Відгуки про компанію — 469

Anchyk2024-04-08 17:53:38
Батько 40 років працював на компанію. Вперше вирішили звернутись в страхову, відмовили, бо ми повинні були спочатку подзвонити їм а потім їхати в лікарню. В наступний раз вже попередили страхову, але все одно отримали відмову. Плутаються в поясненні. Купа заготовлених фраз з яких нічого не зрозуміло. Якщо ви вже берете з людей гроші, то майте совість хоч іноді хоч частину суми виплачувати. Просто треш. Чекали 1,5 місяці відповіді, хоча сказано, що розглядатимуть не більше 5 днів. Нікому не рекомендую!!!
Artemod2024-03-28 15:15:40
Не можу рекомендувати компанію для страховки здоров'я, на протязі 5 років виплачував страхові внески, при настанні страхового випадку, не підійшла хвороба записана в первинній виписці, при цьому в реестрі відвідувань лікаря і медкарті електронній вказано вірно. До речі всі проблеми які є, це проблеми страховника а не допомога компанні, ніякого зворотнього звязку и допомоги у вирішеннь питання немає, страхують через приватбанк доречі, тому якщо у вас оформлена страховка там, при настанні випадку раджу хворіти літеру в літеру вказаними хворобами як в договорі
2/5
Юрій2024-02-27 16:24:03
Не вдалося заключити договір страхування житла, оскільки страхування через бот на сайті і сума що зазначена у Пропозиції (договір) відрізняються по ціні у два рази. Пропозиція містить неадекватно збільшену суму. Звернення до представників ВУСО аналогічні намаганню фарбувати небо, нічого не відбувається. Тому раджу всім дивитися на цифри перед оплатою послуг.
Artem99912024-02-22 01:03:58
Ужасная страховка не советую вообще не кому ее делать. Попал на трассе когда посыпали дорогу вместо песка гравием всю машину побило и у них отказ больше 10 деталей пострадало. Только ждите Вам перезвонят не кто не звонит. Отношение ужасное. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. КАСКО ДЛЯ ТАКИХ СЛУЧИЙ И БЕРЕТСЯ.
5/5
yurii19892024-02-16 18:20:47
Купував поліс ОСЦПВ з пакетом Assistance Standard. Сталася технічна несправність, звернувся до СК за допомогою з евакуатором. Евакуатор прибув через 12 хвилин після дзвінка. Згодом, ще передзвонили з Вусо і запитали як все пройшло. Дуже дякую!
LadyLu2024-02-16 11:29:05
Считаю эту компанию худшей на рынке страховых компаний. Постоянно теряют предоставленные документы и требуют их заново. Дозвониться невозможно, сами не перезванивает.Ищут любую возможность и в итоге отказывают в страховой выплате. Не советую иметь с ними дело.
2/5
Svetlana20242024-01-30 15:21:58
Считаю на украинском рынке мед страховок данную компанию худшей.
Их минусы:
1)Не ориентируются в договоре что покрывается что нет, постоянно нужно консультанта поправлять и направлять в перечень исключений и дополнительных опций для клиента.
2) вовремя не записывают клиента на нужное время к врачу, нужно за них делать их работу, записываться самой, но тогда забывают оставить гарантию, клиника перезванивает и говорит, что гарантии нет. Начинаешь тратить свое время разбираться.
3) отвечают что препарат не покрывается, потом выясняется, что это ошибка и он входит в покрытие
4) трудно дозвонится, долго приходится ждать на линии по 10-15 минут
5) не признают свою вину если ошиблись, даже нет извинений со стороны компании в телефоном режиме
3/5
Expert82024-01-30 11:11:18
У разі ДТП за кордоном у Європі власнику полісу Зелена карта слід врахувати важливий момент. Насамперед необхідно викликати поліцію та оформити протокол про подію. Важливо запам'ятати дані учасників та свідків, а також зафіксувати місце події.
Anestezi2024-01-16 19:39:17
Нікому і ніколи не рекомендую цю компанію!!! Страхували там нове авто «повне Каско», 8.11.23 у нас трапилося дтп не за нашою виною. Спочатку компанія дуже довго затягувала результати огляду, потім агент навіть не зателефонував нам, а написав у вайбері, що машина тотал і не підлягає ремонту, виставляється на аукціон!!! Хоча насправді вона ремонтується, просто компанія злочинним методом не на офіційному сто, а на «сто-партнері» виставила не адекватну суму ремонту!!! Для того, щоб не виплачувати велику суму ремонту в 400 тис, а продати наше авто на аукціоні, частину грошей забрати від страхової винуватця дтп і копійки докласти нам. Але ми заплатили 50 тыс грн страховки для того, щоб вберегти себе від таких випадків!!! І повинні отримати повноцінний ремонт. Не погодившись із рішенням ми запросили єдиного у місті кваліфікованого судового експерта, який нам зробив експертизу та довів, що машина підлягає ремонту навіть із запасом. Компанія знову тягнула відповідь. Потім запросила чоловіка нібито на додаткову експертизу зі своїм експертом, де з'явилися нові дефекти, яких не було!!! Нашому майну нанесли умисну шкоду!!! Ми так і написали, що ці ушкодження не стосуються дтп, а нанесені вже на сто-партнері. На що на наступний день нам написав співробітник і сказав, що авто не ремонтується і запропонували гроші! Що нам покупець авто дасть 320 тис. Тобто вони вже знають скільки дасть покупець!!! Вони вже комусь пообіцяли нашу машину!!! А це вже злочинні махінації у страхуванні. Тут все на них вказує!!! Але ми цю справу просто не залишимо і будемо всюди звертатися, щоб нам допомогли і в цей не легкий час справедливість була!!! Ми без авто вже більше 2 міс, кон**ная страховая, злочинці та аферисти!!! У нас є всі докази їх преступної діяльності!!!
5/5
lexa20062023-12-28 20:53:43
На початку грудня при виїзді з двору подряпав двері воротами. За невелику подряпину СТО нарахувало чималу суму. Рішення про виплату було прийнято за ДВА! дні, а третього дня зателефонували з СТО про отримання грошей. Підсумок: за тиждень машина як нова та нерви в порядку. Для тих хто шукає страхову компанію – лише ВУСО!