Відгуки про компанію — 605

segdv2024-07-24 21:26:26
будьте уважні, заплатять за приведених клієнтів тільки якщо ті прокористуються хочаб 5 днів. я через власну неуважність вже хвиливалась до думала що прокидали… а ні гроші на картку пришли яку в лк потрібно вказати
5/5
SerGei20052024-07-24 21:25:08
5 звезд
вчера оказалась такая ситуация что у меня задвоилась оплата при том что сумма к оплате была 12300 грн, то есть если умножить на 2 это прямо таки вся моя зарплата на месяц. в тот момент у меня сердце в пятки упало я просто не знал что мне делать. слава богу что сотрудники оказались нормальными, вошли в ситуацию и вернули эту вторую оплату, просто безмерно благодарен что по человечески отнеслись
Viktoriako2024-07-17 20:43:36
9392.16

Я вважаю, що компанія порушила умови договору, а саме розділ 5 пункт 5.3 ( кредитор зобовʼязаний повідомити позичальника не пізніше 3 днів з моменту винесення простроченої заборгованості)
В мене дата платежу була 13.07 я дізналась про винесення простроченої заборгованості 17.07 ( на четвертий день і дізналась я про це лице коли були невдалі змогли списати в мене з картки кошти )

Я звичайно в цей же день сплатила всю суму заборгованості з усіма % та пенею, але я обурена, що мене про це навіть не повідомили.
Написавши в чат в менеджер телеграм чому ви мене не проінформували? Мені повідомили, що дана компанія не зобовʼязана цього робити і я порушила умови договору.
Написавши у відповідь, що ви також порушили умови договору, а саме розділ 5 (пункт 5.3), адже ви мене навіть не проінформували. Після цього НЕ відповівши на моє питання всі повідомлення були видалені. ( в телеграм є функція видалити повідомлення і у відправника, і у отримувача )
Написавши повторно мені потрібно було знову звʼязатися з іншим менеджером та пояснювати все спочатку, але історія повторювалась як тільки я писала за цей пункт 5.3 і так 5 разів уявляєте !?

Я зрозуміла, що таким чином діалогу не вийде. Я зателефонувала на гарячу лінію там підтвердили, що дійсно вони зобовʼязані інформувати позичальника про винесення на прострочення не пізніше 3 днів такого виникнення.
Задавши питання чому мене не проінформували мені повідомили вам сьогодні дзвонили о 18:56. Я відповідаю, що сьогодні 4 день, а ви зобовʼязані повідомляти не пізніше 3.
Я запитую, чому мене не повідомили протягом 3 днів згідно договору?

Через хвилин 15 коли я поставила дане питання безліч разів мені повідомили вчора (16.07 ) о 10:00 було відправлено повідомлення, я запитую куди саме вона каже я не знаю. Я запитаю то як я можу опиратись на ваші слова якщо, вони не чім не підтверджені? Я переглянула всі повідомлення смс, вайбер, телеграм, електронну адресу ні 1 повідомлення немає.
Після опитування 10 хвилин за це повідомлення мені повідомили, було надіслано воно було саме в смс, але його немає.
Менеджер мені каже, що зараз проблеми зі звʼязком воно могло мені не прийти, але є 1 але
Якщо, в отримувача відсутня мережа то повідомлення приходить отримувачу коли дана мережа зʼявиться тобто, воно не було відправлено.

Ніякого підтвердження, що дане повідомлення відправлено немає.
Коли я запитала чи можуть ваші слова бути підключені мені повідомили НЕ ЗНАЮ.
Ви як гадаєте це нормально?

Я вважаю, що дане порушення було свідомо щоб позичальник сплатив більше % та пені.
Адже якби мене повідомили я б сплатила заборгованість одразу, а не на 4 день після винесення заборгованості на прострочення і переплативши значну суму.
Жах просто.
Некомпетентні фахівці і скоріш за все без економічної та юридичної освіти.

Як вам дали ліцензію не розумію, як з таким хаосом ви успішно проходите аудит теж не розумію.
Вас НБУ вже штрафував, а ви навіть не зробили висновків.
93zikasss2024-07-16 14:31:22
Брала 3000 тисячі, виплатила 9000тисяч! Брала кредит на рік, а почали вимагати повного погашення через 15 днів!!! Ніби то я не той кредит взяла, хоча коли брала була з ними на зв'язку і вони підказували, що обирати в особистому кабінеті! Компанія аферистів, менеджери жахливі, обслуговування ніяке і ніяких поступків і розуміння! Дзвонять до усіх родичів, яких в справу ви не додаєте!!! Хотя, як тільки береш кредит, то вони такі добрі та відзивчиві! Але як діло доходить до виплати то де та доброта дівається… Нікому не раджу тут брати ні копійки, бо будете шкодувати дуже довго.Відсотки тут зашкалюють… Я виплатила і ніколи до цих аферистів не звернуся!!! ДУЖЕ ДОБРЕ ТРЕБА ПЕРЕЧИТУВАТИ ЇХНІЙ ДОГОВІР! Там скільки пунктів, що позичальник ні на що немає права!!! Тому раджу оминати їх стороною!!!
Alexmate2024-07-15 12:48:16
Брав 2000, через кілька днів прострочення сумма стала 4800, з коміссією мерчанта вийшло взагалі 4900!

Компанія на зустіч йти не захотіла, оператор також не з найкращих. Надзвонюють родичам.

Більше ніколи сюди не повернусь, мабуть одна з найгірших компаній
siimonn2024-07-12 00:12:57
умеют договариваться ну или я умею, оформит реструктуризацию из-за неуплаты в 4 месяца. пишите расскажу свою историю, документы могу показать. В остальные компании платить не собираюсь даже
Yoktjf7542024-07-11 17:54:37
Запрошував друга за посиланням він в мене деякий час відображався і потім пропав. Сказали що він сам зареєструвався виплату не зробили.

Повидаляли з бота всю переписку і заблокували.

Обманюють людей, я надіюсь що ці *** просто відплатяться за все що вони роблять.

Не беріть в цих клоунів гроші, боргова яма вам гарантована з першого їхнього кредиту.
Dimonchikkkk2024-07-10 21:33:23
была проблема с оформлением помогли быстро обьяснили и рассказали что делать
gaizh2024-07-10 09:39:35
неоднократно убеждаюсь что в целом компания не плохая а сами мфо не такое уж и вселенское зло как его рисуют. да, я тот человек который взял мфо чтобы перекредитовать кредитку в банке и слава богу!
Danger882024-07-01 22:46:23
Найгірша компанія. Шахраї. Хотів взяти 17000 грн вони нарахували 19354 на картку прийшли 15900 а повернути я повинен 24586 це як? Більше трьох тисяч за те що вони видають мені кредит???? Так сказав мені консультант. Це просто шахрайство. Повертати кошти не планую. Хіба що ті що прийшли на картку 15900.
Отримати кредит