Fantomas2020 25 липня 2023, 13:46
Узнал, что в этом банке можно открыть депозит на три месяца при ставке 20% годовых. Для открытия депозита онлайн нужно скачать мобильное приложение банка FreeBank, открыть дебетовую карту GREEN, выбрать раздел «Депозиты» в Freebank и оформить свой вклад. Приложение скачал, зарегистрировался через Дию. Банк запросил кредитную историю (увидел об этом запрос в Дии) и отказал в выпуске дебетовой! карты, хотя кредитная история у меня в норме. Очень странная ситуация. Может, если бы банк знал, что я хочу открыть депозит, то повёл бы себя совсем по другому. А в итоге получается, что банку депозиты не нужны. И зачем тогда предлагать ставку по вкладам 20% годовых?
25 липня 2023, 15:32
Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук. Перепрошуємо за незручності. Для з'ясування деталей, будь ласка, залиште Ваш номер телефону в особистих повідомленнях.
madexa5922 25 липня 2023, 13:13
Подобається цей банк. Досвідчені оператори завжди на зв’язку у будь який час дня. Швидке поповнення картки банку, тому рекомендую цей банк до співпраці, гарні умови та обслуговування.
25 липня 2023, 13:37
Добрий день. Дуже дякуємо Вам за таку високу оцінку!
Нам дуже приємно! Будемо і надалі старанно виконувати свою роботу. Гарного Вам дня!
anthonytester 20 липня 2023, 9:59
Зареєструвавшись в цьому банку я отримав позитивні враження, але потім почалось щось надто дивне.
Замовив собі картку цього банку (реєструвався через дію в Freebank), пішов забирати карту і тут почалося:
1. Зайшов у відділення цього банку отримувати картку
2. Відразу пішов до каси по картку, надав свій український паспорт
3. Мені відмовили в видачі картки нічого не сказавши і направили до іншого працівника банка
4. Інший представник банку сказав мені що неможливо отримати картку на паспорт українського банку тому що я реєструвався на закордонний — ну це ок
5. Далі почались якісь дивні запитання типу де праюєте, що ви тут робите, чому саме наш банк і так далі на пів години, пропонували пройти якусь ідентифікацію
6. Потім пів години пройшло і нарешті консультанту дійшло що я можу отримати картку показавши закордонний паспорт
7. Я його нарешті забрав.

А тепер саме цікаве. Мені був відправлений swift переказ пріоритетний (1−3 дні) 06.07.2023
Коли я телефонував в банк мені постійно говорили очікуйте
І ось уже 12.07.2023 мені повідомили про якусь помилку в реквізитах (це дійсно так було, бо я невірно вказав дані)
Далі ще цікавіше, я написав компанії (банку відправнику) щоб надали мені МТ-103 і маршрут платежу та надав їх банку.
Тільки після цього банк хоч якось почав мені пояснювати де мої кошти — перший раз сказали: «помилка при зарахуванні відбулась 08.07.2023»
Через декілька днів я знову зателефонував в банк, вони почали говорити що 12.07.2023 було повернення коштів до банку відправника — але не надали жодного підтвердження.
І ось 19.07.2023 я отримую повідомлення з маршрутом платежу від компанії (банку) відправника що платіж був в цьому банку ще 06.07.2023 і застряг по цей день.
Телефоную на гарячу лінію 19.07.2023, а там мені говорять що було повернення 12.07.2023 — підтвердження вони надати мені не можуть, лише за фактичною адресою проживання — а це як всі розуміють ще днів 5−10 мінімум.
Компанія (банк) відправник мені говорить і надає докази що платіж застряг в цьому банку ще з 06.07.2023 і далі нікуди не йшов і повернення не було.
Так кому вірити?
Банку який не надає жодних документів/підтверджень що платіж був повернений.
Чи компанії яка надала всі докази того що платіж застряг в цьому банку.
На гарячій лінії вічно говорять — з вами звяжеться консультант і на всі мої питання одна відповідь.

Якщо у вас будуть якісь проблеми з грошами чи навіть отриманням картки, чи не вірні реквізити, взагалі проблеми не по вашій вині, то треба буде кожен день дзвонити їм — а це також складно, бо в чаті підтримки телеграму вони вічно кажуть дзвоніть на гарячу лінію — а там вічно зайняті оператори.

Не рекомендую цей банк взагалі.
Банк Кредит Дніпро 20 липня 2023, 17:32
Вітаємо.
Антоне Володимировичу, дякуємо, що поділилися своїм враженням. Для вирішення Вашого питання потрібно більше часу. Перепрошуємо за тимчасові незручності та сподіваємось на розуміння. Відповідь з довідкою про повернення коштів на Ваш запит була сформована та вже на стадії відправлення. Будь ласка, очікуйте листа на пошту за Вашим фактичним місцем проживання.
Andry6769 29 червня 2023, 12:02
Відкрив рахунок дистанційно, і неможливо зайти в додаток, видає помилку сервера, банк не поспішає вирішувати цю проблему.
Веб банкінку по суті немає,(ні номер карти переглянути і тд)
Якщо би були кошти і потрібно було переказати і сталась така проблема зі входом (яку банк не поспішає вирішувати), банк би вас підвів
Висновок: ненадійний банк, який зупинився в розвитку на початку 2000
Банк Кредит Дніпро 29 червня 2023, 13:10
Вітаємо, Andry6769.
Дякуємо за Ваш відгук. Ми зробимо все, щоб виправити Ваше перше враження. Для того, щоб ми з’ясували ситуацію та перевірили всі деталі, уточніть, будь ласка, в особисті повідомлення Ваші прізвище, ім'я та по батькові та контактний номер телефону. Ми розберемось в ситуації більш детально та зробимо все, щоб її вирішити як найшвидше.
Mawka 28 червня 2023, 8:24
Абсолютно незадоволений медичним страхуванням. Якщо б трубку брали швидше і не раз через три, відгук був би на 4 зірки.
Банк Кредит Дніпро 28 червня 2023, 8:54
Вітаємо, Mawka.
Дякуємо за Ваш відгук. Залиште, будь ласка, в приватні повідомлення Ваші прізвище, імʼя, по батькові та контактний номер телефону для детальної перевірки ситуації.
lacca 22 червня 2023, 14:53
Вже котрий день не можу обміняти потрібну суму доларів у відділенні! Це якийсь жах, як людям, які також працюють встигати на долари?
Банк Кредит Дніпро 22 червня 2023, 17:34
Вітаємо, lacca.
Дякуємо за Ваш відгук. Нам шкода, що у Вас залишились негативні враження від співпраці з нами. Для того, щоб ми з’ясували ситуацію, уточніть, будь ласка, в особисті повідомлення Ваші прізвище, ім'я та по батькові, контактний номер телефону, дату звернення у відділення та його адресу.
lisny 16 червня 2023, 13:19
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Столєтова, 21
Поки керівником відділу булі Ірина Василівна впевнений, що життя є.
Забув забрати кару в банкоматі. Горяча лінія поспівчувала.
Зізвонився сам зі службою інкасації, щоб попрохати виконати інкасацію та забрати карту, моніторів. За отриманням карти їздив до центрального офісу. Поспілкувався особисто з начальником гарячої лінії. Ніякої поваги до клієнта. Халатність гарячої лінії це норма.
І «вишенька на торті» закрив усі рахунки. Все гарно. Виконував обмін валют через калька місяців, а з мени списали кошти. Як пояснили, це забули утримати за обслуговування карти.
Приніс заяву на припинення усіх договорів. Не міг її подати. Керівник зайнятий спілкуванням зі своїм спеціалістом. Стоїть черга ранком з п’яти людей, а вони радяться.
Не рекомендую
Банк Кредит Дніпро 16 червня 2023, 13:59
Вітаємо, lisny.
Дякуємо за відгук. Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення Ваші прізвище, імʼя, по-батькові та контактний номер телефону для детальної перевірки Вашої ситуації.
german1987 13 червня 2023, 19:10
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Калинова, 9-А
Добрый день.
Не знаю может на стажера нарвался.
Но…когда банк сам предлагает кредит на ЛИЧНЫЕ цели, на сравнительно не большую сумму, с условиями, которые уже были согласованы с менеджером отделения, на нужный срок и с хорошим процентом — чисто для поддержания рейтинга почему бы и нет, естественно были указаны цели, как обычно бытовые, а именно ремонт.
Изначально спросил до 50 тысяч нужна выписка за пол года, сказали нет.
В итоге через час маринада в отделении, звонит персонаж (вряд-ли со службы безопасности) и начинает распрашивать, а что за ремонт, в каком магазине и что собрались брать материалы, наличкой или нет, кого собрались нанимать, в доме или квартире и ещё куча вопросов, которые вообще не должны его интересовать и которые бы затянулись бы ещё на час, если бы не поменял тон и не спросил вам цвет ламината назвать или узор обоев? Тема закрылась
Потом, прицепился к фопу, после того, как сказал за дополнительный доход, какой оборот, что и где продается и т. д.
3 раза повторил, что кредит для личных целей, и что названной суммы дополнительного дохода достаточно для такой суммы кредита, могли просто сказать принести выписку по зарплате. Разговор закончился

Через 30 минут, этот уникум перезванивает и говорит, что есть информация, что вам деньги нужны для развития бизнеса — отвечаю у другим тоном, что изначально после предложения менеджера думал именно для фопа взять большую сумму, но т.к осаждаются деньги с облигаций сумма большая не нужна и ещё раз говорю, что кредит на ЛИЧНЫЕ цели. (50 тысяч на развитие бизнеса в 2023 году вы серьезно-)

По итогу прошло больше двух часов (хотя обычно ВЕСЬ процесс занимал максимум 30 минут) итог такой: сумму уменьшил на 40%, увеличил срок на год и естественно увеличил % чисто для заработка банка.

Научите сотрудников различать кредиты для бизнеса и на личные цели, я бы ещё понял, если бы звонила служба безопасности. Но какое дело менеджеру кредитного отдела, к бизнесу, если кредит потребительский и сумма кредита минимальная?)

Сотрудники отделения, как всегда на высоте, сами сидели улыбались с происходящего.

Просьба убрать мой номер телефона с автодозвона и сообщений с предложениями о кредитовании или ещё чем-то. К вам точно теперь, в последнюю очередь
Банк Кредит Дніпро 14 червня 2023, 10:26
Вітаємо, german1987
Дякуємо за зворотний зв'язок. Ситуацію Вашу перевіряємо.
Fila777 2 червня 2023, 16:42
Цей банк працює не за законами України, а також вважає вимушених переселенців з окупованого Донбасу недогромадянами.
Банк Кредит Дніпро 2 червня 2023, 17:32
Вітаємо, Fila777.
Ми раді допомогти всім клієнтам, які звертаються до нас для вирішення фінансових питань.
Для з'ясування Вашої ситуації напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення більш детальніше про неї. Або напишіть нам ваш контактний номер телефону, ми найближчим часом Вам зателефонуємо.
Завчасно дякуємо за зворотній звʼязок
Yuriyfff 19 травня 2023, 18:39
Отказали открыть счёт в отделении, так как мой паспорт не понравился, сказали поддельный, в других банках таких проблем никогда не было.
Mifenil734 18 травня 2023, 13:04
Хочу похвалити депозит Безмежний. Процент наче і невеликий — 13%, але ж можна розірвати будь-коли і ставка збережеться! Оформила через моб додаток, поки бачу це як чудову альтернативу Скарбничці Привату або Банки моно… Якщо будуть якісь проблеми, відгук доповню.
Відмінне обслуговування, робітники вдячливі та чуткі. Все найкраще що може бути.
Дуже вдячний за обслуговування.
Макаренко Віктор.
Банк Кредит Дніпро 18 травня 2023, 15:03
Борисе, дякуємо за відгук.
Завжди раді допомогти у вирішенні будь-яких фінансових питань
Boca 4 травня 2023, 9:02
За невелику прострочку за кредитом відразу почали дзонити в неробочий час мені та моїй мамі! Намагалися пояснити ситуацію та домовитись — дарма"!!! продовжують названювати. Закрию цей кредит та десятою дорогою буду їх обходити!!!
habil9 28 квітня 2023, 9:36
Порадувало, що і Кредит Дніпро нарешті підвищив % ставку за депозитом. Кілька років тому вже тримав у цьому банку вклад. Пролонгувати тоді не вийшло, бо терміново знадобилися гроші для непередбачених витрат. Але тепер знову вибираю відповідні умови і 20% річних у Банку Кредит Дніпро виглядають досить привабливо.
yebag 25 квітня 2023, 14:54
Потрібно внести платіж по кредиту але з минулого тижня не можу попасти до каси відділення. То світла немає. То вже каса закрита раніше строку. Або мене з роботи не відпускають раніше. Карток інших банків зараз немаю. Та може ще є варіанти.Хто знає напишіть. Дякую.
Банк Кредит Дніпро 25 квітня 2023, 15:50
Вітаємо.
Дякуємо за Ваш відгук.
Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення Ваше прізвище, ім'я, по-батькові та контактний номер телефону. Наші колеги найближчим часом Вам зателефонують і допоможуть урегулювати ситуацію.

Також зазначимо, що у нашому відділенні у Кривому Розі на Металургів, 24 за останній тиждень не було перебоїв зі світлом. Відділення працює у стандартному режимі. Графік роботи відділення та каси Ви завжди можете перевірити на сайті банку creditdnepr.com.ua.
Нагадуємо, що задля безпеки наших клієнтів та працівників на період повітряної тривоги відділення зачиняється.
Darina2003 25 квітня 2023, 0:40
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Подільська, 54
Здравствуйте, у меня произошла такая ситуация.Примерно 5 дней назад мне заблокировали карту, при звонке в контакт центр мне сказали что сделали это якобы из-за заботы обо мне и сказали просто прийти в отделение, перевыпустить карту и все будет хорошо.После моего визита в отделение мне говорят что заблокирован мой счет и карта, якобы по жалобе, предположительно правоохранительных органов.При можем обращении в полицию мне сказали что на меня не заведено никаких дел и претензий посторонних полиции ко мне нет.Выходит банк соврал мне дважды (по телефону и лично в отделении).Обратившись за помощью к юристу мне подсказали прийти в банк и потребовать закрытие карты и счета, а так же полного расторжения сотрудничества с банком.Как клиент я имею полное право на расторжение сотрудничества с банком при отсутствии текущей задолженности перед банком, мне в моем праве отказали.После я попросила от банка письменный отказ о закрытии мне карты и счета, что б я могла приобщить его к материалам в суде и мне тоже в этом отказали.Какие выводы можно сделать? Сотрудники банка по телефону и отделению каждый раз озвучивают новую информацию и причину блокировки карты и счета, начиная от заботы обо мне и обвиняя в мошеничестве, отказываются выполнять свои обязательства и даже не дают банальную справку.Одним словом банк Мошеников! Жду ответа представителя банка с Четкими сроками решения моего вопроса.
Банк Кредит Дніпро 27 квітня 2023, 20:39
Дарія, добрий вечір.
Дякуємо за відгук. Інформацію передали колегам для проведення детальної перевірки Вашої ситуації. Як тільки отримаємо зворотній зв’язок щодо результатів, одразу з Вами зв‘яжемося.
IvanF 20 квітня 2023, 18:41
Відділення за адресою: Київ, вул. Мечникова, 3
Я описываю ситуацию, когда с мной общались сотрудники банка, которые проявили грубость, неуважение и вымогание выполнения операций по карте для выполнения собственных нормативов. Кроме того, мне сообщили угрозы о том, что мою карту заблокирует финансовый мониторинг.
Я обратился на горячую линию и мне опровергли данную информацию, что помогло решить проблему. Я призываю Банк Кредит Днепро принять меры, чтобы избежать подобных ситуаций в будущем и улучшить качество обслуживания клиентов.
Банк Кредит Дніпро 20 квітня 2023, 18:45
Іван, дякуємо за Ваш відгук.
Напишіть, будь ласка, нам в приватних повідомленнях Ваше прізвище, ім‘я, по-батькові та більш детальніше про ситуацію, яка у Вас склалася.
Завчасно дякуємо за зворотній зв’язок.
Natalia1789 13 квітня 2023, 15:45
«Пощясливилось» бути клієнтом цього банку. Кредитку карту оформила ще до війни, вчасно сплачувала. Як тільки почалися не великі протермінована почалося хамство від колекторів банку. На прохання реструктаризаціі, відповідь: чому ми маємо переглядати договір і все в такому роді. Банк своїх клієнтів не цінує. Нікому не раджу зв’язуватись з цим банком, НІКОЛИ!!! До всього іншого, не зручний банкінг.
naloma 27 березня 2023, 15:39
Я б не стала ще раз користуватися послугами банку дніпро. Служба підтримки не може конкретно відповісти на питання
Банк Кредит Дніпро 28 березня 2023, 18:06
Шановна naloma, вітаємо
Дякуємо за відгук. Нам важлива думка кожного нашого клієнта.
Напишіть, будь ласка, нам в приватних повідомленнях ваше прізвище, ім'я, по-батькові та детальнішу інформацію про консультацію, що була надана фахівцями служби підтримки.
Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
renok 15 березня 2023, 11:30
Треба працювати над інтернет-банкінгом. Дуже важко вирішувати питання онлайн, доводиться дзвонити.

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

Головна / Банки України 🏦 / Банк Кредит Дніпро 💰 / Відгуки про Банк Кредит Дніпро 📝