Антон Бец 20 квітня 2024, 11:37
Внесено на рахунок суму в доларах дещо більше 400000, відразу повідомлення про блокування. Потім дзвінок менеджера, який починає вимагати довідки ок5, чи ок7. Менеджеру пояснюю, що банк є основним для отримання зарплати та всі дані є у них у виписці за декілька років, тому немає сенсу ніяких довідок, а достатньо просто переглянути дані, що в них є — зарахування, обмін валют, депозити, тощо.
За декілька годин результатів немає, передзвонюючи по номеру з якого телефонував менеджер — відповідає якась жінка та на фоні галас та дитячий гомін, питання не в темі, каже щось про адміністратора незрозуміле.
У вечері окремо дзвоню на гарячу лінію — знову вимоги довідок, на пояснення ніякої реакції.
Наразі ніякої реакції немає. Банк порушує конституційні права щодо розпоряджання власністю і вимагає довідки, дані яких вичерпно має в своєму розпорядженні у виписках.
ProCredit 24 квітня 2024, 13:17
Вітаємо, Антоне!

Згідно з ч. 7 ст. 11, ст. 20 та п. 9 р. Х Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» банку заборонено здійснення видаткових операцій за рахунком клієнта з коштами, внесеними готівкою на такий рахунок у розмірі, що еквівалентний або перевищує 400 тис. грн., у разі ненадання клієнтом документів про джерела походження внесених коштів.

Отримання клієнтом заробітної плати на рахунок не є підставою для звільнення його від надання банку документів про джерела походження коштів, внесених на такий рахунок, якщо розмір внесення є більшим за розмір отриманої клієнтом заробітної плати або, якщо у банку наявні сумніви щодо джерел походження внесених коштів.

Тому, з Вами зв'язався наш менеджер для отримання відповідних документів.

Перепрошуємо за можливе спричинення незручностей та наголошуємо на тому, що дії Банку були вчинені суворо в межах законодавства України, оскільки Банк несе відповідальність за забезпечення прозорості платіжних операцій та дотримання вимог вищевказаного Закону.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтесь, будь ласка, до нашого контакт-центру за номерами 0 800 50 09 90 (безкоштовно в межах України) або +38 044 590 1000 (згідно з тарифами Вашого оператора) або за допомогою Viber Call (в бізнес-чаті ProCredit Bank у застосунку Rakuten Viber).

MiroslavaG0lyb 17 квітня 2024, 12:29
Доброго дня. відкрила рахунок у вашому банку, щоб у подальшому відкрити депозит, але після місяця користування банк розірвав зі мною договір щось дивне відбулося, але хоч добре мої гроші швидко перерахували на іншу мою картку.
ProCredit 17 квітня 2024, 15:27
Вітаємо!

Для отримання коментарів щодо ситуації, що склалася, просимо вас зателефонувати до нашої клієнтської підтримки за номерами 0 800 50 09 90 або +38 044 590 10 00 щодня з 09:00 до 21:00.

SerhiiVostrikov 12 квітня 2024, 11:16
У серпні 2021 року взяв іпотеку на квартиру, на той час на ринку Прокредит банк мав майже найкращі умови, умовно невисокий відсоток по іпотеці і відносно дешеві супутні комісії, оперативно прийняли рішення і видали гроші.
Протягом майже трьох років, які я виплачував іпотеку, не стикався з якимись проблемами взагалі, в банк їздити не потрібно, вся комунікація відбувалась онлайн. Після початку війни банк комунікував зі мною на предмет того, чи маю я можливість виплачувати кредит і чи можливо при скрутному становищі, ми могли б якось змінити поточні умови виплат. На третьому році суттєво зросла ставка по кредиту (бо вона була плаваюча), але це вже не провина банку, а скоріше загальна ситуація з економікою.
Хотів би окремо подякувати Аллі Очіченко за ввічливе компетентне обслуговування і завжди швидкі відповіді!
Єдиним не дуже зручним нюансом є що інтернет банкінг, що мобільний додаток. Користування ними радості не приносять)
ProCredit 12 квітня 2024, 14:16
Вітаємо!

Дякуємо, що Ви з нами і за високу оцінку роботи Алли та нашого банку.
Ми завжди прагнемо забезпечити для наших клієнтів найкращі умови та обслуговування.

Щодо онлайн роботи з нашими банківськими послугами, то зараз ми активно працюємо над оновленням нашого мобільного затосунку, щоб користування ним було максимально зручним для клієнтів.

maximbiy938 11 березня 2024, 19:50
хотів кредит оформити, подав онлайн заявку, попередньо погодили, видали картку у отдєлєнії, сказали через час дадуть ліміт, і ітозі вже два тижні пройшло, а там 0, канешно особо не надіявся, але ж погодили попередньо, тому осадочок лишився
ProCredit 12 березня 2024, 11:20
Вітаємо!

Погодження кредитного ліміту на картку у нашому банку відбувається по іншому, ніж Ви описали. А пластикову картку ми відправляємо нашим клієнтам Новою Поштою, без потреби візиту до відділення.>

Зверніться до нашої клієнтської підтримки і ми радо Вам допоможемо розібратися з питанням. Наші контакти: https://procreditbank.com.ua/contacts

Богдан Парфенюк 28 лютого 2024, 11:09
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 67
Щиро дякую менеджерам Євгенії Ущенко і Христині Мигаль, що знайшли можливість вирішити нестандартну проблему з виплатою дитячого вкладу. Банк іде назустріч клієнту (причому, не надто перспективному щодо оборотів) — це викликає повагу і підтримує бажання співпрацювати і надалі.
ProCredit 28 лютого 2024, 15:28
Вітаємо, Богдане!

Дякуємо, що Ви з нами та за позитивний відгук.
Передаємо вітання Євгенії та Христині!
Були раді допомогти у вирішенні Ваших питань.

Рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб наші клієнти були задоволеними.

Iurchenko1 22 лютого 2024, 13:27
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 67
Вже досить багато часу співпрацюємо. І завжди Алла Очіченко на висоті, як компетентний працівник, як людина, що готова зрозуміти актуальність питання і допомогти його вирішити. Алла завжди «тримає руку на пульсі», попереджає про зміни, завчасно інформує про важливі речі. Дуже приємно спілкуватися з такою компетентною людиною. Все чітко, зрозуміло, оперативно. Хочу щиро подякувати Аллі за те, що вона є у нас, побажати радості і задоволення від роботи і успіхів у всьому!
ProCredit 22 лютого 2024, 16:53
Вітаємо!

Дякуємо за позитивний відгук та за високу оцінку роботи Алли! Ми пишаємось своїми співробітниками.
Якісне обслуговування і безпека Ваших коштів — наш пріоритет.
Будемо вдячні за рекомендацію нашого Банку друзям та знайомим.

pilowar 21 лютого 2024, 0:40
Хочу щиро подякувати співробітнику Прокредит банку Михайлу Шляхтi за його допомогу та численні консультації мені та моєму батькові. Михайло виявив себе як досвідчений фахівець, який бажає допомогти клієнту.

З повагою, Володимир Н.
ProCredit 21 лютого 2024, 9:01
Вітаємо!

Щиро вдячні за позитивний відгук і за високу оцінку роботи Михайла.
Команда ПроКредит Банку пишається своїми співробітниками.

ИГОРЬ ГУЛЬЦО 15 лютого 2024, 13:35
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 67
Высоко профессиональная команда помогает разобраться во всех вопросах связанных с работой банка. Достаточно хорошее и простое мобильное приложение. Приятно сотрудничать. РЕКОМЕНДУЮ БАНК ДЛЯ СОТРУДНИЧЕСТВА!
ProCredit 15 лютого 2024, 15:39
Вітаємо!

Дякуємо, що Ви з нами і за високу оцінку роботи нашої команди. Завжди раді допомогти у вирішенні Ваших питань.

jeyUpol 11 лютого 2024, 13:32
Замовив карту за кордон.
Швидко все пояснили. оформили.
ProCredit 12 лютого 2024, 9:19
Вітаємо!

Дякуємо за Ваш відгук. Були раді допомогти у вирішенні Ваших питань.

natashaGra 4 лютого 2024, 14:47
Наверное самый неторопливый банк в стране. Отзывы клиентов банк не волнуют нигде — ни в магазине приложений, ни здесь на сайте, ни в чате. Все делается настолько медленно, что уже и надеешься на то, что улучшение моментов в приложении наступит. Разработчик приложения похоже не украинский и из-за этого отсутствует и скорость улучшений и понимание, что надо улучшить. Разработчик приложения отвечает на избранные отзывы о приложении. Понемногу при таком отношении к клиентам пропадает желание пользоваться. В чате отвечают тоже очень медленно- большие паузы. Есть куда улучшаться и к чему стремится
ProCredit 8 лютого 2024, 11:41
Вітаємо!

Ми розуміємо, що швидкість та ефективність обслуговування є ключовими аспектами. Тому щоденно працюємо над вдосконаленням процесів, щоб забезпечити максимальний комфорт від послуг для наших клієнтів.

Що стосується розробника застосунку: ми постійно співпрацюємо з ним, консолідуємо і передаємо відгуки клієнтів для вдосконалення мобільного застосунку банку. Для впровадження необхідних оновлень, які, окрім їх наявності, повинні також бути й якісними, потрібен час.

Alikodessa 2 лютого 2024, 12:07
Відділення за адресою: Одеса, вул. Разумовська, 10/12
Прокредитбанк демонстрирует высокую культуру обслуживания клиентов. Все происходит очень уважительно, легко и понятно. Стандарты работы вызывают большое доверие и желание вести дела с Пркредитбанком.
ProCredit 5 лютого 2024, 9:29
Вітаємо!

Ми щиро вдячні за позитивний відгук і за високу оцінку роботи нашої команди. Якісне обслуговування і безпека Ваших коштів — наш пріоритет.
Будемо вдячні за рекомендацію нашого Банку друзям та знайомим.

aster25 19 січня 2024, 18:04
Настоятельно рекомендую!
Профессионально, ответственно, дружелюбно.maxiмально оперативно.zero проволочек.
Персональная благодарность Ирине Александровой, а так же Яне Вегере.

С Уважением, Captain.
ProCredit 22 січня 2024, 9:23
Вітаємо!

Ми щиро вдячні за позитивний відгук, команда ПроКредит Банку пишається своїми співробітниками. Залишайтеся з нами й рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб наші клієнти були задоволеними.

Plyer999 18 січня 2024, 10:29
Не советую пользоваться их услугами!
-Из-за 10 небольших переводов блокируют счет
— Поддержка отвечает очень медленно, 1раз в 2дня
— Очень большая комиссия банка
ProCredit 19 січня 2024, 17:50
Вітаємо!

Для вирішення питання просимо звернутися до нашого контакт-центру, в якому Ви зможете отримати допомогу. Служба підтримки працює щодня з 09:00 до 21:00 за номерами: 0 800 50 09 90 або +38 044 590 10 00.

IvetaIva 4 січня 2024, 13:09
Хочу висловити подяку співробітнику банку та моєму консультанту Яні Вегері. Завжди на зв’язку з будь-якого питання, все пояснить, підкаже, ніякого роздратування в голосі, навіть якщо дзвониш уже вп’яте поспіль за останні пів години:) Відмінний професіонал своєї справи!
ProCredit 5 січня 2024, 10:08
Вітаємо!

Дякуємо, що Ви з нами і за високу оцінку роботи Яни. Завжди раді допомогти у вирішенні Ваших питань.
Будемо вдячні за рекомендацію нашого банку друзям та знайомим.

alus1 29 грудня 2023, 12:46
Відділення за адресою: Львів, вул. Кримська, 107
Приємно вражені якістю обслуговування, фаховим та поважним ставленням з боку працівників, оперативністю у вирішенні будь-яких питань. Вважаю за необхідне окремо зазначити привабливу для клієнтів політику у питанні комісійної винагороди банку при здійсненні транзакцій. Чудово налагоджена взаємодія онлайн. Безліч питань, мабуть усі, вирішуються онлайн.
Дуже дякуємо нашому консультанту пані Яні Вегері, тому що здебільшого завдяки її фаху та досвіду ми відчули переваги ПроКредит Банку.
ProCredit 1 січня 2024, 16:04
Вітаємо!

Щиро вдячні за позитивний відгук і за високу оцінку роботи Яни. Команда ПроКредит Банку пишається своїми співробітниками.

MakcB 25 грудня 2023, 15:05
Банк не має жодних проблем ні з наявністю валюти ні з її якістю, але дуже важко замовляти треба на два дні наперед, на завтра ніяк. От би в магазині так платиш за хліб сьогодні, а забереш післязавтра.
ProCredit 26 грудня 2023, 13:53
Вітаємо, Максиме!

Вдячні за Ваш відгук щодо наявності валюти та її якості. Саме для забезпечення цих двох параметрів, введено регламент у 2 дні для отримання валюти, які використовуються для планування роботи каси та замовлення готівки. У випадку, якщо Вам терміново необхідно отримати валюту — зателефонуйте, будь ласка, до нашого контакт-центру (0 800 50 09 90 — безкоштовно по Україні) і ми разом знайдемо оптимальне рішення.

IrynaMyanovska 8 грудня 2023, 16:23
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 67
Співпрацюю з банком більше трох років.
Дуже приємно працювати з банком та менеджарами банку, професіонали своєї справи. Менеджер Алла, завжди на звязку, оперативно вирішує виникаючі питання.
ProCredit 11 грудня 2023, 11:30
Ірино,

Дякуємо, що Ви з нами і за високу оцінку роботи Алли та нашого банку в цілому.
Якісне обслуговування і безпека Ваших коштів — наш пріоритет.
Будемо вдячні за рекомендацію нашого банку друзям та знайомим.

JustYou8TU 7 грудня 2023, 19:55
Оформив пакет послуг «Classic». Все оперативно. Зручно та зрозуміло. Жалкую, що раніше не звернувся в цей банк. Прочитав про карту на сайті Мінфін.
ProCredit 11 грудня 2023, 11:23
Вітаємо!

Дякуємо за чудовий відгук!
Рекомендуйте нас друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб наші клієнти були задоволеними.

Kabo 6 грудня 2023, 19:52
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 67
Мені практично все влаштовує. Сервіс якісний та приемний. Аплікейшн задовольняє.
ProCredit 11 грудня 2023, 11:22
Вітаємо!

Дякуємо за високу оцінку та лаконічний коментар. Будемо вдячні за рекомендації ПроКредит Банку друзям та знайомим.

Kryon628 22 листопада 2023, 9:39
2 роки тому ми розпочали роботу з банком і все було чудово. Помінявся керівник і менеджери. Діалог став абсолютно негативний. Якби не певна залежність від наданих кредитів давно би гримнули дверима. Будемо працювати над переходом. Крім того, сам банк достатньо специфічний, в них маса незрозумілих вимог до клієнтів.
ProCredit 23 листопада 2023, 16:43

Дякуємо за Ваш відгук, довіру й вибір банку як фінансового партнера. Ваші зауваження важливі для нас, адже допомагають ужити всіх необхідних заходів для поліпшення комунікації та надання якісного обслуговування.

Для докладнішого розгляду й розв’язання всіх питань, що виникли під час роботи з новими керівником і менеджером відділення, просимо зателефонувати до контакт-центру (0 800 50 09 90) та залишити ваші контактні дані або назву / код компанії. Ми зв’яжемося з Вами, щоб дізнатися більше інформації щодо ситуації, яка склалася, і разом знайдемо рішення.

Курс валют в Прокредит Банк

Курс валют в Прокредит Банк

Головна / Банки України 🏦 / Прокредит Банк 💰 / Відгуки про Прокредит Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Прокредит Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.