Приватбанк

Кращі депозити Приватбанку в Криничках

Всі умови розміщення депозитів Приватбанку в Криничках - відсоткові ставки, дохід, терміни

Пропозиції всіх банків
Термін

Гарячі пропозиції

За введеними параметрами нічого не знайдено

На жаль, за вашими параметрами нічого не знайдено, спробуйте змінити суму чи термін депозиту, або cкинути всі фільтри

Вас можуть зацікавити інші акційні депозити

Відгуки про банк

Загадка Приватбанку: Різниця між обідом і технічною перервою?
slv9, 2021-01-22 17:27:41

Закінчився срок дії картки, треба іти в банк, міняти. Дивлюсь на сайті режим роботи відділення п-т В. Порика 9-А (Пн-Пт: 09:00—18:00, Сб-Нд: вихідний), зрозуміло що без перерви на обід. Сьогодні п’ятниця, і так як банки працюють з таким же графіком як і ми, відпрошуюсь з роботи на годинку. Вистояв в черзі, заходжу в банк в 12−28. Менеджер міні «ввічливо», зі злістю в очах, каже: «Ми уже не приймає..

 
Відповідь банку
Приватбанк22 января 2021, 18:15

Добрий день!
Нам шкода, що після звернення до нашого відділення у вас залишився неприємний осад, та в свою чергу, хочемо звернути вашу увагу на те, що графік роботи та час перерви відображається на нашому сайті: https://privatbank.ua/. Рекомендуємо перевіряти дану інформацію перед походом до відділення, щоб не виникало незручностей та непорозумінь. Достатньо обрати потрібне відділення та нат..

 
ПриватБанк чихает на вашу безопасность.
butik92, 2021-01-22 16:51:15

Регулярно посещают отделение ПриватБанка на Сосюры 5. Каждый раз одни и те же проблемы: люди проходят без очереди, большинство людей в зале ожидания без масок, конечно же никто дистанции не придерживается. И это в период карантина. На замечания охрана никак не реагирует. Очень жаль что на Минфине нет возможности прикреплять фотографии, вышел бы забавный коллаж.

 
Відповідь банку
Приватбанк22 января 2021, 17:28

Добрий день!
В цей непростий період ми просимо наших Клієнтів якомога рідше звертатися до відділень та неодноразово наголошували на тому, що більшість питань з банківського обслуговування є можливість вирішити дистанційно: за допомогою Приват24, звернувшись на лінію 3700 або в чат-онлайн, де наші фахівці готові допомогти цілодобово.
Ми перевіримо дії наших співробітників щодо даної си..

 
Отказ в обмене мелких купюр на крупную гривну
Sergiy1970, 2021-01-22 12:05:29

Сегодня 22.01.2021, мне в отделении ПриватБанка, по адресу Срибнокильская 24, кассир отказала в обмене мелкой гривны на крупную. Мотивируя тем, что банк такие операции не проводит. После этого я позвонил в банк, где мне оператор подтвердила, что крупную на мелкую гривну банк меняет, а вот мелкие на крупные купюры почему-то нет. Банк на то и банк чтобы проводить любые операцие с денежной наличнотью..

 
Відповідь банку
Приватбанк22 января 2021, 13:27

Добрий день!
У всіх касах ПриватБанку приймаються кошти для проведення платежів і переказів. На жаль, касир не може обміняти їх на більш великі купюри.
Є спеціалізовані відділення, які обміняють купюри без обмежень в сумі і без комісії при наявності суми в касі. При зверненні в нашу підтримку, фахівці зможуть вам підказати найближчі для вас адреси таких відділень.
З повагою, Прив..