muraltr44 7 квітня 2020, 11:49
Щоб поповнити кредитну картку готівкою треба витратити декілька днів
7 квітня 2020, 13:15
Дозвольте зауважити, що поповнення рахунку, відкритого у ПриватБанку за допомогою каналів банку, відбувається миттєво, в окремих випадках до 1 банківського дня.
Ми звернулись до Вас приватним повідомленням для уточнення деталей ситуації, що сталась та Ваших контактних даних.
Ridge23 7 квітня 2020, 11:36
Відділення за адресою: Дніпро, улица Чернышевского, 24А
Итак, ситуация в стране — карантин. Валюты выдача «невозможна».
3го апреля НБУ выдал банкам валюту удовлетворив спрос в полном объеме.

Приватбанк в своих ответах на отзывы пишет «выдача наличной валюты возможна по предварительному заказу».
Делаю заказ на 7.04.2020 в евро.
В 13:00 6го апреля получаю отказ. Причина — «не получилось не срослось, закажите на другой день».
Делаю заказ на 8.04.2020 опять же, в евро.
Получаю 7.04.2020 опять же, отказ и просьбу заказать на другой день.

Вопрос — правда ли выдаете валюту, Приватбанк? Или будете продолжать писать генеральные отписки здесь в комментариях?
7 квітня 2020, 13:07
Nik1Nik2 7 квітня 2020, 10:20
В конце марте 2020 года в интернет-банкинге начала отражаться старая универсальная карта,
которая была заменена еще в 2015 году?
Что бы сделал клиент банка?
7 квітня 2020, 11:37
Застосунок Приват24 функціонує в повному обсязі. Даного рода зауважень не надходило.
Для можливості перевірки інформації та допомогти у вирішенні питання, ми звернулися до Вас в приватні повідомлення за сигналом, що Ви залишили вчора.
На жаль, ми не можемо перевірити інформацію і дати коментар, по тій причині, що поки не отримали контактні дані, які нададуть нам можливість проаналізувати ситуацію.
У разі, якщо Ваше питання ще актуальне — просимо відповісти на наш запит.
Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
igripo1 7 квітня 2020, 5:54
Відділення за адресою: Одеса, вул. Новосельського, 59
Я до сих пор не могу получить валюту с моего карточного счёта.
7 квітня 2020, 9:12
Доброго ранку!
Дозвольте зауважити, що з 18.03.2020 видача готівкової валюти у касах банку здійснюється тільки з депозитів.
З 30.03.2020 видача готівкової валюти у касах банку доступна при отриманні міжнародних переказів (Swift і термінові грошові перекази https://privatbank.ua/sistemy-denegnih-perevodov) при замовленні.
Продаж готівкової валюти тимчасово призупинений.
Зміни викликані тимчасовим обмеженнями авіасполучень та поставок в Україну валютних банкнот.

З 02.04.2020 відкрита видача готівкової валюти у касах банку з усіх рахунків фізичних осіб в іноземній валюті за попереднім персональним замовленням.
Duma1991 7 квітня 2020, 0:00
Приват банк зупинив обслуговування, без будь яких попереджень мій іпн 3342804250.
І зробив він це в період, коли всі інші банки працюють в умовах карантину, коли нереально поїхати додому за документами… І нереально відкрити новий рахунок у іншому банку…

Це дуже прикро, бо я вже 10 років користуюсь вашими кредитними послугами і є підприємцем, який генерує хороші прибутки банку…

Зараз мені потрібно буде користуватись іншими банками, але хотілось би приносити прибутки саме державному банку…

Дуже шкода, що все державне починає самостійно себе руйнувати…

Я є блогером, і буду поширювати свою думку, бо вів чесну підприємницьку діяльність, все по договорах і все офіційно…
7 квітня 2020, 11:12
Дозвольте відмітити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
У разі, якщо у Вас залишились додаткові питання, Ви можете надіслати запит на адресу для кореспонденції.
Tihon1991 6 квітня 2020, 22:57
Президент України и кад мин объявили о кредитных каникулах в связи с карантин ом, пришли копейки зарплаты которые Приват банк списал полностью на списание по кредитной карте! Уважаемые как прокормить ребёнка когда карантин роботодатель зарплату не платит и ещё банк хапуга заберёт последнее? Не чего святого в нашей стране нет, указ Президента для олигархов пустой звук!
7 квітня 2020, 10:43
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.

Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.

Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.05.2020.
AllaKrivohat 6 квітня 2020, 21:11
Уважаемое руководство ПриватБанка! Уже не раз обращались к Вашим специалистам с вопросом о реструктуризации ипотечного кредита на время карантина. Можете объяснить как можно отсрочить платежи по ипотечному кредиту на время карантина или сделать реструктуризацию. Так как Ваши сотрудники ежедневно угрожают, требуют погашения и списывают последние деньги со счетов. Ниже ссылаюсь на разъяснения НБУ. Чтобы получить отсрочку на время карантина, нужно обратиться банк. Нацбанк рекомендовал всем финансовым учреждениям вывесить на своем сайте специальную форму, заполнив которую можно рассчитывать на новые условия.

В заявке нужно указать свои данные, номер кредитного договора и также причину, по которой потеряно возможность платить (например, временное лишение или сокращение дохода), и подтвердить это. Надо учесть, что если клиент не погашал кредит до 7 марта, когда был объявлен карантин, банк может отказать в кредитных каникулах.

Кроме того, банки отменили только пени, штрафы и изымание залога (например, квартиры) за неуплату. Процент по кредиту придется платить после карантина. Банк вместе с клиентом должен разработать новый график погашения и перенести платежи, разбив их на весь период уплаты долга или, например, продлить сроки.
7 квітня 2020, 10:28
Ми звернулись до Вас приватним повідомленням для уточнення Ваших контактних даних, щоб ми могли детально перевірити інформацію.
Julie2007 6 квітня 2020, 19:54
Шановне керівництво АТ КБ Приватбанк!
Хочу нагадати Вам, що відповідно до норм Закону України «Про споживче кредитування» та Постанови Правління Національного банку України від 08.06.2017 р. № 49 «Правила надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту» у разі усних чи письмових звернень споживачів банки зобов'язані надавати повну, необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов'язань споживача, які пов'язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту і мають бути оплачені споживачем згідно з вимогами законодавства України та/або кредитного договору про надання споживчого кредиту.
Також хочу звернути Вашу увагу на статтю 1 та статтю 20 Закону України «Про звернення громадян», згідно яких законодавством України встановлений законодавчий строк для отримання відповіді на звернення громадян.
Вже п’ять разів я зверталася до АТ КБ Приватбанк: два рази в усній формі та три рази письмово із заявою, щодо отримання копій мого договору SAMDN50000044703729, а також усіх супутних до нього документів, на підставі яких відбуваються аж з 2011 року наші правові відносини з КБ Приватбанк та мною нібито надано згоду на надання третім особам інформації щодо мого фінансового стану. Також мої звернення містили вимогу як споживача послуг надати мені підстави про законність нарахованих мені зобов’язань, а також надати повний та подетальний розрахунок з яких саме сум складається моя заборгованість на дату звернень: пені за порушення строків сплати кредиту по вказаному договору, процентної ставки за користування кредитом, розміру основної суми боргу за кредитом, штрафних санкцій за прострочення виконання договору та інше.
Перелік моїх звернень:
1. Гаряча лінія 3700. Номер заявки 22854035 від 21.03.2019. Детального роз’яснення щодо структури заборгованості в усному вигляді не надано. Крім того, спілкування та тон бесіди співробітника банку підривають репутацію Банку як фінансової установи, мабуть саме цьому відповідальний співробітник не назвав ні свого прізвища, ні посади.
2. Візит до Банку. Номер заявки 24883670 від 09.09.2019. За результатом звернення знову принизливий тон бесіди того ж співробітника (прізвища та посади не названо), роз’яснення щодо деталізації заборгованості не надано.
3. Письмовий запит від 02.10.2019. Повідомлення про вручення Банку від 09.10.2019. Відповіді досі не отримано.
4. Адвокатський запит бн від 25.11.2019. Інформацію щодо заборгованості не надано. Відповідь – формальна відписка.
5. Другий письмовий запит бн від 29.01.2020. Повідомлення про вручення Банку від 31.01.2020. Відповідь досі не надано.
Я зовсім не розумію вашу байдужість. Коли клієнт на законних умовах хоче закрити свої зобов’язання, то ваш банк цьому ніяк не сприяє. Як відповів ваш співробітник Віктор (службовий номер телефону 0676303846) – «Це пропозиція Банку і це все, що ви повинні знати!». Я правильно розумію, що всупереч всім законим підставам і моїм правам – це позиція банка?
Все ще сповідаюся на мирне та законне вирішення моєї ситуації.
7 квітня 2020, 10:17
Дозвольте зауважити, що в першу чергу у своїй діяльності банк керується діючим законодавством.
Ми перевірили інформацію і бачимо, що Вам було надано відповідь на Ваші звернення через віддалені канали зв'язку.
Ми можемо продублювати відповідь. Для цього ми звернулись до Вас приватним повідомленням, щоб уточнити зручний канал отримання відповіді повторно.
Vladimir Ivanov 6 квітня 2020, 17:13
Відділення за адресою: Київ, вул. Мишуги, 3-В, прим. 11
Киев, возврат депо в валюте, респект банку, ниразу неподводил
6 квітня 2020, 18:04
Дякуємо Вам за відгук!
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші клієнти зможуть комфортно почувати себе за будь-якої ситуації. Задоволений клієнт – це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди.
Мінфін
Відповідь адміністратора
8 квітня 2020, 14:41
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 08.04.2020).
User20 6 квітня 2020, 16:17
Пришло сообщениеПриват с предложением зарегистрироваться в акции «Кєшбек за коммуналку». Не получилось, причина- « рахунок зі статусом не бонусується, зверніться на 3700 чи онлайн_чат Привату». На 3700 — дохлый номер, никто не перезванивает как обещают. Но в онлайн-чате ответили, что решат данный вопрос, подали заявку и т.д. От 1 апреля- воз и ныне там: регистрация невозможна по причине вышеуказанной проблемы. Видимо, такая весёлая первоапрельская шутка от Приватбанка.
6 квітня 2020, 18:02
Полезный комментарий
User20 7 квітня 2020, 16:32
Зателефонували. Вирішили. Дякую.
Nik777777 6 квітня 2020, 15:28
Проводил банальный платеж в LiqPay и из-за ошибок системы «Превышен лимит» (лимит естественно не превышен) пришлось потратить уйму времени и «интереснейшим» образом долго общаться с «консультантом». Мне нужно было совершить этот платеж и я его домучал, а сколько таких клиентов отваливается от мерчантов из-за полной некомпетентности поддержки и глючности системы.
6 квітня 2020, 17:01
Ми дуже засмучені тим, що у Вас залишилось таке враження. Дозвольте пояснити, спочатку платіж не пройшов перевірку безпеки. Наша перевірка побудована на математичній моделі, що включає сотні або навіть тисячі показників і основним її завданням є протидія шахрайству.
За зверненням клієнта в чат, ми можемо швидко допомогти йому оплатити. Бачимо, що Ваш платіж було успішно проведено.
Додатково перевіримо консультацію оператора, у разі порушення стандартів обслуговування буде проведена відповідна робота.
Александр Блиндер 6 квітня 2020, 12:29
Как и обещал по факту решения вопроса даю положительную оценку!
Перевод получен в долларах.
6 квітня 2020, 14:04
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання успішно вирішено.
Inna201184 6 квітня 2020, 11:33
Каждый день названивают и требуют погасить проценты по кредитной карте. Я всегда исправно все оплачивала. Отличная кредитная история. Но моя деятельность полностью остановилась из-за карантина. Государство мне запрещает работать! Родители на пенсии! Приватбанк начислил штраф и повысил проценты. В самом приложении ценительниц написан подобный текст! Есть скрин. Разве это не нарушение закона???! Так может и мне тогда надо нарушать закон и работать чтобы дать денег банку??
6 квітня 2020, 12:44
Дозвольте наголосити, що банк не проводить нарахування пені та штрафів.
Ви можете ознайомитися з інформацію про списання у виписці по картці Універсальна і переконатися, що списання відбулось без додаткових відсотків.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору по кредитним карткам.
Turskyi 6 квітня 2020, 11:07
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Руставі, 1-Д
Замовив онлайн фоп рахунок. Поставив опцію доставити картку додому. Пілсля оформлення прислали повідомлення «сталася помилка, ви можете забрати картку у найближчому відділенні».
Біля мене працює аж два відділення, але в жодному не видають картку для фопів і пропонують їхати в інший бік міста, щоб забрати картку.
6 квітня 2020, 14:29
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Дякуємо Вам за сигнал! Інформація вже передана нашим співробітникам для перевірки ситуації із замовленням карток.
Не варто забувати, що Ви завжди можете отримати віртуальну картку не виходячи з дому. Її можна відкрити через новий дизайн Приват24 для бізнесу, меню «Картки — корп.картки».
Щодо обслуговування у відділеннях, дозвольте, будь ласка, перевірити дії наших співробітників при Вашому зверненні. Для цього ми написали в приватні повідомлення для уточнення адрес відділень, до яких Ви звертались. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
Инна Кондратенко 6 квітня 2020, 8:52
Спасибо за моментальное решение сложного для меня вопроса, за понимание, внимание и доброе отношение операторов онлайнПомощи, в частности Олександр помог мне провести заблокированный платеж в течении буквально минуты и объяснил как проводить платежи по квитанциям. Все было очень понятно, корректно и быстро!!!
Ни разу Приват Банк не принес мне отрицательных впечатлений, я в ужасе от стольких отрицательных отзывов(((
6 квітня 2020, 10:20
Дякуємо Вам за відгук!
Раді, що Ви оцінили роботу підтримки настільки високо. Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
Anatoly6 6 квітня 2020, 0:03
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 176
24.02.20 приблизно о 17год. 15хв я увійшов до відділення банку за адресою м.Запорїжжя просп. Соборний 170 для погашення заборгованості в сумі 9490грн, яку за повідомленням Приватбанку потрібно внести до 25.02.20 щоб не платити відсотків. Приблизно о 17г.20хв під час внесення коштів в термінал TS 203038сталося вимкнення двох терміналів і банкомата у вказаному відділенні. Через це не було вчасно зараховано 1400 грн з 9500грн моїх коштів. Після поданої заяви 16944690 на повернення, 1400грн було зараховано на мою карту 26.02.20 після 10- ї години. 01.03.20 з мого рахунку було списано 533.34 грн, а потім ще 32.32грн — по 11.03.20. Прошу повернути не законно списані кошти. Моєї вини в не своєчасному погашенні заборгованості немає
6 квітня 2020, 10:01
Taniy45467678 5 квітня 2020, 20:00
Здравствуйте 04.04.2020 с моего счета были проведены незаконные транзакции без моего ведома и смс подтверждения, а точнее без каких либо уведомлений.
Большая просьба решить эту проблему и вернуть деньги
6 квітня 2020, 10:20
Добрий день.
Рекомендуємо заблокувати картку в особистому кабінеті, та звернутись до нашої підтримки за будь-яким із доступних каналів для формування заявок до міжнародної платіжної системи на претензійну роботу.
Ми склали кілька простих правил, дотримуючись яких Ви зможете не стати жертвами шахраїв: https://privatbank.ua/safeness
V234567 5 квітня 2020, 19:50
Добрый день! Уже второй месяц не могу решить проблему блокировки карт в Привате. В середине Марта с карт сняли лимиты, обнулили до 0. Задолженность по карте бизнес я сразу погасила, при разговоре с оператором уточнила до какого времени могу погасить задолженность по карте Универсальной, ответ был до 25.04.20г, но 4.04.20 мне приходит уведомление что мои счета арестованы и указан счёт, на который я должна погасить задолженность. Задолженность в этот же день погашена. Но на карте задолженность осталась и насчитываются проценты. Скажите, на каком основании были заблокированы мои счета и тем более арестованы?!
6 квітня 2020, 9:18
Добрий день.
Зазначена ситуація була ретельно розглянута банком, після чого з Вами було проведено зворотний зв'язок в телефонному режимі. Додатково Вам була направлена офіційна відповідь на Вашу адресу.
prayforme 5 квітня 2020, 16:40
досадная ситуация. мой телефон каким-то чудным образом попал в базу отдела взыскания просроченной задолженности. с тех пор звонки от неизвестных номеров с угрюмым голосом оператора на том конце провода — мои любимые. не раз было сказано и не раз была зафиксирована инфа о том, что о должнике я ничего не знаю, связаться с ним не могу и передать информацию тоже. после подобного звонка от привата в конце осени на прямой вопрос о том, почему не спросили у меня при выдаче кредита клиенту, готова ли я ручаться за этого человека, четкого ответа не последовало. но уверена, что на этот случай у приватбанка припасена парочка пунктов в дкбо, согласно которым они могут обзванивать клиентов, которые к задолженности не имеют ни малейшего отношения. звонки прекратились на месяца три, а сегодня возобновились. и снова здрасьте. по какому алгоритму это работает? почему так и куда бежать? самое светлое пятно из всей этой истории — оператор Юлия, которая пусть и не смогла изменить неписаные законы взыскания, но хотя бы была вежлива, отвечала на мои вопросы и даже смогла на всякий пожарный отключить мой номер от смс-рассылки. а вопрос остается прежним. уважаемое руководство банка и отдельно супервайзеры линии взыскания, вы ведь понимаете, что должник, который и так скрывается, не станет лишний раз набирать ваш номер, чтобы удалить чей-то номер из базы. меж тем штрафы растут, должник остается должником, а мои отношения как клиента с вашим банком медленно, но верно заходят в тупик и, видимо, движутся к финалу :)
5 квітня 2020, 18:09
Добрий вечір!
Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати.
З повагою, ПриватБанк.
Layle 5 квітня 2020, 14:22
05.04.2020.мне необходимо было оплатить обучение. В связи с данной ситуацией, пела не идти в банк и оплатить дистанционно.
К огромному. Обалдению дистанционно не выходило. Необходимо было внести код услуги, естеств который я не знаю. Написала в поддержку, там оператор ответила вводите туда UA код. Не вышло писало не то. Три оператора говорили разное и не кто не смог помочь. Заходила с сайта, с полной версии. Только спустя несколько операторов и несколько моего потраченного времени. Присоединилась оператор АЛИНА. Девушка долго не раздумывая сообщила код услуги и я интервентски оплатила обучение. Спасибо большое
5 квітня 2020, 14:49
Дякуємо Вам за теплі слова на адресу Аліни, та окремо приносимо вибачення за те, що після спілкування з іншими нашими операторами у Вас залишився неприємний осад. Наша ціль – клієнтоорієнтованість. Ми зробимо все можливе, щоб в подальшому Ви отримували лише позитивний досвід. Раді, що Ваше питання успішно вирішене.
З повагою, ПриватБанк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
7 квітня 2020, 10:27
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 07.04.2020).
Пользователь не предоставила доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что она является клиентом или пользовалась услугами данного банка.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝