3 лютого 2010
Последний раз был на сайте:
7 лютого 2025 о 04:12

-
k00010
55 років, Киев

-
Олексій Новинський
40 років, Мирноград (Димитров)

-
Crypto INFO
55 років, Київ
- 10 квітня 2022, 21:36
Як відрізнити фейки і не потрапити в пастку дезінформації
Війна відбувається не лише на фізичному фронті, а й в інформаційному полі. І у величезному потоці інформації, важливо вирізняти ту, якій можна довіряти.

Як відрізнити фейк новин і не пустити ворога у свій акаунт — про 5 схем та варіанти протидії, які стануть у нагоді українцям, читайте у публікації.
В цьому матеріалі НБУ наводить приклад фейкового повідомлення, що розповсюджувалось в соц.мережах та месенджерах щодо використання банківских карток, та чому це є неправдивою інформацією.
Також Нацбанк постійно попереджає про нові шахрайські схеми, якими злодії у воєнний час намагаються ошукати громадян. Шахраї вміло маніпулюють, роблячи акцент на емоціях жалю та страху, користуються скрутним становищем своїх жертв, повідомляють у Нацбанку.

11 квітня о 14:00 Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Освітнім центром Верховної Ради України проведе вебінар
«Фейки в мережі: як не потрапити в пастку дезінформації».
Основні питання, що будуть розглянуті на вебінарі:
• що таке фейки та як їх розпізнати;
• хто поширює фейки та якими вони бувають;
• як не потрапити на гачок дезінформації та не стати її ретранслятором.
Спікер — Микола Балабан, експерт з дезінформації, заступник керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
Реєстрація за посиланням.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Будьте пильні, довіряйте інформації лише з офіційних та перевірених джерел.
Борітеся і поборете! Слава Україні!
|
|
31
|
- 09:35 Злам Trust Wallet: хакери викрали криптоактиви на $7 млн через уразливість розширення
- 08:01 Рік екстремального кредитного плеча: ліквідації на крипторинку у 2025 році сягнули $150 млрд
- 25.12.2025
- 19:01 Гривня буде міцнішою, ніж очікували раніше: консенсус-прогноз Мінекономіки
- 18:42 Вашингтон може запровадити прибутковий податок — 9,9% на доходи понад $1 млн
- 18:12 Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік
- 17:50 Прогноз ціни XRP на 2025 рік: чому цей тиждень може спричинити бичачий прорив для токена Ripple
- 17:36 Долар на міжбанку подешевшав на 17 копійок
- 17:02 Майже 690 млн грн: скільки киянам компенсували за зруйноване житло
- 16:13 НБУ зміцнив гривню: Долар подешевшав на 22 копійки, євро — на 26 копійок
- 15:27 У США зірвано один із найбільших джекпотів в історії лотерей — $1,817 млрд


Коментарі