Мінфін - Курси валют України

Встановити
Кача Гроші

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит в Кача Гроші

Показати інші кредити

Про компанію

Рейтинг компанії: 81.97 / 100

ТОВ «Качай Гроші» (ТМ «Кача Гроші») — онлайн-сервіс, що спеціалізується на видачі швидких кредитів.

Юридична назва: ТОВ Качай гроші (код ЕГРПОУ: 41697872).

Свідоцтво про реєстрацію: ФК № 999 від 15.03.2018 р.

Засновники:

 • ТОВ «СП-Актив» — 75%

 • ТОВ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Канберра» — 25%

Бенефіціари:

 • Савченко Андрій Едвартович

 • Швець Олександр Вікторович

Директор: Корбут Ганна Володимирівна

Головний офіс:03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86-И
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 90

1/5
Anonim132023-10-16 12:07:03
Два дні просторочки, дзвінки родичам і начальникам на роботі, добре що до сусідів ще не звонили, телефони не вказував(-ла) ніякі, вони провіряють ваш телефон за допомогою Getkontackt і вишукують номери телефонів до яких можна позвонити
5/5
Panase2023-09-14 23:13:50
Питання полягає цікаве не дають кредиту хоча у мене з ними прострочення не було відмов купа від них напевно чогось боятися почали
1/5
Vctr92023-09-12 13:47:48
Пропрацювавши декілька місяців в компанії, дуже неприємно вражений тим, що приносивши результат, намагаючись бути якісним працівником, я не заслужив ні копійки відпускних за весь час. Документально вони прописані в обхідному листі і сплачені, а по факту відраховані з бонусної частини заробітньої плати, яка оплачується окремо. Працювати в компанії комфортно, колектив приємний, але, нажаль, цей момент мене дуже розчарував.
1/5
marina93752023-08-08 16:33:46
Завжди брала позику та платила вчасно….зараз в звʼязку зі зміною роботи пішла в протермінування і кожного разу розмовляючи з операторами повідомляю що не відмовляюсь від сплати кредиту та дурних відсотків…але мені ставлять свої умови оплати…спілкуючись зі своїм юристом дізналась, що договір компанії складений не відповідаючи Закону…мені телефонують постійно, я відповідаю на дзвінки…але оператори дуже наглі та хамовиті і не дають навіть слова вставити…телефонували контактним особам, знову ж таки повідомили про те, що розмова записується і людина цією розмовою дає згоду на співпрацю…і знову ж таки людина не встигла навіть сказати слова і не дала згоду на розмову…добре що встигла записати розмову з оператором….зараз будемо писати скаргу в НБУ зі всіма записаними розмовами з цією компанію…таких нахабних людей, я ще не зустрічала….
1/5
Castalia2023-07-06 22:11:31
Нажаль компанія дуже підвела, та розчарувала

Зпочатку нашої співпраці, це була моя пріорітетна мікрофінансова організація, незважаючи на завищені відсотки, та плату за видачу кредиту

Не дивлячись на те що 7 років назад, у мене були проблемні кредити, Кача Гроші завжди видавали займи, та збільшували суму

4 кредити закрила без жодних просрочень, декілька раз користувалась пролонгацію

І завжди була впевнена в тому що в мене є такий фінансовий помічник, до якого я завжди зможу звернутися коли потрібні будуть кошти

Але сьогодні мені відмовили, зовсім не зрозуміло з яких причин
Адже наші відносини були ідеальними, і що стало причиною не зрозуміло

Але у всьому є свої плюси, як би не ця ситуація, то я б і на далі користувалася послугами Кача гроші, та переплачувала скажені відсотки та %за видачу кредиту ( а це на хвилинку з 6000 — 300 грн.)
А сьогодні коли після відмови, я змушена була швидко шукати гроші, я відкрила для себе багато компаній з набагато привабливішими умовами, та без жодних платежів за видачу кредиту.
Тому дякую, що відмовили!
На цьому наша співпраця завершена!!!
2/5
KseniyaVynn2023-04-10 18:41:47
Не ведіться на заманливі пропозиції!
Для тих хто бере кредит вперше і розраховує на 0,1%, то майте на увазі, що це лише на 10 днів, далі ставка 2, 5% відсотки.
В договорі це написано, але якщо пропустив, то оператор не підкаже!!!
Про те, що «акційні» 10 днів закінчилися, ніхто не попередить, бо як мені відповіли «немає такого закону». Тобто не чекайте повідомлення чи дзвінка.
Брала кредит тут лише раз і вистачило…
Ще одне!!! Чомусь з карти моно оплата не проходить, тільки через приват.
1/5
Irina1819982023-04-03 20:39:01
Брала кредит на 15 днів, у кінці терміну виявилось що замість 40 грн вимушена сплатити 800 з гаком, непогано? Як виявилось, відсоток росте з 10 дня користування про що мене не було попереджено. Не рекомендую цю компанію. Шарашкіна контора
1/5
Shtaer2022-10-14 15:15:22
Ніколи не звертайтесь в дану компанію, треба було номер 3и особи, ввів номер батька, зателефонували поговорили, потім мені зателефонували, сказали очікуйте, за годину очікування передзвонив, стали вимагати ще номери ( всю телефону книгу може надати ?/)
1/5
ALEX070319812022-02-26 09:37:35
Эти *** ***.даже во время войны начисляют проценты.хотя другие мфо не начисляют с 24.02.2022! Скотобаза обиженных!
1/5
ALEX070319812022-01-31 12:09:54
В этой шараге даже рестукторизации кредита даже нет позвонил в службу поддержки мне пахабно ответила у нас не предвидино рестукторизация.я не плачу ихние штрафы и проценты подал в суд и киберполицию.связался со своим юристом.максимум что мне грозит выплата тела кредита.! Не бойтесь идите в суд накажите мошенников!

Як отримати кредит в Кача Гроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Кредит онлайн в «Качай гроші»: відгуки, акції, програми лояльності

«Качай гроші» — компанія, де можна на вигідних умовах отримати кредит онлайн всього за 30 хвилин. Перевагою роботи компанії є доступність її послуг, цілодобовий режим роботи, наявність онлайн сервісу для видачі грошей. Звернутися в компанію можна в будь-який час доби по телефону, через офіційний сайт, через електронну пошту.

У МФО є всі необхідні документи, щоб кредитувати громадян України. Перевірити юридичні дані компанії ви також можете на сайті YouControl.

Переваги кредитування в «Качай гроші»

Компанія розробила зручний сервіс для обслуговування клієнтів, це дозволяє їй видати гроші за запитом практично кожного з тих, хто звернувся за фінансовою допомогою. Серед інших переваг:

 • оперативне оформлення кредиту;
 • від клієнта вимагається мінімум паперів і документів;
 • кредитні кошти надаються на чесних, зрозумілих умовах;
 • «Качай гроші» намагається максимально захистити персональні, особисті дані клієнтів і їх інтереси.

Для отримання замовлених коштів потрібно відправити заявку, дочекатися позитивного рішення, отримати гроші. Також простими є і умови погашення позики — повернення можна робити на розрахунковий рахунок через термінал ПриватБанку або в режимі онлайн, використовуючи сайт або інтернет-банкінг.

Про компанію

«Качай гроші» — це МФО, яка працює в Україні і надає послуги за екстреним кредитування. Робота МФО визначається законодавством країни, для здійснення діяльності вона пройшла державну реєстрацію.

Клієнтом компанії може стати будь-який громадян України, якщо йому вже виповнилося 18 років і ще не виповнилося 65. Для подачі заявки необхідно підготувати пару документів, це скоротить час на оформлення позики.

У роботі цієї МФО є важлива особливість — всі заяви клієнтів розглядаються не в ручному режимі, а автоматично, системою. Що дає таке кредитування? Всі клієнти виявляються в рівних умовах, виключається людський фактор, помилка.

Хто може взяти кредит на карту в компанії

Так як видача замовлених коштів регулюється системою, більшість клієнтів отримує необхідні кошти. Система швидко обробляє заявки, головне, щоб заявник підходив під вікові рамки і відповідав іншим умовам. Клієнтами МФО можуть стати

Вимоги до тих, хто хоче зробити заявку на кредит онлайн на карту не великі, тому більшість із заявників отримує схвалення. Стати позичальником МФО можуть пенсіонери, студенти, ті хто тимчасово не працюють, жінки в декреті. Компанія також надає комфортніе умови кредитування морякам.

Кредити в «Качай гроші» оформляються в режимі онлайн. Процедура пройде швидко, якщо попередньо підготувати і мати під рукою паспорт і ідентифікаційний код платника. Потрібно ще мати банківську картку, так як кошти видані не готівкою, вони будуть перераховані на розрахунковий рахунок.

Чим «Качай гроші» відрізняється від інших

Незважаючи на те, що МФО створена нещодавно, працює невеликий термін, вона вже має багато клієнтів, може запропонувати вигідні умови кредитування і кілька цікавих кредитних пропозицій. Компанія розвивається, постійно покращує свій сервіс з обслуговування клієнтів.

Скорочується час на обробку заявок, компанія намагається видати рішення по заявці і самі засоби якнайшвидше, адже потреба в грошах може бути дуже гострою.

Надається можливість звертатися за позикою і з інших питань в будь-який час доби, служба підтримки працює 24 години на добу.

Ще однією вигідною пропозицією від МФО для клієнтів стала пролонгація договору по кредиту. Позичальник може відсунути виплату кредиту, якщо він оплатив відсотки за попередні дні. Пролонгація надається тільки 10 разів, при цьому зберігається позитивна кредитна історія.

Процентні ставки в МФО

«Качай гроші» пропонує невеликий відсоток за свій кредит. Але ця умова тільки для клієнта, який вперше звертається в МФО. Кожний наступний швидкий займ буде потребувати більших витрат.

Якщо клієнт бере другий кредит, відсоток буде залежати від суми.

Що потрібно зробити для отримання кредиту в МФО «Качай гроші»

Кредит оформляються в режимі онлайн, тому процес оформлення займає нетривалий час. Важливо тільки мати під рукою паспорт і код ІПН.

Рекомендується почати процес з реєстрації на сайті кредитора і відкриття особистого кабінету. Кабінет стане сховищем важливої ​​інформації, в ньому можна подивитися статус договору, число, коли потрібно погасити позику.

Далі вам слід виконати наступні дії:

 1. На сайті є калькулятор для розрахунку суми виплати. Варто їм скористатися і визначити, на яку суму можна розраховувати.
 2. Кредит видається на місяць, але потім можна попросити про пролонгацію.
 3. Якщо всі умови кредитування (з ними можна познайомитися на ресурсі) підходять, можна подавати заявку через спеціальну стандартну форму.
 4. У заявці-анкеті вказуються особисті дані (всі потрібно писати правдиво), відомості слід брати з паспорта.
 5. У МФО буде проведена перевірка банківської картки, номер якої також вказується в заявці-анкеті.
 6. Перед тим, як підписати кредитний договір, слід ретельно вивчити його, перевірити всі свої дані, умови кредитування.
 7. Після успішної перевірки кредитор відсилає кошти на картку. Від початку до кінця процедури зазвичай проходить не більше години.
 8. Для того, щоб уникнути будь-яких проблем з кредитом, потрібно уважно прочитати угоду, розрахувати свої можливості для повернення грошей вчасно і з нарахованими відсотками.

Як погашати кредит в «Качай гроші»

Для зручності клієнтів МФО розробила три варіанти для внесення грошей на погашення взятого кредиту. Зробити це можна:

 • через сайт компанії (особистий кабінет);
 • у відділенні будь-якого банку (можна також оплатити через Приват24);
 • через термінал самообслуговування.

Найбільш простий спосіб погашення боргу — оплата в особистому кабінеті. Потрібно зайти в кабінет на сайті, в формі оплати вказати суму для внесення і натиснути кнопку «оплатити».

Термінал самообслуговування для оплати позики — це термінал ПриватБанку. У його меню слід спочатку вибрати кнопку «Інші послуги», а потім в пошуку за назвою МФО «Качай гроші» знайти функціонал для оплати.

Також можна підійти у відділення будь-якого банку. З собою необхідно взяти реквізити МФО, зазначені в договорі на кредитування. Працівник банку, що приймає платіж, повинен вказати в квитанції ПІБ позичальника, його ІПН, номер договору.

Оплачувати кредит можна частинами. Надалі, при повторному зверненні можна запросити велику суму.

Штраф за порушення умов кредитного договору

Для кожного, хто став клієнтом і хоче зберегти хорошу кредитну історію, в подальшому отримувати кредити, важливо дотримуватися термінів виплати позики. В іншому випадку будуть нараховані штрафні санкції, які стануть додатковими витратами до відсотків по кредиту.

Якщо сталася прострочення, відсотки будуть нараховуватися до 60 днів. Після цього МФО має право подати на боржника в суд.

Також компанія може звернутися в колекторське агентство, яке буде займатися поверненням боргу.

Неприємних ситуацій можна уникнути, якщо дотримуватися таких правил:

 1. Дається цілий місяць для повернення позики з невеликими витратами на відсотки. Це прийнятні умови, які не складно дотриматися.
 2. На сайті є калькулятор, який допоможе розрахувати суму відсотків за ту чи іншу кількість днів. Рекомендується до того, як подати заявку, проаналізувати свої фінансові можливості щодо повернення боргу.
 3. Потрібно запитувати ту суму, яку вийде повернути по закінченню місяця.
 4. Якщо обставини не дозволяють вчасно повернути кредит і відсотки по ньому, необхідно звернутися на офіційний сайт МФО і запросити пролонгацію.

Відгуки про МФО «Качай гроші»

Діліться досвідом офромленія кредиту в «Качай гроші» на Minfin.com.ua.