Державна податкова служба України та глобальна компанія платіжних технологій VISA підписали Меморандум про співпрацю. По це повідомляє пресслужба ДПС.
Податкова служба підписала меморандум про співпрацю з VISA
![Державна податкова служба України та глобальна компанія платіжних технологій VISA підписали Меморандум про співпрацю.](/img/2020/40612035/d6923b09df379a0f7e679523ba89c94a.jpeg?1580483663)
Що передбачає співпраця
Документ передбачає план спільних дій ДПС та VISA для розвитку безготівкової економіки в Україні.
«Разом ми будемо сприяти популяризації безготівкових розрахунків в державі. Передусім, щоб зменшити тіньовий та необлікований сектор економіки та підвищити рівень благополуччя українців», – наголосив очільник ДПС Сергій Верланов.
Заплановано також медіазаходи з підвищення фінансової та податкової грамотності українців.
У межах меморандуму ДПС та VISA також розроблятимуть і реалізовуватимуть проєкти для популяризації та просування цифрового бізнесу і комерції.
Читайте також: 80% операцій з платіжними картками в Україні — безготівкові
Зі свого боку старший віце-президент і директор регіонального розвитку підрозділу компанії VISA в країнах СНД і Південно-Східної Європи Віра Платонова зауважила, що Україна має великий потенціал для розвитку безготівкової економіки, втім важливо також об’єднати зусилля держави, бізнесу і технологічних компаній.
Читайте також: Безготівкові платежі українців за кордоном зросли на 55%
Коментарі - 7