Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Рейтинг компанії: 91.36 / 100

ТОВ «Качай Гроші» — онлайн-сервіс, що спеціалізується на видачі швидких кредитів. Кредиты предоставляются ТОВ «Качай Гроші» (код ЕГРПОУ: 41697872).

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 999 від 15.03.2018 р., видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Ліцензія на надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, видана розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг № 520 від 11.04.2018 р.

Акціонери: ТОВ «СП-Актив» — 90%; Столяров Андрій Сергійович — 10%.

Директор: Іскра Алла Михайлівна

Переваги компанії Качай Гроші:

 • швидке надання кредитів на прозорих і чесних умовах,

 • можливість дострокового погашення без додаткових плат і без переплати за відсотками,

 • можливість пролонгації,

 • високі стандарти захисту даних.

Основні умови кредитування:

Отримання кредиту здійснюється онлайн. Максимальна сума кредиту до 15 000 гривень на термін до 30 днів.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • вік — від 18 років,

 • українське громадянство,

 • наявність ІПН і паспорта,

 • наявність мобільного телефону і карти будь-якого банку.

Як взяти позику:

 • вибрати суму і термін,

 • оформити заявку,

 • виконати верифікацію карти,

 • отримати рішення про видачу кредиту,

 • прийняти умови договору,

 • отримати гроші.

Як погасити кредит:

 • оплата картою,

 • платіжний термінал,

 • оплата онлайн через сервіс Pogashay.com.ua,

 • банківський переказ.

Програма лояльності:

В рамках діючої програми лояльності клієнту присвоюється категорія в залежності від кількості кредитів, оформлених в компанії Качай Гроші. Існують наступні категорії: Silver, Gold, Vip. В залежності від категорії автоматично надається відповідна знижка на суму нарахованих відсотків за користування кредитом в грошовому еквіваленті. Програма статусів застосовується, якщо клієнт брав кредити терміном від 10 днів включно, в залежності від кількості:

2 погашених кредита — SILVER знижка 5%, сума кредиту до 13,000 грн.

3 погашених кредита — GOLD знижка 10%, сума кредиту до 14,000 грн.

6 погашених кредитів — VIP знижка 20%, сума кредиту до 15,000 грн.

В особовому кабінеті на головній сторінці відображається відповідний статус клієнта.

Головний офіс:04050, м. Київ, вул. Федорова Івана, 64/16, оф.311
Графік роботи:
social
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 79

1/5
tanya131019822021-07-22 22:54:53
Эти мошенники, не пойму откуда они взяли мои данные прислали на работу письмо в котором идется что якобы я должна 11000 по кредиту… Первый раз вообще слышу за эту компанию… как может такое быть… как мне с вами связаться? и дайте мне всю информацию куда и кому на какую карту вы перевели эти деньги…
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:15
Добрый день!
Уважаемый, клиент! Мы бы не хотели, чтобы у вас складывалось неправильное впечатление о Качай Гроші. Если кредит оформляли не вы, просим предоставить скан-копии следующих документов:
— заявление на листе А-4, написанное на имя нашей компании с подробным описанием ситуации, датой и подписью;
— ваше фото;
— документ, подтверждающий факт возбуждения уголовного производства (выписка из ЭРДР);
— подтверждение от мобильного оператора (Водафон, Киевстар или другого) об удаленном перевыпуске сим-карты (в том случае, если Вашим финансовым номером телефона завладели мошенники путем удаленного перевыпуска сим-карты). Данный пакет документов просим переслать на e-mail: frod@kachay.com.ua

При получении пакета документов мы зафиксируем факт возбуждения уголовного производства. Далее вам необходимо ждать окончания следствия, после чего просим вас сообщить результаты расследования.
Благодарим за обращение!
Если у вас остались вопросы, можете написать нам на help@kachay.com.ua

С уважением, kachay.com.ua
5/5
govorova02122021-07-08 12:18:32
Нормальна МФО, принцип роботи такий як і в інших. Але в моєму випадку, кредитна історія чорна зі всіх чорних)) розраховувати на допомогу в мфо не має сенсу. Але Качай Гроші без проблем видали мені позику. Так не ту саму яку я просила, меншу. Але дали. Обов'язково читайте договір, не пролистуйте, а читати! Не входьте в прострочення. Від мене — дякую за довіру. Не надіялась що хтось допоможе.
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:22
Доброго дня, шановний клієнт!
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми дуже цінуємо думку наших кліентів. Бажаємо вам гарних взаємовідносин з нашою компанією.

З повагою, kachay.com.ua
5/5
vsvs22021-06-28 19:54:12
деньги получил под 0,01%, в течении 10 мин после погашения пришла на электронку справка об отсутствии задолженности.Все.Надеюсь конец сотрудничеству.
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:22
Добрый день!

Уважаемый, клиент! Спасибо, что оценили нашу работу. Надеемся в будущем остаться для вас надежным финансовым помощником.

С уважением, kachay.com.ua
1/5
ShoZaSMS2021-01-04 23:12:33
Вечером пришло СМС от KachayGrosi: Ваше підтвердження: 050559
Увидел только ночью. Вот сижу, офиг*ваю. С утра буду звонить этим кадрам — шо это они там мне решили подтвердить?
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:36
Добрый день!

Уважаемый, клиент! Мы бы не хотели, чтобы у вас складывалось неправильное впечатление о нашей компании. Будем благодарны, если вы опишете ситуацию нам на help@kachay.com.ua. Мы детально рассмотрим ваш случай и разберемся в ситуации. Спасибо за отзыв!

С уважением, kachay.com.ua
5/5
victorgreen2020-09-24 12:39:33
Брать в долг у друзей вообще не вариант для меня, поэтому микрозаймы оказались палочкой выручалочкой. Круто, что кредит оформить можно в любое время суток и в любом месте, ведь заявку заводил онлайн через телефон, а деньги поступили на карту. Единственное, что срок маленький только на 30 дней. Но кредит я пролонгировал и прологация уже была под меньший %, приятный бонус. Важно выбирать подъемную сумму, чтоб в долги не влезать и спать спокойно.
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:37
Добрый день!

Уважаемый, Виктор! Благодарим, что нашли время для оценки нашего сервиса.
Компания ежедневно предоставляет промокоды для постоянных клиентов на 30-70%. Рассылка скидок осуществляется с помощью смс сообщений и публикаций в соцсетях.
Мы рады, что можем вам помочь, надеемся на долгосрочное сотрудничество.

С уважением, kachay.com.ua
5/5
slavkun2020-09-16 11:05:18
Звернувся до компанії за кредитом ще пів року назад, підкупило, що оформити позику можна за лічені хвилини. Зараз продовжую користуватися їх сервісом. В разі якщо погашаю кредит раніше, не нараховується пеня, скільки днів користувався, за стільки й сплачуєш. Дуже зручно, як на мене, завжди в вільному доступі інформація про закриті та активні кредити в особистому кабінеті. Постійно отримую на телефон смс з промокодами зі знижками та вигідними пропозиціями. В просрочку не входжу, бо не хочу зіпсувати відносини з компанією та й з колекторами немає бажання говорити.
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:38
Доброго дня!
Шановний, клієнт, щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми дуже цінуємо думку наших кліентів.
Бажаємо вам гарних взаємовідносин з нашою компанією.

З повагою, kachay.com.ua
1/5
Anticall2020-08-27 17:03:58
С номеров, принадлежащих компании Качайгроши мне звонят коллекторы нетрадиционной сексуальной ориентации и предлагают решить вопрос долга за их услуги. Куда смотрит НБУ? СБУ) Господин Аваков, ау! Разгоните эту шайку Качайгроши
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:49
Добрый день!

Уважаемый, клиент! Мы бы не хотели, чтобы у вас складывалось неправильное впечатление о нашей компании. Будем благодарны, если Вы опишете ситуацию нам на help@kachay.com.ua.
Мы детально рассмотрим Ваш случай и разберемся в ситуации.
Спасибо за отзыв!

С уважением, kachay.com.ua
1/5
negodaman2020-08-25 00:14:39
Компания шантажом выбивает деньги. Собираюсь подать коллективное заявление в СБУ. Объясните поведение ваших сотрудников. Всех кто столкнулся с такими же действиями пишите мне в блог оставляйте свои данные.
https://minfin.com.ua/users/negodaman/blog/
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:49
Добрый день!

Уважаемый, клиент! Мы бы не хотели, чтобы у вас складывалось неправильное впечатление о нашей компании. Будем благодарны, если вы опишете ситуацию нам на help@kachay.com.ua.
Мы детально рассмотрим ваш случай и разберемся в ситуации.
Спасибо за отзыв!

С уважением, kachay.com.ua
1/5
Sokol1476542020-08-24 10:40:51
Кантора качай гроши занимается телефонным тероризмом, хамят, грубят, унижают. Также коллекторы Инкассо от имени качай гроши шлют на электронный адрес сообщения что будут размещены фото в интернете и т.д. с целью шантажа и вымогательства денег
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:50
Добрый день!

Уважаемый, клиент! Мы бы не хотели, чтобы у вас складывалось неправильное впечатление о нашей компании. Будем благодарны, если вы опишете ситуацию нам на help@kachay.com.ua.
Мы детально рассмотрим ваш случай и разберемся в ситуации.
Спасибо за отзыв!

С уважением, kachay.com.ua
5/5
Olesiajuk2020-08-17 13:23:43
Никогда серьезно не относилась к финкомпаниям, привыкла, что кредиты выдают только банки. Если честно даже не думала, что это так быстро и просто оформить кредит онлайн. Мой займ был без комиссий и скрытых платежей. Все условия написаны в договоре. Большой плюс, что можно закрыть кредит раньше срока, без штрафов и других начислений. Каждый закрытый кредит снижает % ставку на следующий. Единственное, берите кредит только тогда, когда действительно негде взять и когда уверены, что сможете его вернуть.
Качай Гроші
26 листопада 2021, 10:51
Добрый день!

Уважаемая, Олеся! Спасибо, что оценили нашу работу. Надеемся в будущем остаться для вас надежным финансовым помощником.

С уважением, kachay.com.ua

Як отримати кредит в Качай Гроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Кредит онлайн в «Качай гроші»: відгуки, акції, програми лояльності

«Качай гроші» — компанія, де можна на вигідних умовах отримати кредит онлайн всього за 30 хвилин. Перевагою роботи компанії є доступність її послуг, цілодобовий режим роботи, наявність онлайн сервісу для видачі грошей. Звернутися в компанію можна в будь-який час доби по телефону, через офіційний сайт, через електронну пошту.

У МФО є всі необхідні документи, щоб кредитувати громадян України:

 • ліцензія від Нацкомфінпослуг у компанії є свідоцтво про реєстрацію № 13103732 ФК № 999 від 15.03.2018 року.

Перевірити юридичні дані компанії ви також можете на сайті YouControl.

Переваги кредитування в «Качай гроші»

Компанія розробила зручний сервіс для обслуговування клієнтів, це дозволяє їй видати гроші за запитом практично кожного з тих, хто звернувся за фінансовою допомогою. Серед інших переваг:

 • оперативне оформлення кредиту;
 • від клієнта вимагається мінімум паперів і документів;
 • кредитні кошти надаються на чесних, зрозумілих умовах;
 • «Качай гроші» намагається максимально захистити персональні, особисті дані клієнтів і їх інтереси.

Для отримання замовлених коштів потрібно відправити заявку, дочекатися позитивного рішення, отримати гроші. Також простими є і умови погашення позики — повернення можна робити на розрахунковий рахунок через термінал ПриватБанку або в режимі онлайн, використовуючи сайт або інтернет-банкінг.

Про компанію

«Качай гроші» — це МФО, яка працює в Україні і надає послуги за екстреним кредитування. Робота МФО визначається законодавством країни, для здійснення діяльності вона пройшла державну реєстрацію.

Клієнтом компанії може стати будь-який громадян України, якщо йому вже виповнилося 18 років і ще не виповнилося 65. Для подачі заявки необхідно підготувати пару документів, це скоротить час на оформлення позики.

У роботі цієї МФО є важлива особливість — всі заяви клієнтів розглядаються не в ручному режимі, а автоматично, системою. Що дає таке кредитування? Всі клієнти виявляються в рівних умовах, виключається людський фактор, помилка.

Хто може взяти кредит на карту в компанії

Так як видача замовлених коштів регулюється системою, більшість клієнтів отримує необхідні кошти. Система швидко обробляє заявки, головне, щоб заявник підходив під вікові рамки і відповідав іншим умовам. Клієнтами МФО можуть стати:

Вимоги до тих, хто хоче зробити заявку на кредит онлайн на карту не великі, тому більшість із заявників отримує схвалення. Стати позичальником МФО можуть пенсіонери, студенти, ті хто тимчасово не працюють, жінки в декреті. Компанія також надає комфортніе умови кредитування морякам.

Кредити в «Качай гроші» оформляються в режимі онлайн. Процедура пройде швидко, якщо попередньо підготувати і мати під рукою паспорт і ідентифікаційний код платника. Потрібно ще мати банківську картку, так як кошти видані не готівкою, вони будуть перераховані на розрахунковий рахунок.

Чим «Качай гроші» відрізняється від інших

Незважаючи на те, що МФО створена нещодавно, працює невеликий термін, вона вже має багато клієнтів, може запропонувати вигідні умови кредитування і кілька цікавих кредитних пропозицій. Компанія розвивається, постійно покращує свій сервіс з обслуговування клієнтів.

Підвищується сума для позики. До 2019 року вона була для нових клієнтів тільки 3000 гривень, то з 2019 видається вже 10 000 гривень.

Скорочується час на обробку заявок, компанія намагається видати рішення по заявці і самі засоби якнайшвидше, адже потреба в грошах може бути дуже гострою.

Надається можливість звертатися за позикою і з інших питань в будь-який час доби, служба підтримки працює 24 години на добу.

Ще однією вигідною пропозицією від МФО для клієнтів стала пролонгація договору по кредиту. Позичальник може відсунути виплату кредиту, якщо він оплатив відсотки за попередні дні. Пролонгація надається тільки 10 разів, при цьому зберігається позитивна кредитна історія.

Процентні ставки в МФО

«Качай гроші» пропонує невеликий відсоток за свій кредит, всього 0,01% за день. Але ця умова тільки для клієнта, який вперше звертається в МФО. Позика буде дуже вигідним, потрібно заплатити за використання протягом місяця кредитних коштів в розмірі 10000 гривень тільки 30 гривень. Кожний наступний швидкий займ буде потребувати більших витрат.

Якщо клієнт бере другий кредит, відсоток буде залежати від суми. 12 тисяч гривень — 1,8%, 15 тисяч гривень — 1,5%. При оформленні позики більше двох разів (а в такому випадку мова йде про постійне клієнта) потрібно заплатити 2%.

 • МФО видає обмежену суму грошей.
 • Максимальна для першого кредиту 10 000 гривень.
 • Максимальна для повторного кредитування 15 000 гривень.
 • Мінімальна сума — 500 гривень.

Що потрібно зробити для отримання кредиту в МФО «Качай гроші»

Кредит оформляються в режимі онлайн, тому процес оформлення займає нетривалий час. Важливо тільки мати під рукою паспорт і код ІПН.

Рекомендується почати процес з реєстрації на сайті кредитора і відкриття особистого кабінету. Кабінет стане сховищем важливої ​​інформації, в ньому можна подивитися статус договору, число, коли потрібно погасити позику.

Далі вам слід виконати наступні дії:

 1. На сайті є калькулятор для розрахунку суми виплати. Варто їм скористатися і визначити, на яку суму можна розраховувати.
 2. Кредит видається на місяць, але потім можна попросити про пролонгацію.
 3. Якщо всі умови кредитування (з ними можна познайомитися на ресурсі) підходять, можна подавати заявку через спеціальну стандартну форму.
 4. У заявці-анкеті вказуються особисті дані (всі потрібно писати правдиво), відомості слід брати з паспорта.
 5. У МФО буде проведена перевірка банківської картки, номер якої також вказується в заявці-анкеті.
 6. Перед тим, як підписати кредитний договір, слід ретельно вивчити його, перевірити всі свої дані, умови кредитування.
 7. Після успішної перевірки кредитор відсилає кошти на картку. Від початку до кінця процедури зазвичай проходить не більше години.
 8. Для того, щоб уникнути будь-яких проблем з кредитом, потрібно уважно прочитати угоду, розрахувати свої можливості для повернення грошей вчасно і з нарахованими відсотками.

Як погашати кредит в «Качай гроші»

Для зручності клієнтів МФО розробила три варіанти для внесення грошей на погашення взятого кредиту. Зробити це можна:

 • через сайт компанії (особистий кабінет);
 • у відділенні будь-якого банку (можна також оплатити через Приват24);
 • через термінал самообслуговування.

Найбільш простий спосіб погашення боргу — оплата в особистому кабінеті. Потрібно зайти в кабінет на сайті, в формі оплати вказати суму для внесення і натиснути кнопку «оплатити».

Термінал самообслуговування для оплати позики — це термінал ПриватБанку. У його меню слід спочатку вибрати кнопку «Інші послуги», а потім в пошуку за назвою МФО «Качай гроші» знайти функціонал для оплати.

Також можна підійти у відділення будь-якого банку. З собою необхідно взяти реквізити МФО, зазначені в договорі на кредитування. Працівник банку, що приймає платіж, повинен вказати в квитанції ПІБ позичальника, його ІПН, номер договору.

Оплачувати кредит можна частинами. Надалі, при повторному зверненні можна запросити велику суму (максимально — 15 000 гривень).

Штраф за порушення умов кредитного договору

Для кожного, хто став клієнтом і хоче зберегти хорошу кредитну історію, в подальшому отримувати кредити, важливо дотримуватися термінів виплати позики. В іншому випадку будуть нараховані штрафні санкції, які стануть додатковими витратами до відсотків по кредиту.

Якщо сталася прострочення, відсотки будуть нараховуватися до 60 днів. Після цього МФО має право подати на боржника в суд.

Також компанія може звернутися в колекторське агентство, яке буде займатися поверненням боргу.

Неприємних ситуацій можна уникнути, якщо дотримуватися таких правил:

 1. «Качай гроші» видає значні суми грошей в кредит (10 000 гривень навіть першого клієнта) і під низький відсоток. Також дається цілий місяць для повернення позики з невеликими витратами на відсотки. Це прийнятні умови, які не складно дотриматися.
 2. На сайті є калькулятор, який допоможе розрахувати суму відсотків за ту чи іншу кількість днів. Рекомендується до того, як подати заявку, проаналізувати свої фінансові можливості щодо повернення боргу.
 3. Потрібно запитувати ту суму, яку вийде повернути по закінченню місяця.
 4. Якщо обставини не дозволяють вчасно повернути кредит і відсотки по ньому, необхідно звернутися на офіційний сайт МФО і запросити пролонгацію.

Відгуки про МФО «Качай гроші»

Діліться досвідом офромленія кредиту в «Качай гроші» в коментарях на Minfin.com.ua.