333222111 14 січня 2020, 11:29
6 декабря 2019 года, заблокировали какту в связи с кражей. И с этого момента, начался «ЦИРК на дротi», как говорят в народе. Хотя проблема, не стоит и выеденного яйца, но только, не для ОЩАД БАНКА! ;))) Являюсь клиентом других банков. Эта проблема решается в течении 10-12 дней. Не выходя из дома, в телефонном режиме. А не КАК в ОЩАД БАНКЕ, нужно ехать в отделение и писать заявление на перевыпуск карточки. Без заявления, новую карту не будут выпускать. Бред...., а если человек болен, в командировке, отпуске в другом городе, другие… проблемы? Видимо руководство ОЩАД БАНКА, с планеты Плутон или Нептун. И эта процедура (восстановление карты) приравнивается у них к операции на сердце в институте Амосова или Шалимова. Уже прошло 5 недель (35 дней), «а воз и ныне там», ТОЛЬКО одни обещания на разных уровнях. А с самого начала, чётко говорили, преданно улыбаясь и глядя в глаза, что эта операция займет 12-14 дней. Ну...., ЗАЧЕМ ОБЕЩАТЬ? Скажите прямо, что справимся ТОЛЬКО через 2 месяца, быстрее не умеем. Почитал отзывы других клиентов и самих работников этого банка. Стало ВСЁ ясно.
А ведь у меня просто обыкновенный перевыпуск карты!
Дам Вам маленький совет.
Сделайте свою «ГОРЯЧУЮ ЛИНИЮ» напрямую НА ГЛАВНОЕ РУКОВОДСТВО ОЩАД БАНКА. Чтоб они не сидели в своих мягких креслах за закрытыми дверями с комфортом, а слушали ВСЕ проблемы в свои ушки, может краснеть хоть чуть-чуть начнут.
Ни в одном отделении ощад банка, нет телефонов начальства. А горячая линия, отмазывается СРАЗУ, если не может ответиь чётко и ясно.
14 січня 2020, 17:37
Добрый день! Приносим извинения за подобную ситуацию. Пожалуйста, напишите нам в личные сообщения ваше ФИО и контактный номер телефона и в каком отделении вы обслуживаетесь, проверим ситуацию.
Solsa6808 14 січня 2020, 11:20
18 декабря обратился на этом портале к работникам ощадбанка, чтобы оказали помощь в разблокировке моей картки киянина. Ответ был оперативным: «Укажите свои координаты, намер телефона»
Написал… указал… после этого практически и спал, и ходил в талет (простите за такие подробности) не расставаясь с мобильником. Боялся пропустить важный для себя звонок. День ждал, два, три… потом подумал, что мне готовят подарок на Новый год…
Но все мои ожидания оказались напрасными. До сих пор никто так и не позвонил, а карточка и по сей день заблокирована ощадбанком.
Мне уже становится интересным, что это за «фишка» такая от любимого (я там получаю пенсию) банка?
Уже в течение трёх месяцев жду, когда мне разблокирует ощадбанк карту, чтобы я мог воспользоваьься льготой бесплатного проезда в городском транспорте. Или это ещё не срок?…
14 січня 2020, 17:35
Добрый день! Ответили вам ранее.
Klient110120 13 січня 2020, 23:22
Ситуація, яка трапилася у відділенні Ощад мене дуже обурила. 11.01., о 14:30 я зайшла в банк з дитиною оплатити комунальні платежі. Сама виконала всі операції, а от після того, як почала вводити готівку, термінал «завис». Відповідно, я почала шукати допомоги у працівників банку. Так як, в залі всі були зайняті, я зайшла в найближчий кабінет, привіталася і попросила допомогти мені завершити операцію. Особа, як пізніше я дізналася, АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА, роздратовано сказала мені, що у неї взагалі то обід. Але піднялася, ніби робить мені велику послугу, і підійшла. Ні дякую, ні будь ласка, ні вибачте! Таких слів ця людина не знає. В першу чергу вона визвірилася на мою дитину в підвищеному тоні:«Стань тут нормально і стій спокійно! ». Коли я зробила їй зауваження, щоб вона не дозволяла собі так розмовляти з моєю дитиною, вона висказала і мені :«Потрібно нормально виховувати своїх дітей, як поводити себе в таких місцях!».Альо, тьотя, моя дитина просто стояла біля термінал. Як п'ятирічна дитина тебе так рознервувала!?
Нахамила мені, обізвала, перелякала доньку, і залишила нас, так нічого і не допомогла. Перед тим погрожуючи, що піде, таким чином наказала нас. Я так і не зрозуміла, за що??? Можливо, керівництво Ощад дізнається…
Таких персонажів не можна допускати до роботи з людьми, а особливо, приводити дітей. Я тільки уявляю собі, як вона спілкується з підлеглими. Злі люди, вони нещасні, мені їх шкода. Але якщо ображають мою дитину, я терпіти не буду. Відреагуйте на ситуацію, будь ласка!
14 січня 2020, 9:38
Доброго дня! Перепрошуємо за подібну ситуацію. Обов'язково її перевіримо та проведемо роботу зі співробітником для покращення якості обслуговування.
Lutskov 13 січня 2020, 22:17
Назва послуги
Пріоритет послуги (розрахований)
Сума до сплати за місяць (грн.)
Сумасшедшие сплати с юношеских времен (грн.)
Сплачено по рахунку (грн.)
Статус списання
Послуга з газопостачання)
Послуга с централизованным водопадом (холодная вода)
Послуга в розницу и розницу электрическая (послуга в розницу
Послуга с поводенней побеждать (послуга побутових отпусков)
Живая зона — посольство управляющих Багатоквартирним Будинком, витрина по управлению Багатоквартирним Будинком, в котором я вынужден действовать, или быть вынужденным

Шановні стид і срам тим розробникам сайту. Ви де живете, в якій країні???? Це потрібно в новини викласти, які бездарні люди працюють в Ощадбанку.
14 січня 2020, 9:43
Доброго дня! Відключіть послугу автоматичного перекладу сторінку на російську у вашому браузері.
Oleg Motruk 13 січня 2020, 21:07
Заблокировали карточку киевлянина за 7 грн долга за смс банкинг, который я не заказывал. Заплатил, но в метро не активируется.Банк говорит, что карточку разблокировали, в метро говорят, что не разблокировали. Доказать разблокировку банк не хочет. На горячей линии сидят абсолютно безграмотные, хамовитые бабы. В банке Крещатик никогда ничего подобного не было.
14 січня 2020, 9:46
Добрый день! Для проверки карты, вы можете попробовать провести пробную операцию или обратиться в контакт-центр банка. Если у вас случилась ситуация, при которой наши сотрудники были не компетентны, пожалуйста, напишите детали нам в личные сообщения.
Александр Шевчук 13 січня 2020, 18:30
Ставлю этому банку 0 из 10. Распоряжаются чужими деньгами так, как своими, не имея на это никакого права. Помимо этого имеют проценты за хранение наших денег. Заблокировал и супруге карту и Заблокировал социвільною карту с детскими деньгами, что является противозаконным, по причине разногласий с совершенно другимнастика банком. Никто ничего не может объяснить., по всем вопросам направляют в центральный банк в Киеве. Зачем, спрашивается остальнвечер банки, например в Одессе, где мы и проживьём. Для людей ничего не делается. Все правила для банка. Когда это закончится. Три месяца вы не отдайте наши деньги. Они не ваши. Какое вы имеете право? Кто возместить ущерб, нанесення нашей семье. Куда смотрит правительство и ЦентроБанк. Вы вообще обалжели. Люди, что рабы. Мы эти деньги заработали. Ваше дело их отдать и отдать вовремя. Этот вопрос собираюсб вынести на рассмотрение общественности через медіа. Я думаю найдутся общественности юристы, которые помогут намне в этом деле.
14 січня 2020, 9:49
Добрый день! Хотим заметить, что банк производит блокировку карт лишь в исключительных случаях. Как пример, по решению исполнительной службы. В данной ситуации, банк не имеет значение, счет будет заблокирован в любом банке.
Elizabet Eliseeva 13 січня 2020, 17:15
30.11.2019. закінчився термін дії пенсійної картки, 23.11.2019. вона була заблокована. За два тижні до цього телефонував на гарячу лінію, щоб з'ясувати як отримати нову. Мені повідомили, що моя картка буде випущена та направлена в одно із відділень банка, про що мене повідомлять в СМС.
В кінці грудня звернувся у відділення ощадбанку, попередньо вистоявши чергу в декілька годин, але зняти гроші готівкою мені не вдалося, за паспортом пенсію не видали, картка ще не прийшла, онлайн кабінет заблоковано, потрібно було написати заяву і ще дзвонити на гарячу лінію з проханням видати мені мої особисті кошти, а вже підходив кінець робочого дня
Жодного СМС так і не надійшло, хоча сьогодні вже вечір 13.01.20. Телефоную на гарячу лінію, але там тільки повідомляють, що термін дії моєї картки закінчився та дякують за звернення.
Ви вважаєте це нормальним обслуговуванням Ваших клієнтів???
14 січня 2020, 9:52
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактній номер телефону. Ситуацію перевіримо, та з вами зв'яжемось.
LiudmilaSL 13 січня 2020, 17:12
Шановні співробітники Ощадбанк. Ну не можна так працювати в 21 сторіччі. Визирніть в вікно- там вже їздять машини, літають літаки і кам'яний вік вже давно закінчився! І тільки ви цього ще не помітили.Ви зробили нібито гарну спробу «продублювали» систему Ощад 24 в іншого, також невдалого українського банку. Але навчитись працювати з нею, здається, ви навіть не спробували! До суті проблеми — в системі Ощад 24 було створено платіж з некоректним реквізитом платежу до державної бюджетної установи. За логікою речей — якщо вказані не правильні реквізити- платіж не має бути списаний з карткового рахунку, і в разі, якщо, раптово відбулась така прикрість, кошти мають автоматично «зависнути» на якомусь з транзитних рахунків. Але не в системі Ощадбанка. Жоден оператор не може пояснити, куди поділись кошти і на якому рахунок вони опинились.Оператори точно знають, що якщо кошти з рахунку були списані, то такі реквізити є. Але я точно знаю, що такого рахунку з такими реквізитами не існує, бо замість ЄДРПОУ державної фінансової установи було вказано ІПН неповнолітньої особи, у якої в жодному банку немає жодного рахунку. Більшого ідіотизму і непрофесіоналізму, ніж від операторів вашого банку я в житі ще не чула (а живу я вже не мало). Мене цікавить відповідь на єдине питання до ваших співробітників: вам не соромно так мерзенно працювати і бути настільки не професійними? Вчитись, розвиватись та прагнути буди кращими-дуже гарна тенденція сучасного світу! І А в Ощадбанку замість цього рудиментарне правило- в будь якому випадку, щоб не сталось з вами та нашою платіжною системою — зверніться до відділення банку, де був відкритий рахунок. Люди! ви серйозно?!!! Ви щось знаєте про систему уніфікації та централізованої системи вирішення базових питань? Мені вас дуже шкода. Бо в такого банку немає жодних шансів до розвитку і майбутнього.
14 січня 2020, 10:03
Доброго дня! Прикро, що ви зіткнулись з такою ситуацією. В свою чергу, банк завжди зазначає, що клієнти мають відповідально ставитись до проведення платежів, корректно вказувати реквізити та перевіряти правильність їх вводу. У разі, якщо платіж буде надісланий за не існуючими реквізитами, він повернеться на протязі 3х днів.
damario 13 січня 2020, 15:36
Кассир данного отделения всем пенсионерам без исключения навязывает услуги страхования. Ставит клиентов перед фактом: хотите снять с карты пенсию более 3000 грн — оформляйте страховку, в противном случае отправляет в банкомат снимать деньги. Примите меры!!!
14 січня 2020, 9:33
Добрый день! Приносим извинения за подобную ситуацию. В обязательном порядке проведем работу с сотрудником.
Gipoteza 13 січня 2020, 15:29
Відділення за адресою: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 66
1. Потребовалось заменить изношенную купюру в 100$, узнал в интервенте и от другого банка, что это можно сделать в Ощабданке. Прихожу 08.01.2020 в отделение, стою в очереди 1 час и 30 мин, подхожу в кассу, рассказываю, что нужно. Мне отвечают да такая услуга у нас есть, это стоит 20% от суммы и нужно ждать 2,5-3 месяца, думаю ну ок. Говорю давайте так уж и быть. И тут бац — А у нас система не работает на создание такой заявки, говорю могу подождать, но не тут то было, говорят может не работать день. В общем взяли у меня номер, записали на листике и сказали перезвонят как заработает. Сегодня 13.01.2020 — так никто и не позвонил.
2. Думаю мололи вдруг отделение такое, еду в город на ул. Мала Арнаутська, 66. Также стою в очереди. Примерно час, подхожу в кассу, горю про такую услугу и тут мне давай, да такая услуга есть занимает она от 6 месяцев до 2 лет, + 20%, стою и понимаю, что это чтобы отшить, говорю ладно давайте. И тут бац мне оператор говорит, извините сайт не работает, не могу оформить заявку.

3. Думаю ладно уж пришел поменяю 200$ — прошу поменять и тут мне бац, а мы не меняем. Как это понимать, на улице у любого менял можно поменять, а в банке, нет. ТРЕШ

В общем более ужасного, медленного банка я не встречал. Его можно сравнить разве что с Укр почтой. Никому не рекомендую данный банк.
13 січня 2020, 15:31
Добрый день! Приносим извинения за подобную ситуацию. Пожалуйста, напишите нам в личные сообщения ваше ФИО и контактный номер телефона. С ситуацией разберемся.
halik0013 13 січня 2020, 14:27
Відділення за адресою: Львів, вул. Пасічна, 51
На початку реорганізації банку видавалось все гарно.але нажаль робота змінилась в гіршу сторону.Загальні недоліки Ощаду на мій погляд… оплата і ціна за платіжну картку і термін виготовлення, відсутність можливості вирішення деяких питаннь безпосередньо в відділенні, відсилають в головне відділення, погана комунікація з іншими банками, оплата за перевірку балансу в терміналі\другий раз\ 3 гривні!!! шалені % за зняття готівки з банкомату, навязування кредиту на пенсійну картку\при чому відсутність підтвердження запиту\ маю на увазі що можна скористатись кредитом випадково і взнати про це тільки через деякий час наприклад через пів року.кредитну лінію навязують як обовязковий додаток до пенсійної картки\пенсійної!!!!!!!\ і ще є багато ,,-,, Тепер конкретно по відділенню Львів Пасічна 51.Працівники по роботі з Фізиними особами займаються якоюсь іншою роботою.7 раз за рік мав потребу поспілкуватись з данним працівником, 2 рази спілкування влаштувало,5 разів чекав від 10 ти до 20 хв. привідсутності черги!!! працівник робив абсолюно іншу роботу і практично завжди мене просили почекати в хамській формі.Термінал в цьому відділенні практично завжди працює не корректно\неодноразово звертав увагу на це працівникам, результат ..0..\термінал зависає коли є пік оплат комуналки.причому навіть вночі, коли навантаження немає і в інших відділеннях в цей час все добре.перевіряв особисто!\ внесення готівки це окрема тема, купюри приймає з 10 ти шт за першим разом 1 ну.процесс внесення коштів на картку або проплати готівкою займає купу часу.і нервів бо в результаті операції створюється чарга\в інших відділеннях термінали працюють чудово/ Відкрив рахунок в Ощаді бо відкрилось відділення поряд з домом, і поспішив. Нікому не пораджу цей банк.Буду радий якщо мій відгук комусь допоможе
13 січня 2020, 15:28
Доброго дня! Хочемо зазначити, що перед встановленням тарифів, банк проводить детальний аналіз ринку банківських послуг. Тарифи банку є середньозваженими та відкритими. Кожен клієнт має можливість з ними ознайомитись як на нашому офіційному сайті, так і відвідавши відділення банку.
Щодо ситуації зі співробітником, просимо вас деталізувати нам до особистих повідомлень, як його звуть. Обов'язково проведемо перевірку ситуації!
MisterChaggi 13 січня 2020, 11:26
Ощадбанк самый крутой и надёжный банк. А самое главное це твий банк))
13 січня 2020, 15:22
Добрый день! Большое спасибо за ваш отзыв. Ваша команда Ощадбанка!
Мінфін
Відповідь адміністратора
16 січня 2020, 12:05
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 16.01.2020).
Vika137 12 січня 2020, 13:11
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Кравчука, 17
Уважаемый Ощадбанк! Объясните как правильно настроить работу в кабинете льготника! Папе назначена льгота, в кабинете зарегистрированы — НО! сумма которая перечисляется не перекрывает все услуги (горячая вода, газ, содержание дома) — при этом растут долги, при этом остается сумма неиспользованной льготы. До монетизации оплачивали все услуги и данные у банка были. Ходили в собез — послали в Ощадбанк, сотрудники банка послали в собез, на горячей линии — тупо переключают на робот. Господа!!! Пожалуйста дайте конкретное решение нашей проблемы!!! Не игнорируйте
13 січня 2020, 15:21
Добрый день! Пожалуйста, напишите нам в личный кабинет ФИО и ИНН льготника, проверим ситуацию.
Maksfreyman 12 січня 2020, 12:32
Сегодня мне были перечислены средства в небольшом размере на действующую и активную карту ощад. Ждал 10 минут, 20, час. Захожу в информацию по карте. Написано, что на «власні кошти» лежат деньги, на «тимчасово заблокованих коштах» так же сумма. Жду второй час, с карты деньги не могу снять, через ощад 24 не могу перевести, а эти деньги так и висят. Банк ужасный, заканчивается срок действия карты через несколько месяцев и разрываю контракт. Так же пользуюсь приватом и моно, никаких проблем. Деньги переслали и те сразу зачислились. По горячей линии не отвечают
13 січня 2020, 15:19
Добрый день! Согласно регламента, проведение банковской операции может занять до 3х банковских дней. В данной ситуации, банк получил уведомление, что вам были отправлены деньги, однако не получил прямой перевод средств на счет банка.
tareon 11 січня 2020, 19:22
Відділення за адресою: Херсон, вул. І. Кулика, 149/29
Користуюся послугами цього банку вже кілька років. Обрав Ощадбанк, бо після переїзду з тимчасово окупованих територій саме Ощад виявився найбільш конструктивно налаштованим і дружнім з поміж інших великих банків.
13 січня 2020, 12:51
Дякуємо за позитивний відгук. Ваша команда Ощадбанку!
Liliia1234 11 січня 2020, 18:10
Доброго дня, чому при розрахунку в магазинах в Польщі картою Ощадбанк, після введення пінкоду видає відмову, банк попереджувала про виїзд за кордон…
13 січня 2020, 12:27
Доброго дня! Для детальної перевірки радимо звернутись до контакт-центру банку: 044-363-01-33.
1708Asdf 11 січня 2020, 15:10
Всегда опслужуют хорошо за 12лет как я получаю все и плочу мне не разу не нахомили всегда внемательно относяца все роскажут покажут я очень довольна ошадбанком и всемя ихнеми работнеками с какими я сталковалась дай бог всем здоровя и благополучя
11 січня 2020, 16:17
Добрый день! Благодарим вас за отзыв. Ваша команда Ощадбанка =)
Мінфін
Відповідь адміністратора
13 січня 2020, 13:42
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 13.01.2020).
Serj57 11 січня 2020, 12:45
11. 01 20 в 12 часов обратился за помощью к кассиру. Не поднимая головы, обклеивая пачку купюр, отвечала только: «Нет». Я предложил ей, хотя бы для убедительности, взглянуть в содержимое кассы для обмена гривни. И что тут понеслось… Она лучше знает и вообще не стоило мне ей мешать. Управляющую(или админа) нет. Выходной… Хотя 11.01., суббота, для многих организаций была рабочей. И в дальнейшем у этого кассира все: «хорошо». Зарплату с наших налогов, (+комиссий и поборов банком с нас) — она тоже получает хорошо. Хорошо научили считать, а вот вниманию, вежливости, участия в решении вопросов клиентов, видно научили ПЛОХО.
11 січня 2020, 13:51
Добрый день! Приносим извинения за неудобство. Пожалуйста, напишите нам в личные сообщения ваше ФИО и контактный номер телефона. Так же, хотим заметить, что сотрудники банка не получают заработную плату за счет гос. бюджета.
С чего бы начать… 9 декабря 19года обратились в банк чтоб снять субсидию. Пин карты забыли, поэтому хотели снятьпо паспорту как в любом нормальном банке это делают. В ответ услышали, по паспорту мы денег не дадим, надо переоформить карту. Сказали будет через две недели. Через две недели нам сказали ждать еще две недели ( мол по техническим причинам карту задерживают) Хорошо. Мы подождали. И вот нам на горячей линии сегодня сказали — Ваша карта не будет выпущена, идите в отделение заказывайте наново. Это вобще что за работа такая обьясните мне пожалуйста. Дело касается субсидии для пенсионера. Стыд вам за такое отношение к пенсионерам. Поехали в рай центр. Там менеджер проверил и сказал что работники нашего отделения не правильно подали заявление, карточка вобще в непонятном статусе. Прошу принять меры по отношению к этому работнику. Для чего она вобще там сидит если не может выполнять свою работу. Еще и хамка впридачу. УВОЛИТЬ такого работника. Зовут Ольга Музыка, Отделение в п.г.т. Воронреж Шосткинского р=на Сумской области. Примите меры. Денег же нам так и не выдали. Не можем снять субсидию за два с половиной месяца. А еще когда хотели снять в нашем отделении по паспорту, нам сказала эта Ольга Музыка что в таком случае им надо закрыть наш расчетный счет, и мол куда потом пойдет наша субсидия. Полный бред. Если в течении следующей недели не получим деньги, я пойду к депутату жаловаться. Сколько можно гонять пенсионера, перенесшего онкологию, и страдающего сахарным диабетом гонять. Совесть имейте. Вас тоже ждет старость.
11 січня 2020, 12:12
Добрый день! Приносим извинения за неудобства. Пожалуйста, напишите нам в личные сообщения ваше ФИО и контактный номер телефона, проверим ситуацию.
Oriy 10 січня 2020, 22:33
Відділення за адресою: Київ, вул. Харківське Шосе, 21/6
В кінці минулого року я замовив перевипуск своєї пенсійної карти у відділенні 0045 ощадбанку з доставкою її у інше відділення на Бажана 24. 10.0. 20 минуло більш як три тижні і ощадбанку нічого мені не повідомив. Коли я звернувся у відділення на Бажана 24, виявилося, що картка готова, але її не направлено з відлілення 0045. У відділенні 0045 Стажорка на прізвище Кікоть повела себе некоректно: Відмовилась допомогти і виправити помилку своїх колег.Також Відмовилась назвати своє прізвище. У відділенні постійно величезні черги. Прошу вжити заходів щодо наведення елементарного порядку у відділенні 45 ощадбанку. Притягнути до дисціплінарної відповідальності Стажорку Кікоть. Прюовідоміти про вжиті заходи за емайлом antabos@meta.ua
11 січня 2020, 12:05
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності, проведемо роботу зі співробітниками!
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝