ZlaZhaba 10 березня 2023, 18:47
Мала необережність ще до війни взяти в так званому банку «Кредит Дніпро» міні-кредит, сплачувала за графіком. Але навесні минулого року не змогла декілька місяців вчасно платити і зайшла в прострочення. Погашаю кредит тими сумами, що були нараховані, тільки з невеликим запізненням.
Кожного разу, як тільки виникає прострочення на кілька днів, у співробітників починається справжня істерика: без кінця телефонують; незважаючи на «запис розмови», говорять тільки на підвищених тонах, намагаються на свій розсуд «вчити заробляти гроші», дають неетичні оцінки особистості клієнта, надокучують контактним особам. У спілкуванні абсолютно неадекватні, не йдуть ні на які компроміси, відразу зриваються на крик. Рівень колекторської компанії початку 2000-х. Інколи здається, що вони всі мають якісь неврологічні захворювання і що за цією ознакою їх туди й набирають. Дуже цікаво, чи керівництво прослуховує оті їхні «записи розмов» і як воно ставиться до такого рівня професіоналізму своїх співробітників.
Банк Кредит Дніпро 28 березня 2023, 16:13
Шановна, ZlaZhaba.
Напишіть, будь ласка, нам в приватних повідомленнях ваші прізвище, ім'я та по-батькові. Ми передамо інформацію у відповідний підрозділ банку для проведення перевірки вашої ситуації.
Завчасно дякуємо за зворотній зв'язок.
Когда служба безопасности займётся отделением в Никополе, по адресу Трубников 6.Пару раз товарищ мой сдавал валюту я через 30 минут не мог купить ее на этом отделении.Такое на этом отделении длится месяцами.Валюта раскупается работниками банка и их знакомыми!
Владислав Ходак 25 лютого 2023, 11:40
В АТ «Банк Кредит Дніпро» з 2019 по 2021 роки була популярна пратика вписувати у кредитні договори положення про нарахування щомісячної комісії за обслуговування кредиту. У графіку платежів її також називали «щомісячна комісія» або «розрахунково-касове обслуговування».
З приводу таких дій банку вже висловився Верховний Суд, який зазначив, що банк не мав права встановлювати до кредитного договору комісію за розрахунково-касове обслуговування, за дії, які банк вчиняє на власну користь, з огляду на те, що отримує прибуток у вигляді відсотків за користування кредитними коштами.
biwema 24 лютого 2023, 9:58
Не перший місяць користуюсь послугами банку, але є одна проблема — дуже важко зв’язатися. Скільки дзвонила, слухавку беруть не з першого разу.
Oleggoff 15 лютого 2023, 13:30
Відділення за адресою: Київ, вул. Маршала Тимошенка, 21
Обмінював гроші два дні тому — в офісі всі співробітники дуже ввічливі та уважні. Дякую вам за вашу роботу, як завжди все швидко і оперативно.
Odessit111 2 лютого 2023, 14:30
Год назад, разместили депозит в гривне на 1 год по 11% годовых. Оказывается у нас стояла автопролонгация, хотя её точно не ставили и нам продлили ещё на 1 год депозит по 5.5% годовых!!!, хотя сейчас он размещается на 17% годовых для новых депозитов. Добиться по телефону ничего нельзя. Где взяли эти неадекватные 5.5% тоже не могут объяснить. Оказывается должен был звонить и узнавать какой там % автолонгации. Закрытого депозита во Фрибанке также нет, чтобы я мог ознакомиться с договором и увидеть эти непонятные 5.5%. с 16 года в этом банке размещал депозит, естественно через год заберу свои копейки и никому не посоветую больше этот банк, хотя до этого всем рекомендовал как отличный. Неужели деньги дороже репутации?
Банк Кредит Дніпро 10 лютого 2023, 19:06
Вітаємо, Odessit111.

Наші фахівці детально перевірили Вашу ситуацію.

Ваш депозит було пролонговано згідно умов Універсального договору банківського обслуговування – Розділ 3. Умови розміщення вкладів (депозитів) та відповідно до Умов подовження діючих строкових вкладів фізичних осіб, відкритих до 24.01.2023 р.

Всі зазначені документи розміщені на сайті Банку, тож доступні для ознайомлення у будь-який зручний для Вас час:

Універсального договору банківського обслуговування – https://creditdnepr.com.ua/sites/default/files/udbo-fo-04_11_2022.pdf

Умови подовження діючих строкових вкладів фізичних осіб, відкритих до 24.01.2023 р. – https://creditdnepr.com.ua/depozyty/nadiynyy

Нагадуємо, що згідно п. 3.5 щодо Автоматичного подовження строку залучення вкладу Розділу 3. Умов розміщення вкладів (депозитів) у клієнта є можливість встановлювати та відміняти автоматичне подовження строку залучення вкладу у один із наступних способів:

— подати у Банк письмову заяву на зміну умов автоматичного подовження строку залучення вкладу;
— самостійно змінити умови автоматичного подовження строку залучення вкладу у системі FreeBank;
— зателефонувати з основного номеру телефону в Контакт-центр Банку для зміни умови автоматичного подовження залучення Вкладу.

Відміна та встановлення автоматичного подовження строку залучення вкладу, здійснені в один із цих способів, не потребують оформлення будь-яких додаткових угод з Банком.

Слідкуйте за новинами та інформацією для клієнтів на нашому сайті https://creditdnepr.com.ua/ та керуйте депозитом у мобільному додатку FreeBank у будь-який час.

Якщо Вам додатково необхідна консультація нашого фахівця служби підтримки, напишіть нам, будь ласка, зручний Вам час для дзвінка.
Iryna125 2 лютого 2023, 1:48
Сегодня впервые услышала об этом банке. Позвонила сотрудница, скороговоркой представилась, предупредила, что разговор записывается. Вопрос касался поручительства и третьего человека, я не клиент банка. Разговаривала девушка резко и быстро. Учитывая, что уже натыкалась на мошенников, представляющихся работниками банков, и мигрень, длящуюся уже почти сутки, я имела неосторожность переспросить название банка. В ответ сотрудница перешла не просто на повышение тона, а на визг! Она кричала мне: «Банк Кредит Дніпро! Ви розумієте?! Нема іншої назви! КРЕДИТ ДНІПРО!!!» Дальше, не дожидаясь ответа, она то ли трубку кинула, то ли у нее свет выключили, но связь прервалась и больше никто не перезванивал. Слава богу.

Отвратительное знакомство получилось. Если когда-нибудь ещё столкнуть с этим названием и сама обойду десятой дорогой, и другим эту историю расскажу.
Банк Кредит Дніпро 9 лютого 2023, 16:29
Вітаємо, Iryna125.
Дякуємо за відгук. Для з'ясування Вашої ситуації уточніть, будь ласка, за можливості, з якого номеру телефону Вам телефонували. Ми передамо інформацію колегам для проведення перевірки.
Завчасно дякуємо за зворотній зв'язок.
Співробітники банка м.Запоріжжя Незалежної України, 72, постійно розмовляють з клієнтами як с дебілами чи слабоумними, хамлять постійно і розмовляють постійно як би роблять «одолжение», таке відчуття що люди ім постійно щось повинні. Щоб співробітник банку допоміг, клієнту потрібно принижувати перед співробітниками, не в одному банку там себе не ведуть співробітники банку. При цьому керівник відділення веде себе так само.
Банк Кредит Дніпро 9 лютого 2023, 17:23
Вітаємо, anl190686.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження про роботу наших фахівців відділення.
Для з'ясування ситуації додатково написали Вам у приватних повідомленнях.
Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
tofode 30 січня 2023, 14:15
Або черга, або світла нема, дозвонитися теж непроста задача. Хотілось би вирішувати питання в онлайн режимі або хоча б телефоном
Банк Кредит Дніпро 9 лютого 2023, 17:49
Вітаємо, tofode.

Дякуємо за відгук.

Для вирішення питань в онлайн-режимі Ви можете зв'язатися з фахівцями служби підтримки через Telegram чат-бот або Viber чат-бот:

— Telegram чат-бот: https://t.me/BankCreditDneprBot --> Головне меню --> вибрати в меню «Підключити оператора»;

— Viber чат-бот: https://creditdnepr.com.ua/viber --> для реєстрації ввести номер телефону --> вибрати в меню «підключити оператора».
nopojen7 20 січня 2023, 20:40
Заповнила заявку на кредит на сайті, протягом години передзвонила менеджерка і уточнила деталі. Я оформила кредит та отримала гроші. Дуже приємно, що я можу в будь-який час звернутися за допомогою до співробітника банку.
lomara 27 грудня 2022, 10:56
Не найтехнологічніший банк, але служба підтримки дуже емпатична. Дякую консультантам, що завжди зацікавлені у вирішенні моїх проблем.
Банк Кредит Дніпро 27 грудня 2022, 11:19
Lomara, дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас та завжди раді допомогти у вирішенні питань кожного нашого клієнта.
Olhaa4 21 грудня 2022, 10:10
Кредит Дніпро й досі не відновив свою програму кредитування. Яким тоді чином він зберігає ліквідність? Мені здається, що за такий довгий період війни вже можна було б повернути кредитки…
Seve77777 13 грудня 2022, 13:03
Відділення за адресою: Дніпро, бул. Європейський, 2
13.12.2022 11:30
0567873881 Я подзвонив дізнатися, чому мені дзвонять з вашого банку у зв’язку з кредитом ЯКОГО В МЕНЕ НЕМАЄ.
На що мене послали.І ще багато іншого.
Не раджу зв’язуватись з цим банком.
Банк Кредит Дніпро 14 грудня 2022, 10:48
Вітаємо, Seve77777.
Напишіть, будь ласка, нам в приватних повідомленнях Ваше прізвище, ім'я та по-батькові та контактний номер телефону. Ми передамо інформацію колегам для проведення перевірки.
Mb2440475 5 грудня 2022, 15:40
Очень долго пользовалась банком. Банк как банк. но хотелось бы пощедрее на проценты. Закончился срок карточки. По горячей линии ответили (сегодня в 15−10), что «ни-ни, карточки не продлеваются! Что это значит? Ножки в ручки и в отделение на Оболони, а мне ближе к Жулянам и только лично! Если тревога- закроемся Если вы болеете — подождем выздоровления, а в случае смерти — через полгода.» И за это депозит продлили на 8%. Спасибо и за это. На всякий случай набрала сайт. А там информация о работающих во время военного положения карточках. Кому верить?
Банк Кредит Дніпро 5 грудня 2022, 16:58
Вітаємо, Mb2440475.

Платіжні картки, термін дії яких завершився після 24.02.2022 року або добігає кінця протягом дії воєнного стану, залишаються активними. За картками доступними є усі операції та послуги, зокрема зняття готівки через усі банкомати на території України та за її межами.

Щоб детальніше з'ясувати Вашу ситуацію, напишіть, будь ласка, нам в приватних повідомленнях Ваше прізвище, ім'я та по-батькові.

Завчасно дякуємо за зворотній зв'язок.
Термін дії картки банку КредитДніпро спливав у листопаді 2022. Звернувся до оператора банку стосовно заміни на нову. Через 10 днів видали іншу картку в якої термін дії також спливав у листопаді 2022. Оператор підтримки запевнила в тому, що строк дії буде автоматично подовжено на період воєнного стану. Але вже 01.12.2022 нова картка виявилась заблокованою через строк дії. В якості вирішення питання, порекомендували переводити кошти на картку іншого банку або особисто вирішити дане питання у найближчому відділенні. На запитання чому мені видали нову картку зі старим терміном дії — відповіді не отримав
Банк Кредит Дніпро 1 грудня 2022, 14:33
Вітаємо, kip1987.
Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення Ваше прізвище, ім'я та по-батькові.
Наші колеги з'ясують ситуацію та найближчим часом нададуть Вам зворотній зв'язок.
Kokikos 24 листопада 2022, 21:33
Користуюся послугами цього банку близько півроку і жодних проблем не виникало. Співробітники завжди ввічливі та зацікавлені у вирішенні моєї проблеми.
finox70 15 листопада 2022, 9:50
Обирав цей банк переважно за критерієм банкінгу. За останній рік все частіше і більше відбуваються збої, при яких абсолютно ніяк не отримати доступ до онлайн.

!

0966452971 4 листопада 2022, 14:24
После оплаты задолженности по кредиту и оплаты услуг частного исполнителя — исполнительное производство не снимается, связи с исполнителем нет. Перед тем как закрыть задолженность представитель банка якобы связывалась с исполнителем, согласовала сумму которую нужно оплатить за его услуги. После оплаты всех оговоренных сумм кредит в банке закрыт. Но исполнительное производство висит, представители банка теперь предлагают самой где-то искать этого частного исполнителя…
Svituko 27 жовтня 2022, 10:00
Давно являюсь клієнтом банку Кредит Дніпро. На даний момент в мене залишається там не великий депозит, який був пролонгований в жовтні 2022р. Але по закінченню депозиту буду розривати з ними будь які стосунки з наступної причини: При діючих ставках по депозитам до 18%, мій депозит було подовжено на умовах 5%. Тобто, багатьох клієнтів, котрі не відмінили пролонгацію просто «кинули». Спеціально було прораховано так, що депозити, які були оформлені раніше терміном на пів року чи на рік наприклад, просто не попали в діапазон нормальних тарифних ставок (не вистачає кількох днів або навпаки кілько днів зайві). розчарована таким не порядним та навіть, в умовах теперішнього часу, жорстоким ставленням до клієнтів. Хотіла внести туди велику суму, але після цього буду шукати інший банк.
Банк Кредит Дніпро 18 листопада 2022, 17:24
Шановна Svituko, дякуємо за ваш відгук.
Актуальні ставки за умовами розміщення депозитів у нашому банку ви завжди можете переглянути на нашому сайті https://creditdnepr.com.ua/.
Якщо вам потрібна додаткова консультація наших фахівців, ми завжди раді вам допомогти — напишіть нам у приватних повідомленнях або ж зателефонуйте до нашого контакт-центру за номером 0 800 507 700.
tamana 25 жовтня 2022, 16:03
Оформила кредит — висока швидкість обробки заявок, а головне, оперативно відповідають на всі питання.
Банк Кредит Дніпро 18 листопада 2022, 17:17
Дякуємо за ваш відгук.
Завжди раді бути корисними для вас.
Все буде Україна!

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

EUR 42 42.65

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

EUR 42 42.65
Головна / Банки України 🏦 / Банк Кредит Дніпро 💰 / Відгуки про Банк Кредит Дніпро 📝