами в ужастном состоянии.
С банком пришлось попрощаться и закрыть счета. Очень много подвохов в день закрытия депо, глючный обанк и дурацкий автопролонгирующийся договор
NK21011977 28 листопада 2022, 13:39
До клієнтів зневажливе ставлення. Домовляєшся про одне — по факту інше. Була домвленність про зустріч на відділенні, домовлено було напевний час. Зірвалася з роботи, прибігла, обмеження по часу, а головний офіс навітт і не подумав направити домовлені документи на домовлений час. Зневага до людей повна!
fotina291 24 листопада 2022, 12:51
В мене скоро закінчується валютний депозит. В інших банках можна подзвонити на гарячу лінію і замовити валюту на зручний день. В Ідея-банку вирішили, що для здоров’я клієнта буде корисно, якщо він да рази прогуляється в відділення. Перший раз, щоб замовити валюту, другий раз, щоб її отримати. Я вирішила, що для мого здоров’я буде краще, якщо я заберу депозит і припиню з цим незрозумілим банком всі відносини.
vadim333 18 листопада 2022, 19:21
Доброго дня шановні.
Будьте обережні з цим банком.
3,5 місяці тому мені заблокували рахунок, ніяк не повідомивши про це, поки я виконую свій обовязок в армії.

Зв’язавшись з банком, мені повідомили, що мій рахунок заблокували. За що саме та навіщо мені не сказали. Сказали, що протягом 3 днів повернуть кошти.
Після 3 місяців блокування, нічого не змінилося, я звертавсь 6−7 разів на підтримку банку з проханням пояснити ситуацію, вони сказали, що подали запит і зі мною зв’яжуться. Пройшло вже 10 днів після мого останнього звернення, і звичайно ніхто зі мною не зв’язався
За підсумком банк заблокував моїх понад 100000 грн без конкертної причини і не пояснює свої дії.
Drdmol7 17 листопада 2022, 20:04
НБУ оприлюднив статистику 5 найзбитковіших банків України.
Ідея Банк в п’ятірці найзбитковіших.
І це лише початок.
Фінансовий результат МІНУС 230 МІЛЬОНІВ ГРН.
Немає більше слів.
DimonSan 17 листопада 2022, 0:48
Сказал закрою до конца года и через неделю в кредитном черном списке!!! Принципиально платить не буду, поняли лымари?! Еще поговорим…
kosmos 14 листопада 2022, 8:46
Відділення за адресою: Харків, вул. О. Яроша, 24-Б
Добрый день форумчане. Как клиент банка, хочу сказать, когда год назад, мы пришли с супругой оформить депозит, то попали как бы не в банк, а куда то в паспортный стол))))), сотрудники некомпетентные и грубые, а одна сотрудница (женщина за 50) проходя мимо провела взглядом, буду то мы у нее дома пришли и хозяйничаем. Депозит тогда оформили, т.к ставки были высокие. Недавно он закончился, решили, что ставки не сильно высокие, да и приветливость с компетенцией сотрудников хромает, будем забирать. Т.к в стране, случилась 24.02, мягко говоря, шоковая ситуация и многие разъехались, коллектив поменялся в лучшую сторону. Не буду долго писать (и так уже долго), но депозит мы оставили, только после консультаций оформили не такой какой был раньше.Так держать.
Галина Ковальова 8 листопада 2022, 17:12
Доброго дня. Мене звати Галина. І я є клієнтом горезвісного Ідея банку. Додзвонитися до них практично неможливо. Якщо і передзвонюють, то може минути тиждень з моменту мого звернення. У відділенні банку працівники не можуть пояснити як нараховується процентна ставка. Кажуть, читайте договір і самі рахуйте. Все порахувала сама згідно до графіку внесення платежів. Передзвонила в банк довідатися інформацію, чому розбіжність у розрахунках більша на 19 509 грн. Тобто, клієнт банк відображає мені повну суму боргу до погашення більшу на 19509 грн, ніж це є зафіксовано у договорі. Чіткої відповіді я не отримала. Сказали, при здійсненні останнього платежу по кредиту треба зясовувати розбіжності, а не при поточних платежах. Але я як клієнт, маю повне право на отримання достовірної, щодо залишкової суми боргу по кредиту, нарахування відсотків по кредити, та погашення кредиту. Нічого з’ясувати в банку неможливо, сума боргу збільшується в тригонометричній прогресії, незважаючи на внесення місячних платежів, комунікація з клієнтом нульова. Проте, якщо ти не внесеш кошти на рахунок до вказаної дати, працівники банку достануть тебе, всіх твоїх знайомих, колег, навіть людей які вже померли. Тоді, така велика наполегливість у працівників банку проявляється тебе знайти протягом одного дня. Чому ця наполегливість спить, коли клієнт звертається до банку за інформацією. Я співпрацюю з різними банками, але такого поганого ставлення до клієнта і некомпетентного ставлення до роботи зустріла тільки в Ідея банку і Форвард банку.
Елена Захарченко 7 листопада 2022, 16:42
Брала я креди ще до війни в цьому банку. Спочатку було все ніби нормально. Платежі ми весь час до війни вносили вчасно і вповному розмірі. Зараз хоч і працюю, але дохід знизивс більше ніж удвічі, іни на все навпаки виросли, відповідно платежі повною мірою мені тяжко сплаувати. Я вношу хоча б половину, реально те, що мені під силу. Маю ще двоє неповнолітніх дітей, один з яких шкільного віку. Так от інспектори чи як там їх правильно назвати взагалі якісь нелюди, спілкуються ДУЖЕ нахабно, таке враження, що мені телефонує прямо власник банку (((Я пояснюю їм ситуаію, а вони кажуть це не наші проблеми, шукайте додаткову роботу, і взагалі як ви виживаєте, якщо у вас такий дохід низький? А дитину куди мені діти???(їй 3 роки в садок поки не ходить). Я завжди плачу все справно, просто зараз така тяжка фінансова ситуація. Написала заяву, щодо зменшенняя щомісяного платежу, додала всі необхідні документи, так от ця інспектор взагалі про це не знала (((. Короче кумунікації в середині банку схоже немає. Короче враження у мене від спілкування з такими співробітниками найгірші. Шкодую, що взагалі зайшла до цього банку. Закрию кредит і НІКОЛИ БІЛЬШЕ ДО НИХ НЕ ЗВЕРНУСЬ! КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ ВАМ ЦЕЙ БАНК!!!
NK21011977 3 листопада 2022, 2:01
Банк зовсім не дотримується, а ні норм Закону, а ні своїх зобовязань відповідно до договорів/угод до договорів. Кредитні інспектори мало того що брешуть, геть не компетентні і не налагоджений звязок між кредитними фахівцями якщо можна так їх назвати з юридичною службою. Ліва рука не знає що робе права рука. Банк *** ! Не хочете мати проблем і зайвого клопоту, тримайтеся від цього банку як найдалі.
0662284033 31 жовтня 2022, 20:36
Заказав гроші за 4 доби та приіхав за 60 км з району! Грошей в кассі не знайшлось! Ні менеджер ні завідуюча ні горяча лінія ні зробили нічего щеб мені чімось допомогти! Завідуюча на грані фолу, постійно сварилась з незадоволеннимі кліентами якіх окрім мене було ще кілька осіб і на заведуючу вона явно ні тягне! І це майже при пустому відділенні! Банк дуже нераціонально використовуе таке помпезне пріміщення в центрі Київа з явно непрофессійним персоналом!
Alexdri1801 30 жовтня 2022, 18:06
Для сплати платежів через Інтернет даються реквізити для сплати через сервіс ipay.При сплаті 10000 грн комісія 500 грн. П’ять відсотків — це занадто!!! Страх втратили зовсім.При зверненні оператор тупо морозиться, що ніяких відсотків вони не беруть.Рекомендують сплачувати у відділенні банку, але на фронті їх немає (я військовослужбовець).В додатку сплатити із картки іншого банку теж неможливо.Замкнуте коло.По факту — мінус 500 грн з мого гаманця.Аферисти, одним словом.Категорично не рекомендую зв’язуватися з цією організацією.
Maksym Solomko 28 жовтня 2022, 18:36
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Січових Стрільців, 3-A
Від минулої спроби стати клієнтом банку й власником платіжної картки «Card Blanche White +» пройшло трошки більше 91 день (відгук про це залишав 19 липня 2022 року). На цей раз спробував подати запит на карту через відділення банку.
При заповненні заявки через відділення мені не сподобалось, що запитували номери телефонів рекомендованих осіб — осіб, яким би «впарювали» продукти банку. Розумно було запрошувати інформацію після того, як я став би клієнтом банку (а не до цієї процедури), і вона повинна бути необов’язковою.
На цей раз свій результат опрацювання заявки банк повідомив повідомленням «Operatsiia z finansovym nomerom „Pidkliuchennia“ v statusi „Vidminena“. Chas 13:58:22. Dovidka za tel. 0800502030″». Правильніше було відправити повідомлення, що банк відмовив у оформленні кредитного продукту й повідомити строк, через який можна подати заявку повторно.

ps У мобільному застосунку «O.Bank 2.0» є можливість стати клієнтом банку, маючи в застосунку «Дія» закордонний паспорт громадянина України. Через відділення це можливо й для першого разу вимагають оригінали документів, а не зі застосунку «Дія».
Денис Клепацкий 23 жовтня 2022, 13:26
Банк передає неправдиву інформацію в УБКИ.
itanchyn 20 жовтня 2022, 14:54
Банк понад тиждень надоїдає дзвінками щодо кредитних програм і вигідних готівкових кредитів.
До 20 дзвінків на день з різних номерів. Я є КОЛИШНІМ клієнтом банку, усі рахунки закрив ще у 2018 році. Мої прохання видалити мій номер зі списку «розсилки» — нічого не дали.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку