Оновлено 22.09.2020

Кредит онлайн на картку — найкращі пропозиції

 • Безкоштовний сервіс підбору
 • Швидкий кредит онлайн
 • Цілодобово, без відмови, без довідок
% СтавкаПереплата
 • Свідоцтво ФК №1177
  Перший кредитдо10 000Ставка в день0.01%На терміндо15днівРозглядМиттєво
  Акція Осінь зустрічай
 • Свідоцтво ФК №1107
  Перший кредитдо5 000Ставка в день2%На терміндо30днівРозглядМиттєво
 • Свідоцтво ФК №870
  Перший кредитдо10 000Ставка в день0.01%На терміндо30днівРозглядМиттєво
  BackToSchoolЦілодобово
 • Свідоцтво ФК №737
  Перший кредитдо15 000Ставка в день0.01%На терміндо30днівРозглядМиттєво
  Нагороди за друзів5 років з вами
 • Свідоцтво ІК №176
  Перший кредитдо12 000Ставка в день0.01%На терміндо30днівРозгляд15 хвилин
  ЦілодобовоАкція Техно врожай

Як обрати кредит за допомогою каталогу Minfin.com.ua

1. Вибрати суму і термін

Вкажіть термін і суму кредиту, на які ви розраховуєте, та натисніть кнопку "Підібрати"

2. Вибрати пропозицію

Виберіть найкращу для вас пропозицію і натисніть "Отримати кредит"

3. Оформити кредит

Заповніть заявку на сайті кредитора і отримайте гроші

Ви можете нам довіряти

Ми знаємо фінансовий ринок України

Minfin.com.ua працює в українському фінансовому інфополі з 2008 року. За цей час у нас склалося певне уявлення про правильну роботу банку або МФО.

Ми не радимо компанії, яким самі не довіряємо

Наша команда створила проєкт «Ближче до клієнта», в рамках якого ми брали кредити і оформлювали депозити в різних банках і МФО. В каталозі кредитних пропозицій ми не радимо МФО або банк, в який не сподобалося звертатися самим.

Ми надаємо неупереджену інформацію про кредиторів

Наш відділ перевірки даних регулярно оновлює інформацію про кредиторів, всі пропозиції в каталозі актуальні. Якщо сумніваєтеся у виборі – можете прочитати відгуки про компанії, які залишають наші читачі. Всі відгуки на сайті проходять підтвердження: ми не публікуємо спам і замовні коментарі.

Ми дбаємо про вашу безпеку

Всю інформацію, яку ви надаєте порталу Minfin.com.ua, ми шифруємо через SSL-протокол. Завдяки йому ваші дані ніхто не зможе перехопити і використовувати в корисливих цілях.

Зміст

Про мікропозики в Україні

Швидко кредит онлайн можна отримати в МФО: за даними Minfin.com.ua, в середньому мікрофінансові організації обробляють заявки протягом 20 хвилин, в той час як в банку на це може піти до двох робочих днів.

Цим МФО зобов'язані спрощеній системі кредитування: у них до позичальників менше вимог. Тут не обробляються довідки про доходи і про володіння майном, не потрібно залучати поручителів і збирати їх документи.

Також в мікрофінансовій організації можна розраховувати на кредит, якщо є проблеми з кредитною історією. МФО беруть на себе ризики кредитувати клієнтів з поганою КІ, але стягують за послуги більший відсоток, аніж банки.

Комісії за користування кредитом в мікрофінансових організаціях можуть досягати до 2% на день, в середньому до 700% в рік. В банку за кредит беруть в середньому 40% на рік.

Ще одна перевага — тут можна отримати кредит від 500 грн, в банку на маленькі суми не кредитують. Але також варто враховувати, що на велику суму кредит в МФО ви не візьмете: в середньому ліміт на максимальну суму — 20 тис. грн.

Виберіть обласний центр на мапі — ми покажемо, які МФО в ньому працюють

Як зробити досвід кредитування успішним на 100 %

70%

Оцініть допустиме кредитне навантаження

Нормально, якщо позичальник віддає за кредити 30% заробітку: така сума не становить більшу частину доходу і з нею буде простіше розлучитися.

Якщо боргове навантаження перевищує 60%, є ризик не виплатити кредит: уявіть, вам доведеться скоротити витрати на особисті потреби більш ніж на половину, і якщо це кредит в банку, то ще й на тривалий період.

Віддайте пріоритет компанії, де є додаткові можливості

Пролонгація, реструктуризація та акції – три послуги, які стануть вашим рятувальним кругом в екстреній ситуації.

Пролонгація договору – це послуга, яка дозволяє продовжити термін дії кредиту, якщо позичальник виплатить відсотки, які "набігли" за час його використання.

При реструктуризації договору можна змінити не тільки термін, але і зменшити суму кредиту – якщо, звичайно, на це будуть вагомі аргументи.

Після карантину МФО знову почали повертати в акціях кредити під 0,01%. Подивіться, які МФО пропонують такі акції в рейтингу мікрофінансових організацій.

30%

Перейти до рейтингу МФО під 0,01%

Що таке кредити на картку і як ними правильно користуватися

Відгуки про наш сервіс

Як погасити кредит

1. Через сайт МФО, не авторизуючись у системі

Без комісії оплатити кредит онлайн миттєво можна навіть не заходячи в особистий кабінет. Такий спосіб дозволяє погасити заборгованість як позичальнику, так і третім особам, які хочуть закрити його борг. Для цього слід вказати таку інформацію:

 • номер телефону позичальника;
 • реквізити банківської картки, з якої будуть перераховані гроші.

2. Через особистий кабінет клієнта на сайті мікрофінансової організації

Через особистий кабінет оплатити кредит ще простіше:

 • зайдіть в свій особистий кабінет;
 • вкажіть суму платежу;
 • натисніть «Оплатити кредит».

Для оплати можна використовувати не тільки картку, на яку були зараховані позикові кошти, а й будь-яку іншу картку. Додаткова комісія за використання різних карток відсутня.

3. За допомогою платіжних терміналів або спеціальних сервісів

Як термінал можна використовувати мережі EasySoft або ж iBox. Що стосується платіжних сервісів, то для погашення кредиту чудово підійдуть Easypay, Portmone і подібні до них ресурси. Однак, який би з 2 варіантів ви не вибрали, вам в будь-якому випадку доведеться крім суми платежу заплатити ще й комісію за послуги сервісу (терміналу).

Кредитні компанії дають можливість отримати гроші в кредит онлайн на карту в будь-який день. Головне — не забувайте, що користуватися послугою довше зазначеного в договорі терміну — занадто дороге задоволення.

Вимоги до позичальника

Віквід 18 до 75 років
Громадянствоукраїнське
Документипаспорт, ІПН
Спосіб отримання кредитуна картку українського банку
Які дані необхідно вказуватиномер телефону

Кредитні пастки і як в них не потрапити

1. Додаткове страхування

Із проблем, на які найчастіше скаржаться клієнти мікрофінансових організацій – приховані комісії та примусове страхування. А це додаткові 200-300 грн до кредиту.

Щоб уникнути переплат, необхідно уточнити наявність страховки у консультанта МФО заздалегідь. Також всі відомості про страхування знаходяться в кредитному договорі. Слід уважно його читати.

2. Кредитний договір захований на сайті

Кредитор не завжди пред'являє кредитний договір клієнту сам: іноді доводиться шукати документ на сайті МФО.

!Розуміємо, це додатковий час, який не хочеться витрачати, але уважне прочитання договору зіграє вам тільки на руку.

Коли ви підпишете договір, всі умови в ньому наберуть чинності – навіть ті, про які ви не здогадувались. В такому випадку закон буде на боці кредитора, і в спірній ситуації буде дуже складно довести, що ваші права були порушені.

3. Забули внести зміни в кредитну історію

Клієнти часто бояться, що кредит в мікрофінансовій організації негативно впливає на кредитну історію. Це не зовсім так. Клієнт може без проблем кредитуватися в будь-якій уповноваженій фінансовій установі, головне – вчасно гасити заборгованості.

Але іноді мікрофінансові організації забувають або не встигають передавати дані про закриття кредиту в бюро кредитних історій. Кредит для БКІ залишається непогашеним, тому через деякий час у позичальника знижуються бали рейтингу.

Щоб уникнути подібних проблем, уточніть у менеджера МФО, чи були передані в БКІ дані про закриття кредиту. Також рекомендуємо перевірити свою кредитну історію через один-два тижні після закриття кредиту, щоб виключити наявність помилок в ній.

Так ваша кредитна історія не постраждає.

Відповідно до закону “Про захист прав споживачів”, є вимоги до штрафів і до пені: вони не повинні перевищувати тіло кредиту більш ніж на 50%. Але більшість компаній, які нараховують більше ніж подвійний розмір, як правило не мають на увазі саме штрафи і пені. Є МФО, які термін кредиту розцінюють як пільговий період, а по його закінченню нараховують відсотки. В такому випадку сума відсотків може перевищувати 50% тіла кредиту. Тому спочатку уважно прочитайте, як у вашому кредитному договорі звучить ця норма — пеня або відсоток. Якщо вам складно розібратися — телефонуйте до Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній за номером 0800 204 152 — ми роз'яснимо. Це безкоштовно.
Анна Замазеева. Глава правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній

Анна Замазеєва

Голова правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній

Скільки часу ви готові чекати розгляд заявки?

Приклад розрахунку платежів за кредитом

Якщо ви звертаєтеся в мікрофінансову організацію вперше, швидше за все вам нададуть кредит на пільгових умовах.

Розглянемо приклад розрахунку за позикою розміром 2500 грн, терміном на 10 днів. Зі ставкою 0,01% в день, річна процентна ставка — APR (Annual Percentage Rate) буде дорівнювати також 0,01%, якщо не буде прострочень за платежами.

Відповідно, через 10 днів сума до повернення буде дорівнювати 2500 грн. Деякі МФО видають перший кредит зі ставкою 0,1% на день.

Розглянемо приклад розрахунку за аналогічною позикою розміром 2500 грн, терміном на 10 днів, але вже зі ставкою 0,1% на день. В цьому випадку ефективна ставка (APR) становитиме 3,65% на рік (за своєчасного погашення боргу). Через 10 днів, після закінчення терміну кредитування до повернення буде 2525 грн, з яких 2500 грн — тіло кредиту, а 25 грн — нараховані відсотки.

ЗМІ про нас

Урядовий кур’єрІнтерфакс-УкраїнаТСНПодробиці

Шукаєте конкретну суму кредиту?

Дізнайтеся більше про кредитування

Наші партнери

Ми порівняли пропозиції від перевірених кредитних організацій

Інші МФО

Що потрібно буде робити на сайті МФО

 1. На сайті кредитора відкриється форма з кредитним калькулятором.
 2. Перевірте, чи збігається сума, яка вам необхідна, з тією, що вказана на калькуляторі: в процесі переходу з сайту на сайт інформація могла зникнути.
 3. Потім вам потрібно буде заповнити коротку анкету, вказавши паспортні дані і номер банківської картки.
 4. Після затвердження заявки кредитор перерахує гроші вам на банківську картку.

Популярні запитання

1. Чому можуть відмовити в кредиті?

Причиною відмови в кредиті може стати один з цих факторів:

 • некоректно введені персональні дані. Організація могла відхилити заявку через помилки або пропущені символи;
 • банківська картка не дійсна або на ній менше ніж 5 гривень;
 • не в порядку підключення до інтернету і мобільний зв'язок. Іноді буває, що клієнту схвалили заявку, але не можуть про це йому повідомити;
 • є кредит в іншій фінансовій установі (банк / МФО). Кредитор може відмовити в позиці, якщо клієнт вже оформив кредит в іншій організації, але ще його не повернув. Погасіть відкриті кредити, і вам буде простіше отримувати нові;
 • у вас низький кредитний рейтинг. Деякі банки і МФО намагаються обмежити взаємодію з клієнтами, у яких є проблеми з кредитною історією.

2. Що таке пролонгація?

Пролонгація — це фіксоване або нефіксоване продовження терміну кредитування. У деяких компаніях після дати погашення користувачеві можуть надати фіксований пільговий період, який триває 3-5 днів. У цей період позичальник може продовжити або оплатити кредит повністю, без нарахування пені. Наявність такої послуги варто уточнювати у менеджера організації

3. Що потрібно для отримання кредиту?

Щоб оформити кредит в МФО або банку, необхідно:

 • мати паспорт громадянина України;
 • бути повнолітнім (кредити видають з 18 років);
 • бути готовим надати кредитної організації скани або фото документів, що підтверджують особу (паспорт, ІПН);
 • мати активну банківську картку і мобільний номер.

4. Що буде, якщо не платити за кредит?

З першого дня прострочення мікрофінансові організації починають нараховувати штрафну пеню, частіше всього розміром від 1 до 2% в день від тіла кредиту. Якщо ці санкції не подіють, кредитор може звернутися до колекторів. Це трапляється, як правило, після першого тижня заборгованості. Якщо і колектори не допоможуть кредитору забрати борги, він має право подати на позичальника до суду.

Судові розгляди подібного характеру, як правило, розглядаються без залучення сторін на користь позивача. Тому, після тривалого ігнорування, кредитор через суд може стягнути з позичальника борг за допомогою конфіскації майна.

Щоб такого не сталося, рекомендуємо відразу ж виходити на контакт з представниками фінустанови, попереджаючи про те, що виникли проблеми з грошима. Забрати заборгованість якомога швидше в їх інтересах: можливо, кредитор погодиться зменшити суму виплат шляхом реструктуризації боргу або допоможе відстрочити дату виплати через пролонгацію.

Корисні сторінки

Про компанію

Minfin.com.ua – сайт про фінанси та інвестиції. Публікує новини та аналітичні огляди про курси валют, ставки по депозитах і кредитах, а також висвітлює події в фінансовому секторі.

Фінансовий портал Minfin.com.ua надає виключно ознайомчу інформацію. У нас на сайті не можна оформити кредит – це відбувається на сайті обраного вами кредитора. В даному каталозі розміщуються кредитні пропозиції від наших партнерів.

Порядок мікрофінансових організацій в списку може залежати від спонсорських внесків, але наповнення візитних карток мікрофінансових організацій і банків керується виключно об'єктивними чинниками.

Інформація про кредиторів базується на публічних даних, а відгуки на сайті належать реальним людям і не редагуються на прохання кредитора.

Ресурси, що використовуються для створення контенту на цій сторінці

Закони та стратегічні документи, які регулюють ринок кредитування