380666841989 6 лютого 2024, 2:35
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Героїв Майдану, 4
Мне заблокировали карту при этом не как не уведомив меня лично об этом. Позвонил на горячую линию в банк сказали ожидайте звонка в течение трёх дней прошло 5 дней позвонила сотрудник банка сказала счёт заблокирован по жалобе какого то клиента который перевел мне деньги. На кануне я играл в казино не лицензионном и там депозит и выигрыш осуществляется п2п прямо на карту рассказав обтом сотруднику она сказала Окей ожидайте звонка прошло уже 3 недели не кто не звонит, а когда сам их набераю они говорят с вами не смогли связаться при этом не единого пропущенного вызова не было. К тому же насколько я знаю согласно закону я имею право разорвать договор и вывести деньги на свой счёт в другом банке на что сотрудники банка мне тоже отказуют. Так же прошу у них предоставить документ на основание которого блокируют мой счёт уже 3ю неделю они говорят такого нету ожидайте решения. Так сколько его ждать? Я просто лочу уйти с этого банка, сервис не кудышний сотрудники не могут дать внятного ответа на вопросы просо ужас какой-то шапито, а не банк. Подскажите как мне закрыть счёт и насколько правомерным являются действия этого банка ограничевать счёт более 3х недель не предьявиви не каких документов на основание которого происходит ограничение счета и могу ли я все-таки не дожидаться решения, а просто разорвать договор и вывести деньги в другой нормальный банк?
Підтримка Абанку 6 лютого 2024, 11:40
Добрий день! При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в А-Банку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку. У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта. Детальна інформація щодо можливості блокування зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk. Щодо встановлення блокування, Вам було надіслано інформування в застосунок АБанк24 та в sms-повідомленні. Поки на рахунку встановлено обмеження, закриття рахунку не є можливим.
Вже взяли Ваше питання на контроль, будемо раді перевірити Ваші звернення до нашої підтримки та допомогти у вирішенні ситуації. Наші Спеціалісти вже телефонували до Вас, наразі від Вас очікують підтверджуючи документи.
Pavel146 5 лютого 2024, 20:55
Сьогодні мені поступили на картку кошти від невідомої особи в сумі 3100 грн, через 2 години мені зааблокували картку з великою сумою на рахунку (29000 грн), зі мною звязався працівник банку і повідомив про цей платіж, я обяснив всю ситуацію і кажу що я готовий повернути ці кошти так як вони не мої і постіпили мені ні за що, на це мені працівник банка каже щоб я зайшов на інакший свій банк і звідтамти відправив кошти, я выдмовився від такої пропозиції так як я немаю більше коштів на інакших банківських рахунках, кажу розблокуйте мені картку і я поверну кошти відправнику або поверніть їх самі, То оператор заявляє мені що з мене буде списана комісія в невідомому розмірі. Тобто людина скинула кошти на мій номер картки, я готовий їх повернути і не намагався нікого обманути, то, а банк хоче за це з мене ще взяти невідому комісію, а на прохання розблокувати рахунок щоб я міг повернути кошти без комісії відповідіють відмовою. Я просто шокований і бачу тільки два варіанта або, а банк перестане дурити і верне нормально кошти людині або писати заяву в нбу
Підтримка Абанку 6 лютого 2024, 12:13
Добрий день! При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в Абанку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку.
У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта. Кожне звернення та скарга проходять ретельну перевірку, тому Ви можете бути впевнені, що безпідставно не виникне блокування через причину надходження скарг на Вас. В разі надходження скарги, наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації. Детальна інформація щодо можливості блокування та щодо комісій зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.
Вже взяли Ваше питання на контроль та будемо допомогти у вирішенні ситуації. Наші Спеціалісти вже телефонували до Вас, займаємось Вашим питанням, за результатом Вас повідомлять.
Олексій UA 5 лютого 2024, 12:38
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Лесі Українки, 19
Вітаю! 19 грудня зі мною було розірвано договір після переводу грошей з Приват Банку.
21 грудня я написав заяву на закриття рахунку і переказ грошей в інший банк. Спочатку сказали до 1 січня буде виконано. 3 січня мені відповіли «На разі, існує черга в обробці даних звернень, у зв’язку з чим регламент розгляду може бути збільшений.» і що розгляд цього питання проходить у порядку черги. 25 січня я зателефонував і мені сказали, що до заяви буде підвищено пріоритет і протягом 3 діб гроші перекажуть. Сьогодні вже 5 лютого, але гроші так і не переказали. Прошу допомогти з питанням по переказу грошей за заявою або відповісти, коли буде виконано переказ.
Підтримка Абанку 5 лютого 2024, 14:08
Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Приносимо вибачення, через збільшений термін переказу коштів. Наразі Ваше питання вирішене.
Полезный комментарий
Олексій UA 5 лютого 2024, 14:25
Дякую за оперативність! Проблему вирішено.
Den1015 4 лютого 2024, 22:06
В мене склалася неприємна ситуація в одному з українських банків, а саме А-Банк.
Вони хочуть вкрасти всі мої гроші які є у них на рахунку в розмірі 43442.76грн

Росказую все по порядку.
Переважно всі мої надходження на картку цього банку це — продаж криптовалюти на криптобіржі Binance яка верефікована на мене! І я є власником цього акаунту
28.11.2023 року А-Банк заблокував мої рахунку для перевірки інформації про надходження на мою картку і сказав мені очікувати до 5-ти робочих днів і банк зі мною звяжетться.Звичайна перевірка нічого такого тут не було, кожен банк має право перевіряти своїх користувачів.Я повідомив банк звідки в мене йдуть зарахування і 04.12 вони мені позвонили і сказали мені скинути останні десять скріншотів ордерів з криптобіржі по останнім десяти надходженням на мою картку.Я все скинув їм в той же день.Банк прийняв мою інформацію і сказав що протягом пяти робочих днів мені зателефонують з відповідального відділу банку стосовно моєї заявки на розблокування мого рахунку.
Згодом мені перезвонили щодо моєї заявки і повідомили мені що у мене на рахунку є дві скарги по двох транзакціях, хоча попередньо банк запевнив мене що це перевірка фінансового моніторингу банку і що скарг в мене немає але через пару днів якимось дивом вони зявилися, транзакції одна місячної давності, друга двох-місячної).Мені повідомили що у мене на рахунку були дві скарги по двом транзакціям:.Одна на суму 851.04 ₴ і друга на суму 201.72 ₴
Платежі були зроблені два місяці назад з цьогож банку!
Але чому лише зараз мені повідомили про скаргу невідомо.Відправник цих двох платежів була одна особа, а саме — мій друг який переказав мені їх якщо я не помиляюся одну за те що ми пішли в кафе, а іншу за ресторан я заплатив за рахунок, а потім він мені переказав свою половину на картку.Я попросив його надіслати мені квитанції по цим двом платежам щоб я скинув їх банку для розблокування мого рахунку,(квитанції які він мені скинув міг взяти лише він, бо лише він робив платіж, більше ніхто не міг мати ці квитанції крім нього).Я скинув їх банку для перевірки інформації і мені кажуть очікувати зворотнього звязку спеціаліста з відповідального відділу на протязі 5-робочих днів по моїй заявці:
Через тиждень мені телефонують з банку і повідомляють що мені потрібно надати підтвердження по цим двом транзакціям, я сказав що я їх вже скидав мені кажуть що їх немає і щоб я скинув їх ще раз. В той же день я знову завантажую квитанції по цим платежам в телеграм месенджер підтримки банку які надавав раніше: скріншот прикріпляю
Мені повідомляють те саме що на протязі 5-робочих днів зі мною звяжеться співробітник відповідального відділу по моїй заявці розблокування акаунту!
Знову через тиждень мені телефонує оператор відповідального відділу банку який займається моєї справою і в телефонному дзвінку повідомляє що ВСІ МОЇ ГРОШІ КРАДЕНІ І НАЛЕЖАТЬ НЕ МЕНІ! Крім цього вона додатково повідомила мені що склалася така ситуація що жертвою став якись поліцейський і сказала що в мене тільки один вихід це віддати гроші їм і щоб вони повернули їх поліцейському в якого я їх вкрав. На моє запитання по яким транзакціям в мене крадені гроші, хто цей поліцейським і чому ви думаєте що ці гроші не мої оператор відповів мені цитую «Це вся інформація яку банк може вам озвучити».Це просто нонсенс, пропонує клієнту один вихід віддати крадені гроші не повідомляючи чому і кому вони будуть їх віддати.Коли я відмовився на перерахунок коштів невідомому поліцейському і взагалі не відомо як його гроші опинилися в мене, оператор мені повідомив якщо я відмовляюся віддавати їм гроші, міліція сама це зможе зробити.Я відповів їм нехай міліція зі мною звязується мені немає чого приховувати! По всім платежам на мому рахунку я мою підтвердження!
Пройшло більше двох тижнів з моменту коли мені сказали що поліція зі мною звяжеться але ніхто не звязався, в цей день мені знов звонить А-банк оператор з відповідального відділу банку по моєму питанню

І тепер найцікавіше що мені каже банк в лиці цїєї операторки цитую «Ви є учасником шахрайської схеми і кошти потрібно повернути заявнику»
Хто заявник невідомо! (Лиш те що він поліцейських)
Що за шахрайська схема невідомо!
Якщо банк виявив шахрайські схеми він мав звернутися в правоохоронні органи і повідомити про ці шахрайські схеми!
Чому банк каже що моїх грошей вистачить щоб розплатитися з заявником? Чому саме всі мої гроші чому не 40тис не 20тис, все що я незаконно превласнив збіглося з моїм балансом на картці копійка в копійку?
Яке співпадіння)
Також Оператор в телефонній розмові була повідомила мені що кіберполіція подала на мене запит (нібито заявник, нібито пішов в міліцію,і нібито вона звязалася з Абанком) Через пів години я був в відділку кіберполіції. Я підтвердив поліцейському свою особу сказав свій номер телефону і по ньому він переглягув чи були запити по мені і виявилося що нічого не було!
Крім цього всього я був у відділення А-банку і мені кажуть що мій рахунок знаходиться на перевірці і вона може йти до 180днів і перевірка полягає в тому що на моєму рахунку скарги на 851грн і 201грн.
Я їм був скинув квитанції відправника іхнього банку вони їм не підійшли якщо за місяць вони не змогли їх перевірити.Але офіційно в мене на акаунті далі перевірка цих транзакції.Тільки відповідальний відділ банку вирішує питання по скаргам і тільки вони озвучують мені як я вже казав раніше один варіант повернути всі свої гроші невідомо чому і невідомо кому
В мене є всі підтвердження доходів по кожній моїй транзакції! Банк хоче незаконно привласнити мої гроші собі видумуючи казки про шахрайські схеми, скарги на 800грн і 200грн і міфи про «заявника поліцейського» гроші якого опинилися в мене. Як? Невідомо.Факти які б підтверджували це або взагалі хоть щось вони мені не дають.

І додаток до цього.Все що я вам росказав правда і оператори які мені це говорили це оператори банку це не шахраї які дзвонять до людей і кажуть віддати всі гроші їм.Це все казали оператори банку.Вони дзвонили з номерів банку і їхні дзвінки і мої розмови з ними мені підтверджували на гарячій лінії і в відділенні казавши точну дату дзвінка і тривалість.
Щодо шахраїв мені було дзвонило одне бидло після того як я відмовився віддати всі свої гроші банку.Він мені почав дзвонити і погрожувати що він приїде до мене до дому з людьми в яких я вкрав гроші і подивиться чим я там займаюся, він казав мені транзакції які є в мене на рахунку він казав мені інформацію про мій акаунт яку знаю тільки я і банк, Банк передав мої персональні дані йому всепереч закону про банківську таємницю.

Пройшло більше двох місяців мій рахунок далі
заблокований.Якщо хтось хоче взяти і просрати всі свої гроші — ласкаво просимо в А-Банк
Підтримка Абанку 5 лютого 2024, 12:20
Вами було підписано Анкету-заяву про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг.
Відповідно до пункту 3.3.25.1:
Опрацювання скарги (при наявності) — Банк зупиняє видаткові операції за рахунком Клієнта у випадку наявності інформації, що свідчить про можливість шахрайських дій, щодо заволодіння/спроби заволодіння грошовими коштами Клієнта. Такою інформацією може бути лист або заявка на ГЛШ Клієнта іншого Банку/Клієнта Банку про вчинення шахрайських дій та/або реєстрація в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань справи про
шахрайські дії відносно Клієнта. Зупинення операцій відбувається в день отримання Банком такої інформації шляхом блокування картки при наявності доступного залишку строком до 180 днів.
Ми перевіримо всі Ваші звернення до Служби підтримки Банку та приймемо міри якщо це буде необхідно.

Ми неодноразово зв'язувались з Вами та надавали рекомендації щодо вирішення Вашого питання.

n.

viski1234 4 лютого 2024, 12:12
Відділення за адресою: Київ, ул. Чупринки Григория, 8/2
ольга — ви супер.
Підтримка Абанку 4 лютого 2024, 13:50
Дякуємо, що Ви з нами 🥰
natashaGra 4 лютого 2024, 9:03
Столкнулась с ситуацией — кред лимита не дают. Но зато клиент просто обязан быть доволен такой ситуацией по мнению банка. Обращение в службу поддержки ясности не внесло, а только вырвало из жизни клиента почти 3.5!!! часа. Очень не нравится, что банк взял на себя право решать кто мошенник, а кто нет. Решения суда для банка не надо. Также в приложении нет уведомлений о смене в договоре, да можно на сайт зайти, но не все туда заходят. Из плюсов только пополнение карты в терминалах на каждом шагу
Підтримка Абанку 4 лютого 2024, 12:08
Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом.
Акцентуємо Вашу увагу, що тільки у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, на підставі підтверджених скарг, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Виконуючи Умови та правила та не порушуючи Законодавство, Ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне блокування з подальшим закриттям рахунку з ініціативи Банку.
Актуальні умови та правила доступні кожному Клієнту на офіційному сайті Банку: https://a-bank.com.ua/terms, а також в застосунку АБанк24 Ви також можете обрати розділ «Налаштування профілю» далі «Тарифи та правила»
Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та приймемо міри, якщо це буде необхідно.
Wasxydmnbfgcv77 2 лютого 2024, 19:43
Я сьогодні звернулася в чат, А Банку, і дуже вдячна, за допомогу у вирішенні мого питання, питання ми вирішили, менеджер, був дуже вічливим, терпеливим, і пошагово все мені розказував і допомагав,
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 20:44
Дякуємо Вам за відгук, ми дуже раді, що Ви з нами. Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
ViktoriaZu 2 лютого 2024, 18:27
Пишу про ситуація, яка триває по сьогоднішній день. А почалось все 17 жовтня 2023 року, коли мою картку було заблоковано, та висвітилось повідомлення, що необхідно звернутись в підтримку. Не втрачаючи часу я звернулась в підтримку, де в чаті мені пояснили, що картку заблоковано внаслідок якихось скарг на 2 платежі, необхідно пояснити дані платежі та за що були отримані кошти. Я погодилась надати пояснення та документи, але замість того, щоб прийняти від мене ці дані відразу в чаті мені сказали очікувати на дзвінок від спеціаліста протягом 5 днів. Пройшло більше 5 днів і ось він довгоочікуваний дзвінок, після розмови по відеодзвінку та наданих пояснень мені нарешті дали змогу надати документи в чат, я відразу ж завантажила ці дані до чату, спеціаліст повідомив мене, що дані документи прийнято і взято в роботу. На питання скільки часу очікувати, відповідь була з вам зв’яжуться… Минула значна кількість часу, я регулярно зверталась в службу підтримки банку, перепитуючи в якому стані розгляд справи, відповідь була завжди одна і та ж сама, спостерігається черга, очікуйте. З такими очікуваннями минуло більше 2 місяців. І наприкінці грудня місяця 2023 року, я знову звернулась в чат підтримки з проханням вирішити це питання, бо вже пройшла значна кількість часу (більше 2 місяців) і мені потрібні мої кошти. Відповідь мене максимально шокувала, мені повідомили, що вам необхідно надати документи до чату. В цей момент пояснити мою злість просто не вистачить слів. Я пояснюю спеціалісту, що по відеодзвінку я вже спілкувалась раніше і надала пояснення та документи, які вже були відправлені мною до цього чату. В якості підтвердження зробила скріншот переписки за минулий період, де було надано документи і вказано, що спеціаліст їх взяв в роботу і сказав очікувати на рішення. Дуже сильно вразило відношення підтримки, не дивлячись на те, що документи було надано раніше, розмова по відеодзвінку була і було надано підтвердження того, що документи були взяті в роботу, спеціаліст повторює, надайте документи повторно… І знову я завантажила документи. Перепитую чи на цей раз ви взяли документи в роботу і скільки часу очікувати тепер знову? Відповідь була як завжди, очікуйте з вами зв’яжуться. Настав 2024р січень місяць, очікування продовжується. Періодично звертаючись до чату підтримки з проханням вирішити дане питання. Відповідь мене вже не дивує, спостерігається черга, очікуйте з вами обов’язково зв’яжуться. Декілька разів протягом січня мені знову телефонували по відеодзвінку, але можливості відповісти не було і ось вкінці січня був дзвінок який тривав 1 секунду, я навіть не встигла взяти телефон в руки, як вони просто вибили дзвінок. Просто вдумайтесь вибили дзвінок після 1 гудка, це просто шок… Я не втрачаючи часу відразу написала в підтримку, де мені повідомили, що виникли технічні труднощі, тому спеціаліст не зміг встановити з вами зв’язок. Після цих слів в чат переписки мені прислали повідомлення в якому було написано, що зв’язок встановити на вдалось, недозвін. Відразу попросила передзвонити мені я ж тут зараз, а ви дзвонили тільки що і лише 1 секунду маякнули. І знаєте якою була відповідь? Спостерігається черга, очікуйте протягом 5 днів з вами зв’яжуться… Пишу далі до чату, те що в вас виникли технічні труднощі це не моя вина, передзвоніть будь ласка, прошу. Спеціаліст чату відповів мені, що технічні труднощі не в них, а в мене і перевірте будь ласка якість вашого інтернет зв’язку. Відповідно запитую, а як я з вами тут в чаті зараз спілкуюсь, якщо в мене немає інтернет зв’язку, відповідь була очікуйте… І ось дана ситуація триває більше 3 місяців по сьогоднішній день 02.02.2024р. Ніяких відповідей, крім очікуйте і спостерігається черга немає. Як коментувати дану ситуація просто немає слів, можу лише написати одне ні в якому разі не довіряйте цьому банку ваші кошти.
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 20:07
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та всю інформацію по цій ситуації, зробимо все можливе для скорішого вирішення Вашого питання. Для цього просимо Вас надати нам відповідь в особистих повідомленнях.
nnob 2 лютого 2024, 17:56
Абанк заблокував картковий рахунок і почав вимагати щоб я зробив відеодзвінок в банк із мобільного застосунку банку. Таке вже траплялося і тоді питання вирішилось швидко: оператор попросив підтвердити мою останню видаткову операцію, тому що на неї спрацювали якісь тригери безпеки. Але цього разу зв’язатися в застосунку не вдалось (щось із зв’язком трапилось). Після невдалої спроби посилання на відеочат зникло і залишився тільки чат в Телеграм. Після спілкуванні в чаті вони «прийняли мою заявку на відеодзвінок» вже із банку мені, але час очікування цього дзвінка — 5 днів! Якщо я не відповім на чергову спробу зв’язку мені доведеться подавати ще одну заявку і очікувати інші 5 днів. Але я фізично не можу знаходитись поряд із телефоном весь цей час. Запропонував повернути посилання на дзвінок у застосунок, відповили, що це «наразі неможливо».
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 19:36
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми будемо раді допомогти Вам, тому Вже взяли питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.

usd

nicto84od 2 лютого 2024, 17:29
А-банк оперативно та фахаво допомогли розібратися чк брату мені перевести кошти з закордону на usd картку
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 17:32
Завжди раді прийти на допомогу 😉
Сергей Никитенко 2 лютого 2024, 13:46
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 182
01.02.2024р. я допустив помилку в платежу за реквізитами, не дописав одну цифру «0», а сьогодня, 02.02.2024р., кошти поварнулись з закріпленим і вірним шаблоном платіжки, мен вічливоі зателефонували, де я її знову відправив. Щиро вдячий Всім працівникам від малої посади до великої! Бажаю самого доброго, найкращого, що є у світі, на довгі, довгі, мирні і щасливі роки!
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 14:31
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Спеціалістів. Були раді допомогти Вам! 🍏😊
oli21 2 лютого 2024, 13:30
Подав заяву на повернення коштів 24.01, пройшло вже 10 днів, підтримка написала протягом 3 днів, потім 02.02 коштів так і немає в них якась черга, підтримка не дає чіткої відповіді пишуть лише (очікуйте) скільки чекати на МОЇ кошти? Банк шахрай.
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 14:30
Добрий день! Приносимо вибачення за тривале очікування вирішення Вашого питання. На жаль, наразі існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Ми детально перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки. Дякуємо Вам за прийнятий дзвінок, раді що змогли допомогти Вам та що питання наразі вирішено!
Інна Літвінова 2 лютого 2024, 11:54
В своєму житті я зіткнулася з шахрайством наших співвітчизників. В березні 2023 року мною було сплачено за товар, по реквізитам А-Банку, але сталося як не гадалося. Продавець перестав відповідати на дзвінки то смс. І я зрозуміла, що мене кинули, як для мене на суттєву суму. Тому вирішила зателефонувати на гарячу лінія банку та розповісти про свою проблему. Але надії на повернення коштів в мене не було. Пройшло майже 9 місяців, коли мені зателефонували з А-Банку і розповіли, що їм вдалося вирішити моє питання і мені будуть повернені кошти. І так, мені було повернуто значну частину коштів. Дякую, співробітникам А-Банку за небайдужість та компетентність
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 12:09
Раді, що нам вдалося Вам допомогти 😉
Мінфін
Відповідь адміністратора
2 лютого 2024, 16:38
Відгук зарахований (на 02.02.2024).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
МАРИНА БУШИНСКАЯ 2 лютого 2024, 11:39
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Добровольського, 139/А
С А-банком, уже два года, открыла карту онлайн, что очень удобно, быстро и бегать никуда не нужно, есть кеш бек, что не мало важно, особенно сейчас, если есть вопросы всегда подскажут в Вайбере, очень довольна, спасибо
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 11:50
Ваша довіра важлива для нас. Дякуємо, що обрали наш Банк. 🥰💚
Viktoriya123 2 лютого 2024, 10:04
Я не буду говорити щодо розірвання зі мною договору- тут ні законом ні самим договором ні етикою повідомлення не підкріплено. Но той вже хай так буде, то на краще бо працювати з вашим банком зовсім немає бажання.
Ну і наразі це те що співробітники не компетентні, дуже все довго робиться, ніхто ні за шо не відповідає. В якому банку два місяці переводять гроші!!! ДВА МІСЯЦІ!!! Якби там сума була велика, а так до 10000 грн це сміховинно.
Навіть у відділенні сидить 4 спеціалістів, а елементарно не можуть роздрукувати заяву.
Я вже мовчу що все це відбувається зі мною при наявності маленької дитини віком до 6 місяців.
Я пишу в чати, їзжу до вас у відділення і все даремно бо у вас все через одне місце робиться.
А у відповідь чую: вибачте, сумно що у вас склалась така думка.
Взагалі від вас повинні бути офіційні вибачення у письмовій формі та якась компенсація. Бо я два місяці не можу отримати свої кошти.
Я мовчу про те що ви на мене наклеп зробили що типу я відмиваю гроші. Я?! Жінка в дикреті🤦‍♀️
І немає на вас ніякої управи!!!
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 17:21
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.
Відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11. Банк має право припинити договір в односторонньому порядку.
Ми детально перевіримо описану ситуацію, яка виникла у відділенні та Ваші звернення до Служби підтримки, та приймемо управлінські рішення, у разі виявлення порушень з боку Співробітників.
Взяли Ваше питання з перерахунком коштів на контроль, раді, що питання наразі вирішено.
vB4842533vB 1 лютого 2024, 21:34
Відділення за адресою: Київ, вул. Багговутiвська, 8-10-А
Навіть і не думала що, А Банк настільки чудовий банк. Зайшла до його відділення в Києві випадково у відділенні по вулиці Багговутівський в Києві. Керівник Олексій — людина на своєму місці! Все підсказав, розповів, допоміг. Касир також дуже привітна дівчина, порекомендувала як краще зробити. В мене майже сіла батарея на телефоні і дівчатка відразу запропонували свої зарядні пристрої. Так не відносились в жодному банку!) Лайк і ще раз лайк!
Навіть на гарячій лінії чудовий привітний персонал. Намагаються оперативно вирішити любу проблему. Дуже раджу! А хто пише всілякі гадості, то просто конкенти.
Навіть інтерфейс додатку дуже зручний і зрозумілий навіть дитині чи старій людині.
Підтримка Абанку 2 лютого 2024, 9:36
Дякуємо за відгук, нам дуже приємно! Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Rustavelli 1 лютого 2024, 18:42
ОСтавил я жалобу на данном сайте спустя какое то время приходит уведомление что статус изменился банк отметил что проблема решена. Хоть на самом деле проблема не решена и даже не кто из них не пытался ее решит мой счет по прежнему ограничен так где по вашему проблема решенная? Зачем вы обмануете и нагло врете?
Підтримка Абанку 1 лютого 2024, 20:49
Ми зі свого боку неодноразово зв'язувались з Вами та надавали рекомендації щодо вирішення Вашого питання. Проте від Вас було отримано відмову.
Ми зі свого боку зробили все можливе для вирішення Вашого питання, після чого було відправлено запит для підтвердження Вами. Ви можете відхилити даний запит, якщо не згодні з рішенням. Для вирішення питання Вам необхідно виконати рекомендації які було надано раніше.
Володимир Івахнюк 1 лютого 2024, 17:07
Доброго дня. Уже більше 2 місяців банк неможе закрити питання з моєю картою на якій є мої кошти в розмірі 28тис грн. банк запросив відеоідентифікацію на яку я чекав більше тижня пройшовши її банк попросив перевипустити карту що я і зробив і почалося. Для підтвердження перевипуску потрібно відеодзвінок на що в підтртмці сказали що протягом 5днів звяжуться НЕ ЗВЯЗАЛИСЯ. Написав в чат сказали очікувати дзвінок протягом 5 днів і так уже два місяця. Попросив закрити рахунок і розірвати договір теж саме замкнутий круг, а користуватися моїми коштами це норм. Закрийте будь ласка мій рахунок і поверніть мої кошти. Люди теж працюють і не завжди мають час щоб підняти трубку для звязку з оператором в чаті постійно одне очікуйте дзвінок.
Підтримка Абанку 1 лютого 2024, 19:35
На жаль, нам не вдалось раніше з Вами зв'язатись для уточнення деталей та вирішення Вашого питання через активовану функцію заборони вхідних дзвінків.
Вже працюємо над вирішенням Вашого питання та робимо все можливе щоб вирішити його якомога швидше. Наш Співробітник обов'язково зв'яжеться з Вами одразу за вирішенням.
Boris60 1 лютого 2024, 16:04
2 місяц тому банк розірвав зі мною відносини в односторонньому порядку. В мене на рахунку було трохи більше ніж 6 тис грн. Тоді ж з банку мені прислали імейл з проханням надати реквізити для повернення коштів. Я написав що в мене немає іншої картки і зараз знаходжуся закордоном. Я запитав чи можу я надати реквізити картки іншого банку в січні коли повернуся в Україну і зроблю собі нову картку я отримав відповідь що так, можна надати і через 2 місяці.
Але коли я зробив собі нову карту, мене вже видалили з достатку а- банку, а на імейлі мені вже не відповідають. Тільки пишеться скрипт що нададуть відповідь на протязі 1 дня, але жодної відповіді немає. Скрини усієї переписки можу надати
Прошу повернути мої кошти
Будь ласка
Підтримка Абанку 1 лютого 2024, 17:00
Добрий день! Банк прийняв рішення розірвати укладені з Вами договори та закрити поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Після прийняття даного рішення, доступ до застосунку, дійсно може бути обмежено.
Ваше питання вже вирішено. Кошти перераховано згідно вказаних реквізитів.
bilivsky 1 лютого 2024, 11:24
Вже 3 роки працюю з цим банком, жодних проблем не було, але 29.01 заблокували рахунки без жодного попередження. Коли звернувся на тех підтримку, мені сказали що вас намагалися набрати, але типу я не відповідав (жодних дзвінків пропущених не було) також мені сказали, що зараз моя заявка перебуває у відповідного фахівця і щось там їм не сподобалося з моїми оборотами… чекайте дзвінка …
Підтримка Абанку 1 лютого 2024, 12:46
Ми цінуємо вашу довгострокову співпрацю з нашим Банком. Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки.
Наразі, Ваше питання на контролі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно вирішити його та відновити доступ до ваших рахунків.
За вирішенням питання ми зв'яжемось з Вами.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку