Асвіо Банк

Депозити Асвіо Банку

Ставки за депозитами в Асвіо Банку, умови і калькулятор депозитів Асвіо Банку

Пропозиції всіх банків
Термін

Гарячі пропозиції

За введеними параметрами нічого не знайдено

На жаль, за вашими параметрами нічого не знайдено, спробуйте змінити суму чи термін депозиту, або cкинути всі фільтри

Вас можуть зацікавити інші акційні депозити

Відгуки про банк

Самий відсталий серві та відсутність технологій!
09815462, 2020-02-18 22:48:32

Рік користуюсь послугами банка, вважала що справлюсь. Жодна зустрічь не пройшла без розчарувань. Шаблонів заяв нема, весь час потрібні документи, які вже нікому ніде не потрібні, сервіс жахливий-люди всі мовчать, не посміхаються і вирішувати складності не збираються. Якщо б тут можна було показати як виглядає онлайн кабінет, ви б подумали, що це десь з 90х років, точніше його нема навіть онлай, ув..

 
Устойчивый
stasl, 2018-02-08 12:13:09

В отличие от множества ярких «звезд», этот банк себя как раз не рекламирует особо… Тихо работают, зато уже 25 лет. Захмарных депозитов не берут, левых кредитов не раздают, благодаря чему там действительно очень устойчивые финпоказатели. Кому нужно сам найдет.

 
Хороший сервіс для ФОП
stasl, 2018-01-23 09:44:36

Позиціонуються як «банк-бутик» — особливі умови для всіх юр. осіб, включно із ФОПами… Попробував — норм, реально маленький банк кращий ніж великий (був раніше в Авалі). За день усі документи зробили, особисто все розказали й показали. Мінус тільки що відділень мало. А так програма клієнт-банк зручна, головне швидко платіжки проводять — буквально за кілька хвилин. Словом — до ФОПів ставлення дуже г..