Мінфін - Курси валют України

Відгуки про Finsfera

Показати інші кредити

Відгуки про компанію — 18

Павел2024-04-15 15:24:17
Якщо термінові потрібні гроші, компанію можу рекомендувати. Швидко можна оформити кредит онлайн, відповідь чекала не більше 20 хвилин і гроші відразу зараховуються на карту, раджу.
Ritulya2024-04-04 10:58:30
Оформила кредит онлайн за кілька хвилин без зайвих турбот. Інтуїтивний і простий інтерфейс дозволив швидко зрозуміти всі умови та обрати найвигіднішу пропозицію. Приємно, що процес відрізняється від традиційного банківського оформлення. Рекомендую!
bigbam2024-03-27 19:06:36
У Finsfera сподобалось прозорість умов позики і відсутність прихованих комісій. Сайт простий у використанні. Підтримка клієнтів оперативно відповідає на всі питання. Подав заявку онлайн і отримав рішення про затвердження всього лише за кілька годин. Рекомендую цю МФО всім.
1/5
Євген2024-03-18 22:52:06
Подав ввечері заявку на 3 тисячі, аж через день схвалили 1500 грн, підписав договір, і так він ще день провисів в стадії «очікуйте зарахування», а потім статус змінився на «помилка зарахування». Зателефонував оператору, він мені не зміг пояснити в чому проблема, списавши все на можливо якусь не таку мою банківську картку і порадивши переподати заявку. Картка в мене приватбанк універсальна, все як треба верифіковано тощо. Переподав заявку, вже схвалили тисячу, і знов декілька днів очікувань і така ж кінцівка. Нікому не раджу користуватися цим недорозумінням, бо ні про які схвалення за 10 хвилин мови бути не може, та й гроші в моєму випадку отримати не вдалось, теж саме стосується кваліфікованої допомоги. Подав заявку в іншій компанії, отримав гроші дійсно за 10 хвилин, на ту ж карту, без цих всіх тижневих пригод. Тож не витрачайте свій час на це ***
Влад2024-03-05 19:33:40
Пару місяців тому, знаходився у фінансовій кризі, я вирішив звернутися до Finsfera за допомогою. Заповнив заявку на їхньому сайті. Ще того ж дня отримав дзвінок від представника компанії, який уточнив деякі деталі. Через пʼять хвилин гроші вже були на моєму банківському рахунку. Я вражений їхньою швидкістю та професіоналізмом. Завдяки їм, я вирішив свої фінансові проблеми швидко і без зайвих клопотів.
romanenko13132024-02-27 12:46:40
Залишився дуже задоволений послугами цієї компанії. Швидка реєстрація, миттєва заявка на кредит і гроші на карту вже через кілька хвилин. Дуже зручно, особливо коли виникають непередбачені витрати. Рекомендую.
Марина2024-02-22 09:55:48
Це одна з декількох МФО, яка погодилася дати кредит, оскільки в минулому в мене було вже прострочення. Кредит був невеликий, тому швидко віддала. Усе закрила. Проблем не виникало. Дякую!
Ярослав2024-02-19 15:58:53
Хороша компанія для швидкого кредитування. Часто сюди звертаюся, коли терміново потрібні гроші на невеликий термін. Подобається, що тут адекватна відсоткова ставка та й саме оформлення займає мінімум часу.
aaaloka2024-01-23 18:59:59
Cотрудничать с Finsfera одно удовольствие.Проценты пересчитывают, если оплатить раньше. Менеджеры компании звонят и напоминают про оплату и есть регулярные платежи. Хорошие условия, все понятно.
Kars992023-12-28 20:03:25
Зручний сервіс кредитування. Брала 2 раза кредит в Finsfera. Все погасила без проблем. Кредит під 0,01 %. Все оперативно і якісно. Компанія виручає в складних ситуаціях.