Tetiana0700 18 липня 2024, 18:46
Банк просто затримав переказ посилаючись на «внутрішнє розпорядження» без пояснення причини перевірки на 8 днів (переказ до банку зараховано в день відправлення 11.07.24)
Оператори служби підтримки спочатку відповідали що переказ на перевірці, потім що «На разі, затримки не з нашого боку. Переказ Сепа зараховується автоматично, як тільки надходить на Ваш рахунок. Як тільки переказ буде перевірено, банк одразу його нарахує.», потім після моїх слів що я звернусь до представництва sepa «Приносимо вибачення ще раз, на разі, це було помилкове сповіщення, Ваш переказ на перевірці. Просимо очікувати зарахування.»
Тобол просто стандартні відписки і ніяких пояснень. Якщо ви хочете відкрити тут рахунок щоб спростити собі життя — не рекомендую. Однозначно варто розглянути інші банки для цих цілей.
Підтримка Абанку 19 липня 2024, 8:57

Дякуємо за Ваш відгук! Дійсно, деякі перекази можуть потребувати додаткової перевірки. Зазвичай, перевірка триває до 7 днів, і якщо не буде зауважень від системи переказів щодо нього, переказ буде зараховано на 8 день. Ми розуміємо, що це може бути незручно, і щиро перепрошуємо за затримку.

Раді, що наразі Ваше питання було успішно вирішено та завжди раді допомогти!
Ran 16 липня 2024, 20:10
А ситуация простая, открыл я значит в А-Банке счёт, и начал переводить туда понемногу деньги с Ощадбанка, туда мне начислялась пенсия, и вот когда на счету в А-Банке поднасобиралось денег решили они что они мне уже не нужны и заблокировали карту.Я обратился в поддержку, так мол и так вы же видите что переводы были с моей же карты, тут они мне говорят дай нам выписку с Ощадовской карты за последние два месяца, их я им отослал и тишина.Признаю, сам *** , доверился А-Банку, а они молодцы, побрили лоха на пенсионные денежки.
Підтримка Абанку 17 липня 2024, 10:13

Дозвольте нам перевірити описану ситуацію та допомогти у вирішені питання. Ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
Володимир Коган 16 липня 2024, 14:09
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Академіка Глушка, 16
Потрапивши в відділення банку, спостерігаю чергу до операторів. Щож, ситуація життєва. Але. В цьому випадку до мене вітається менеджер з обслуговування юридичних осіб Залужна Юлія Володимирівна, так як вона була свобода, і пропонує допомогти. Вона зробила операції з моїми особистими коштами, роздрукувала квітанцію за оплату комунальних (треба було підтвердження власниці квартири) супроводила до каси і таким чином допомогла мені. Це все відбувалося у відділенні А-банку на пр. Ак. Глушка в Одесі. Маючи досвід обслуговування в інших банках, таке трапляється рідко. Дякую, що є такий зручний банк.
Підтримка Абанку 16 липня 2024, 14:27
Добрий день! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Вдячні за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас знову в банку. Завжди намагаємось покращувати свій сервіс. 🍏🤗
Valeria8201 15 липня 2024, 22:15
Декілька місяців тому я оформила реструктуризацію. зверталася декілька разів в підтримку а-банку, щоб вони мені відправляли залишок поточної суми. Місяць тому мені в зламали Telegram і я написала, А Банку з іншого номеру. Я знаходжу за кордоном перший спеціаліст мені не зміг допомогти, відправляв шаблонні СМС повідомлення і я не змогла вирішити проблему. Сьогодні спеціалісти Назар і Дмитро допомогли мені всьому розібратись, вони спілкувались зі мною простими словами, а не шаблонами. Пояснювали мені як маленькій дитині, зо треба зробити для відновлення акаунта, навіть
якщо в мене немає доступу до українського номера. я відновила додаток і зараз можу переглянути всі платежі які я робила і скільки залишку осталось. бувши за кордоном хлопці
молодці допомогли вирішити проблему.
Безмежно вдячна.
Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Підтримка Абанку 16 липня 2024, 11:34
Раді, що Ви оцінили роботу наших Спеціалістів!

Також бажаємо розібратись у ситуації, яка у Вас виникла при першому зверненні, де питання залишилось без вирішення.

Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні. 🍏😊
serge693 15 липня 2024, 9:03
Мав великий ліміт по зеленій карті, який банк декілька разів збільшував за своєю ініціативою. Вирішив відкрити ще додатково преміальну карту, звернувся у чат підтримку і вони написали що для цього потрібно оновити мої персональні дані (адресу проживання, сімейний стан, освіта). Після цих дій на слідуючий ранок прийшло повідомлення що мені ліміт знижено до 0. Рейтинг в бкі більше 500 високий. Маю не малий депозит у вашому банку. Як таке могло статися і що наклацав там ваш працівник у моїй анкеті. Я дуже розлючений і закриваю практично всі карткові рахунки.
15 липня 2024, 15:25

Для нас важливий користувацький досвід клієнтів. Ваше питання було індивідуально опрацьоване фахівцями. Ліміт було відновлено успішно. Перевірити інформацію про його зміну Ви завжди можете в застосунку банку Абанк24.

Дякуємо, що продовжуєте залишатись з Абанком! 🍏😊
Полезный комментарий
serge693 15 липня 2024, 10:27
Дякую, оперативно вирішили, ліміт повернули. Залишаюсь з вами
gurkaloalex 14 липня 2024, 15:34
Складається враження, що комусь із співробітників потрібно створити видимість роботи, блокуючи картки після 30 тисяч загальної суми переказів та створюючи крайні незручності для збирання інформації. Причому всі перекази всередині (!) банку Безпідставно прикриваються «Законом про протидію легалізації». У чаті працюють не професіонали. Ось і зараз напишуть стандартну відписку, треба ж зарплату відпрацьовувати. Через такі банки українці підуть у тінь. Вкрай неприємний банк, не раджу.
Підтримка Абанку 14 липня 2024, 17:18

Банк вимушений запитувати дану інформацію, згідно з постановою НБУ №110 від 05.09.2023 року, щоб мати актуальні дані щодо планованих сум надходжень на рахунки.

Звертаємо увагу, що обмеження наразі встановлено тільки на р2р перекази, інші операції з карткою є доступними. Ми взяли Ваше питання на контроль, наразі Банк отримав від Вас документи. За результатом перевірки сьогодні було направлено через обраний в Банку месенджер уточнення, очікуємо на Вашу відповідь та зробимо все можливе для скорішого вирішення.
Nataliya2512 13 липня 2024, 19:52
Дуже негативний досвід з Абанком!!!
Заблокували картку, якою я постійно користуюсь, щоб вияснити причину блокування пишу в Телеграм, -відповідають чекайте на дзвінок від банку. Три дні чекала, після того, як стала писати що напишу негативний відзив подзвонили, вияснила чому заблокували. Я надала пояснення, доказ, сказали чекати, Вам подзвоне представник банку, чекаю знову 3 дні, тиша, починаю писати, пишуть чекайте, потрібен відеодзвінок, пишу, дзвоніть, поки є інтернет, -пишуть чекайте, термін виконання 3дні, і так по колу…
Казала представнику що ці кошти мені терміново потрібні на лікування, у відповідь, ми співчуваємо, зробимо все необхідне.
Люди це жах якийсь, забрати кошти дуже проблематично!!!
Сказати що я не рекомендую Абанк, це нічого не сказати!!!
Підтримка Абанку 13 липня 2024, 20:28

Ми завжди відповідально ставимось до питання регламентів та робимо все можливе для їх виконання.

Для уточнення деталей ми написали Вам в особисті повідомлення. Надайте, будь ласка, відповідь. Будемо раді розібратись детальніше.
nataluir 13 липня 2024, 9:58
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Адмiральський, 1А
25 березня 2023 року я потрапила на шахраїв, відправила 2000 грн за послуги, які не надали. Після переводу мені чітко дали зрозуміти, що людина у вʼязниці і це її заробіток. Я залишила скаргу в А-банк, навіть не сподівалась на повернення, хотіла щоб заблокували його, і більше нікого не змогли обманути. Через рік до мене звернувся банк і сказав, що справу розглянули і гроші повернули. Для мене це дуже було несподівано, але приємно. Тому прошу вас не залишати ці справи, і якщо ви попали в такі неприємні обставини не опускайте руки, пишіть та звертайтесь. А-банк я не ваш клієнт, але ви перші хто на мою думку вирішив таке питання, дякую вам за це.
Підтримка Абанку 13 липня 2024, 10:03
Дякуємо за відгук! Раді, що змогли допомогти Вам з вирішенням питання😊
Александр Фурман 11 липня 2024, 22:07
Осуществлял продажу криптовалюты на бирже Binance, после завершения сделки покупатель подал заявление на возврат денежных средств. При предоставление всех скринов и квитанций банк ответил что единственный выход только возврат средств. Это как понимать вообще? Банк сотрудничает с мошенником?
Підтримка Абанку 12 липня 2024, 13:38

Безпідставне блокування неможливе. У випадку блокування, наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування є питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації.

Відповідно до Ваших вказаних в заявці даних, ми не бачимо блокувань, про які Ви вказуєте у відгуку.

На жаль, нам не вдалось до Вас додзвонитись на вказаний в заявці номер телефону. Надайте нам, будь ласка, відповідь в особистому повідомлені. Будемо раді допомогти!
Iryna2500 10 липня 2024, 16:09
Доброго дня. Я хочу поскаржитись на прямі шахрайські дії банку А-банку, а саме про нарахування відсотків на неіснуючий борг.
26.06.2024 отримала кредит «швидка готівка» в сумі 150000 грн. відсоткова ставка 55% річних. згідно п. 6 Кредитного договору відсоткова ставка нараховується на фактичний залишок заборгованості за кожен календарний день. Тобто 150000*55%/360. В моєму випадку це 229.16 грн в день при сумі 150 000 грн.
Після ситуації, яка більш детально описана у моєму іншому відгуку про блокування коштів, я достроково погасила кредит у сумі 65 575 грн це було 28.06.2024. На виконання умов кредитного договору з 29.06.2024 відсотки мали б нараховуватися на 84 425 грн. Тобто 84 424*55%/360=128.98 за кожен день. ПРОТЕ з 26.06.2042 і по сьогодні відсотки банк нараховує відсотки в сумі 225.17 тобто на суму 150000 грн. Це видно з довідок про заборгованість виданих мені банком.
банк на звернення не реагує.
Велике прохання зробити розголос в цій ситуації і захистити мої права споживача. А також я хочу дізнатися чому банк нараховує відсотки на неіснуючий борг? і це напевно багатьом людям таке робиться…
Підтримка Абанку 10 липня 2024, 17:47

Хочемо звернути увагу, що нарахування відсотків проводиться виключено в рамках відкритого Вами в банку договору. В розділі «Застереження» після таблиці розподілу платежів вказується наступна інформація «Розподіл частково внесених коштів на погашення кредиту проводиться в частоту погашення 26 числа.». Це пояснення зазначає, що у разі якщо кошти на погашення кредиту вносяться частково (не повне погашення кредиту одним платежем), то нарахування відсотків на оновлену суму тіла буде проведено після дати наступного планового платежу.

Відсотки нараховуються лише на активну наявну в банку заборгованість. У разі, якщо необхідно припинити нарахування відсотків Ви завжди маєте можливість внести суму до повного погашення кредиту. В такому разі погашення відбудеться день в день як і припинення нарахування відсотків. А кредит буде закрито.
Наразі, нарахування відсотків проводиться відповідно до умов договору.
AlexAU 10 липня 2024, 8:36
Возникла необходимость в деньгах, сумма небольшая 50 т гривен, но мог взять только с кредитных денег. Перевел. И началось, моментально заблокировали, связь с оператором, анализы ДНК и прочая чушь привели лишь к разблокировке операций по оплате картой в торговых сетях, но переводить на другую карту нельзя… Пыталась задать вопросы типа в чем проблема, в размере перевода или в чем — непробиваемая стена. Нет слов — одни эмоции. С таким отношением к клиенту идут они *** , есть альтернативы. P. S. С моно банком проблем не было никогда.
Підтримка Абанку 10 липня 2024, 10:16

Нам дуже прикро, що ця ситуація могла доставити Вам негативних емоцій. Щодо питання блокування за карткою банк турбується про збереження коштів на рахунку клієнта та у разі підозрілої активності та/або непідтвердженої операції обмежити використання кредитних коштів за рахунком. Але мова йдеться лише про тимчасове обмеження, яке буде знято протягом кількох днів автоматично, про що Вам надійде додаткове повідомлення. Проте, таке обмеження дозволяє проводити операції в торговельних точках без перешкод.
lashchukoo 9 липня 2024, 22:06
мені потрібно було повернути кошти за підписку в сервісі, Єгор мені дуже допоміг, дякую йому сильно
Підтримка Абанку 10 липня 2024, 8:32
Завжди раді допомогти🍏
lizaklorol 9 липня 2024, 17:17
Доброго вечора, хочу поділитись своїм досвідом користування даним банком. Прийшло блокування картки, я написала у банк чому мою картку заблокували, на що отримала відповідь, що прийшла скарга на платежі 90 та 210 євро. Я займалась покупкою товарів в Ураїні та надсилала їх за кордон тому що у нас дешевше. Банк попросив квитанції на ці платежі, я їх надала, але у відповідь я отримала дзвінок з погрозами про якесь кримінальне провадження і відповідальність. Наразі вони хочуть повне списання суми з моєї картки, хоча товар я вже відправила. Нікому в житті не порекомендую мати ділові відносини з цим банком. Просто жах!
Підтримка Абанку 9 липня 2024, 18:44

Вами було підписано Анкету-заяву про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг.
Відповідно до пункту 3.3.25.1:
Опрацювання скарги (при наявності) — Банк зупиняє видаткові операції за рахунком Клієнта у випадку наявності інформації, що свідчить про можливість шахрайських дій, щодо заволодіння/спроби заволодіння грошовими коштами Клієнта. Такою інформацією може бути лист або заявка на ГЛШ Клієнта іншого Банку/Клієнта Банку про вчинення шахрайських дій та/або реєстрація в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань справи про
шахрайські дії відносно Клієнта. Зупинення операцій відбувається в день отримання Банком такої інформації шляхом блокування картки при наявності доступного залишку строком до 180 днів.

Наданих Вами даних недостатньо для вирішення питання. Наші Співробітники вже зв'язувались з Вами та надали рекомендації для вирішення Вашого питання. На жаль, від Вас було отримано відмову.
AYev 8 липня 2024, 17:47
Добрий день,

Хочу поділитись своїм дуже поганим досвідом з цим банком. Відкривала картку онлайн пару місяців тому.
Почалось все з того що вчора в неділю 07.07.24 о 9 й вечора отримала в аплікіціі повідомлення що банк якби прийняв рішення про припинення співпраці зі мною. Я перейшла в службу підтримки банку де мені написали що це так.

Повідомлення в аплікаціі надавало 2 опціі щоб я за 2 години або перевела гроші в інший банк або зробила це в відділенні…і це в неділю о 9 й вечора.
Коли я попросила пояснити привід для розірвання співпраці, мені повідомили що банк просто прийняв таке рішення…і це в неділю о 9 й вечора і ніяких пояснень з банку. В вайбер чаті мені повідомили що такі рішення про розірвання приймаються навіть в неробочі години відділень.
В понеділок ранку я відправила скаргу на таке обслуговування з запитанням: що відбувається?
На що мені прийшла відповідь:«Відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Рішення перегляду не підлягає. Ви можете здійснити переказ залишків в застосунку АБанк24." Право БАНКУ, а де цікаво моє право дізнатися в чому справа і вирішувати питання в робочі години банку, а не так підло ставити ультиматуми людям в вихідний день вночі!!! І якщо банк пише мені що я можу перевести гроші онлайн то чому блокується картка…
Тобто банк звинуватив не зрозуміло в чому і просто викинув свого клієнта з системи. Коли я з ранку спробувала перевести гроші до іншого банку, у мене договір був вже розірваний і картка з моїми накопиченням заблокована.
Тільки після того як в вайбер чаті я згадала про Мінфін ресурс працівники погодились подумати про те щоб розблокувати мій рахунок щоб я принаймні змогла в стресі перекинути гроші.
Бачу що я не одна така кого виидають з банку як злісного порушника, коли насправді ніяких порушень не було…Я НІКОМУ НЕ РАДЖУ ЦЕЙ КРИМІНАЛЬНИЙ БАНК ЯКИЙ ОБКРАДАЄ ЛЮДЕЙ НІ ЗА ЩО!!! І нехай банк не коментує мій пост прикриваючись якимись пунктами в свох шахрайських договорах!
Підтримка Абанку 8 липня 2024, 21:11

В першу чергу хочемо звернути Вашу увагу, що система Банку працює цілодобово.

Рішення щодо обслуговування та інші рішення Банку можуть прийматись у будь-який день та час. Кожне рішення приймається лише після ретельної перевірки.

При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в Абанку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку.

Відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Це рішення є остаточним та перегляду не підлягає.
Раді що Ваше питання з переказом залишків власних коштів було успішно вирішено. Дякуємо за розуміння.
Anton B******* 7 липня 2024, 4:01
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Академіка Глушка, 16
Хочу выразить благодарность оператору Катерине за отличное обслуживание. Изначально я написал в чат, но из-за небольшой очереди решил набрать на линию. Катерина оперативно проверила информацию в чате и сообщила о нагрузке, а затем быстро и эффективно решила мой вопрос. Большое спасибо за помощь!
Підтримка Абанку 7 липня 2024, 12:02
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашого Співробітника. Завжди раді допомогти Вам! 🍏😊
Павел Думчев 6 липня 2024, 15:53
Відділення за адресою: Херсон, пр-т Ушакова, 32
Пользуюсь картой А-банка очень мало, карточка была предназначена сугубо для личного пользования.Произошла ситуация неприятная, в феврале 2024 года, мне произвели платеж на карту, была сделка с человеком по обмену валюты.После чего, человек решил 2 раза поиметь денег и написал в свой банк заяву, о возврате средств.Соответственно, моя карта была заблокирована А-банком. Неоднократно выходил с ними на связь, по видео-звонку, в чате и т. д.
Объяснял им, что меня просто решили поиметь.Предоставил им квитануию, что деньги человеку были отправлены на заграничный счет, средства он получил, после чего в тупую решил вернуть еще и гривны свои.Но суть не в этом, Карточка в блоке уже 5 месяц.Сегодня решил обратиться в А-банк, с просьбой расторгнуть договор по моей инициативе, согласно пункта договора 10.4.2 я имею на это полное право.И началась комедия.по началу мне говорили, что я вообще не имею права на это, что пока карточка заблокирована ими на 180 дней, я вообще ни что и никаких прав у меня нет.Спустя 20 мин чата с оператором, выяснилось что все-таки я могу закрыть счета, но мне нужно заплатить 30% от остатка на балансе карты, в пользу банку, то есть комиссия.Мне скинули заяву, которую я должен заполнить, что бы расторгнуть договор, но что самое смешное, в заяве написано, что договор будет расторгнут по инициативе банка🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤬😡 почему-то инициатива моя, но по заяве мы будем расторгать с инициативы банка.Далее, я задал вопрос менеджеру поддержки, зачем вы вводите меня в заблуждение при чем преднамеренно? в чате мне пишете что договор будет расторгнут по моей инициативе, а в заяве уже совсем другая информация.Тишина 15 мин, и мне отвечают: Извините, заява уже не актуальна, мы скинули вам не ту заяву которая нужна.Ожидайте, с вами свяжутся.- и это все спустя 1,5 часа общения с ними.
Пишу прямо, предоставьте мне электронную заяву, корректную, я хочу заполнить её и отправить вам, что бы расторгнуть договор, это моё право согласно договора, который я подписал с банком-в ответ молчание.

ПО ЭТОМУ-запомните, никогда не используйте этот банк, если у вас будет какая-то ситуация, где вас обманут, либо захотят просто кинуть, А-банк никогда не будет на стороне своего клиента, и будьте готовы, что при обращении в чат поддержки, вам напишут как и мне «извините, другим клиентам нужна помощь, а наш разговор принимает цикличный характер, по этому диалог закончен, до свидания»
Підтримка Абанку 6 липня 2024, 17:30

Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Детальна інформація щодо порядку розгляду зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Розірвати договір наразі неможливо. На жаль, нам не вдалося зв'язатися з Вами для детальної консультації щодо Вашої ситуації. Просимо очікувати на повторний дзвінок для подальшого обговорення.

Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та всю інформацію по цій ситуації, зробимо все можливе для покращення нашого обслуговування.
Iryna2500 4 липня 2024, 20:36
26.06.2024 а-банк запропонував мені кредит швидка готівка розміром 150000грн у додатку. Я скористалася пропозицією, і гроші зарахували на дебетову картку яка називається в них «жовта». При тому що записано у правилах що все без комісії, а чомусь після оформлення кредиту, я стала винна на 229.17 грн більше. 26.06.24 я переказала 53 тис на карту своєму чоловіку і 39,4 тис на свою картку в моно банк. Коли у четвер 27.06.24 я спробувала переказали 65000 гривень з жовтої картки моєму тестеві на його картку. Мені заблокували операцію і жовту картку. Після чого зі мною звʼязався по відеозвʼязку в додатку працівник банку щоб уточнити дані переказу та, за його словами, пройти верифікацію служби безпеки. Він запропонував мені відповісти на кілька питань на які я відповіла. Я пройшла перевірку успішно; тож даний працівник мені повідомив, що моя операція переказу коштів на картковий рахунок мого тестя буде проведена на протязі 5 хв, а також усі картки будуть розблоковані. За 20 хв. жодних операцій проведено не було, більш того дана операція (65000 грн) зникла з журналу операцій. Я одразу звернулася до банку знов через чат в додатку, де була повідомлена про те, що усі операції з переказу моїх коштів не можливі в ЦІЛЯХ МОЄЇ БЕЗПЕКИ і я можу користуватися даними коштами тільки в терміналі На усі мої зауваження, що це мої кошти, які я взяла в кредит працівники банку не реагували. Хочу зазначити, що згідно з паспортом продукту «Швидка готівка» кредит надається шляхом зарахування на поточний рахунок клієнта з подальшою можливістю зняття коштів. Як видно зняти кошти банк мене не дав можливості, а фактично після видачі заблокував видаткові операції, а також в порушив мої права в частині не правомірного нарахування комісій, адже жодних комісій паспортом не передбачено.
Підтримка Абанку 5 липня 2024, 13:40

Нам дуже прикро, що ця ситуація могла доставити Вам негативних емоцій. Щодо Вашого питання за кредитом Швидка готівка дійсно, зарахування коштів при виплаті такого кредиту відбувається на дебетову картку Жовта при цьому за зняття готівки або перекази коштів з картки на картку в тому числі на інші банки при використані даних коштів банк не утримує ніякої комісії, але за даним кредитом проводиться нарахування відсотків в рамках діючого договору за угодою згідно вказаній в ньому відсотковій ставці. Вказана Вами сума 229.17 грн збігається з нарахуванням відсотків по такому кредиту в нашому банку і не ї комісією.

Щодо питання блокування за карткою банк турбується про збереження коштів на рахунку клієнта та у разі підозрілої активності та/або непідтвердженої операції обмежити використання кредитних коштів за рахунком. Проте, таке обмеження дозволяє проводити операції в торговельних точках без складнощів, тому відсотки в цей термін продовжують нарахування.

Проте питання стосовно ситуації про прийняття дзвінку з підтвердженням операції, де було встановлено обмеження після дзвінка, ми передаємо відповідним фахівцям для аналізу додатково для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.
Ieromin 4 липня 2024, 19:04
Не рекомендую відкривати тут валютні карти, вони працюють некоректно і за кордоном знімаються невірні суми, так як банкомат який видає долари думає що ваша доларова карта — це єврова карта. При цьому підтримка абсолютно не бажає вирішувати ситуацію і ви просто втрачаєте свої гроші. Окрім цього при оплаті на заправках за кордоном ваше резервування грошей на час заправки повертається тиждень, тоді як в інших банках це відбувається моментально. І знову ж таки підтримка абсолютно беззмістовна і неефективна. Маса стресу і нульовий сервіс, заберу гроші і більше не буду користуватися послугами цього банку, і вам не рекомендую.
Підтримка Абанку 5 липня 2024, 13:39

Дякуємо за відгук! Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з труднощами при використанні нашої валютної картки за кордоном.

Детально перевірили інформацію за Вашим зверненням. Транзакція пройшла з умовою по DCC. Сума розрахунку була обрана в євро. При цьому Вам на екрані банкомату повинна була бути показана ця інформація, і Ви повинні були надати згоду на проведення транзакції. Також на чеку повинна бути дубльована ця інформація.

Щодо резервування коштів на заправках за кордоном. Зняття коштів з резерву відбувається через 13 днів, якщо ми не отримуємо запит на списання коштів. Проте ми можемо зняти резерв за зверненням Клієнта при наявності чеку про відміну або скасування операції.
GrayVC 4 липня 2024, 13:53
Оставляла уже негативный отзыв про А-Банк. С помощью этого отзыва и благодаря сайту Минфин проблему удалось решить.
Теперь А-Банк начал мстить, как обиженная девочка. Я активно пользуюсь кредитным лимитом в данном банке, никогда не было просрочки платежа. После моего негативного отзыва банк обиделся и вместо того, чтобы устранить проблему взаимодействия с клиентом, каждый день начал урезать кредитный лимит сразу после моего пополнения. В чате толком ничего не отвечают, в прочем как всегда.
Выглядит смешно и непрофессионально.
Повторюсь, ни кому не рекомендую данный банк.
Підтримка Абанку 4 липня 2024, 16:55

Рішення щодо ліміту кредитування по кожному продукту Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом.

Щодо вказаної попередньої ситуації з Банком повідомляємо, що зменшення ліміту до цього немає жодного відношення. Попередня ситуація вирішена успішно на підставі наданих Вами в Банк підтверджень, а підтвердження вирішення ситуації з обмеженням Ви надали особисто у попередньому відгуку підтвердивши заявку.

В нас немає підстав зменшувати ліміт через негативний попередній відгук. Сподіваємось, що з часом Ваша думка буде змінена.

Ми радимо активно користуватись карткою та іншими послугами Банку та будемо раді, якщо надалі у Вас буде встановлено бажаний ліміт! 🍏😊
bogdanvot 4 липня 2024, 10:33
Смішно, але як є. А-банк кинув мене на 100грн.

Друг кидає посилання, та просить перейти за посиланням та отримати 100грн за реєстрацію в додатку А-банку. Я переходжу, завантажую, ввожу свій номер телефона, ввожу смс. Далі бачу таку картину як на першому фото, все чітко, Ініціали мого друга, та те що ми отримуємо по 100 грн на рахунок кешбеку. Далі дія, документи, підпис, і я вже в додатку. На кешбек рахунку грошей нема. Далі дзвінок до підтримки де мені сказали що клієнтам до 18 років 100 грн не нараховуються, на питання чи отримую я 100 грн коли мені буде 18, отримав відповідь — Ні.
Декілька важливих моментів:
В додатку не написано що друг якого ти запросив не отримує 100грн, написано що рефоводу бонуси не виплачуються, не написано що друг якого ви запросите не отримує бонус. Да навіть якщо і було б написано, я як людина якій відправили посилланя яке ж сам банк заготував де маю про це дізнатись про те що я не отримую 100грн? Коли навіть при вході в додаток я читаю що мені дадуть 100грн. Важливий момент, друг який відправляв мені був не повнолітній, але в нього є доступ до реф посилання. Я навіть не хочу казати щось про те що не давати 100грн підлтікам це якось не гарно, той же монобанк дає реф нагороду всім. Мабуть це добре що банк буквально кидає тебе на гроші в перші хвилини твого користування ним, я навіть не хочу думати що ще А-Банк робить далі.
Підібью підсумки: А-Банк, дайте мені 100грн, моєму другу який також перейшов за реф посиланням і не отримав бонус, там всім іншим підліткам які перейшли за посиланням і не отримали бонус — 100грн!
Підтримка Абанку 4 липня 2024, 13:30

Ми детально перевірили Ваше питання. Кешбек не було нараховано оскільки відповідно до умов програми «Запроси друга» нарахування відбувається у разі, якщо новому Клієнту вже виповнилось 18 років.
Умови програми для діючих клієнтів розміщені у АБанк24, для нових клієнтів, які ще не мають застосунку — на сайті банку (посилання: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-472/?lang=uk).

Звертаємо увагу, навіть якщо Вам немає 18 років, Ви можете відправляти посилання для запрошення нових Клієнтів, яким вже виповнилось 18 років., та отримувати бонус за запрошення.

Сподіваємось, що усі Ваші запрошення будуть успішними та Ви зможете отримати бажаний кешбек!

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку