Юрий Неважно 10 травня 2022, 16:33
Не рекомендую связываться с данным банком., взял кредитную карту, ежемесячный платеж по карте 1500 грн. Началась война, в Марте работы не было вообще, сидели в простое. Апрель отработали в трехдневку и вот в Мае получил зарплату. Так мне насчитали за каждый месяц по полторы тысячи)) Т. е. я заплатил в Мае полторы тысячи и ещё 2500 должен. Пишу в Вайбер, ребят, а как же военное положение? Как же НБУ https://bank.gov.ua/ua/news/all/novi-pravila-roboti-bankiv-i-nebankivskih-finansovih-ustanov-scho-zaymayutsya-kredituvannyam-pid-chas-viyni
Ответ: мы вам насчитали только %, за 3 месяца при кредите в 20.000 мне насчитали 4000, а дальше думайте сами. У этого банка нет понятия война, дерут три шкуры.
16 травня 2022, 8:53
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний (зареєстрований в банку) номер телефону та електронну адресу.
з повагою, Ідея Банк
igornesen 8 травня 2022, 22:07
Была кредитка Идеи, пользовался изредка, держал как страховку. Выезжали, забыл дома. А в дороге понадобилась. Контакт-центр быстро рассказал как открыть цифровую, коды пароли и прочее установить.
Скажем прямо банк до войны не блистал как сервис. Но тут нормально организовали поддержку клиентов и почти вовремя все порешали.
9 травня 2022, 11:06
Доброго дня! Дякуємо за цей відгук та врахуємо ваші побажання. Сподіваємося на продовження співпраці із Вами. З повагою, Ідея Банк
mamoont 7 травня 2022, 13:42
Плохо работает приложение банка. Трижды пробовала пополнить карту в разное время и дни, постоянно бьет ошибки, то вообще не могу автор авторизоваться, то операции не высвечивается. Что-то с ним дела вообще плохи. Не скажу, что ранее идеально работал, но лучше. Жду реагировании и исправления недочетов.
9 травня 2022, 11:09
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. Додатково зауважимо, що ми постійно працюємо над удосконаленням нашого O.Bank. З повагою, Ідея Банк
Жанна Терещенко 5 травня 2022, 11:39
Не думала, що у військовий час можуть заблокувати карту, але мені пощастило, в той момент, коли гроші були вкрай необхідні, приходить смс, про блокування картки через підозрілу трансакцію (без поняття, що це було, картою не користувалася досить довго). Звичайно, зв’язалася з банком, сказали, що вирішать проблему протягом доби, але карту розблокували через 4 дні — це дуже довго!
vertuspro 4 травня 2022, 23:10
До войны банк не подвалил, сейчас, конечно, система работает не идеально. И вот начали названивать про погашение кредита, только как? Пошел узнавать, так из Польши отправить платеж — целый квест. Первый платеж дали каникулы, а потом наконец подключили свифт и падает прямо на счет. Ну хоть так.
9 травня 2022, 11:04
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
Валентина Шевченко 3 травня 2022, 20:57
Знаходжуся за кордоном, було потрібно зняти готівкою злоті із гривневої картки. Добре, що мала ліміт підтверджений вже після початку війни. Та от Ідея бере ледь не 5% комісії за зняття готівки + конвертація курс дивний із кредитки за кордоном. Скажу, що не так і просто з-за кордону зв’язатися з банком, але мені це вдалося. Виявилося, справді і ліміти на зняття за кордоном банк встановив, і комісія немала за зняття і курс комерційний зависокий. Що сказать по цьому банк. Мінус — комісії, курси і ліміти драконовські, плюс — доступні кредитні кошти за кордоном, які потрібні виявилися у ситуації війни.
4 травня 2022, 9:35
Степан Настенко 1 травня 2022, 20:29
В условиях войны единственный банк, сейчас кто выдал кредит. Проценты конечно высокие. Придется гасить быстрее.
intub 1 травня 2022, 12:51
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Соборна, 75
Жодного разу не писав відгуки, але цього разу вважаю за потрібне.
Перше — єдина причина за якою я користувався кредиткою даного банку це чесний пільговий період 60 днів. Все інше — один великий мінус.
Ситуація, яка змусила писати даний відгук така:
На березень місяць була забогованість за кредиткою 99 117 гривень, пільговий період закінчувавя 31 березня. Одразу зазначу кошти на погашення були в повному обсязі, але враховуючи непевність в країні на той час, вирішив «притримати готівку».
Мною був здійснений телефонний дзвінок на «Гарячу лінію» банку 19−23 березня (точно не пам’ятаю) з метою уточнення чи надає IdeaBank кредитні канікули чи подовження пільгового періоду. Була отримана позитивна відповідь, що банк надає додатковий місяць на погашення кредиту без нарахування відсотків, штрафів та пені. Послуговуючись даною інофрмацією мною було прийнято рішення «закрити кредитку» в квітні. Доречі в додатку Obank інформація весь цей час відповіділа заяві працівника: сума пільгового періоду 99117,42 гривні, платіж здійснити до 30 квітня 2022 року.
Вся сумма з комісіями була внесена протягом 17−18 квітня. І виписка в системі Obank показувала кредит 100 000 гривень, використано 0 гривень, доречі і зараз так.
Сьогодні 01.05.2022 року у вкладці «Деталі» я знайшов мінімальний платіж 8624,9 грн які я маю внести до 29 травня 2022.
Після спілкування з «Гарячою лінією» я з’ясував, що це відсотки нараховані за лютий-березень і нараховані вони були ще 3 квітня 2022 року.
Жодних «СМС» чи змін історії в додатку банку до 01.05.2022 року не було.
Так були дзвінки з міського номеру на початку квітня: один раз я не відповів, другий раз підняв слухавку, послухав музику кілька хвилин і поклав трубку.
16 квітня 2022 року був дзвінок з мобільного номера, з питанням чи збираюсь я сплачувати борг, на яке я відповів: «Так в межах названого мені пільгового періоду до 30 квітня 2022 року.» Але відчувши неладне — погасив креди повністю ще 18 квітня через касу банку. І лише через 2 тижні маю сюрприз мінус — 8624.9 гривень.
Якби я не телефонував ще в березні в банк, я б нікого не звинувачував. В даній ситуації вважаю, що або працівник банку надав мені не правдиву інформацію, або адміністрація
різко змінила думку з 01.04.2022 року, але не поспішала/не планувала про повідомити клієнтів.
Вважаю в даний час такі діі банку максимально не етичними та неправомірними.
Рахунок в банку буде мною закрито після встановлення правомірності нарахування відсотків, навіть через суд.
P. S. Маю активні рахунки в Приват, МОНО, Pumb, Ощадбанку, Альфабанку, Forward bank.
З жодним з них проблем не виникло, хоча заборгованіть була в кожному.
Анна Миколенко 28 квітня 2022, 14:05
Ну понятно, первые дни войны многие банки прикрыли полностью кредитные лимиты. Так потом же пооткрывали. И 10 тыс, и больше. А тут на сайте указано, что на данный момент клиент имеет возможность пользоваться кредитным лимитом на карте в пределах погашения, но мне срезали лимит с 15 до 5 тыс. после погашения. Как с таким банком иметь дело дальше? Пишут одно, делают другое.
4 травня 2022, 9:36
Костянтин Немічев 27 квітня 2022, 13:08
Два тижні тому у мене закінчився депозит, закрити його потрібно було суворо в цей день пробував у додатку, але операція недоступна, звернувся на гарячу лінію, щось спробували зробити, але сказали, що система не пускає, мовляв, щось у їх там не працює. Через два дні те саме сказали у відділені. Загалом не розраховуйте, що зараз може отримати свої вклади через «технічні проблеми». Ось так.
4 травня 2022, 9:51
Катерина Романова 26 квітня 2022, 20:20
На сайте указано, что на данный момент клиент имеет возможность пользоваться кредитным лимитом на карте, но у меня они не доступны, несмотря на то что задолженность была погашена. В банке ничего толком не комментируют, просят оставить заявку, которая позже будет рассмотрена, оставила, но обратной связи нет уже неделю.
4 травня 2022, 9:37
mariichka 25 квітня 2022, 21:18
Несколько раз брала кредит в Идее до войны, быстро гасила, чтобы не переплачивать. В войну слава богк первый месяц даже не напоминали по кредиту. Потом уже стали звонить, просить платить если есть возможность. Да какая у нас ситуация — мы беженцы. Как зарабатывать погашать нужно искать.
4 травня 2022, 9:38
Ярослав Волинець 25 квітня 2022, 12:38
Отказали отсрочить платёж на 1 месяц в текущих условиях хотя на сайте пишут что можно отсрочить.
25 квітня 2022, 14:28
Лилия Подкопаева 25 квітня 2022, 10:39
На сайті вказано, що кредитними картками можна користуватися, але я не змогла розрахуватись у магазині, платіж просто не проходив. Зясувалося, було обмження автоматично встановлено на розрахунки за добу. Клієнтам ясно не повідомили. Після звернення на гарячу лінію це питання вирішили, але неприємний осад залишився.
4 травня 2022, 9:38
Brawis 24 квітня 2022, 11:27
Уж какой жесткий раньше был банк в плане погашения кредитов, а в войну по-человечески поступили.
Дали каникулы на месяц по умолчанию и не звонили. Потом слали напоминать и нормально разговаривать даже, без наездов. В тяжелой ситуации показал себя как нормальный украинский банк.
25 квітня 2022, 10:04
urasik059 23 квітня 2022, 21:24
У військовйи час надзвонюють про погашення кредиту.
Просять повертати, а як. Ми на західній, як і всі. Важко з новою роботою і заробітком.
innadovzhenko 22 квітня 2022, 22:16
Хорошие ставки по депозиту на короткий срок, но чтобы закрыть забрать свои деньги — нужно постараться
Переехав на западную, решил наличные положить на счет для безопвсности. Среди всех близко достувных банков — и в Идее в принципе хорошая история, польский банк, офис во Львове — проценты чуть не 10% на месяц. Решился. Так они после этого месяца ставки начали снижать, и нужна часть денег стала. Я позвонил как забрать — целый геморрой. Или сиди жди в мобильном приложении когда время Ч придет на переорфмление, или в отделение топай. Иначе автоматическая пролонгация еще на месяц. Такое.
25 квітня 2022, 10:04
Андрей Гармаш 21 квітня 2022, 19:20
По непонятной мне причине банк ограничил пользования МОИМИ личными средствами. Не смог расплатиться в магазине, говорят, мол карта заблокирована, моему удивлению небыло предела. Обратился в поддержку, там внятного ответа не получил, только мол, связано с ситуацией в стране. Но подождите, а кушать мне за что покупать, к тому же это мои деньги!
После обращения через полутора суток карту разблокировали, оказалось стояло ограничение на транзакции в день… Ужас!
22 квітня 2022, 9:55
Павло Гресь 20 квітня 2022, 18:32
Марно сподівався перші дні війни забрати цінності із ячейки, хоч і обіцяли на гарячій лінії що відкриватимуть відділення і дадуть доступ. Ми чекали, втратили час поки вдалося виїхати. У кінці березня нам передзвонили менеджери вже, повідомили, що відкривають і буде доступ. А ми у Польщі були вже. Зараз повернулися, слава богу, все ціле, забрали.
21 квітня 2022, 9:33
Доброго дня! Дякуємо за цей зворотній зв’язок. Сподіваємось на подальшу співпрацю з вами. Все буде Україна!
NastyaSaf 16 квітня 2022, 10:56
Был депозит, завершился срок, но война и деньги пока были на счету. По телефону консультант уговорил поставить деньги на мобильный депозит на неделю. По завершению я не смогла снять деньги, тк. его продлили, через неделю тоже самое, обратилась в службу поддержки, мне сказали точную дату и время, когда можно закрыть депозит.16.04 в 10 утра, как мне говорили у меня отключили мобильное приложение. В 11 утра 16.04 оно стало работать, но депозит опять продлен и я опять не могу снять мои деньги. Так эта история длится уже месяц, хотя ставила деньги на неделю!!! Не делайте моих ошибок!!! Никогда не ставьте депозиты в Идея Банке!!! Свои деньги назад в уже не сможете получить!!!
21 квітня 2022, 9:39
Доброго дня! Перепрошуємо за завдані незручності. Цю інформацію ми передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк

Курс валют в Ідея Банку

EUR 43 43.5