Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 14.10.2024

Кредити онлайн

✅ Безкоштовний сервіс підбору ✅ Швидкий кредит онлайн ✅ Цілодобово, без відмови, без довідок

Гарячі пропозиції

% Ставка

Як взяти кредит онлайн за допомогою каталогу Minfin.com.ua?

Вибрати суму і термін

Вкажіть термін і суму кредиту, на які ви розраховуєте, та натисніть кнопку "Підібрати"

Вибрати пропозицію

Виберіть найкращу для вас пропозицію і натисніть "Отримати кредит"

Оформити кредит

Заповніть заявку на сайті кредитора і отримайте гроші

Ви можете нам довіряти

Ми знаємо фінансовий ринок України

Minfin.com.ua працює в українському фінансовому інфополі з 2008 року. За цей час у нас склалося певне уявлення про правильну роботу банку або МФО.

Ми не радимо компанії, яким самі не довіряємо

Наша команда створила проєкт «Ближче до клієнта», в рамках якого ми брали кредити і оформлювали депозити в різних банках і МФО. В каталозі кредитних пропозицій ми не радимо МФО або банк, в який не сподобалося звертатися самим.

Ми надаємо неупереджену інформацію про кредиторів

Наш відділ перевірки даних регулярно оновлює інформацію про кредиторів, всі пропозиції в каталозі актуальні. Якщо сумніваєтеся у виборі – можете прочитати відгуки про компанії, які залишають наші читачі. Всі відгуки на сайті проходять підтвердження: ми не публікуємо спам і замовні коментарі.

Ми дбаємо про вашу безпеку

Всю інформацію, яку ви надаєте порталу Minfin.com.ua, ми шифруємо через SSL-протокол. Завдяки йому ваші дані ніхто не зможе перехопити і використовувати в корисливих цілях.

Як взяти кредит онлайн за допомогою каталогу Minfin.com.ua?

Кредити онлайн на картку

Швидко кредит онлайн можна отримати в МФО: за даними Minfin.com.ua, в середньому мікрофінансові організації обробляють заявки протягом 20 хвилин, в той час як в банку на це може піти до двох робочих днів.

Переваги онлайн кредитів:

Цим МФО зобов'язані спрощеній системі кредитування: у них до позичальників менше вимог. Тут не обробляються довідки про доходи і про володіння майном, не потрібно залучати поручителів і збирати їх документи.

Крім того, на позики можуть розраховувати навіть люди з поганою кредитною історією, адже мікрофінансові огранізації надають кредити практично без відмови. МФО беруть на себе ризики кредитувати клієнтів з поганою КІ, але стягують за послуги більший відсоток, аніж банки.

Комісії за користування кредитом в мікрофінансових організаціях можуть досягати до 2% на день, в середньому до 700% в рік. В банку за кредит беруть в середньому 40% на рік.

Ще одна перевага — тут можна отримати кредит від 500 грн, в банку на маленькі суми не кредитують. Але також варто враховувати, що на велику суму кредит в МФО ви не візьмете: в середньому ліміт на максимальну суму — 20 тис. грн.

Недоліки кредитів онлайн:

1. Високі процентні ставки. Послуги мікрокредитування коштують дорого. Так, наприклад, в деяких МФО розмір ставки починається від 0,8% на добу. Тобто річна ставка по позиках коливається в межах 400-800%. Це занадто багато. Але з іншого боку мікрокредити надаються на короткий період - 1-30 днів. Більшість з них не розраховані для річного користування, але все ж є МФО, які надають кредит онлайн на рік. Ці позикові кошти призначені для термінового вирішення клієнтських проблем. Повірте, в деяких випадках краще зайняти 1000 гривень і через тиждень віддати на 100 гривень більше, ніж не мати таку можливість, коли вона потрібна.

2. Невеликий кредитний ліміт. На жаль, при першому зверненні в МФО позичальнику доступно в середньому до 5 тисяч гривень. Згодом постійні клієнти зможуть отримати близько 15 тисяч гривень, а ось більше - навряд чи.

Виберіть обласний центр на мапі — ми покажемо, які МФО в ньому працюють

Як зробити досвід кредитування успішним на 100 %

70%

Оцініть допустиме кредитне навантаження

Оцініть допустиме кредитне навантаження

Віддайте пріоритет компанії, де є додаткові можливості

Пролонгація, реструктуризація та акції – три послуги, які стануть вашим рятувальним кругом в екстреній ситуації.

Пролонгація договору – це послуга, яка дозволяє продовжити термін дії кредиту, якщо позичальник виплатить відсотки, які "набігли" за час його використання.

При реструктуризації договору можна змінити не тільки термін, але і зменшити суму кредиту – якщо, звичайно, на це будуть вагомі аргументи.

Після карантину МФО знову почали повертати в акціях кредити під 0,01%. Подивіться, які МФО пропонують такі акції в рейтингу мікрофінансових організацій.

30%

Перейти до рейтингу МФО під 0%

Що таке кредити на картку і як ними правильно користуватися

Коли терміново потрібні гроші, а банк вам відмовив, родичі не змогли допомогти, можна звернутися до мікрофінансових організацій. І тут починається найскладніше. На сайтах таких кредитних компаній по-різному розписані умови або взагалі неможливо знайти інформацію. «Мінфін» зробив для вас зручний сервіс, де зібрані та упорядкуванні умови за кредитами практично всіх МФО України. Розкажемо детальніше.

Як обрати кредитну компанію серед інших. Сайт «Мінфін» зібрав усі актуальні програми швидких кредитів онлайн. Наш сервіс допоможе обрати кращу пропозицію від МФО, і буквально за лічені хвилини ви отримаєте гроші на свою банківську картку. Як же обрати кредит з кращими для себе умовами: Дивіться на термін розгляду заявки. Так як здебільшого МФО не вимагають довідки про доходи та документи на майно, рішення про видачу кредиту приймають всього за 20 хвилин, а то й швидше. Це одна з переваг таких компаній, які видають кредити навіть клієнтам з неідеальною кредитною історією. Звісно, це означає високі відсотки за кредит та великі разові комісії. Якщо умови у кількох МФО плюс-мінус однакові, обирайте компанію, що дає більше можливостей, наприклад пролонгацію кредиту, програму лояльності, реструктуризацію боргу тощо. Звертайте увагу на відгуки реальних клієнтів МФО, які раніше брали та гасили кредит. На що звернути увагу при підписанні договору. При підписанні договору, насамперед звертайте увагу на те, як саме кредитор має намір вирішувати конфліктні ситуації та які санкції передбачені у випадку прострочки за кредит. Також, уважно прочитайте про вартість кредиту після закінчення пільгового періоду та умови дострокового погашення. Це допоможе уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому.

Як зрозуміти, «потягнете» ви кредит чи ні. Не варто витрачати на погашення та обслуговування кредитів більше 30% місячного доходу . Якщо боргове навантаження перевищує 60% місячного доходу - ви ризикуєте не виплатити кредит. Якщо ви берете кредит з борговим навантаженням понад 30% вашого доходу, то обирайте МФО з можливістю реструктуризації боргу. Якщо є побоювання, що дохід може зменшитися або зникнути, у цьому випадку теж краще підстрахуватися та обрати МФО з додатковими умовами.

До яких хитрощів вдаються недобросовісні МФО. Типові пастки для клієнтів: приховані комісії, псевдо-нульова ставка, комісії при погашенні та настирливе переслідування колекторами. Візьмемо для прикладу так звану нульову ставку. Часом вона прописана так, що діє лише перші кілька днів, а потім відразу вмикається підвищений щоденний відсоток за користування кредитом.

Інша хитрість - МФО вимагає гасити кредит через певну платіжну систему, яка у свою чергу бере комісію за кожний ваш платіж. Всі ці умови мають бути прописані у договорі і зрозумілі вам ще до оформлення кредиту. Не соромтесь ставити питання МФО та не беріть кредит, якщо якісь пункти в договорі викликають сумніви.

Як порахувати, скільки я переплачу. Якщо ви звертаєтеся в мікрофінансову організацію вперше, швидше за все вам нададуть кредит на пільгових умовах за ставкою 0%. Візьмемо для прикладу кредит на 2500 грн, терміном на 10 днів. Якщо ви не допустите прострочень, повернути кредит потрібно буде заплативши ті самі 2500 гривень. Деякі МФО видають перший кредит зі ставкою 0,1% в день. У цьому випадку ефективна ставка складе 3,65% річних. При погашенні в строк за 10 днів сума до повернення складе 2525 грн, з яких відсотки складуть 25 грн. При повторному зверненні в МФО ставка збільшується. Вона становить від 0,4% до 2% в день. Візьмемо для прикладу середню - 1,7%. Річна процентна ставка буде дорівнює 620,5%. При відсутності прострочень через 10 днів ви повернете МФО суму в 2925 гривень, з яких 425 грн - нараховані відсотки за користування коштами.

Що робити, аби мене не обманули. Не працюйте з МФО, про які нічого не знаєте і з тими, у яких немає підтвердженої репутації на ринку. Звертайтеся в МФО, які представлені в каталозі на «Мінфіні». Ми вивчаємо ринок з 2008 року і розуміємо, як повинна працювати нормальна кредитна компанія або банк. У рамках проекту "Ближче до клієнта" ми самі брали кредити в МФО і на власному досвіді оцінювали рівень їх роботи. До того ж, «Мінфін» постійно відстежує і оновлює кредитні умови МФО та інформацію про самих кредиторів, тому ми маємо завжди актуальні дані.

Відгуки

Анатолій
17.07.2020
Попав на цей сайт випадково і тепер постійно користуюсь. Дуже легко підбирати кредит з необхідними умовами. Часто з'являються нові компанії які дають позику без відсотків. Дуже круто не потрібно вишукувати самому. Підписався і на телеграм, там постійно пишуть про всякі акції.
Кристина
30.06.2020
Ценю “Минфин” за три вещи: здесь можно почитать отзывы реальных пользователей, сравнить несколько предложений, и сразу узнать обо всех актуальных бонусах. Это очень помогает в выборе кредита. Брала кредит только один раз, но отчасти этот опыт был успешным и благодаря этому финансовому порталу.

Як погасити онлайн кредити на картку?

1. Через сайт МФО, не авторизуючись у системі

Без комиссии оплатить кредит онлайн мгновенно можно даже не заходя в личный кабинет. Такой способ позволяет погасить задолженность как заемщику, так и третьим лицам, которые хотят закрыть его долг. Для этого следует указать такую информацию:

  • номер телефона кредитозаемщика;
  • реквизиты банковской карты, с которой будут перечислены деньги.

2. Через особистий кабінет клієнта на сайті мікрофінансової організації

Через личный кабинет оплатить кредит еще проще:

  • заходите в свой ЛК;
  • указываете сумму платежа;
  • нажимаете «Оплатить кредит».

Для оплаты можно использовать не только карту, на которую были зачислены заемные средства, но и любую другую карту. Дополнительная комиссия за использование разных карт отсутствует.

3. За допомогою платіжних терміналів або спеціальних сервісів

В качестве терминалов можно, к примеру, использовать сети EasySoft или iBox. Что касается платежных сервисов, то для погашения кредита прекрасно подойдут Easypay, Portmone и подобные им ресурсы. Но, какой бы из двух вариантов вы не выбрали, вам в любом случае придется кроме суммы платежа заплатить еще и комиссию за услуги сервиса (терминала).

Кредитные компании дают возможность получить деньги в кредит онлайн на карту в любой день. Главное не забывайте, что пользоваться услугой дольше указанного в договоре срока – слишком дорогое удовольствие.

Які документи потрібні для оформлення онлайн-кредиту?

Зараз для того, щоб взяти гроші в борг у мікрофінансової організації не потрібно збирати величезний пакет документів. Для оформлення позики на картку знадобитися всього лише:

  • Паспорт громадянина України;
  • ІПН (ідентифікаційний код).

Найчастіше потрібно тільки дані з цих документів, але іноді мікрофінансових організація може попросити вас вислати фото або скан-копію цих документів.

Крім того, для оформлення кредиту в режимі онлайн вам знадобитися:

  • Банківська картка, куди будуть перераховані гроші (бажано використовувати банківську картку, оформлену на ім'я власника документів, це значно збільшить шанс схвалення кредиту).
  • Мобільний телефон або E-mail, для зручності комунікацій.

Якщо можливості зробити фото немає, то зверніть увагу на МФО, які видають кредит без фото.

За типом позичальника

Умови отримання кредиту на картку

Віквід 18 до 75 років
Громадянствоукраїнське
Документипаспорт, ІПН
Спосіб отримання кредитуна картку українського банку
Які дані необхідно вказуватиномер телефону

Кредитні пастки і як в них не потрапити

1. Додаткове страхування

Із проблем, на які найчастіше скаржаться клієнти мікрофінансових організацій – приховані комісії та примусове страхування. А це додаткові 200-300 грн до кредиту.

Щоб уникнути переплат, необхідно уточнити наявність страховки у консультанта МФО заздалегідь. Також всі відомості про страхування знаходяться в кредитному договорі. Слід уважно його читати.

2. Кредитний договір захований на сайті

Кредитор не завжди пред'являє кредитний договір клієнту сам: іноді доводиться шукати документ на сайті МФО.

!Розуміємо, це додатковий час, який не хочеться витрачати, але уважне прочитання договору зіграє вам тільки на руку.

Коли ви підпишете договір, всі умови в ньому наберуть чинності – навіть ті, про які ви не здогадувались. В такому випадку закон буде на боці кредитора, і в спірній ситуації буде дуже складно довести, що ваші права були порушені.

3. Забули внести зміни в кредитну історію

Клієнти часто бояться, що кредит в мікрофінансовій організації негативно впливає на кредитну історію. Це не зовсім так. Клієнт може без проблем кредитуватися в будь-якій уповноваженій фінансовій установі, головне – вчасно гасити заборгованості.

Але іноді мікрофінансові організації забувають або не встигають передавати дані про закриття кредиту в бюро кредитних історій. Кредит для БКІ залишається непогашеним, тому через деякий час у позичальника знижуються бали рейтингу.

Щоб уникнути подібних проблем, уточніть у менеджера МФО, чи були передані в БКІ дані про закриття кредиту. Також рекомендуємо перевірити свою кредитну історію через один-два тижні після закриття кредиту, щоб виключити наявність помилок в ній.

Так ваша кредитна історія не постраждає.

Відповідно до закону “Про захист прав споживачів”, є вимоги до штрафів і до пені: вони не повинні перевищувати тіло кредиту більш ніж на 50%. Але більшість компаній, які нараховують більше ніж подвійний розмір, як правило не мають на увазі саме штрафи і пені. Є МФО, які термін кредиту розцінюють як пільговий період, а по його закінченню нараховують відсотки. В такому випадку сума відсотків може перевищувати 50% тіла кредиту. Тому спочатку уважно прочитайте, як у вашому кредитному договорі звучить ця норма — пеня або відсоток. Якщо вам складно розібратися — телефонуйте до Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній за номером 0800 204 152 — ми роз'яснимо. Це безкоштовно.
finUpdate

Анна Замазеєва

Голова правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній

За часом видачі

Терміни погашення кредиту

Тривалість позики регулюється правилами договору, який позичальник підписує при оформленні кредиту. Найпоширеніші терміни онлайн-позик становлять від 5 до 30 днів, хоча є мікрофінансові організації які надають позики на більш тривалий час.

При оформленні кредитів обов'язково враховуйте всі обставини, які будуть впливати на вашу платоспроможність. Деякі МФО налічують пеню за прострочення по платежах. Про всі можливі штрафи можна дізнатися з кредитного договору.

Якщо у вас виникла непередбачена ситуація, в зв'язку з якою ви не можете виплатити борг в строк, обов'язково зв'яжіться з кредитною організацією, яка видала вам позику, і попросіть про пролонгацію. В такому випадку вам буде простіше домогтися більш лояльних умов, а також уникнути зіпсованої кредитної історії.

Приклад розрахунку платежів за кредитом

Якщо ви звертаєтеся в мікрофінансову організацію вперше, швидше за все вам нададуть кредит на пільгових умовах.

Розглянемо приклад розрахунку за позикою розміром 2500 грн, терміном на 10 днів. Зі ставкою 0,01% в день, річна процентна ставка — APR (Annual Percentage Rate) буде дорівнювати також 0,01%, якщо не буде прострочень за платежами.

Відповідно, через 10 днів сума до повернення буде дорівнювати 2500 грн. Деякі МФО видають перший кредит зі ставкою 0,1% на день.

Розглянемо приклад розрахунку за аналогічною позикою розміром 2500 грн, терміном на 10 днів, але вже зі ставкою 0,1% на день. В цьому випадку ефективна ставка (APR) становитиме 3,65% на рік (за своєчасного погашення боргу). Через 10 днів, після закінчення терміну кредитування до повернення буде 2525 грн, з яких 2500 грн — тіло кредиту, а 25 грн — нараховані відсотки.

За терміном кредитування

ЗМІ про нас

ukinterfaxtsnpodrobnosti

За сумою кредиту

Блог про фінансову грамотність

Популярні МФО

Ми порівняли пропозиції від перевірених кредитних організацій

Інші МФО

Як правильно користуватися сервісом підбору мікрокредитів

  • На сайті кредитора відкриється форма з кредитним калькулятором.
  • Перевірте, чи збігається сума, яка вам необхідна, з тією, що вказана на калькуляторі: в процесі переходу з сайту на сайт інформація могла зникнути.
  • Потім вам потрібно буде заповнити коротку анкету, вказавши паспортні дані і номер банківської картки.
  • Після затвердження заявки кредитор перерахує гроші вам на банківську картку.
  • За цілями

    Популярні запитання

    Чому можуть відмовити в кредиті?

    Причиною відмови в кредиті може стати один з цих факторів:

    • некоректно введені персональні дані. Організація могла відхилити заявку через помилки або пропущені символи;
    • банківська картка не дійсна або на ній менше ніж 5 гривень;
    • не в порядку підключення до інтернету і мобільний зв'язок. Іноді буває, що клієнту схвалили заявку, але не можуть про це йому повідомити;
    • є кредит в іншій фінансовій установі (банк / МФО). Кредитор може відмовити в позиці, якщо клієнт вже оформив кредит в іншій організації, але ще його не повернув. Погасіть відкриті кредити, і вам буде простіше отримувати нові;
    • у вас низький кредитний рейтинг. Деякі банки і МФО намагаються обмежити взаємодію з клієнтами, у яких є проблеми з кредитною історією.

    Що таке пролонгація?

    Пролонгація — це фіксоване або нефіксоване продовження терміну кредитування. У деяких компаніях після дати погашення користувачеві можуть надати фіксований пільговий період, який триває 3-5 днів. У цей період позичальник може продовжити або оплатити кредит повністю, без нарахування пені. Наявність такої послуги варто уточнювати у менеджера організації

    Що потрібно для отримання кредиту?

    Щоб оформити кредит в МФО або банку, необхідно:

    • мати паспорт громадянина України;
    • бути повнолітнім (кредити видають з 18 років);
    • бути готовим надати кредитної організації скани або фото документів, що підтверджують особу (паспорт, ІПН);
    • мати активну банківську картку і мобільний номер.

    Що буде, якщо не платити за кредит?

    З першого дня прострочення мікрофінансові організації починають нараховувати штрафну пеню, частіше всього розміром від 1 до 2% в день від тіла кредиту. Якщо ці санкції не подіють, кредитор може звернутися до колекторів. Це трапляється, як правило, після першого тижня заборгованості. Якщо і колектори не допоможуть кредитору забрати борги, він має право подати на позичальника до суду.

    Судові розгляди подібного характеру, як правило, розглядаються без залучення сторін на користь позивача. Тому, після тривалого ігнорування, кредитор через суд може стягнути з позичальника борг за допомогою конфіскації майна.

    Щоб такого не сталося, рекомендуємо відразу ж виходити на контакт з представниками фінустанови, попереджаючи про те, що виникли проблеми з грошима. Забрати заборгованість якомога швидше в їх інтересах: можливо, кредитор погодиться зменшити суму виплат шляхом реструктуризації боргу або допоможе відстрочити дату виплати через пролонгацію.

    Про компанію

    Minfin.com.ua – сайт про фінанси та інвестиції. Публікує новини та аналітичні огляди про курси валют, ставки по депозитах і кредитах, а також висвітлює події в фінансовому секторі.

    Фінансовий портал Minfin.com.ua надає виключно ознайомчу інформацію. У нас на сайті не можна оформити кредит – це відбувається на сайті обраного вами кредитора. В даному каталозі розміщуються кредитні пропозиції від наших партнерів.

    Порядок мікрофінансових організацій в списку може залежати від спонсорських внесків, але наповнення візитних карток мікрофінансових організацій і банків керується виключно об'єктивними чинниками.

    Інформація про кредиторів базується на публічних даних, а відгуки на сайті належать реальним людям і не редагуються на прохання кредитора.

    За віком позичальника

    Ресурси, що використовуються для створення контенту на цій сторінці

    Інформація про наших партнерів

    CCloan

    Контакти:

    Телефон: 0 800 750 027, 38 097 583-11-77, 38 093 583-11-77, 38 044 222-77-33

    E-mail:help@ccloan.com.ua

    Графік роботи: цілодобово

    Юридична інформація:

    Адреса: Україна 01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6

    Юридична назва: ООО «СС Лоун» ЄДРПОУ 40071779

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: №1127 от 13.04.2017р.

    Miloan

    Контакти:

    Телефон: 38 (044) 337 36 67

    E-mail:info@miloan.uа

    Графік роботи: Видача кредитів - цілодобово, Служба підтримки - З 8:00 до 20:00

    Юридична інформація:

    Юридична інформація:

    Адреса: Київ, Багговутівська, буд.17-21

    Юридична назва: ТОВ «Мілоан» ЄДРПОУ 40484607

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: №163 от 26.01.2017

    Moneyveo

    Контакти:

    Телефон: 0 800 21 939

    E-mail:support@moneyveo.ua

    Графік роботи: цілодобово

    Юридична інформація:

    Адреса: м Київ, вулиця Лейпцизька, 15-Б, 1 поверх

    Юридична назва: OOO «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» ЄДРПОУ 38569246

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: №163 от 26.01.2017

    Alexcredit

    Контакти:

    Телефон: 38 (099) 618 64 64, 38 (097) 618 64 64, 38 (093)618 64 64

    E-mail:mail@alexcredit.com.ua

    Юридична інформація:

    Адреса: 49041, м Дніпро, вул. Якова Самарського, 12-А

    Юридична назва: ТОВ «АЛЕКСКРЕДІТ» ЄДРПОУ 41346335

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 3549 от 17.08.2017

    MyCredit

    Контакти:

    Телефон: 073 369 41 11, 067 369 41 11, 050 369 41 11, 0 800214 111

    E-mail:support@mycredit.ua

    Графік роботи: цілодобово

    Юридична інформація:

    Адреса: 01010, г. Киев, пл. Арсенальная, 1-Б

    Юридична назва: ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів» ЄДРПОУ 39861924

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 163 от 26.01.2017

    CreditKasa

    Контакти:

    Телефон: 38 044 333 52 22, 38 067 373 37 57, 38 099 373 3757, 38 063 373 37 57

    E-mail:info@creditkasa.u

    Графік роботи: будні с 8:00 до 21:00; вихідні і свята : с 10:00 до 20:00

    Юридична інформація:

    Адреса: 01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407

    Юридична назва: ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» ЄДРПОУ 38548598

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 2401 от 08.06.2017

    CreditPlus

    Контакти:

    Телефон: 0 (800) 753-363

    E-mail:info@creditplus.ua

    Юридична інформація:

    Адреса: 03062, м.Київ, Проспект Перемоги 90-А

    Юридична назва: ТОВ «Авентус УКРАЇНА» ЄДРПОУ 41078230

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: №756 от 28.03.2017

    Гоуфингоу

    Контакти:

    Телефон: 38 (044) 390 30 31

    E-mail:info@gofingo.com.ua

    Юридична інформація:

    Адреса: 04071, м.Київ, ул. Хорива, 1А

    Юридична назва: ТОВ «ГОУФІНГОУ» ЄДРПОУ 42059219

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: №876 от 07.06.2018

    ШвидкоГроші

    Контакти:

    Телефон: 0 800 50 10 20

    E-mail:info@sgroshi.com

    Юридична інформація:

    Адреса: 01032, м.Київ, ул. Саксаганского, 133-А

    Юридична назва: ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: №438 от 28.02.2017

    Є-Гроші

    Контакти:

    Телефон: 0 800 300 330

    E-mail:info@e-groshi.com

    Графік роботи: цілодобово

    Юридична інформація:

    Адреса: м Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, буд.180, оф. (Кв.) 211

    Юридична назва: ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Е ГРОШІ» ЄДРПОУ 43067861

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: №1968 от 08.10.2019

    Ваша Готівочка

    Контакти:

    Телефон: 0800 202 404

    E-mail:zayavka@limefin.com

    Графік роботи: с 8.00 до 22.00 без вихідних

    Юридична інформація:

    Адреса: МИКОЛАЇВ, Пушкінська, дом.28, оф. (Кв.) 7

    Юридична назва: ТОВ Лайм Кепітел ЄДРПОУ 41885310

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: №793 від 07.05.2019р

    Кошельок

    Контакти:

    Телефон: +38 (044) 334 44 20

    E-mail:info@koshelok.net

    Юридична інформація:

    08135 Київська Область, Києво-Святошинський район Чайки Антонова, буд.8A

    Юридична назва: ТОВ «Кошельок» ЄДРПОУ 40842831

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 432 от 28.02.2017

    CashBerry

    Контакти:

    Телефон: 0 800 600 77

    E-mail:info@cashberry.com.ua

    Юридична інформація:

    Адреса: Київ Кловський узвіз, б.7, оф. (Кв.) Приміщення 103

    Юридична назва: ТОВ «Фінансова компанія Інвест Фінанс» ЄДРПОУ 40284315

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 1680 от 16.05.2017

    Credit7

    Контакти:

    Телефон: 0 800 33 07 33

    E-mail:info@credit7.ua

    Юридична інформація:

    Адреса: 02081 Київ, Дніпровська набережна, д.25, оф. (Кв.) 318

    Юридична назва: ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА» ЄДРПОУ 42753492

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: Свідоцтво ФК №1177 от 19.03.2019

    Forzacredit

    Контакти:

    Телефон: 0800300770

    Графік роботи: цілодобово 24/7

    Юридична інформація:

    Юридична інформація:

    Адреса: 04080 Київ, Вікентія Хвойки, д.15 / 15

    Юридична назва: ТОВ «ФК ФОРЗА» ЄДРПОУ 41762679

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 559 от 13.04.2018

    KF.UA

    Контакти:

    Телефон: 0 800 30 08 83

    Графік роботи: цілодобово

    Юридична інформація:

    Адреса: 04080 Київ, Вікентія Хвойки, д.15 / 15

    Юридична назва: ТОВ «ФК ФОРЗА» ЄДРПОУ 41762679

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 559 от 13.04.2018

    Money4you

    Контакти:

    Телефон: 0 800 330 024

    E-mail:info@money4you.com.ua

    Юридична інформація:

    Адреса: 03150 Київ, Казимира Малевича, буд.87

    Юридична назва: ТОВ «Маніфо» ЄДРПОУ 42848369

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 1198 от 07.05.2019

    SOS Credit

    Контакти:

    Телефон: (044) 36 36 767, 0 (800) 211 767

    E-mail:support@sos-credit.com.ua

    Графік роботи: с 9:00 до 18:00 (будні)

    Юридична інформація:

    Юридична інформація:

    Адреса: 04070 Київ, Почайнинська, д.23

    Юридична назва: ТОВ «СОС КРЕДИТ» ЄДРПОУ 39487128

    Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 163 от 26.01.2017

    Вигідні кредити