Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відгуки про компанію — 312

5/5
Papa10152023-10-20 14:24:22
Здравствуйте. Я застраховала автомобиль в компании ARX, полное Каско.Сдавала задним ходом, наехала на столб. Несмотря на то, что сейчас нахожусь в Европе, мне полностью возместили ущерб. Внимательно собирайте необходимые документы, постоянно будьте на связи с Вашими менеджерами и успех гарантирован! Я благодарна менеджерам Инне, Александру, моему страховому агенту Валентину( сейчас буду оформлять новую страховку, так как срок старой подходит к концу). В течении месяца все деньги были перечислены на счет автосервиса, в валюте. Все проблемы решались оперативно, отношение внимательное, постоянная помощь в оформлении документов. Я рекомендую компанию ARX для страхования автомобиля.
Arx
20 октября 2023, 15:56
Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук та відмінну оцінку! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені роботою нашої команди! З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
1/5
234572023-09-20 03:24:56
Платить не хотят ищут причины, чтобы не платить, буду писать в МТСБУ и всем советую, кому они не платят, это будит влиять на ихнюю репутацию. Я из Запорожья вы даже город убрали из списка, городов
1/5
Svitlana19822023-08-24 15:37:17
Застрахувала здоров'я в Arx через ПриватБанк. Прочитала договір — ніде не вказано, що це має бути вперше виявлене захворювання. В таблиці виплат — лише біля деяких захворювань було вказано «Вперше виявлено». А потім вияснилось, що ще є якась оферта (десь на сайті шукати), де вказано, що покриваються лише вперше виявлені захворювання. Страховку, звичайно ж, не виплатили (((
4 сентября 2023, 9:06
Відгук зарахований (на 04.09.2023).

Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії
Arx
20 сентября 2023, 11:55
Світлана, результати перевірки показали, що згідно з договором Oferta_РВ0009 покриваються хвороби вперше виявлені. Були подані документи по хворобі, якою хворієте з 2006 року, тому виплата по
справі не можлива (згідно з п.12.2. Страховим випадком за цим Договором є:
12.2.1. Смерть Застрахованої особи внаслідок хвороби Зазначена у Договорі
смерть Застрахованої особи визнається страховим випадком, якщо хвороба/би наступили впродовж строку дії цього Договору та після завершення періоду очікування страхового випадку передбаченого Додатком №1 цієї Оферти, та між хворобою і смертю Страхувальника встановлено і документально підтверджено прямий причинний зв'язок.п 12.2.2. Настання Захворювання Застрахованої особи відповідно Таблиці «Перелік захворювань та розмір виплат за ними» Додатку 1 цієї Оферти. Вказані випадки є страховими в випадку, якщо захворювання було діагностоване вперше під час дії Договору, виникло після завершення періоду очікування, передбаченого Додатком 1 цієї Оферти та не є виключенням та/або
обмеженням страхування. Факт настання страхового випадку підтверджується документами компетентних органів у встановленому чинним законодавством порядку). Звертаємо Вашу увагу, що Оферта – є невід’ємною частиною договору. Всі документи знаходяться у відкритому доступі.  З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
1/5
artemgunya111432023-08-20 15:22:27
Зимой 2021 года в нас въехали в задний бампер, решили все сделать через страховую, две недели ждали ответа от страховой, осмотрели машину, сказали что оценивают в 16 000 в итоге уже прошло два года и никакой выплаты мы не получили, не рекомендую
28 августа 2023, 16:49
Відгук не зарахований (на 28.08.2023).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
5/5
mpanfilov2023-07-20 20:01:15
Після закінчення чергової страхової події вирішив написати відгук і подякувати СК ARX!
Маю п'ять страхових подій(3 ДТП та 2 заміни скла) на двох авто. Абсолютно кожен раз я був задоволений сервісом, швидкістю та мотивацією кожного співробітника. У СК виникали справедливі запитання до заміни тих чи інших запчастин при наданні розрахунку від диллера, але після надання фотографій та обгрунтувань, все було погоджено.
Із задоволенням рекомендуватиму СК друзям і знайомим!
Arx
21 июля 2023, 10:57
Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук та відмінну оцінку! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені роботою нашої команди! З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
1/5
Vitalii1811852023-07-10 15:14:34
Доброй день. Теперь і я пропав в кобалу шкода що не прочитав відгуки про цю страховку компанію раніше не стримувався і не витрачав кошти на вітер. Яких і так не багато у ВПО. Компанія ARX затопило житло в Херсоні яке було застраховано ( страховку без огляду). Оформив заяву зібрав всі документи переслав всі документи фото. На що мені відповіли відмовою що начебто я сам повинен був дотримуватись усіх мір щоб мою квартиру не затопило що трубу стічної каналізації прорив був у мене в квартирі хоча я так зрозумів акт ні хто не читав і не вникав у фото. Написали що за плісняву ми не відшкодовуєм, а то що штукатурку до цегли відпала то ні чого. То що меблі, обої постродало то теж в страховий випадок не іде. Хоча в договорі є пункт під впливом води третіх осіб.

Ось і думайте викидати вам кошти Чи ні бо страховий поліс вам напевно не получити
Arx
11 июля 2023, 15:06
Вітаємо! Ми детально вивчили всі матеріали справи, в тому числі акт та фото. Результати перевірки показали, що згідно з Актом про затоплення причиною події є зношеність трубопроводу, відповідно до п.11.5.4. Договору, страховими випадками не визнаються події, що сталися внаслідок зносу, корозії чи гниття, а також регулярного та постійно діючого впливу газів, енергії, вологи, пари, кислот, хімічних елементів, різного типу осаду чи інших шкідливих речовин, вібрації, шуму. За ризиком «Дія води» також не підлягають відшкодуванню збитки внаслідок підвищеної вологості усередині помешкання (цвіль, грибок тощо). Дії води — аварій водопровідних, каналізаційних, опалювальних, протипожежних (спринклерних) систем або інших гідравлічних систем, проникнення води або інших рідин із сусідніх помешкань (які не належать Страхувальнику), раптових (не викликаних необхідністю їхнього вмикання) спрацьовування протипожежних (спринклерних) систем. Тобто аварії комунікацій в будинку, стояк каналізації (в Акті) є каналізаційною системою аварії якої покриваються, але в нашому випадку згідно з Актом причина аварії – зношений стояк (виключення 11.5.4). Якщо Ви не погоджуєтесь із рішенням компанії, Ви маєте право звернутися до уповноваженої особи в АТ «СК «АРКС» для розгляду: помічник заступника Голови Правління – Ковальчук Лілія Євгенівна, шляхом письмового звернення за адресою: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8, АТ СК «АРКС». З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
1/5
temarash2023-06-23 18:12:41
Вимушений написати ще один негативний відгук про компаніх ARX. Стався страховий випадок, страхова відмовила три рази, на протяці майже трьох місяців чекав їх рішення. Звичайно вони знайшли пунк в договорі, щоб не виконувати свої зобов'язання по договору КАСКО «ВСЕ ВСКЛЮЧЕНО, без франшизи». На мої запроси поянити, як цей пунк діяє в даному випадку нікто не надав відповіді. Навіть на негативний відгук про цю страхву подію, що не була покрита ARX, вони написали «Ви не вказали жодної інформацію». Хоча я одразу вислав номер справи та номер договору. Будь уважні з цією страховою. Тільки витрачені гроші, час та нерви чекают на вас.
Arx
3 июля 2023, 8:48
Вітаємо, ми вже надавали зі свого боку письмові коментарі та в телефонному режимі пояснювали, що пошкодження у вигляді сколу є виключенням згідно умов договору п. 29.4.7 Втрата експлуатаційних якостей (зокрема, але не винятково: незначні пошкодження (сколи) лакофарбового покриття без утворення деформацій внаслідок постійного впливу дрібних часток асфальтного покриття. Хочемо зауважити, що ми не модеруємо коментарі в інтернет просторі, тому затримка з відповіддю або уточнюючі питання з нашого боку можуть бути пов’язані тільки з технічною затримкою поновлення інформації. Якщо Ви не погоджуєтесь із рішенням компанії, Ви маєте право звернутися до уповноваженої особи в АТ «СК «АРКС» для розгляду: помічник заступника Голови Правління – Ковальчук Лілія Євгенівна, шляхом письмового звернення за адресою: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8, АТ СК «АРКС». З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
1/5
temarash2023-06-15 16:22:11
Розглядали справу майже 3 місяці. Три рази присалали одну і ту саму відповідь — ні. Хоча просив їх роз'янити пунт по якому вони відповляють. Попав камінь на бампер, тим самим зробив дірку. Страхова вирішила, що це НЕЗНАЧНІ пошкодження. Роблять все, щоб не пилачувати страхові випадки. НЕ витрачайте гроші на цю страхову ARX.
Arx
16 июня 2023, 10:28
Вітаємо! На жаль, при публікації, а також додатковому запиті Ви не вказали жодної інформацію, яка б підтвердила наявність нашого продукту. З повагою, Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
1/5
Feliks20452023-06-12 23:32:32
Продукт страхування — «Захист на кожен день». Страховий випадок був 16.11.2022. Звернулись до СК з заявою і відповідними мед.документи ( Дніпр.обласної лікарні ім.Мечнікова). Менеджер Зуєнко А. повідомила, що потрібні результати МРТ, запропонувала поїхати в лікарню і взяти результати МРТ власноруч, але є один момент застрахована особа проживає за 1000 км від лікарні ім.Мечнікова, тобто відповідно після виписки з лікарні, продовжив лікування за місцем проживання.На що менеджер відповіла, що зробить запит на лікарню…
Станом на 12.06.2023 ( пройшло більше 6 місяців ) страховий випадок на розгляді. При багаточисельних зверненнях на гарячу лінію (протягом 6 місяців) — одна відповідь «на розгляді». Таке враження, що запит на лікарню не надсилали!!! Тому що ні номер запиту, ні від якої дати був запит — не змогли повідомити. Опис МРТ був в виписці лікарні ім.Мечнікова за підписами 2 х лікарів ( 4 печатками).Мабуть представники СК ARX сумніваються в описі МРТ нейрохирургів ім.Мечнікова. Дослідження МРТ в інших медичних закладах — страховою компанією не було запропоновано!!!
Arx
13 июня 2023, 15:09
Дякуємо за залишений коментар. Нам вдалося Вас ідентифікувати по описаній ситуації, оскільки Ви вказали продукт. Ваша справа надійшла до страхової компанії 27.11.22. Після перевірки даних був надісланий запит в лікарню 07.12.22, відповідь з клініки на цей запит було отримано 12.01.23 (клініка попросила надати додаткову інформацію по клієнту (Вам) і по договору, що і було зроблено). Лист-відповідь з лікарні Мечнікова страхова компанія отримала тільки 20.04.23 з інформацією, що Ви у 2022 не перебували на лікуванні в цій лікарні. Оскільки Ви надали виписку з лікарні Мечнікова, ми зробили їм повторний запит з копією цієї виписки з проханням перевірити інформацію ретельніше. Відповідь на запит ще не отримали. Сьогодні Вам зателефонує фахівець страхової компанії для більш детальної консультації. З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
1/5
gena0962023-06-01 22:29:14
Заболел ребёнок, диагноз не один есть и инфекция и анемия, но страховая компания не выплачивает страховку, а только рассказывает, что не на все виды анемии выплачивается страховка, именно в нашем случае страховка не распространяется на железодефецитную анемию, а вот если будет другой вид, тогда надо новые бумаги собирать. Вообщем собрали мы новый диагноз… И опять тоже самое. Звонят и говорят, что на наш случай тоже не положено выплат, хотя в договоре прописано заболевание крови, а это все виды анемий и тут не может быть исключений. Тоже самое и за инфекции. Вообщем полный развод.
5 июня 2023, 12:00
Відгук не зарахований (на 05.06.2023).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
Arx
5 июня 2023, 10:21
Вітаємо! Ви придбали поліс Страхування життя. Згідно п. 12.2. Страховим випадком за цим Договором є:

12.2.2. Настання Захворювання Застрахованої особи відповідно Таблиці «Перелік захворювань та розмір виплат за ними» Додатку 1 цієї Оферти. Вказані випадки є страховими в випадку, якщо захворювання було діагностоване вперше під час дії Договору, виникло після завершення періоду очікування, передбаченого Додатком 1 цієї Оферти та не є виключенням та/або обмеженням страхування. Факт настання страхового випадку підтверджується документами компетентних органів у встановленому чинним законодавством порядку.

12.7. Згідно з Договором винятками з переліку страхових випадків є захворювання Застрахованої особи на цукровий діабет (окрім вперше діагностованого), гіпертонічну хворобу, а також наслідки та ускладнення захворювань на гіпертонічну хворобу та цукровий діабет (такі як кардіоміопатія, ангіопатія, нейропатія, хвороби сітківки та сідинної оболонки ока), стенокардію, ІХС, геморой, бронхіти, гайморити і синусити, ларингіти, фарингіти і трахеїти, риніти, гастрити, дуоденіти, гастродуоденіти, коліти, остеохондроз та його ускладнення, хвороби м'язів, фасцій, сухожилків, межреберна невралгія, кон’юктивити, ГРІ, ГРЗ, грип, бактеріальні кишкові інфекції, мікози.

Результати перевірки показали, що за документами наданими клієнтом (Вами) одне захворювання знаходиться у виключеннях з покриття. Що стосується анемії, то покриваються тільки наступні види анемії (анемія внаслідок ферментських порушень (за умови проведення спленектомії); анемії, пов'язаної з харчуванням; постгеморагічна анемія; тромбоцитарна пурпура ускладнена геморагічним синдромом)

В документах, які отримала СК, не вказано що анемія, яка виявлена у Застрахованої особи, пов'язана з харчуванням, як і не вказано коли вона вперше була виявлена. Саме про це і було Вас повідомлено в телефонному режимі 01.06.2023. Якщо у Вас залишилися запитання, будь ласка, зверніться за детальною консультацією до КЦ.  З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»