sergeywww60 5 липня 2022, 14:45
Я, …, клієнт Ольвіопільського відділення Альфа-Банку, дізнався про те, що відділення у м.Первомайськ Миколаївської обл. буде закрито. Рахунки будуть закріплено за відділенням у м.Миколаїв. У Ольвіопільському відділенні обслуговувався більше десятка років (коли це було ще відд.АТ Укрсоцбанк). Хочу підкреслити, що залишався в цьому відділенні завдячуючи проффесіоналізму робітніків банку, їх високим моральним принципам, уважному ставленню. Маю у банку рахунки, як ФОП і як ФО. Прошу від свого імені, а також від імені багатьох клієнтів, посприяти тисяч клієнтів, посприяти у перегляді питання, закриття відділення. Т.я. віддвідувати відділення інших міст не буде можливості, вимушені будемо закрити рахунки в АТ Альфа-Банку. З повагою, клієнт.
5 липня 2022, 15:18
Дуже приємно чути ваш теплий відгук про наших колег з відділення, проте я не зможу подати ніякого запиту, щоб закриття відділення переглянули. Проте ви можете так сильно не хвилюватись, так як майже всі функції — можливо проводити в онлайні, в нашому додатку Sense SuperApp. Як для ФО так і для ФОП♥
ALEKSA197 4 липня 2022, 15:43
Заблокуйте картку 5355 2802 1238 4059, шахрай збирає кошти в телеграм каналах @oleg_zakordon! Вирішує питання, як волонтер по перетину кордону! 27.06 шахрайським маніпуляціями виманив у мого знайомого 17500грн.
Україну прийняли кандидатом в ЕС, то вже повинні діяти принципи демократії та враховуватись думки простих громадян. До чого я це веду: Ольвіопільське відділення АТ «Альфа банк» працює в м.Первомайську, Миколаївської області з 1995 року. Змінювались назви, акціонери, деякі працівники, залишались ті самі клієнти — юридичні та фізичні особи та фахівці, які працюють у відділенні більше 25 років. Несподівана звістка про закриття Ольвіопільського відділення всіх застала у відчаї. Банк працював впевненно, прибутково, мав гарну перспективу, був конкурентно спроможний та рішення деяких посадовців усе це перекреслили.
Прошу по можливості сприяти на таке рішення та не закривати Ольвіопільське відділення в м.Первомайську, Миколаївської області.
aliwka3 2 липня 2022, 1:15
Еще до войны должен был получить кешбек по партнерской категории Цитрус, кешбек не зашел по нескольким оплатам, как правило это происходило день в день, но в этот раз поддержка сказала что должно быть до конца следующего месяца аж (оплаты в декабре и январе). Кешбек так и не получил, поддержка игнорит, не понимаю зачем обманывать клиентов? Скрины общения прилагаю
Katerinchik 1 липня 2022, 19:51
Отож, дійсно дуже прикольно мати банк в кишені, і все робити через телефон, щвидко і зручно. Але як почалась вйна, нам прийшлось втікти бо жили біля Бучі… наразі я загубила свою сім карту, фінансовий номер. І почалося…
Я змінила фін номер на інший з моєї країни перебування. Перше смс прийло без проблем, але потім через 4 години новий номер став активний, а смс не приходять щоб зайти в застосунок.
Отож я втратила будь яку можливість зайти і керувати своїми рахунками особистими і ФОПа також. Я навіть можу відправити фото своє з паспортом, але ні… треба або смс, яке не приходить, або «особисто відвідати відділення» від якого я за 1000 кілометрів.
Я намагалась позвонити і в телефонному режимі ще раз змінити номер, мені не сказали запитання до секретного слова… я помилилась, бо зазвичай я те питання не викоритовую. В інших банках дають можливість спробувати ще раз через день, і я б почекала, добре. Але ні, тут одразу блокують і кажуть їдьте.
Отож: гарний початок, а тепер повний блок рахунків через якийсь номер телефону. Дуже погана система, не продуманно, не для людей.
1 липня 2022, 21:11
Дійсно гарний початок… Розуміємо, що вся ця ситуація дуже розчаровує, проте давайте спробуємо зробити щось) Напишемо вам в особисті повідомлення, щоб все-все перевірити♥
Ростислав Назарець 1 липня 2022, 14:07
Відділення за адресою: Київ, вул. Борщагівська, 195/43
Обслуговуюсь у відділенні банку за адресою: м. Київ, вул. Борщагівська/Гарматна, 195/43. Дуже ввічливий персонал, який уважно ставитися до потреб клієнта, і якісно їх вирішує. Окрема подяка співробітнику Сергію. Прізвище не пам’ятаю
Sense Bank 1 липня 2022, 14:44
Дякуємо за ваш відгук! Віримо у довгу і плідну співпрацю.
Мінфін
Відповідь адміністратора
5 липня 2022, 15:40
Відгук не зарахований (на 05.07.2022).
Greet85 1 липня 2022, 10:30
Добрый день! Уже полтора года являюсь клиентом вашего банка и все меня устраивало. Но с начала военных действий и ситуации в стране, я совсем не понял политики вашего банка. Ближе к сути… Моя карта Red Cash, предназначена для снятия наличных средств, именно для этого ее и оформлял. Но в связи в событиями в стране не могу этого делать уже 5 месяцев, с начала военных действий не могу использовать карточку полноценно, а именно снимать наличные средства для чего она и предназначена. (хотя мне сотрудники банка говорили еще после первого месяца, что вот вот снова разрешат, как сделали это другие банки которые тоже не давали снимать кредитные средства в первые 2 недели с начала ВОЙНЫ. НО после разрешили как и всегда. ВЫ ЖЕ ЭТОГО НЕ ДЕЛАЕТЕ УЖЕ 5 МЕСЯЦ.
В стране ВОЙНА! я первые 2 месяца находился в Киевской области. Без света и без связи, в городах не работали, ни отделения, ни терминалы. Я даже физически не имел возможности погасить задолженность. А если погасить после, не имел возможности их снять после. В один из месяцев я даже внес минимальный платёж, в надежде что разрешат снимать. Но нет…
Зато с меня на протяжении всего этого времени помимо 26% годовых (которые я платил и плачу и готов платить дальше) снимают ещё и РКО в размере 3.5%. Я так и не пойму за что. Я согласен, что по договору это условия этой карты и тарифа, но так же в договоре не сказано, что я не смогу полноценно пользоваться картой на протяжении уже 5 месяцев. Я до войны никогда его не платил, потому что всегда гасил в срок, а после опять пользовался картой. А сейчас вы не даете полноценно пользоваться картой. ВОПРОС ЗА ЧТО Я ПЛАЧУ?
Многие банки Украины тоже сначала войны запретили снятие кредитных средств, но уже через месяц опять разрешили. Другие уменьшили процент вдвое. Ваш же банк только увеличивает лимиты на сумму начисленых процентов, вгоняет в минус и продолжает начислять кроме процентов ещё и так называемое РКО.
Ans 1 липня 2022, 9:05
Відділення за адресою: Київ, вул. Р. Окіпної, 4-А
Счёт дебентной карты в банке 2934 превращаются в 0 в Альфа банке (cash u)
Захожу 01.07.2022 аннулировано, опять 0.

Можно ли доверять деньги банку который превращает Ваши 2934 в 0? Интересно мнение клиентов.

При ежедневной оплате картой и оплате в июне через приложение. Банк это сделал повторно. Превратил 2934 keш-u в 0. Было тоже самое 01.06.2022, но наверное этого было мало чтобы клиент был разочарован в банке Альфа. И банк это сделал повторно

Как Вам нравится банк который может в ноль превратить ваши 2934?

В прошлый раз в июне2022 месяц назад, девушка в отделении Альфа на Р.Окипной 4, в отделении мне сказала что есть более системные и надёжные банки, поэтому чтобы не было проблем можно закрыть счёт в Альфа и перейти к ним.

Может Альфа банк сливает так платежеспособных клиентов?

Ясное дело что после всех этих историй я выберу более качественный и надёжный банк где не буду беспокоится за сохранность своего.
Я не беру кредиты, и пользовался банком ежедневно.

Если банк поступает так с моим кеш.ю как тогда будет с миллионами вкладчиков которые покинули Украину?

И этим не будет заниматься ни служба работы с клиентами, никто не читает из банковских эти отзывы,
Никто не займётся Вашей проблемой.
Вопрос
Зачем
Нужен
Такой
Банк
Который списал 2900 в 0, и их не вернет,
Скажите кто пользуется банком,
Как Вам такое предложение от банка 2900 Ваши превратить в 0.

Я сам в прошлом работал в банке (но в европейском банке 5 лет назад и мы любили и ценили клиентов и занимались их вопросами)

Вообщем Вот такое Альфа.

Напишите внизу КОММЕНТАРИЯМИ ВАШЕ МНЕНИЕ

И ПРЕДСТАВЛЯЕТЕ СКОЛЬКИМ Миллионам Граждан наших спишут тем кто за границей

Напишите Ваше мнение, почему в банке не сделают ничего по таким вопросам

Попробую уточнить у НБУ, насколько необходимы проблемные банки с совершенно недовольными клиентами

Детальнее о ситуации на моих YouTube, Instagramm, LinkedIN, Facebook
9 липня 2022, 15:40
Добрий день, відписали вам в особисті повідомлення деталі та повернули бонуси =)
Прохання переглянути оцінку
Anastasiia2607 30 червня 2022, 20:04
Говорят одно, делают другое! Непонятно кто там что решает у них! Такое чувство что сотрудники сами распоряжаються начислением процентов и датой внесения платежей, тогда, когда им угодно! И это все во время войны в стране!!! Чем больше нагребут себе в кармашки, тем лучше)
Александр Сиголаев 30 червня 2022, 13:21
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Шевченка, 15
Настало время поделиться отзывом о банке, который для меня пожалуй один из лучших. Я буду оценивать стабильность работы и продукты которые предоставляет нам Альфа, а с управлением там уже разберутся.
После регистрации сделал ошибку, а именно выбрал пакет Графит (выбирайте хамелеон. если вам нет 18, то открывайте пакет вайт, потом открывайте хамелеон, далее закрывайте пакет вайт. Это касается только меня, кому-то нужны и пакеты)
Постоянно следить за выполнением условий такое себе. Ничего не напишу дальше про кредитование, так как кредитами не пользуюсь.

Начну с +, а именно карта Хамелеон:
— полностью бесплатное обслуживание (без всяких % за счёт которым не пользуешься)
— переводы в Sense на карты любого банка без комиссии
— 6.5% на остаток средств (закинул деньги и получаешь каждый месяц процент, что может быть сейчас лучше?)
— поддержка (довольно быстро отвечают, всегда решают вопрос)
— В апреле регулярно снимал валюту и в Альфе с этим не было проблем. Заказал, через пару дней приехал и забрал.

Теперь о минусах банка:
— Збір грошей: сделайте пожалуйста как в моно, чтобы при пополнении по ссылке валюта не менялась на евро используя европейскую карту. Пусть лучше будет комиссия 1−3% всегда, но именно в грн😌
— сервера часто говорят Auf Wiedersehen 👋
— (минус скорее к App Store) хотелось бы, чтобы приложение разрабатывалось параллельно.
Приведу пример: на андроиде в июне 2 обновления, тем временем на айфоне последнее обновление 2 месяца назад. Понимаю, что вина ещё на стороне App Store с его проверкой, но хочется получать функции в то же время, что и владельца зелёного робота))

Если желаете получить виртуальную/физическую карту в Альфе или вообще нужна карта с выгодными условиями, то смело через Дию за 5−10 минут и получаете удовольствие от использования😉 Я как клиент 8+ банков от себя добавлю, что искренне рад, что полгода назад решил установить Sense и получить карту в Альфе.
30 червня 2022, 14:28
Дякуємо за такий розгорнутий та конструктивний відгук.💛️
Закрити і відкрити нову картку в нашому додатку дійсно не проблема. До речі, під час військового стану в країні у нашому банку немає плати за обслуговування карток. У нас в додатку є функція за допомогою якої ви зможете слідкувати за виконанням обов'язкових умов, щоб уникнути плати за обслуговування. Але це може змінитись в будь-який момент — це краще в певний момент, коли знадобиться ця інформація уточнити в чаті, як варіант)
Тааак, наші плюси прямо в саме сердечко влучили.💘️ Ох, з валютою дійсно круто, адже ти замовив і просто прийшов, щоб забрати кошти, а не приходиш, стоїш в черзі і думаєш чи буде 1000 доларів в наявності.
Не зовсім зрозуміли ваше прохання з приводу першого мінусу. Уточніть, будь ласка, щоб ми змогли його розглянути. Та дати вашій ідеї життя
Згодні, що вказані вами мінуси роблять боляче всім(😥️ Ох, ці сервера, але добре що вони досить швидко знову говорять «Привіт, друже!».
Айфони звичайно круті телефони, але ви праві App Store любить вставляти палки в колеса) Але ми з ними намагаємось потоваришувати, тож тримайте за нас кулачки.
А віртуальна картка — це взагалі мастхев на кожен день року.
Ми раді, що знаходимось у вашому особистому топі серед українських банків.💙️💛️
Ars10 30 червня 2022, 12:15
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Академіка Глушко, 7/9
Здравствуйте Хочу оставить положительный отзыв о сотруднике альфа-банка город Одесса отделение на Глушко 7/9 Алексеевой Екатерине очень компетентное сотрудник всегда помогает решить вопросы онлайн так как проблематично добраться в город из области, даже бывает отвечает в нерабочее время на звонки и проводит консультация. Я очень благодарен этому сотруднику побольше бы таких сотрудников
30 червня 2022, 12:24
Дякуємо за приємні слова💚️
Oksanatk 29 червня 2022, 13:07
Замовила карти за 5 хвилин, завдяки оператору Нікіті. Дуже вдячна Вам.
30 червня 2022, 12:25
Вдячні вам за подяку😘️
morika1993 29 червня 2022, 13:02
Оператор Нікіта Нехай швидко і ефективно допоміг з вирішенням завдання. Приємно вражена професіоналізмом та оперативністю працівника. Володіє усіма необхідними знаннями, а також просто приємна людина.
29 червня 2022, 13:08
Наш Нікіта справді молодець) Дякуємо за фідбек💙️
Adriana644 28 червня 2022, 22:54
Дуже задоволена сервісом альфабанку, а саме оператором — Нікіта Нехай.
Домоміг вирішити питання, відповів на всі запитання, дуже приємно вражена.
Професіонал своєї справи
29 червня 2022, 8:39
Дякуємо за відгук💗️ Сьогодні у Нікіти буде чудовий день після відгуку😏️
Мінфін
Відповідь адміністратора
30 червня 2022, 11:56
Відгук не зарахований (на 30.06.2022).
Gew 28 червня 2022, 11:33
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Шевченка, 59-А
В коллцентре и в чате сказали что заказать выдачу денег нельзя. В отделении оператор Карина без проблем решила этот вопрос. Рекомендую обращаться в отделение.
28 червня 2022, 11:44
Можливо, що змогли отримати кошти, які вже були в касі. Замовити можемо на 3й робочий день для зняття ваших коштів з рахунку (для покупку валюти не можна). Якщо виникла проблема з контакт-центром, або чатом, то чекаємо на деталі в особистих ;)

Рекомендуємо звертатися до онлайн-підтримки, це простіше, швидше і не треба ходити :) З цим прикрим непорозумінням розберемося
martin1000 28 червня 2022, 11:16
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 75
23 июня 2022, я пришла в банк что б оплатить квитанцию в розмере 3000 грн.всё прошло, мне дали чек, а сегодня я узнаю что кассир неправильно ввела код квитанции и деньги не пришли.куда пропали 3000?
28 червня 2022, 11:42
Дуже шкода, що так сталось, гадаю, такі ситуації будуть повністю виключені лише якщо роботи постануть проти людей:) Зараз напишемо вам в особисті повідомлення, щоб переглянути, куди поділись кошти.
Lina2022 27 червня 2022, 16:55
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Ливарна, 15
Бути переселенцем це важке випробування, особливо коли вже вдруге вимушений тікати від війни.
Я маю реєстрацію у м. Ясинувата, Донецької області яка з 2014 року є тимчасово неконтрольованою українським Урядом територією. Однак, починаючи з 2014 року ми почали своє життя з чистого аркушу. Відновлювали бізнес у м. Краматорськ, Донецької області, сплачували податки та заробітною плату співробітникам. В цей період в Донецькій області активно працювали міжнародні проєкти по підтримці малого та середнього бізнесу. Для участі в одному з проєктів, я зареєструвала у 2020 році ФОП, який мав адресу реєстрації як і я на неконтрольованій території. Але цей ФОП став на облік у Ясинуватсько-Авдіївськй ДПІ та сумлінно сплачував податки державі Україна. Рахунок для ФОП було відкрито в Альфа-Банк у м. Краматорськ, Донецької області.
Але у лютому 2022 російська федерація завдавши ракетних ударів по території України фактично почала відкриту війну проти нашої Держави. Та не лише російські ракети вбивають українців, до цього долучився і Альфа-Банк.
Після переїзду до м. Дніпро мене чекала несподіванка. 15.06.2022 Альфа-Банк заблокував всі мої рахунки (як особисті так і рахунок ФОП), звинуватив у відмиванні коштів та фінансуванні тероризму. Тиждень спілкування з представниками банку у відділеннях м. Дніпро (відділення № 1 та № 10 у м. Дніпро) не додав жодного пояснення по суті звинувачень та підстав по блокуванню рахунків. Менеджери банку як мантру повторювали ст 15 ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масовог…». Чого я тільки не почула на свою адресу. Було і звинувачення у сплаті податків до російської федерації, незаконне збагачення.
Крім того, сьогодні мала розмову із Ясинуватсько-Авдіївськй ДПІ вони продовжують здійснювати свою функції, тимчасово знаходяться у м. Львів та приймають податки від зареєстрованих у Донецькій області підприємців. Нічого в структурі ДПІ не змінилось. Тож всі підозри та звинувачення з боку Альфа-Банк є нездоровою фантазією.
Тож відновленню підприємницької діяльності на території України перешкоджає не лише російська авіація та російські ракети, а ще й Альфа-Банк.
Таким чином, вімагаю від Альфа-Банк повернення коштів та пояснення підстав блокування рахунків. Зі свого боку, залишаю за собою право на оскарження дій Альфа-Банк до Національного банку України.

P. S. Окремо хочу відзначити наднизький фаховий рівень співробітників у м. Дніпро (1 та 10 відділення). Бачу таке вперше.
27 червня 2022, 18:47
Здається, ви пережили багато неприємностей. На жаль, ми не можемо повідомляти причину блокування, але напишемо вам в особисті повідомлення, щоб детальніше з'ясувати, що сталось.
argumentexpert 26 червня 2022, 23:12
Відділення за адресою: Харків, вул. Полтавський шлях, 14
Два раза с супругой снимали иностранную валюту в пределах разрешенной НБУ суммы. Заказывали за 3−4 банковских дня. Нам каждый раз звонили, говорили Ваш заказ готов, приезжайте (ехать нам нужно было 70 км). В отделении при наличии достачного количества посетителей нас обслуживали быстро. Прошу выразить благодарность сотрудникам отделения Альфа-банка в Харькове по адресу: Полтавский шлях, 14.
Также благодарность службе поддержки. 1 раз заказывали сумму через службу, второй раз непосредственно в отделении.
27 червня 2022, 8:14
Дякуємо за ваш відгук! Працюємо для вашого комфорту. Якщо виникнуть зауваження — обов'язково пишіть 🥰
Vasya140276 22 червня 2022, 14:08
Был вопрос с депозитом (ставка по пролонгированному депозиту отображалась ниже обещанной) Вопрос с депозитами решили положительно продлили под обещанный процент. Спасибо поддержке банка за оперативность. Кстати скажу что поддержка отвечает быстро как по телефону так и в сообщениях. Не ищет сразу отмазок, а вникает с ситуацию. Мне даже не пришлось приводить доказательства. Решил оставшиеся депозиты не забирать.
Vasya140276 22 червня 2022, 0:44
решил открыть в этом банке несколько депозитов «мобильный» под 7%, чтобы частично компенсировать инфляцию, поддержать банк который из-за происхождения переживает не лучшие времена. После поднятия учетной ставки НБУ банк предложил его пролонгировать один из них под 14%. Подумал, чем переоформлять под 11% продлю под 14%. После продления обнаружил что он продлился не под 14, а под 11% годовых. Звоню на поддержку и мне говорит девушка что это ошибка и после выходных все исправится. В понедельник вижу что по аналогичным моим депозитам ставку пролонгации исправили на 11% Через день подходит к концу другой подобный депозит и снова предлагают с 7% продлить на 14%. И я понял что меня, как думаю и других опять хотят развести. Решил не вестись, а закрыть депозит и забрать деньги с этого банка от греха подальше. Думаю с таким отношением они быстро растеряют адекватных клиентов.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк