Припинення продовження вкладу

Viktor42 27 червня 2020, 15:02
Строк вкладу закінчився 24.06.2020 року (включно). 26.06.2020 року я звернувся до відділення банку для повернення депозиту і не продовжувати дію договору. Під час процедури виявилося, що на вклад накладений арешт виконавчою службою, про що мені не було повідомлено додатково. Також не було попередження і повідомлення Приватбанку про блокування вкладу. Оплату штрафу я здійснив 26.06.2020 року. Але у зв'язку з вихідними та святковими днями автоматично продовжується дія договору із заблокованим вкладом терміном на рік, що не бажано для мене. Чи можу я подати заявку на закриття рахунку 30.06.2020 року?
27 червня 2020, 15:47
При надходженні листа від виконавчої служби, Банк не може ігнорувати законну вимогу виконавця. Інформування про накладення арешту здійснюється виконавцем, шляхом відправлення копії постанови про арешт на юридичну адресу клієнта.
Щодо вкладу, то розірвати його можна протягом п'яти днів з дати закінчення. Така опція присутня в Приват24 меню «Депозити», де також вказано період отримання коштів, в який можна розірвати договір.
З повагою, ПриватБанк.

27 червня 2020, 15:17
У депозитов же вроде 5 дней после завершения есть для закрытия?
27 червня 2020, 15:33
Есть. Календарные дни. Но в связи с выходными и праздниками исполнительная служба может не успеть разблокировать вклад, чтобы мне его снять и он автоматически продлится на год.
27 червня 2020, 17:14
Увы тут это будет зависеть от них(
MykolaA
MykolaA
27 червня 2020, 19:14
«Чи можу я подати заявку на закриття рахунку 30.06.2020 року?» - по моим подсчетам 30-го уже поздно. Чтобы это опровергнуть наверняка - с утра дуйте с квитанцией к исполнителю за  «копією постанови про зняття арешту».  А с ней - в отделение банка. Там получите окончательній ответ. Не гадайте, а действуйте. ИМХО.
28 червня 2020, 10:26
Постанову предоставляет лишь исполнитель тоисть исполнител дует в отд банка
FenixUA
FenixUA
28 червня 2020, 18:34
Да. но кто мешает исполнителю электронкой отправить (Автоматизована система виконавчоно провадження) https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors , 15 мин и сразу в банка
1 липня 2020, 13:30
Кто мешает исполнителю отправить? - риторический вопрос.

USD 39.4 40

USD 39.4 40