Відгуки про Kuna Exchange — 12

Щоб написати відгук, необхідно увійти або зареєструватися
Khitsa

25 березня 2024, 12:40

Заблокировали счет с деньгами, без какой либо причины на это, ссылаясь на проверку до 180 дней кормят одной фразой с первого дня, никакой конкретики и сроков. Поддержка отвечает по месяцу все той же фразой, а поддержка в телеграмме ссылаясь, что это разные отделы, перекидывает ответственность с себя. Прошло уже и 180 дней и 200+, деньги не вернули, счет заблокирован, поддержка с почты полный игнор, в чате просят ждать ответа с почты. Крайне не рекомендую пользоваться данной «биржей», знаю много случаев как у людей по такому же сценарию проходили события, занимаются просто грабежом

78Grinya

14 листопада 2023, 2:34

Створив заявку на продаж куна коду. Дуже зручий Бот. Дякую. Я отримав моментально свої гроші на карту.

3/5
rtyERT435tt

6 листопада 2023, 3:59

Почему в Куна нет биткоина?

3/5
cebuvuy23

16 жовтня 2023, 6:27

Інтерфейс платформи відносно зручний — у ньому легко орієнтуватися. Процес реєстрації був простим, і я зміг почати торгувати відносно швидко.
Однак однією з найбільших проблем, з якою я зіткнувся, є відсутність ліквідності на деяких менш популярних монетах. Через це може бути складно здійснювати угоди за бажаними цінами, і це розчаровує.
Ще одна проблема – підтримка клієнтів. Хоча у них є команда підтримки, я виявив, що час відповіді дуууже довгий, особливо в години напруженої торгівлі."

memisab976

10 жовтня 2023, 2:00

Я ніколи не стикався з проблемами ліквідності на цій біржі. Ордери виконуються швидко, навіть у години пік торгівлі. Структура гонорарів досить конкурентоспроможна, норм комісії і немає прихованих платежів. Ще вони часто пропонують акції та знижки для торгівлі.

2/5
sipij79747

21 вересня 2023, 6:56

Скудненько, бедненько. Функционал ни о чем, инструментов нормальных нет, количество пар ни о чем. Еще и комиссии не самые приятные. О безопасности тоже стоит задуматься. Скорее всего, их ставка на новичков, для серьезных объемов не подходит точно. Добавляю 1 звезду за отсутствие тормозов, хотя это скорее всего за счет минимального функционала

Pilip0rluk

12 вересня 2023, 7:58

Хочу висловити своє розчарування з приводу недостатньої безпеки на даній криптобіржі. За останній час було чутно про випадки крадіжки коштів та хакерських атак, і це спричинило мої сумніви щодо збереження моїх активів тут. Крім того я зіткнувся з проблемами в процесі верифікації облікового запису, що призвело до затримок в торгівлі. Я відверто сподівався що ця платформа надасть мені відповідний рівень безпеки та підтримки, але мої очікування не виправдалися. Це призвело до збитків та стресу, і я розглядаю можливість переходу на іншу криптобіржу.

beniw67968

23 серпня 2023, 7:19

Хороша біржа, до того ж Українська. Без отих всіх танців з бубнами (верифікацій). Комісії не захмарні. Підтримка взагалі топ, вирішують питання на раз, два. Так, по об\'ємам Kuna поступається іншим біржам, але особисто для мене це не важливо

PotapenkoF9

8 серпня 2023, 7:22

Я дуже незадоволений досвідом роботи на цій криптобіржі. Перша проблема, з якою я стикнувся, — це відсутність достатньої підтримки клієнтів. Мої запити залишалися без відповіді деякий час, і це зіпсувало моє враження від платформи. Друга проблема — це затримки у виконанні замовлень. Всі мої операції займали набагато більше часу, ніж я очікував, що суттєво уповільнило мої торгівельні дії. Крім того, обмеження обсягів торгівлі по певних криптовалютах також стало джерелом роздратування. Це додатково ускладнило мої плани торгівлі та вплинуло на потенційні прибутки. Загалом, мій досвід роботи на цій біржі залишився негативним, і я розглядаю інші альтернативи для своїх криптовалютних потреб.

yakide3423

20 липня 2023, 12:33

Відмінна біржа для торгівлі на криптовалютному ринку. Працював із двома іншими до Kuna, але ця сподобалася більше. Платформа цієї компанії працює без різких збоїв при роботі. Велику вдячність хочу висловити менеджеру, який вчасно реагував на всі мої запитання та допомагав вирішувати мої проблеми. Також хочу сказати про швидкий переказ прибутку з мого рахунку у Kuna.