Про компанію

Рейтинг компанії: 88.36 / 100

ТОВ «Качай Гроші» — онлайн-сервіс, що спеціалізується на видачі швидких кредитів.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 999 від 15.03.2018 р., видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Ліцензія на надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, видана розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг №520 від 11.04.2018 р.

Акціонери: ТОВ «СП-Актив» — 90%; Столяров Андрій Сергійович — 10%.

Переваги компанії Качай Гроші:

 • швидке надання кредитів на прозорих і чесних умовах,

 • можливість дострокового погашення без додаткових плат і без переплати за відсотками,

 • можливість пролонгації,

 • високі стандарти захисту даних.

Основні умови кредитування:

Отримання кредиту здійснюється онлайн. Максимальна сума кредиту до 15 000 гривень на термін до 30 днів.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • вік — від 18 років,

 • українське громадянство,

 • наявність ІПН і паспорта,

 • наявність мобільного телефону і карти будь-якого банку.

Як взяти позику:

 • вибрати суму і термін,

 • оформити заявку,

 • виконати верифікацію карти,

 • отримати рішення про видачу кредиту,

 • прийняти умови договору,

 • отримати гроші.

Як погасити кредит:

 • оплата картою,

 • платіжний термінал,

 • оплата онлайн через сервіс Pogashay.com.ua,

 • банківський переказ.

Програма лояльності:

В рамках діючої програми лояльності клієнту присвоюється категорія в залежності від кількості кредитів, оформлених в компанії Качай Гроші. Існують наступні категорії: Silver, Gold, Vip. В залежності від категорії автоматично надається відповідна знижка на суму нарахованих відсотків за користування кредитом в грошовому еквіваленті. Програма статусів застосовується, якщо клієнт брав кредити терміном від 10 днів включно, в залежності від кількості:

2 погашених кредита — SILVER знижка 5%, сума кредиту до 13,000 грн.

3 погашених кредита — GOLD знижка 10%, сума кредиту до 14,000 грн.

6 погашених кредитів — VIP знижка 20%, сума кредиту до 15,000 грн.

В особовому кабінеті на головній сторінці відображається відповідний статус клієнта.

Головний офіс:04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 18-Б, оф. 204
Графік роботи:
social
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 76

Это шо за?
1/5
ShoZaSMS2021-01-04 23:12:33
Вечером пришло СМС от KachayGrosi: Ваше підтвердження: 050559
Увидел только ночью. Вот сижу, офиг*ваю. С утра буду звонить этим кадрам — шо это они там мне решили подтвердить?
Микрозаймы отличная альтернатива
5/5
victorgreen2020-09-24 12:39:33
Брать в долг у друзей вообще не вариант для меня, поэтому микрозаймы оказались палочкой выручалочкой. Круто, что кредит оформить можно в любое время суток и в любом месте, ведь заявку заводил онлайн через телефон, а деньги поступили на карту. Единственное, что срок маленький только на 30 дней. Но кредит я пролонгировал и прологация уже была под меньший %, приятный бонус. Важно выбирать подъемную сумму, чтоб в долги не влезать и спать спокойно.
Фінансовий помічник в скрутний час
5/5
slavkun2020-09-16 11:05:18
Звернувся до компанії за кредитом ще пів року назад, підкупило, що оформити позику можна за лічені хвилини. Зараз продовжую користуватися їх сервісом. В разі якщо погашаю кредит раніше, не нараховується пеня, скільки днів користувався, за стільки й сплачуєш. Дуже зручно, як на мене, завжди в вільному доступі інформація про закриті та активні кредити в особистому кабінеті. Постійно отримую на телефон смс з промокодами зі знижками та вигідними пропозиціями. В просрочку не входжу, бо не хочу зіпсувати відносини з компанією та й з колекторами немає бажання говорити.
Искра Алла Михайловна во главе банды Качайгроши
1/5
Anticall2020-08-27 17:03:58
С номеров, принадлежащих компании Качайгроши мне звонят коллекторы нетрадиционной сексуальной ориентации и предлагают решить вопрос долга за их услуги. Куда смотрит НБУ? СБУ) Господин Аваков, ау! Разгоните эту шайку Качайгроши
Где то отзыв негативный пропал ))). Создал для вас блог объясните поведение ваших сотрудников https://minfin.com.ua/users/negodaman/blog/
1/5
negodaman2020-08-25 00:14:39
Компания шантажом выбивает деньги. Собираюсь подать коллективное заявление в СБУ. Объясните поведение ваших сотрудников. Всех кто столкнулся с такими же действиями пишите мне в блог оставляйте свои данные.
https://minfin.com.ua/users/negodaman/blog/
Шантаж
1/5
Sokol1476542020-08-24 10:40:51
Кантора качай гроши занимается телефонным тероризмом, хамят, грубят, унижают. Также коллекторы Инкассо от имени качай гроши шлют на электронный адрес сообщения что будут размещены фото в интернете и т.д. с целью шантажа и вымогательства денег
Лучше чем в банке
5/5
Olesiajuk2020-08-17 13:23:43
Никогда серьезно не относилась к финкомпаниям, привыкла, что кредиты выдают только банки. Если честно даже не думала, что это так быстро и просто оформить кредит онлайн. Мой займ был без комиссий и скрытых платежей. Все условия написаны в договоре. Большой плюс, что можно закрыть кредит раньше срока, без штрафов и других начислений. Каждый закрытый кредит снижает % ставку на следующий. Единственное, берите кредит только тогда, когда действительно негде взять и когда уверены, что сможете его вернуть.
Звернувся й не пожалів
4/5
alexs882020-07-10 18:28:05
Взяв кредит в компанії на початку карантину. Не було де позичити, всі в скрутному становищі. В кінці строку прийшлося пролонгувати позику, бо не зібрав потрібної суми коштів. Чесно скажу переплата не маленька, але ж без грошей зовсім не можливо. Зараз влаштувався на роботу, маю непоганий дохід. До кінця місяця планую закрити борг повністю. Чудовий варіант для одноразової допомоги.
Кошмар
1/5
09917640932020-06-30 19:39:12
Уважаемая компания! Подскажите, а где написано, каким требованиям должен соответствовать заёмщик, чтоб взять кредит под 0,01%? Я тоже попалась на эту удочку. Выдали 5600, в договоре указали 6720. Процент насчитывают на 6720. В связи с карантином потеряла работу ещё в апреле. Просила о реструктуризации, предложили рефинансирование под 0.5% в день. Отказалась через понимание того, что не потяну ту сумму. Моя сумма с процентами и так 10700 вышла. А так бы было тысяч 15. Спасибо, огромное, компании за лояльное отношение. О реструктуризации писала им несколько раз. А сейчас ещё и в просрочку зашла.

Як отримати кредит в Качай Гроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.