Відгуки про WhiteBIT — 29

Щоб написати відгук, необхідно увійти або зареєструватися
Peloquin

29 грудня 2023, 2:37

Не вдалося пройти веріфікацію, що мене чесно шокувало. Якщо б були якісь мутки, я б слова не сказала. Але чесно — я чиста як сльоза. Документи мої, обличчя моє :) ніяких махінацій ніколи, у мене не було ніякого приводу сумніватися. І ось.
Одна зірочка.
На іншій біржі веріфікувалася за хвилини.

VladLys

20 грудня 2023, 1:44

Завантажив їх програму для Android але він постійно зависає. Да і саме наповнення примітивне. Не рекомендую.

Mxevg

25 листопада 2023, 11:37

Обов\'язкова верифікація на WhiteBIT працює з глюками, пройти «селфі» неможливо. А без цього все заблоковано, неможливо вивести навіть крипту! Це жахлива біржа з «українським корінням».

3/5
RihanMJK

12 листопада 2023, 1:47

Поповнення тупить чи не працює?

Вже декілька хвилин чекаю щоб відкрився гаманець для поповнення

5/5
rtyERT435tt

6 листопада 2023, 3:51

А які зараз є активні акції?

4/5
Fyui54HG

15 жовтня 2023, 4:02

WhiteBIT картка дуже зручна та все в одному розділі.Все просто, зняття та поповнення. Без зайвих зусиль)

3/5
NM63Erth

12 жовтня 2023, 10:08

Завжди викидає з аккаунта якщо закриваю окно додатку, це дуже не зручно вручну кожен раз вводити

4/5
KlimD13

6 жовтня 2023, 1:37

можу сказати одне, те, що у мене проблем не виникало! я навіть виграв мерч компанії що дуже приємно!
спілкування із сапортом було 1 раз і закінчилося вирішенням моєї проблеми!
були і все ще є невеликі «непонятки» з гривнею, але це вирішать я більше, ніж впевнений!

5/5
RomanenkoK

5 жовтня 2023, 3:49

Пользуюсь второй год биржей и мне все нравиться. КУС прошла за 5 минут на сайте, торговать начала сразу, все функции на сайте есть (марда, фьючи и спот). Платформа подойдет для опытных и начинающих трейдеров. Кстати, недавно открыла для себя криптодепозитирование от биржи и очень довольна. Суппорт очень френдли и всегда готов прийти на помощь, когда это нужно.

AlexPavlovich7

3 жовтня 2023, 8:34

Отправил документы на верификацию, прислали не одобрено, они не заинтересованы в новых клиентах, поддержка тоже так себе, поэтому и рейтинг у них во второй части сотни бирж, сразу видно мошенники