IGOR4564 5 квітня 2021, 15:08
Приватбанк запропонував клієнтам обрати тарифний план на розрахунково-касове обслуговування, що буде діяти з 01.04.2021 року. Ми вибрали відповідний тарифний план, що був найбільш прийнятним для нас. Але починаючи з 01.04.2021 Приватбанк застосував для нас в примусовому порядку найбільш дорогий тарифний план. Не секрет, що в Приватбанка і до цього були одні з найвищих в Україні тарифів на розрахунково-касове обслуговування, а після 01.04.2021р в результаті примусового застосування тарифного плану плата за платіж в євро зросла з 20 євро до 30 євро, за послугу з обміну валюти стали брати додатково комісію у розмірі 0,15 відсотка. Тобто для малого бізнесу, який здійснює платежі на 2−3 тисячі євро загальні витрати зросли в рази.
Консультанти банку не можуть надати відповідь коли будуть повернуті зайво зняті кошти, якими документами керується банк, де можна ознайомитися з такими документами. Відповідь єдина: пишіть офіційно на головний офіс. Враховуючи таке ставлення зі сторони Приватбанка, будемо переходити на обслуговування в інший банк.
5 квітня 2021, 18:01
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.
Qwerty1999 5 квітня 2021, 0:47
Приватбанк первым в стране предоставил своим клиентам возможность
активировать (токенизировать) свои банковские карты в Google Pay.
Приватбанк первым в стране запустил сервис «наличные на кассе».
Теперь все мои карты Приватбанка токенизированы и я уже и забыл,
когда последний раз держал в руках свои физические банковские карты.
Я ежедневно и без проблем рассчитываюсь смартфоном на кассах всех торговых точек и только в кассах отделений Приватбанка до сих пор не могу снять наличными ни гривны при использовании Google Pay — программное обеспечение рабочего места кассира не позволяет произвести снятие денежных средств с токенизированной КДВ либо кассиры не знают как это сделать.
Только не говорите мне, что это не возможно.
Ведь сервис «наличные на кассе» работает в «Сильпо»,
ну так активируйте его ещё и на кассах отделений Приватбанка.

Надеюсь на взаимопонимание.

P. S. Использование QR-кодов совместно
с приложением Приват24 прошу не предлагать…
5 квітня 2021, 10:53
На поточний момент вже 70% кас можуть видати готівку через токен. У решти плануємо реалізувати таку можливість орієнтовно протягом 3-х місяців.
Підкажіть, будь ласка, в якому відділенні ви обслуговувалися, щоб ми перевірили, що за термінал там встановлено.
03rivnewog 4 квітня 2021, 23:28
Відділення за адресою: Рівне, вул. Грушевського, 42-А
Перевірте роботу Мамчича Олександра, це керівник Волинської філії по напрямку кредитування нерухомості і авто, неоднократно вимагав хабар за надання кредитів з нижчою відсотковою ставкою!
5 квітня 2021, 10:19
Як всередині банку, так і за його межами ми дотримуємося політики нульової терпимості до шахрайства та використовуємо весь арсенал заходів щодо попередження махінацій. Йдемо до приватних повідомлень, щоб уточнити деталі і розібратися в ситуації більш детально.
7 квітня 2021, 14:32
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 07.04.2021).
Inkamarchenko 4 квітня 2021, 22:04
З Приватбнком я дуже давно і ніколи не було ніяких негативних ситуацій. Навпаки дуже зручний додаток Приват24, змістовні та зрозумілі функції в ньому, завжди на зв’язку зі своїм клієнтом навіть у вихідні. Доступно надають відповіді на питання, що виникають. В разі якіхось операцій з карткою, завжди перетворюють чи надсилають запит, щоб уберегти клієнта від шахрайства. А сьогодні у мене склалася ситуація, яка ще раз довела, що ПриватБанк найкращий. Справа в тому, що шахрайськими діями з моєї картки було списано кошти, я була у розпачі, адже це були декретні виплати на дитину. Звернувшись до консультанта я лише розраховувала на вказівки щодо блокування картки, а натомість мені повернули кошти, відмінивши операції, і з моменту зняття коштів до звернення в ПриватБанк пройшло декілька годин, але це не завадило консультантам створити нереальне. Мої кошти повернули в повному обсязі, допомогли заблокувати картку, перевипустити нову. Я була вражена якість та швидкістю реагування на моє звернення. Однозначно ПриватБанк — це банк, який дбає про безпеку і спокій своїх клієнтів. Ми з ним точно надовго. Дякую ПриватБанк 💖
5 квітня 2021, 9:57
Дякуємо за позитивний відгук про наш банк! Упевнені, що подальша співпраця з нашим банком буде також мати лише позитивний досвід.
Olesja2020 4 квітня 2021, 17:46
Много лет являюсь клиентом банка, получаю на карту банка зарплату, иногда пользовалась кредитом — все всегда выплачивала вовремя, имела максимальный литит по кредитке 50 т. После вклеивания в паспорт нового фото из банка начали приходить напоминания по актуализации документов. Пыталась актуализацию пройти онлайн — но постоянно был ответ — -что-то не устаивало. Поэтому в конце января, в начале февраля пришла в отделение, простояла час в очереди (работал только один специалист), меня, фото документов сфотографировали, сказали что все нормально. И, действительно, после этого напоминания приходить перестали. Но 31 марта, как раз после перечисления мне зарплаты, без предупреждения, все мои карты были заблокированы. Пытаюсь выяснить причину — нужно актуализировать документы. Говорю — уже была актуализация, предупреждений нет — надо опять прийти и актуализировать. Хорошо, утром 1 апреля опять иду в банк, меняю планы, трачу время, стою в очереди — опять актуализация прошла, деньги, слава Богу, снять успела. А сегодня очередной «сюрприз» — без предупреждения заблокировали кредитку с лимитом 50 т, причина — банк принял решение пересмотреть лимит и можно пользоваться только личными деньгами, если возобновит — получите СМС. Почему, надолго ли, можно ли просто уменьшить лимит, что надо чтобы возобновить хотя бы часть лимита — никаких ответов не получила — ждите смс, если банк вдруг когда-то пересмотрит это решение и все. Самое обидное — что без предупреждения! Были планы в ближайшие дни воспользоваться кредитом и вот опять меняй планы, трать время чтобы срочно найти альтернативу и т. д. В общем, доверишься Приватбанку — будешь как на пороховой бочке — карты блокируют в любой момент, без предупреждения, хотя ты и постоянный клиент, который уже много лет сотрудничает с приватбанком.
4 квітня 2021, 19:24
Добрий вечір!
Для успішної актуалізації даних, інформація в документі повинна відображатися чітко та в повному обсязі. На жаль, раніше ви надали документ не в належній якості, тому він не пройшов перевірку, про що ми вас сповіщали повідомленням в додаток.
Нам сумно, що ви зіткнулися з такими незручностями, однак мусимо констатувати, що на поточний момент, ви можете користуватися тільки особистими коштами.
Ми сповістимо вас додатково, коли зможемо вам надати для використання кредитний ліміт.
З повагою, ПриватБанк.
Galina1535 4 квітня 2021, 11:29
Дуже задоволена роботою оператора, кваліфіковано, швидко, професійно. Проблема вирішена
4 квітня 2021, 12:47
Завжди до ваших послуг :)
Беремо і робимо!
6 квітня 2021, 17:57
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 06.04.2021).
Dmitiy771 4 квітня 2021, 1:29
Заблочили карты при попытке снять с банкомата по номеру телефона, видете ли не верно указал данные о месте работы и не смог подтвердить операцию.
ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ глупый сотрудник приват банка!!!

Сумма на карте была 15000 грн, а из-за этой задержки в 2 часа, у человека возникли проблемы…
Далее начались качели, сделайте 101 фото с картой/паспортом, потому что нам не видно и ТД.

На днях обращусь в отделение с одной целью.

Закрыть эти голд карты, по которым нет кредитного лимита РАЗ, вставляние палок в колёса ДВА

После этой ситуации ещё больше начал уважать MonoBank, где не делают подобного рода движений, и адекватные сотрудники.

ПриватБанк привратился в государственную шарашкину контору, где все работают на отвали за копейки, без какой либо мотивации.

Вывод сделан исходя из общений с консультантами
4 квітня 2021, 10:38
Повірте, нам дуже шкода тих клієнтів, які стають жертвами шахрайства і втрачають, іноді, свої останні гроші. Нам потрібно розуміти, що операцію здійснює саме клієнт, а не третя особа. Дана процедура відбувається не тому, що ми хочемо витратити ваш час, а тому що хочемо захистити вас від матеріальної і, надалі, моральної шкоди.
При проходженні ідентифікації в чаті, важливо надавати фото належної якості, щоб чітко відображалися дані картки/паспорту та не виникало сумнівів щодо їх справжності.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваш номер телефону та розібратися в ситуації більш детально.
killrock911 3 квітня 2021, 19:30
Здравствуйте, утром начал работать и обратил внимание на то что переводы с карту на карту мне не доступны (защита от мошенничества сработала, даже между своими нельзя), попробовал завести средства на биржу через реквизиты получилось. Позже решил чтобы не бегать туда сюда к терминалу, так как это много времени занимает, а мне нужно повторять операции, написать в тех. поддержу, мне объяснили что это сработала защита от мошенничества и они хотят защитить мои средства, после этого я спросил у оператора, могу ли я как-то удалённо пройти проверку, а если это нужно сделать один раз мне будет не тяжело провести операцию у терминала, на что оператор подключил другого специалиста, специалист Ганна, сразу же мне закрыла счёт и сообщила о том что мне теперь нужно писать письмо о переводе остатка средств и отправить его на почту в Днепропетровское отделение, на вопросы могу ли я как-то повлиять на положительный результат, так же с таким вопросом мне обращаться в письменном виде. За что мне закрыли счёт, так и не понял, много комиссии выплачено банку, пользовался их картой как основной, был очень рад такому банку, жаль подобных нет в Украине. Надеюсь мой счёт будет переоткрыт, восхищён изобилием доступных карт в ПриватБанке.
4 квітня 2021, 9:50
Добрий ранок!
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Олена Макарчук 3 квітня 2021, 14:36
Відділення за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 47/1, 49
Гарний банк, зауважень практично немає, хіба що дивно, що беруть гроші за зняття готівки (при цьому з карти іншого банку в банкоматах Приватбанку знімаю без відсотків). Але у мене карта ПриватБанку більше для віртуальних операцій і тому це не проблема
3 квітня 2021, 15:24
Дякуємо, що ви з нами :)
Ми щиро прагнемо до того, щоб наші клієнти не платили зайвих комісій, тому завжди розповідаємо, як безкоштовно користуватися нашими картками: https://privatbank.ua/kak
Igor Akinfin 3 квітня 2021, 13:35
Хороший банк уже не помню сколько пользовался, один недостаток если нужно поменять карту (срок вышел) этот занимает уже много лет занимает час, а то и два. Согласитесь это долго!
3 квітня 2021, 13:56
Ми не стоїмо на місці та постійно розвиваємось.
В оновленому Приват24 опція знаходиться в налаштуваннях картки і дозволяє перевипустити картку в декілька кліків не виходячи з дому. Оформлена таким чином картка має ті ж функції, що і звичайна.
InessaSh 3 квітня 2021, 12:14
Відділення за адресою: Одеса, вул. Генерала Бочарова, 53
Являюсь клиентом банка уже очень много лет, даже сосчитать не могу. все началось с того, что при снятии денег с банкомата, деньги с карты ушли, а из банкомата не вышли. Возврат 11 дней. МОИХ ЛИЧНЫХ СРЕДСТВ. Имею родственников в Южной Корее. Результат — зависли 300$ при переводе вестерн, якобы банк переживал, что это для спонсирования террористов на Донбассе! Ну да, я ведь родом оттуда. А на 300$ можно всю армию одеть… На днях, пошла в отделение уточнить как удобнее и быстрее всего отправить перевод в Ю. Корею, специалист ничем не помогла, кроме «используйте swift через приложение». Это при том, что я являюсь владельцем ГОЛД карт! Я отправила перевод swift, оплатила 40$ комиссии при переводе в 500$ !!!(покрывающих комиссию всех банков посредников) и что вы думаете? Перевод до адресата не дошел, конечно, вдобавок банк запрашивает дополнительную информацию и 55$ за это, но гарантий никаких не даёт. Что за развод для лохов??? Отозвала, обещают 5 рабочих дней, но я уже закупаюсь успокоительным на месяц вперёд. Отвратительное качество обслуживания. Я не брала кредит в привате и использую свои личные средства. Такую дичь ещё нигде не видела. Последний раз провожу какие- либо транзакции через приват.
3 квітня 2021, 13:03
Проведення та звірка результатів інкасації при обробці заявки на повернення коштів дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо. Перепрошуємо за можливі незручності.
На жаль, вказаних у відгуку даних недостатньо, щоб ми могли вас ідентифікувати. Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію за переказом.
mariemets71 3 квітня 2021, 10:37
Не рекомендую Приват, не можу отримати гроші, які мені перерахували, вони начебто на транзитному рахунку, оператори конкретної відповіді не дають, перекидають мене з одного на другого. Даремно не прислухалась до думок інших про Приват. У відділенні також нічим не допомогли. Усі говорять по різному. Як повернути свої гроші не знаю. Якщо у банку є компетентні фахівці, прошу допомоги, тільки не загальними фразами, треба почекати.
3 квітня 2021, 11:33
Фахівці перевірять інформацію по вашому питанню та консультацію надану в підтримці і зв'яжуться за результатом.
Falbush 3 квітня 2021, 10:05
Відділення за адресою: Ужгород, пл. Корятовича, 13
Не могу забрать деньги, 5 марта пришёл в банк предупредить что хочу забрать депозит, который заканчивается 6, на сайте было написано что 8 го депозит продлится автоматически. Пусть засунут себе в  *** свои проценты, отдайте деньги, *** . Вы живёте в СССР когда можно было вытворять что хочешь. Причём это повторяется не первый раз.
3 квітня 2021, 10:38
Якщо ви не бажаєте продовжувати вклад на новий термін можна розірвати його протягом 5-ти днів з моменту закінчення попереднього строку, або ж повідомити банк про відмову від автоматичного продовження. Для цього не обов'язково йти до відділення. Для зручності клєінтів ці операції можна провести в своєму Приват24. У разі виникнення питань, наші колеги в підтримці завжди на зв'язку та залюбки допоможуть.
Що ж до вашого звернення у відділення та розірвання вкладу, фахівець перевірить інформацію за даною ситуацією та зв'яжеться за результатом.
Зняли ліміт по кредитні карті і ніякого обгрунтуванної відповіді не дали чому. Я постійно користуюсь картою комуналка всі послуги через приват 24. Звертавсь у банк працівники банку розводять руками це рішення зверху. От і все потрібно відкривать кредитку в другому банку
3 квітня 2021, 9:27
Доброго ранку!
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Ви можете надати довідку про доходи, що позитивно вплине на рішення банку та збільшить шанси на підвищення ліміту.
IrinaArsenyuk 2 квітня 2021, 23:09
Специалист по обслуживанию клиентов Павел оперативно отвечал на мои вопросы по актуализации документов и помог мне в данном вопросе
3 квітня 2021, 8:15
Доброго ранку!
Завжди раді допомогти :)
Дякуємо за ваш вибір.
Janasamardich 2 квітня 2021, 19:09
В мене з картки Приват банку треті особи намагались вивести кошти. Дозвонилася на гарячу лінію і мені запропонували заблокувати картку і перевипустити нову в будь якому відділенні цього банку в моєму місті.Але в відділенні мені повідомили що це я шахрай і банк відмовляється зі мною співпрацювати, без пояснення.Спеціаліст відділення запропонував мені писати листи в м. Дніпро.
Я на свою картку отримувала тільки зарплатню. Залишок коштів зі своєї картки отримала тільки через дві неділі, з великими труднощами.
Думаю мені пощастило, що я вже не клієнт цього банку.
2 квітня 2021, 19:32
Добрий вечір!
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваш номер телефону та проаналізувати ваш випадок більш детально.
Александр Сусман 2 квітня 2021, 17:42
Увидел снятие со своей карты 270 грн каждый месяц неизвестными, обратился в 3700. Посоветовали по телефону заблокировать карту и обратится в отделение, чтобы получить новую. Согласился и через 10 мин пришёл в банк. Там оказалось что карту заблокировали совсем, ни снять ни перевести и в выдаче новой отказ. На планшете сотрудница показала, этому клиенту карты не выдаются. Почему нигде не могут объяснить. Сказали пишите в Днепр письмо, отправьте укрпочтой, может когда-нибудь ответит. Я в шоке!
2 квітня 2021, 18:26
Добрий вечір!
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детально розглянути ситуацію.
4 квітня 2021, 17:23
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 04.04.2021).
Nikolaich1986 2 квітня 2021, 16:21
Состоялось судебное заседание по иску ПриватБанка ко мне, по задолженности. Суд частично удовлетворил иск и решение вступило в силу. Через 30 дней я получил конверт из суда и через 2 дня после (по сроку вступления в силу решения) отправился оплачивать в кассу привата.
Оплатил. Мне сказали что средства поступили на транзитный счёт и нужно немного подождать. Немного — это 10 дней.
После чего я пришел проверить, погашена ли задолженность в полной мере и не висит ли на мне ещё чего. И как в воду глядел. Приват проигнорировал решение суда и списал только часть средств. В итоге я должен ещё 2000. Я к оператору, она большими глазами, думает я помочь вам не могу, могу подать заявку в приват хелп на рассмотрение…

Подали заявку, пришлось подождать ещё 3 дня. И банк в ответ на заявку выдал следующее:
Банк принял решении не списывать остаток по долгу, так как … Номер заявки…
Ну и как это понимать?
Нам «положить на суд» на закон, мы что хотим то и творим
2 квітня 2021, 16:58
Добрий вечір!
На жаль, через те, що вами не було залишено в банку актуального контактного номеру, наші співробітники не змогли зв'язатись з вами для надання детальної консультації.
Для уточнення результатів вирішення питання, ви можете звернутись до підтримки банку за будь-яким авторизованим каналом зв'язку.
Kibenkoluda 2 квітня 2021, 12:55
Большое спасибо работникам смс центра приватБанка за чёткие и быстрые ответы на вопросы!
Давно являюсь клиентом банка и всегда все очень четко, быстро, понятно! Приват Банк — вы лучшие!!!
2 квітня 2021, 14:37
Дякуємо вам за відгук!
odessa2021 2 квітня 2021, 12:53
Никогда не думал. что открыть счет ФОП — это большая и очень сложная проблема. После нескольких походов в местное отделение был отфутболен служащими по причине то руководства нет на рабочем месте, то руководство есть, но у него нет времени и т. д.

Потом решил все оформит через сайт. Отослала документы и на этом все закончилось. Пришло подтвреждение, что документы приняты в работу и на этом всё закончилось. Полный игнор, отсутствие обратной связи, к ответственному лицу нельзя дозвониться, на горячей линии операторы перебрасывают звонок от одного оператора на другого и так по кругу.

Счет до сих пор не открыт. Поэтому если вдруг понадобиться открыть счет ФОП в Приватбанке — это очень плохая идея. Воспользуйтесь лучше Монобанком или А-Банком.
2 квітня 2021, 14:29
Займаємось вирішенням вашого питання.
Ми зателефонуємо вам додатково.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝