DianaHud 26 квітня 2023, 9:56
Спілкувалася із співробітниками банку у телефонному режимі. 99% з них — хамовиті та дуже неввічливі. Виникає відчуття, що ми живимо не у цивілізованому світі. Будь ласка, більше поваги до ваших клієнтів. Нарешті закрила карту та більше ніколи не хочу повертатися до цього банку. Працівники інших банків, де я маю рахунки, завжди із розумінням і повагою ставляться до своїх клієнтів.
Підтримка Абанку 26 квітня 2023, 13:00
Доброго дня!
Ми нетерпимі до хамства зі сторони співробітників та бажаємо, щоб всі клієнти були задоволенні обслуговуванням у банку.
Нам дуже шкода, що Ви прийняли рішення стосовно закриття картки.
Для того, щоб у нас була можливість перевірити інформацію щодо консультації наших співробітників, просимо надати відповідь в особистих повідомленнях.
28 квітня 2023, 16:03
Відгук не зарахований (на 28.04.2023).
VoA241262 25 квітня 2023, 16:15
Ето Правда очень, очаровательный Банк с большой буквы, здесь очень отвественые, вежливые сотрудники банка, компетентные специалисты, профессионалы своего дела от Меня лично Благодарность.Я Величко Олег Анатольевич поддерживаю идею банка с уважением отношусь к Всем сотрудникам банка на все 100, процентов, самый лучший банк не только в Украине, а в Мире, Ето Правда меня очень радует етот банк, а особенно
Підтримка Абанку 25 квітня 2023, 17:15
Дякуємо, що Ви з нами. 💚😉
mbpddd 25 квітня 2023, 12:37
Мене хотів обманути продавець на достатньо велику суму, але мені допоміг А-Банк, за що їм величезне дякую.
Підтримка Абанку 25 квітня 2023, 12:42
З нами Ваші кошти в безпеці. 😉🍏
VoA241262 25 квітня 2023, 12:10
Прошу Правления банка, Поощерить Олесю 7830, Ето её позывной, за Вежливость, уважение, отзывчивость, Профессиональной деятельности в сфере управления А-Банк, как отличного, качественного работника.В сфере, деяльности банка на 100 процентов, а, также поблагодарить менеджеров банка и Правления банка за сотрудничество и понимание, а также, особенно за Профессионализм
Підтримка Абанку 25 квітня 2023, 12:43
Дякуємо, що обираєте наш Банк для обслуговування. 💚
Jump88 25 квітня 2023, 7:49
Відділення за адресою: Одеса, вул. Велика Арнаутська, 76
Большое спасибо за быстрое оформление
Зелёной карты, понятное объяснение.я в отделении пробыл от силы 10 минут.Огромное спасибо за Вашу работу.
С уважением А. В. Михеев.Удачи.
Підтримка Абанку 25 квітня 2023, 12:26
Дякуємо за Ваш вибір!
nbsdone 23 квітня 2023, 15:16
22 березня 2023 року мені заблокували картку, я зідзвонювався з працівником банку по вайберу і він мені сказав відправити всі підтвердження легальності транзакцій на пошту. Я так і зробив, але вже місяць ніхто не відповідає, писав в підтримку, вони відповідають лише «Впродовж дня з вами зв’яжуться», але ніхто так і не зв’язався.
Підтримка Абанку 23 квітня 2023, 16:31
Доброго дня! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки, через те картка може бути тимчасово обмежена. Ми неодноразово намагались зв‘язатись з Вами, але на жаль, не вдалось. Написали Вам в особисті повідомлення для уточнення інформації надайте, будь ласка, відповідь. Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та всю інформацію по цій ситуації.
26 квітня 2023, 10:54
Відгук не зарахований (на 26.04.2023).
Liza2013 23 квітня 2023, 13:46
У меня очень отличные впечатления об этом банке. Особенно хочу отметить вежливость и отзывчивость консультантов, операторов, как они быстро, вежливо, и отзывчиво отвечают на все поставленные вопросы. Просто большой респект, молодцы, по больше бы таких работников. Я доволен вашему банку и говорю большое спасибо. Хорошего вам дня и мира над головой. Я просто вами доволен!!! Слава Україні!!! Героєм слава!!!
Підтримка Абанку 23 квітня 2023, 13:58
Доброго дня! Дякуємо за таку високу оцінку роботи наших Спеціалістів. Зробимо все можливе щоб, завжди виправдовувати Вашу довіру🍏😊
Хочу выразить благодарность за отличное обслуживание Бережницкой Виктории. Самый внимательный и отзывчивый сотрудник. Большая благодарность так же всем сотрудникам отделения: Николюк Инне Валерьевне, Левчук Оксане Николаевне и кассиру Гуньке Дарье Сергеевна за высокий профессионализм и внимание к клиентам
Підтримка Абанку 21 квітня 2023, 10:04
Дякуємо, що обираєте наш Банк для обслуговування. 😉🍏
Magikus 21 квітня 2023, 7:35
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Волі, 14
Хотів зняти валюту з картки монобанк.
На даному відділенні повідомили, що відкриття картки кредитної «зелена» обов’язково для зняття, якщо не відкрию картку, то не знімуть кошти.
Но підтримка моно повідомила що відкриття рахунку не є обов’язковим,і не повинні були змушувати.
Підтримка Абанку 21 квітня 2023, 9:44
Доброго дня! Для проведення операції з рахунком іншого банку потрібна ідентифікація. Додатково Співробітники Банку можуть запропонувати Вам відкрити в нас картку, проте рішення про відкриття приймає Клієнт і відкриття картки можливе лише за згоди та з підтвердженням від Клієнта. Будемо раді детально перевірити всю ситуацію, яка у Вас виникла. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні.
Zhanna Ok 20 квітня 2023, 12:51
Сегодня обратилась на горячую линию, А — банка. Ответила оператор Виктория. Очень помогла мне с вопросом. Быстро и качественно обслужила. Я довольна. Рекомендую!
Підтримка Абанку 20 квітня 2023, 13:07
Зробимо все можливе, щоб Ви й надалі були задоволені обслуговуванням 🍏😊
MakcB 20 квітня 2023, 9:09
Замовити 2670$ не реально, добре давайте 2700$ я дам свої 30, не можна постанова нбу яка регулює замовлення. Покажіть постанову, яка регулює саме замовлення, нам прикрл але ходіть до нас два рази.
Закінчуємо експерементувати з цим банком
Підтримка Абанку 20 квітня 2023, 16:33
Доброго дня!
При видачі готівки Банк виконує постанову НБУ № 18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану», а саме забороною на видачу в Україні готівкових коштів в іноземній валюті з рахунку клієнта в іноземній валюті в обсязі, що перевищує в еквіваленті 100 000 гривень у день (без урахування комісії банку).
Дійсно, якщо на Вашому рахунку сума 2670 доларів, Співробітники Служби підтримки можуть прийняти замовлення з округленням в меншу сторону.
Ми завжди готові йти на зустріч клієнтам, тому зняття залишку з рахунку, в такому випадку, вирішується безпосередньо при зверненні до каси. Касир розглядає питання індивідуально, виходячи з ситуації.
Дякуємо за прийнятий дзвінок. Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.
Полезный комментарий
MakcB 28 квітня 2023, 15:24
Дякую у відділені жодних проблем не виникло. Нові якісні купюри. І дуже приємний персонал відділення
shineua 18 квітня 2023, 21:36
Завжди привітний і ввічливий персонал. Мінімум черг і швидке обслуговування.
Підтримка Абанку 19 квітня 2023, 8:20
Ми вдячні Вам за добрі слова. Дякуємо, що поділилися своїми думками з нами та користувачами.🍏😊
OdesaUkraine 17 квітня 2023, 15:39
Думаю этот отзыв должен относится к Акцент банку, хоть и пытался снять у них депозит в $ монобанка. 6 апреля, иду снимать депозит монобанка в, А банк, у них тех.проблемы., но снял депозит А-банка без проблем. 13 апреля, опять захожу снять депозит с карты монобанка, уже другая тема — моно не привозит им валюту, пишу в моно, они говорят А-банк отклоняет операцию, пройдите в Укргазбанк и там снимете, прихожу в Укргазбанк, там говорят у А-банка нет денег, а мне в А-банке сказали можете и не идти в Укргазбанк у них с начала войны ещё нет долларов, по итогу мне долго открывали счёт в Укргазбанке и так и не открыли, из-за того что у меня не паспорт Украины, а ВНЖ (а $ у них есть и моя жена сняла депозит монобанка у них). Опять пишу в моно, те говорят через два дня по такому-то адресу вам выдадут ваши деньги в А-банке. У меня один вопрос в А-банку, вы забыли что сейчас в стране война? для чего вы устраиваете такую котовасию для людей?
Підтримка Абанку 17 квітня 2023, 17:43
Доброго дня!
Банк виконує повністю свої зобов'язання перед Клієнтами щодо виплати вкладів. Ми намагаємось забезпечити якісним сервісом всіх Клієнтів, це стосується як клієнтів А-Банку, так і Monobank. Для замовлення валюти для зняття з рахунку Monobank, Ви можете звернутись у Ваш банк або отримати валюту за наявності валюти в касі (в рамках лімітів НБУ до 100 000 грн. в еквіваленті). Щодо ситуації з готівкою в інших банках — не можемо прокоментувати це, оскільки нам, не відомі умови отримання і замовлення коштів в інших банках.
vagabond777 17 квітня 2023, 9:22
Бере предоплату за товар на олх, та видаляє профіль, будьте обережні!
Підтримка Абанку 17 квітня 2023, 9:29
Доброго дня! По одержувачу буде вжито заходів відповідно до внутрішніх інструкцій Банку. Окремо радимо Вам звернутися до правоохоронних органів. Наш Банк буде радий у сприянні розслідуванню та надасть усі необхідні дані за офіційним запитом поліції. Для уточнення додаткової інформації просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
Jordansumy95 16 квітня 2023, 14:00
Відділення за адресою: Суми, пр-т Лушпи, 22 прим. 252
Я не бачу проблем і недоліків з боку послуг і користування в а24.
З вами легко безпека рахунків на висоті, тех підтримка поруч 24/7 дякую що ви є.
Підтримка Абанку 16 квітня 2023, 14:43
Дякуємо за відгук і високу оцінку! Раді, що Ви з нами! 🍏😊
Максим Семенюта 15 квітня 2023, 17:29
Хотел купить телефон через инста магазин, сначала оплачивал через приват, но служба безопасности не пустила, не приходил код, подумал, что лучше оплачу через Абанк.
Скинул деньги на Абанк, начал оплачивать, перед проведением платежа мне так же позвонили с службы безопасности Абанка и сказали, что сайт похож на мошеннический. заблокировали карту, отправили заявку на гарячую линию мошенничества, обратную связь долго ждать не пришлось — 13 минут если быть точным, перезвонили, разблокировали карты и приложение, посоветовали покупать товары в других магазинах.
В целом очень доволен банком и ситуацей, что спасли мои деньги и быстро решили вопрос.
Підтримка Абанку 15 квітня 2023, 17:32
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку, завжди раді допомогти! Ваша підтримка мотивує нас працювати краще! 🍏😊
Hretskiy1 14 квітня 2023, 21:00
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Небесної Сотні, 47/3-А
Хочу виразити подяку Золенко Денису Павловичу, співробітнику А-Банку який знаходиться по проспекту Небесної Сотні, 47/3, Одеса. Багаторазово допомагав мені у вирішенні питань з фінансовими операціями. Денис Павлович, завжди зацікавлений в вирішенні питань, ввічливий, доступно та зрозуміло надає потрібну інформацію.
Підтримка Абанку 15 квітня 2023, 8:43
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Співробітників. Будемо раді бачити Вас знову в наших відділеннях.💚
GuestN 14 квітня 2023, 20:41
Любой вопрос можно решить в приложении, операторы всегда на связи, помогают решить вопросы если самому не получается. И к тому же в этом банке самые лучшие предложения были и есть
Підтримка Абанку 15 квітня 2023, 8:31
Дякуємо за відгук і високу оцінку! Працюємо для Вас. 🍏😊
17 квітня 2023, 17:36
Відгук не зарахований (на 17.04.2023).
Toretto0 13 квітня 2023, 13:00
Звернувся по допомогу з вирішенням питання про повернення грошей на картку в службу підтримки.
Відповіли зразу же, розповів про проблему, вирішили впродовж декількох годин, хоча оплату робив більше місяця назад.
Привітні і дуже вічливі.
Дякую за допомогу у моєму питанні.
Підтримка Абанку 13 квітня 2023, 13:32
Дякуємо за відгук і високу оцінку! Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
danilkoleon 13 квітня 2023, 13:00
Телеграм канал Купол Україна (канал закрытый, ссылку не могу кинуть) — раскрутка и продвижение мошеннические схемы.

Канал собрал много подписчиков (около 57000), за счет публикации новостной ленты (около 3мес). После этого стал рекламировать заработок на бирже, трейдерство.

Схема обмана — пишешь администратору Алексею, после чего он высылает карточку куда нужно перевести деньги (мин 2000грн). Через 2−6 ч он сообщает, что сумма инвестиций увеличена примерно в 10 раз, и просит карточку куда перевести деньги. Но тут возникает проблема, чтобы вывести деньги на карточку, нужно оплатить комиссию в размере 13% от всей суммы. Если не платишь, он блокирует вас, если платишь, он блокирует вас.
Підтримка Абанку 13 квітня 2023, 13:33

Курс валют в Абанку