Ідеа Банк, -5

ternovafa 7 серпня 2022, 22:58
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 12
Прийнявши рішення перестати кліентом цого Банківского Офісу Ідея Банк України м. Лвів реєстру, сталося на підставі Головного Менеджменту міста Полтави відділення на вул. Європейська 12.
Необразовані співпрацівники, відмовилися надання допоміжної карти за міжнародним паспорт. При наявності Дія, витяг з державного реєстру, та індефікаційний код! … По Законодавству України внесено зміни с 2019 року, а також поправки 2020 року про нотаріальне обслуговування в банках по закордонному паспорту можливе 100%.
Ідея Банк
Idea Bank 10 серпня 2022, 9:26
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги за вказаними Вами в цій заявці контактами Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк

8 серпня 2022, 0:59
Ні, зараз не можливе нормальне відкриття картки за закордонним паспортом в багатьох банках та через додаток дія. Потім через деякий час так оформлені картки йдуть на повторну верифікацію у відділені банку
8 серпня 2022, 1:00
Потім буде питання якого *** мені заблокували карту та вимагають підійти у відділення

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку