yunevers 13 березня 2022, 13:10
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 46
У меня сегодня закончился депозит. Необходимо его закрыть именно сегодня, иначе он лонгируется. Онлайн закрыть система не дает. Пишет Нажаль дія не може бути виконана, на физическом отделении сказали что тоже закрыть не могут, сами не знают из-за чего. Сказали — странно, такого раньше не было. На гарячей линии говорят Ваш вопрос передан в техподдержку. Ожидайте. В общем культурно так сказали, депо щас не выдаем. Виновата мол система. Будем разбираться. Но мне от этого не легче, т.к. депозит продлится автоматически и я его не смогу снять. Осторожно! Не лонгируйте депо, если есть возможность забрать-забирайте.
13 березня 2022, 17:47
Доброго дня! Спасибі за відгук. Ми передали інформацію для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
SergGeo 11 березня 2022, 15:30
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 11
Керівник відділення Орест Лучко вважає 60 річного клієнта з міста Києва недолюдиною, хамить і булить, перебирає на себе обов’язки податкової інспекції України, СБУ і поліції. Про свої повноваження не знає, називає всіх приїжджих сепаратистами і ухилянтами, інші працівники відділення його активно підтримують. Офіційних відповідей і документів не надали, не відділення банку, а шарашкина контора. Буду розривати з ними всі свої договори, не раджу і вам нести цим крахоборам кошти.
13 березня 2022, 17:48
Ольга Олеговна 28 лютого 2022, 11:41
Пыталась снять в банкомате СОБСТВЕННЫЕ СРЕДСТВА в карты O.Bank. Блокировано! Пытаюсь перевести на другую карту, чтобы ими воспользоваться- тоже блок! Звоню на горячую линию: оператор Руслана отвечает: ограничения «в связи с ситуацией в Украине». Позвольте! Это мои собственные деньги! На основании чего ограничения???
На мои увещевания, что если действия банка не описаны в законе — они противозаконны, Руслана простоо прекратила разговор. ЭТО ЧТО ВООБЩЕ!!!
Зато порекомендовала мне спокойнее общаться (может, обнимемся еще?) и сходить в отделение переоформить карту (снять с нее кредитный лимит). А это ничего- что СИТУАЦИЯ В УКРАИНЕ?
13 березня 2022, 17:48
Oksana55Ivash 18 лютого 2022, 5:03
Відділення за адресою: Херсон, пр-т Ушакова, 87
Здравствуйте. У вас оформила кредит некая Номеровская из Херсона, а указала мой номер телефона. Я вообще Одессе живу, к её долгу не имею никакого отношения. Вы меня месяцами терроризируете за долг постороннего мне человека.
18 лютого 2022, 9:24
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Marina0896 17 лютого 2022, 12:22
Хотели взять кредит под залог недвижимости. Менеджер банка в г. Хмельницком не компетентная и сам банк шарашкина контора. Объясните пожалуйста как можно предоставлять такие услуги и не иметь перечня документов которые необходимо собрать??? Нас 5 недель кормили завтраками, и каждый день им была необходима какая-то справка. В итоге когда это все просто достало и мы начали требовать результат оплатив уже экспертную оценку в 1500 грн нас просто послали и смеялись в лицо. И ещё менеджер говорила что они впервые раз связываться с подобным видом кредитования.Каккккк? В услугах есть, а по факту нет. Попасть к начальнику не удалось не пустили. Если не хотите попасть на деньги не связывайтесь с этим банком!!!
17 лютого 2022, 12:31
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
з повагою, Ідея Банк
YaremaAlex 16 лютого 2022, 18:13
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 11
Манера спілкування Ваших працівників бажає бути кращою. Навчіть їх тримати свою думку при собі.
16 лютого 2022, 18:31
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу. з повагою, Ідея Банк
Alex0907 15 лютого 2022, 15:42
Пол года приходила реклама от идея банк, возьмите нашу чудо карту, нашего чудесного банка. Уговорили, решил взять. Такого ужесного сервиса я не видел ни в одном банке. С Первого раза заявку приняли, но видимо решили не перезванивать, через неделю снова прислали рекламу, повторно отправил заявку, перезвонили. 15 мин мне оператор устраивал допрос, чуть ли не что ем спрашивали, ни в одном банке такие вопросы уже надцать лет не задают, и оформление карты не более 5 мин. Для получения. Но тут не тот случай 15 мин допроса и через несколько часов звонит другой представитель банка и все по новой, те же самые вопросы, тот же допрос и снова карту не дали, через несколько часов снова звонит оператор, очередной допрос и предупреждают что будут обзванивать родственников… В итоге просто отказался от карты, боюсь себе представить что будет если взять у вас кредит. Ужасный, отсталый сервис! Я через пол часа получил карту с тем же лимитом в другом банке и это заняло не более 5мин. Научитесь работать
Olenas550 15 лютого 2022, 15:25
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 11
Добрий день. Я часто отримую від банку смс або повідомлення у вайбері. Я ніколи не була клієнтом Вашого банку, не хочу їх отримувати, тому прошу видалити мене зі свої бази. Дякую.
15 лютого 2022, 15:38
lite170980 14 лютого 2022, 21:08
Відділення за адресою: Одеса, Люстдорфська дорога, 54
Появился клон Идеи: вирт. карт нет, Дию не принимает, карту получить невозможно: выбираешь удобное время и дату для доставки курьером — карту не привозят, отменяешь курьера, пытаешься получить карту в отделении, а там многочасовая очередь из 1 человека. Потом до этих жирафов доходит, что курьера ты отменил, но курьер всё-таки приезжает, но карту не выдаёт, потому что заявка на карту отменена — создавай новую. ТАКОГО ОТВРАТИТЕЛЬНОГО ОБСЛУЖИВАНИЯ НЕТ НИГДЕ!!!
Роман Кондратенко 13 лютого 2022, 9:05
Відділення за адресою: Одеса, провул. Красний, 11
Здравствуйте Как можно, что бы Вы, перестали мне звонить в неудобное мне время и выпаривать кредиты, которые мне совершенно не нужны
14 лютого 2022, 17:40
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання Вашої скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
dezmondmer 11 лютого 2022, 19:48
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 11
Постійно дзвонять з нагадуванням про погашення кредиту! Ніякого кредиту в мене немає, навіть рахунку… А потім починають пропонувать свої інші послуги.
14 лютого 2022, 17:40
HNikolina 11 лютого 2022, 10:02
Расскажу историю. может хоть другие не попадуться на мошенников. Хотела продать безполезные часы старые с браслетом, таких уже не носят. Оставила я значит, обьявление на олх. Быстро связались через вайбер покупатели, говорят все подходит, цена хорошая, готовы купить, а также готовы перевести деньги на карту, мол для подтверждения перейдите по ссылке для получения оплати. Дали ссылку, фото моих часов і внизу написано — отримання коштів, годинник жыночий наручный. ничего не подозревая захожу по ссылке, вверху написано «Сторінка отримання коштів — годинник жыночий наручный», я ж на радостях так быстро продаю часы без задней мысли ввожу реквизите карты (номер срок действия, CVV), на странице ж написано «Сторінка отримання коштів», ваші дані захищенно каким-то там стандартом, и сума за которою продаю часы, значить ввела данные, загорелась кнопка «продолжить», появилась новая страница, значит написано, «Ваш банк запросив додаткову перевірка карти, введіть баланс карти», ввожу баланс і внизу написано, подтвердите получение средств кодом из СМС сообщения. Тут мне приходит код на телефон, я без задней мысли опять же ввожу код.
И тут мне звонит банк, какая-то служба точно не помню и говорят, вы только что питались совершить перевод 25 тысяч. Я в шоке, говорю нет, я должна была получить за часы 5500 грн.
Слава богу, деньги не списались, сработали там лимиты на переводы от банка… и тут меня осенило, что меня развели как девочку. А мошенники и не остановились, пишут операция зачисления неуспешная повторите попытку. Я в общем, не стала дальше читать что они писали удалила переписку.
Что хочу сказать, оказалось по ссылке той я ввела все реквизиты карты и даже баланс карты. Изворотлиыве не купить у меня хотели, а денег из карты зворовать.
Спасибо банку, быстро среагироовали. Так что скажу тут всем не сливайте данные карты куда попало, если кажеться что вот быстро уже хорошие покупатели есть. В банке сказали, что для получение денег только номер карты нужен и больше ничего. Така то история, мне повезло, что лимиты по карте были, а так би жевала лапшу и никто б мне в итого денег не вернула бы.
11 лютого 2022, 10:07
Доброго дня! Дякуємо за цей зворотній зв’язок. Нам приємно чути слова подяки від наших Клієнтів. Сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю з вами. З повагою, Ідея Банк
Oleg121 8 лютого 2022, 1:24
В течении пол года обращаюсь с этому банку с вопросом, а ответа нет просто *** игнорируют
8 лютого 2022, 10:24
kukas 7 лютого 2022, 17:57
Взял неосторожность взять кредитку, как запаску. Валяется пока без дела, но задолбали спамить звонками. Не понимаю, с каких делов банк решил, что время их сотрудником, ценнее чем мое? Мне постоянно звонят, и я слышу в трубке гудки. Несколько раз дождался и послал — не помогает… Ну что ж придется закрывать это все дело…
8 лютого 2022, 10:24
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Валерия Миршук-Орлова 4 лютого 2022, 2:48
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Гоголя, 269
Имела глупость взять в этом банке кредитную карту с лимитом в 40 000. Ежемесячно высчитывают: комиссию за кредит 1500, проценты по кредиту 800 и страховку 400. Итого 2700 — это только комиссии банка. Это вечный кредит, который выплатить не реально.
Не советую брать кредит в этом банке.
8 лютого 2022, 10:23
з повагою, Ідея Банк
basikov 3 лютого 2022, 17:24
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Січових Стрільців, 3-A
Обратились в банк, но обслужить не смогли, послали в другое отделение через весь город. Приехали в другое отделение, но и там не смогли помочь (кассира у них не оказалось) поехали снова в другое отделение!
И это издевались над пенсионеркой 84 лет!!!
Хуже обслуживания не бывает!
не кому не рекомендую!
savchuk2525 29 січня 2022, 17:23
Вкажіть в додатку відсотки по сплаті
кредитних коштів.
Один з самих кошмарних і пекельних банків, з якими я коли небудь мав справу. Про те, що моя карточка вже готова мене повідомлено не було, коли прийшов за картою заради особистого інтересу (пройшло десь біля місяця з моменту оформлення), мені ще прийшлось чекати біля години часу, бо моя карта «десь загубилась»!

Інтерфейс мобільного додатку максимально незручний, функціонал — це щось з чимось, при чому й самого банку також. Аби оформити кредит, то треба такі танці з бубном провести, що врешті решт я передумав і просто оформив кредитну картку в конкурентів одним кліком. Тут вам і номера провірених осіб вказувати, і всякий додатковий брєд, про який вже ніхто з банків не питається років 5.

До речі, вирішив я оформити через додаток ту хвалену О.Карту, то це капець, панове! Паспорт треба фотографувати раз 6, заповняти купа якихось форм, анкет і, знов ж, вказувати особу з робота, яка буде виступати гарантом, банку все рівно на те, що я фрілансер і таких людей просто в мене не має! Можна було б сказати: «та то все для гарантії, що я буду оплачувати кредит». На даний момент в мене 7 різних карт від різних банків, ні з одним я з таким не здибався, всі сучасні банки взагалі не вимагають паспортні дані, оскільки вони автоматично (при надані дозволу) підтягують їх, наприклад, через Дію. А тут — середньовіччя!

Ніколи, НІКОЛИ не користуйтесь цим банком, повторюсь, я, як людина, яка часто співпрацює з фінансово-кредитними установами, маю з чим порівняти.
28 січня 2022, 10:34
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання наданої тут інформації Вам буде надано відповідь за вказаними контактами. З повагою, Ідея Банк
LikaTravel 27 січня 2022, 16:37
Відділення за адресою: Харків, вул. О. Яроша, 24-Б
Несмотря на очень неприятное впечатление о самом банке и системе кредитования, о работниках отделения на От Яроша 24Б остались наилучшие впечатления 🙏🏻
LikaTravel 27 січня 2022, 15:40
Відділення за адресою: Харків, вул. О. Яроша, 24-Б
поморочили голову 4! часа в результате отказали без адекватных причин.

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.5