Finsfera

Відгуки про Finsfera

Показати інші кредити

Відгуки про компанію — 26

Юрій2024-05-27 12:06:55
Брав тут кредит вже декілька разів, подобаєтеся, що оформлення онлайн, та й відповідь чекати всього 15-20 хвилин. Проценті низькі, тож рекомендую.
simonadanilova2024-05-20 13:22:34
Завдяки Finsfera отримала кредит швидко, вже через 20 хвилин гроші були у мене на карті. Умови були чіткі та зрозумілі, а процес оформлення дуже легкий. Рекомендую!
4/5
Костя2024-05-14 21:48:26
Прийшло смс про перший кредит 0.01 %, зацікавила пропозиція, перейшов на сайт, оформив все швидко, дуже зруно що є такий приємний бонус про низький відсоток. Я лишився задоволений.
Романченко2024-05-13 16:55:08
Користуюсь послугами Finsfera вже довгий час. Швидке затвердження кредиту й адекватна процентна ставка, якщо повертати гроші вчасно. Задоволений сервісом на 100%!
TarasMelnych2024-05-07 15:09:32
Тут можна брати кредит без проблем. Простий процес отримання кредиту, а головне — завжди швидке узгодження. Коли потрібні гроші, завжди беру кредит тут.
IgorKyst2024-04-25 21:37:42
На сайті finsfera я взяв кредит та був приємно вражений їхнім зручним сервісом онлайн кредитування. Процес оформлення був дуже швидким і простим. Ставка на кредит була досить конкурентною і доступною. Я отримав потрібну суму без зайвих ускладнень і затримок. За весь період користування послугами компанії, вони демонстрували високу професіоналізм та швидку реакцію на будь-які запити. Загалом, вважаю, що взяття кредиту від finsfera.ua є вигідним рішенням, особливо коли потрібна швидка фінансова допомога.
kvotik2024-04-25 08:53:27
Дуже задоволена обслуговуванням в Швидко Гроші. Вже не вперше беру гроші до зарплати. Це дуже зручно. Швидка реєстрація, чудові умови для отримання кредиту, прозорі, і вигідні ставки, гнучкі варіанти погашення. Зручний інтерфейс сайту.
Павло2024-04-15 15:24:17
Якщо термінові потрібні гроші, компанію можу рекомендувати. Швидко можна оформити кредит онлайн, відповідь чекала не більше 20 хвилин і гроші відразу зараховуються на карту, раджу.
Ritulya2024-04-04 10:58:30
Оформила кредит онлайн за кілька хвилин без зайвих турбот. Інтуїтивний і простий інтерфейс дозволив швидко зрозуміти всі умови та обрати найвигіднішу пропозицію. Приємно, що процес відрізняється від традиційного банківського оформлення. Рекомендую!
Показати інші кредити