AnnaVakylenko 3 квітня 2021, 20:21
Пишу отзыв о банке в целом. В банке ранее получали пенсию мои бабушка и дедушка, со временем, с горем пополам, бабушка начала получать пенсию на карту другого банка, а дедушка остался с Ощадбанком. Как можно пенсионеру зарегистрироваться в приложении «Ощад 24/7» я совершенно не понимаю, если я в свои 20 этого не смогла сделать. Почему решить проблему смены пароля нет возможности без звонка оператору?! Вернее, есть такая возможность в самом приложении, но есть одно НО. как только вы попробуете это сделать вам будет писать что-то типо: «Такой пароль уже использовался"(хотя это не так) или «Введён не правильный одноразовый код» (хотя перед эти он был правильным) или же даже когда вводишь свой пароль, который ранее действовал, который записал у тебя в блокноте, а оно всё равно пишет пароль не верный. К тому же, не только по своему опыту знаю, что банк блокирует мобильное приложение без ведома собственника карты. Это вообще как? Это просто полный, извините, треш! СМС с кодом приходит не корректно, кода в смс вообще нету… а как я должна подтвердить карту, если кода я не вижу?! Мнение о банке испорчено окончательно! Никогда никому не посоветую этот банк, а даже наоборот расскажу обо всём ужасе что происходит в нём. Об общей атмосфере на отделениях я вообще промолчу. Сделаю всё возможное, чтоб и дедушка свою пенсию получал на другой банк!
5 квітня 2021, 9:52
Доброго дня! У разі виникнення складнощів із реєстрацією або входом в Ощад 24/7, ви можете цілодобово зателефонувати до контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800, або ж залишити запит на послугу зворотного дзвінка: https://www.oschadbank.ua/ua/callback
Спеціаліст перевірить стан вашої реєстрації та зорієнтує в подальших діях.

Стосовно блокування Ощад 24/7 без відома клієнта — така ситуація можлива у виключних випадках і здійснюється в цілях збереження коштів, за наявності підозри на шахрайство. В такому випадку, після підтвердження операцій, особистий кабінет знову стає доступним.
Ощадбанк на сайті та у відділеннях рекламує перевагами тарифу Арсенал наприклад пропонує клієнтам активувати підвищену процентну ставку на залишок власних коштів на пенсійному рахунку, але при спробі підключити послуга не працює. При зверненні у колцентр, менеджери рекомендують звертатися у своє обслуговуюче відділення, а у відділенні кажуть звертайтесь у колцентр. Послуги ощадбанк ніби пропонує, але скористатися ними клієнти не можуть. Не зрозуміло до кого звертатися щоб вирішити питання.
31 березня 2021, 14:51
Доброго дня. Дякуємо за зворотний зв’язок, очікуйте, будь ласка, телефонний дзвінок від співробітника банку для детальної консультації
13 .50 30 березня 2021 року звернувся до відділення вище вказаної фінансової установи з метою отримати фінансові послуги зняття готівки з карткового валютного рахунку — касир видала мені копію сліп квитанції терміналу купюру та повернула мою id картку з якої на чистий папірець переписала мої персональні данні; місце народження дату народження П.І.П. номер id картки та змусила поставити підпис нп такому папарці.Я зробив зауваження касиру та попросиа видати копію такого не зрозумілого документу та розяснити для чого касир збирає про мене таку інформацію. На зауваження касир почала вимагати в мене готівку в зворіт та підвищувати голос для залагодження конфлікту звернувся до куруючого відділення спочатку устно, а потім в кабінеті написав притензію про надання не якістних послуг керівник цього відділення відмовилась приймати та реєструвати притензію яка була складенна на голову правління Ощад банку, зателефонувала своєму чоловікові яки не є працівником Ощад банку яки в подальшому в холі данного відділення погрожував мені в майбутньому фізичною розправою. Вважаю такі послуги не якістними працівники касир та керівник поставились не дбало що до виконання своїх професійних обовязків.Прошу безпеку Ощад банку вжити заходів що до поновлення моїх прав на інформацію про послуги які мені надала касир, а саме забеспечіти мене копією дакументу який склала касир з моїми персональними данними, поновити моє право на звернення уякому мене обмежила куруюча відділення коли відмовила в прийнняті письмової притензії не прийнявши такий документ та не зареєструвавши для подальшого розгляду також щодо безпеки таких послуг для мого життя та здоровя про погрози фізичної розправи в майбутньому від чоловіка керуючого віділення та забезпечення моєї безпеки як споживача про якісні безпечні фінансові послуги Ощад банку що до попередження фізичної розправи як результат послуг з боку керуючого відділення та її чоловіка який пообіцяв фізично розправитись зі мною за те що я звенувся в Ощад банк з метою зняти готівку з карткового рахунку. О крім того вище вказану інформацію я залишив не однаразово як усне звернення на іформаційну лінію Ощад банку але не зворотнього звязку та реакції від служби безпеки не має.Чи працює ВАША ФІНАНСОВА УСТАНОВА ЩО ДО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРИПИНЕННЯ НАДАННЯ НЕ БЕЗПЕЧНИХ НЕ ЗРОЗУМІЛИХ НЕ ЯКІСТНИХ ПОСЛУГ ТА НЕ ДБАЛОСТІ ВАШИХ ПРАЦІВНИКІВ?
31 березня 2021, 9:04
Доброго дня. Ми обов’язково з’ясуємо ситуацію, яка сталася у відділенні. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваш номер телефону та ПІБ. Дякуємо
Kseniia8888 30 березня 2021, 10:38
Ніколи не стикалася з таким відношенням до клієнтів в Україні! Та ще й державний банк! Не можу розпоряджатися власними грошима. Мало того, що для того, щоб зайти, присилають смс, які просто не приходять вчасно, і ти не можеш провести платіж. То й мене ще заблокували! На рівному місці — хотіла провести платіж на 1500 грн! І не повідомили про це, писали що пароль не вірний! Після декількох днів намагання відновити пароль, звонила на гарячу лінію. Трубку там кидають, послали у відділення. Пішла, хвора, а там закрито — карантин! Сьогодні теж карту по телефону не розблокували — просто положили слухавку. Жахливий банк, жахливе обслуговування. Не раджу зв’язуватися по добрій волі.
30 березня 2021, 12:19
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваш номер телефону та дату/час дзвінку до контакт-центру. Ми обов’язково перевіримо консультацію, яку вам надав співробітник банку, з’ясуємо ситуацію та надамо зворотний зв’язок.
Дёма Титов 30 березня 2021, 9:47
Захотел я значит зайти в свой веб банкинг. Ввел номер карты и всё как полагается, потом мне написали, что сейчас должно прийти сообщение с коротким паролем и что бы я его ввел, сообщение пришло, но никакого там пароля не было, просто написали «картку перевірено успішно» и всё. Попытался я еще раз ввести номер карты и мне решили позвонить, подымаю трубку и вместо голоса оператора слышу какие то странные звуки (с телефоном у меня всё впорядке) пикание, тарахтение, вообще звуки странные будто бы другой конец находится внутри банкомата или какой то машины и это могло бы продолжаться долго наверное. Ну ладно сбросил, мне позвонили еще раз через минуту и опять эта х**ня продолжилась. Я не понял, операторы колл цента еще и на стройке что ли подрабатывают? Откуда такой шум взялся?
30 березня 2021, 11:54
Доброго дня! При реєстрації або відновленні паролю в Ощад 24/7 на ваш фінансовий номер телефону надходить дзвінок, де, відповідно до голосових підказок, необхідно підтвердити операцію та отримати одноразовий пароль, який озвучить система. Даний дзвінок відправляється автоматично, технічних складнощів на даний момент немає.
Рекомендуємо повторно спробувати здійснити відновлення паролю. Якщо ж проблема повториться, ви можете зателефонувати до контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800 для детальної перевірки ситуації.

paddington 29 березня 2021, 20:00
Уважаемые сограждане!
Хочу вас предупредить, особенно тех, кто надумает завести депозит в Ощадбанке — не факт, что вы получите свои кровные обратно.
Например, у меня украли депозит!
Сначала «навесили» Ощад-24.Под него без моего ведома произвели отказ от пролонгации, еще за три месяца до окончания договора (без всякого запроса и сообщения).В день, когда я ждала смс о пролонгации в 7 утра посыпались смс-ки странного для меня содержания о переводе неких сумм в «другой» банк, т. е. депозит крали небольшими суммами. Горячая линия пояснила, что это было мошенничество и заблокировало уже пустую карту, а в 9 часов банк «успокоил» сообщением -все в порядке- деньги (которые уже украли !) мы вам сбросили на карту. В отделении банка наотрез отказались принимать заявление о краже! И напоследок: на основании распечаток банка я выяснила., что последнюю сумму, которая в день ЧП ещё была только авторизована — банк уже в полночь следующего дня благополучно и «сумлінно» доставил ворам -*транзакция состоялась!
В банке отослали в полицию, В полиции — посоветовали жаловаться банку. Круг замкнулся! А головное отделение ответило (они заявление все же приняли!): работаем «Сумлінно і згідно законів». Вот только на кого?
А местное отделение все же под давленим центрального руководства приняло жалобу -заставили писать 8 заявлений — согласно количеству транзакций. Правда ни на одно ответа не последовало.
Делайте свои выводы!!!
30 березня 2021, 9:02
Доброго дня. Хочемо детально перевірити інформацію щодо даної ситуації. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваш номер телефону, ПІБ та адресу обслуговуючого відділення
Мінфін
Відповідь адміністратора
31 березня 2021, 17:58
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 31.03.2021).
Insti 29 березня 2021, 15:08
Відділення за адресою: Київ, пл. Спортивна, 1-А
Так склалось історично що я є щасливим (сарказм) власником картки АТ «Ощадбанк» згідно зарплатного проекту на підпиємстві. Вибору особливого щодо цього прикрого положення в мене немає (працівники державних компаній та установ знають про що я), тож доводиться інода взаємодіяти із даним банком. І все було б нічого, якщо б цього банку взагалі не існувало, але так знову історично склалось що цей банк існує, та ще претендує на якісь місця серед діючих банківських установ України.
Що доброго можу сказати — що за останні років 5 персонал навчили чемно спілкуватись, бути дуже доброзичливими, намагатись допомогти у вирішенні питань клієнту банку. Але при цьому, враховуючи повністю неконкурентоспроможну політику банку, «совкову» бюрократичну тяганину із взагалі нікому непотрібним збиранням підписів, постійно глючащий «софт» — ці намагання співробітників банку допомогти клієнту так і залишаються намаганнями, може навіть і щирими, але які ніяк не допомогають у вирішення питань клієнтів.
Що відмінного від доброго можу сказати — постійно непрацюючі банкомати, на екран яких наклеєні аркуші з вказанням найближчого банкомату, який (о, диво!) також не працює, та має такий самий листок, на якому написана адреса такого ж непрацюючого банкомату!
Раніше була проблема з видачею готівки у відділеннях — гроші не хотіли видавати, направляли на банкомати, і тільки коли починав «скандалити» видавали гроші через касу. Зараз начебто такої проблеми не спостерігаю, але гроші видають як у касі, так і у банкоматах переважно по 200 гривень, інших купюр в касі немає.
Небажання касирів проводити оплати через касовий апарат, направляють до терміналу. На слова що потрібна квитанція для пред’явлення до держустанов з відмітками банку нічого не хочуть чути (у інших банках такі операції спокаійно проводять, ставлять штамп (печатку).
Постійний фізичний спам від представників банку у вигляді брошюр (чемно відмовляюсь), оформлення автоцивілки, відкриття депозиту чи кредитної лінії.
Ще до того, при видачі картки по зарплатному проекту, намагання представників банку видати за те, що кредитну картку додатково брати ОБОВ’ЯЗКОВО! Люди, хто це читає — це незаконно! Ніхто не зобов’язаний оформлювати кредитну картку при отриманні зарплатної! Нав’язування оформлення карти на обов’язковому порядку — це злочин! Не погоджуйтесь на оформлення кредитних карток разом із зарплатними, не беріть їх до рук, навіть якщо їх вже вам видають, та не розписуйтесь у отриманні!
Із останьої негативної події взаємодії із ощадбанком — було втрачено картку, подзвонив на гарячу лінаю, картку заблокували. Замовив перевипуск картки — сказали що протягом двох тижнів буде картка. Випуск там щось 40 гривень, доставка на відділення біля дому — ще 30 гривен. Прийшла через тиждень, але це не звільнило мене від відвідин відділення ощадбанку, де ця карта була випущена, так як мені заблокували разом із карткою доступ у ощад24. А розблокувати доступ можна лише при особистому візиті у відділення ощадбанку де випущено картку, та написанні письмової заяви про розблокування. Але і тут справа ще складніша — просто так ощадбанк не буде по заяві клієнта одразу відновлювати доступ клієнта після особистого візиту до відділення де було випущено карту та написано заяву — треба ще обов’язково щоб цю заяву підписав керівник відділення та ДОЗВОЛИВ своїм особистим підписом рабам, ой, тобто клієнтам ощадбанку, заходити у додаток ощад24 на свій особистий рахунок. А це займає… ну дуже багато часу, у п’ятницю о 17 заява була написана, а надати доступ обіцяють у вівторок (при тому що відділення працює ще й у суботу). Та й до цього додається взагалі незрозуміло як працюючий софт (програмне забезпечення) по обслуговуванню карт — зняв ліміт на переказ коштів на гарячій лінії, у банку підтвердили що ліміт був знятий, при переказі коштів пише що стоїть ліміт. Ніхто із представників банку ні у відділенні, ні на гарячій лінії не розуміє чому так, як це виправити, і що з цим робити.
29 березня 2021, 21:20
Вітаємо! Дякуємо за детальний зворотний зв’язок щодо банку та роботи працівників у відділенні. Ми додатково проведемо з співробітниками даного відділення роботу щодо якості обслуговування клієнтів.
Стосовно кредитної картки- вона, дійсно, оформлюється за власним бажанням клієнта та є конкурентоспроможнім продуктом з пільговим періодом. Додатково зазначимо, що до моменту її використання, картка повністю безкоштовна, тобто виступає в якості додаткового гаманця.
Рекламу продуктів співробітники банку видають клієнтам для ознайомлення- це нормальна практика всіх банків, тому що не всі клієнти знають, що, наприклад, в банку можна також оформити ОСАГО або застрахувати життя.
Інформацію щодо вашої ситуації з Ощад 24/7 обов’язково перевіримо та надамо зворотний зв’язок, для цього напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваш номер телефону та ПІБ. Дякуємо
sirius88 29 березня 2021, 14:51
На протязі місяця (а можливо вже й більше) я не можу перевести власні кошти зі своєї картки ощад банку на картку іншого банку через кабінет в ощад24. Всі ліміти відключені, обмежень по картці не має, оператор підтвердив те що в них там фахівці розбираються з проблемою… ну видно добрі фахівці, які вже місяць розбираються. Банк-***!!! Що то за банк, що я не можу своїми коштами розпоряджатися. Вставив картку в банкомат в іншій країні щоб подивитись баланс, так навіть за це знімає комісію, щоб я подивився баланс. Сервіс-0, обслуга-0!!!
29 березня 2021, 20:32
Доброго дня. Перевірили інформацію, Вам необхідно повторно зателефонувати до контакт-центру для отримання консультації та деактиваціі обмежень.
Стосовно перевірки балансу, рекомендуємо використовувати Ощад 24/7 або чат-бот, там перевірка балансу безкоштовна.
Kolganu 27 березня 2021, 13:48
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Кам'янецька, 46
26.03.2021 о 12:19 року мені на касі центрального відділення Ощадбанку по вулиці Кам’янецька у м. Хмельницький касир з посмішкою видала з мого карткового рахунку 4400 доларів усі номіналом 100$ серед який я отримала 1 зразка 90х-років, я її одразу ж попросила замінити, а ось 4 купюри номіналом 100 $ виявилися просто недійсними, хоча зовні непомітно проблем, а ось ультрафіолет все показав (зношені, з пліснявою, з ерозією, склеяні так званим купюрним скотчем який непомітний одразу). Про стан я дізналась у нотаріуса, купуючи у іншому місті (Черкаси) авто. Ви не уявляєте мого гніву, коли у Чекаському відділенні ощада мені запропонували прийняти ці купюри заплативши за кожну по 300 грн (300×4= 1200грн) бо вони бачте зношені і взагалі не дійсні. Ви взагалі втратили сором. Яке ви маєте право видавати такі купюри. Я в чужому місті залишаючись без грошей та з варіантом втрати авто, за яким проїхала потягом всю ніч, що маю робити? Це просто «дніще»! Жодний комерційний банк ще не зробив такої підстави! Я вимагаю надати відповідь за даний інцидент. Квитанцію про зняття я зберегла, камери в ощаді підтвердять мою присутність у відділенні біла віконечка 5 де я отримала гроші. Чому я маю нести грошові витрати обмінюючи свої ж гроші? Це не просто не повага до клієнта (являюсь ним більше 10 років у даному банку), це ШАХРАЙСТВО у всіх його проявах. Отримати такі купюри в державному банку… щоб жодний обмінний пункт їх не приймав… СТИД І СРАМ такому державному банку. Я ВИМАГАЮ відповідь з варіантами вірішення даної проблеми. Центральне відділення у м. Хмельницький — ви маєте бути обличчям, а ви зовсім інший орган. Працівними маленьких відділень по місту в мільйони разів кваліфікованіші та ввічливіші, вони не хамлять і завжди намаються допомогти! Вже мала конфлікт з центральним відділенням прийшовши в суботу за перевипуском карти, працівники у відкриту при мені обговорювали хто видасть карту, бо бачте хлопчик до якого я попала вже «замахався» о 10 ранку, при цьому у відділенні було пусто! Шкода що я звернулась саме до вас. Це було востаннє! Точно змінюю місце обслуговування!
29 березня 2021, 12:20
Доброго дня! Працівники банку несуть кримінальну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність, а процес їх роботи знаходиться під постійним контролем, тому подібні випадки виключено.
У разі виникнення сумнівів щодо купюри, клієнт, не відходячи від каси, завжди може попросити співробітника банку додатково перевірити купюру під ультрафіолетом.
Дякуємо за зворотний зв’язок стосовно роботи працівників даного відділення та перепрошуємо за випадок, який стався при перевипуску картки. Ми в обов’язковому порядку перевіримо інформацію та при необхідності проведемо роботу щодо якості обслуговування клієнтів.
norbecovec 26 березня 2021, 21:30
5167 8031 1115 4196 номер картки шахрая на олх, пише різні оголошення про допомогу на лікування
29 березня 2021, 11:15
Доброго дня! Дякуємо за зворотний зв’язок. Інформацію передамо до відповідного відділу
Shtein 26 березня 2021, 18:27
Найкращі працівниці Олена та Валентина, завжди щирі поспішки.
Завжди вислухають та нададуть професійну, а головне зрозумілу відповідь на питання.
Завжди допоможуть оплатити послуги в терміналі.
Ви молодці, Ви найкращі.Ви приклад для інших працівників.
29 березня 2021, 10:10
Доброго дня!) Дякуємо за зворотний зв’язок, нам дуже приємно!
AllaDov 26 березня 2021, 15:19
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 97
Мало того, что переселенцев обязали все оформлять через этот ужасный банк, карту выдали всего на год, так ещё и приведите на верификацию. какая верификация у меня 2 детей ротора года и полтора месяца, я живу в селе где нет отделений Ощадбанка, поэтому оформляла в Киеве. Сейчас карантин, как я должна приехать на верификацию с села с 2 маленькими детьми, когда автобусы ходят чаз в час и не останавливаются, так как стоячих не берут???
Что за издевательство над людьми?
К чему все это? Переживаете, что я живу на подконтрольной территории ДНР так приедете по месту которое у меня зарегистрированно в справке переселенца и проверяйте.
А ещё лучше отстаньте от людей, я и так этот банк ненавижу
26 березня 2021, 15:46
Доброго дня! На період карантину проходження фізичної ідентифікації клієнтів ВПО скасовано. Тобто банк не буде обмежувати видаткові операції або блокувати рахунок через непроходження ідентифікації, яка вимагалась Постановами КМУ № 637 від 05.11.14 р. та №548 від 11.07.18 р.

Відповідно до п. 17 ПКМУ №1596 банк повідомляє ПФУ або орган соціального захисту населення, якщо протягом року не проводились видаткові операції по рахунку особисто одержувачем. У постанові зазначено, що у такому разі орган Пенсійного фонду України або орган соціального захисту населення забезпечує проведення ідентифікації та верифікації особи на підставі пред’явленого (в обов’язковому порядку) одержувачем особисто паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу і підтверджує її вік, та визначеного законодавством документа, в якому зазначено відомості про місце її проживання.

Таким чином, банк дійсно фіксує інформацію про проведення або непроведення операцій, проте не впливає на рішення про прининення нарахування виплат. Рекомендуємо звернутись до органів соціального захисту із відповідним зверненням.

З повагою, команда Ощадбанку
oshadkharkov 26 березня 2021, 11:28
Угораздило меня год назад купить припейд карту сего банка (в других банках в наличии физического пластика не было на тот момент). Потом НБУ забанил эти карты, но для новых клиентов, а для старых все работало.
С 13 марта, без объявлений и уведомлений карта работать перестала.
Звоню на горячую линию, говорят не в курсе, перезвоните в понедельник, если проблемы будут продолжаться.
Звоню в понедельник. Говорят- эти карты не обслуживаются — идите в банк с паспортом — заберите остаток денег в кассе. Иду. В терминале на кассе сумма остатка светится, но денег не выдают. Звоню третий раз. Идите, говорят, пишите заяву на возврат электронных денег. Иду. В отделении понятия не имеют, что это за заявление. Звоню в 4-й раз. На горячей линии говорят, что это электронные деньги и Вы ими можете погасить задолженность.
Каким образом может возникнуть задолженность на предоплаченной карте — тайна великая есть, на другом конце трубки вопросом не владели.
Я грю — получается ваша контора у меня сперла деньги. Нет, говорит, не сперла, а Вы можете погасить задолженность электронными деньгами. Ну и так по кругу. Что погасить — не говорят, но слова «погасить задолженность электронными деньгами», видимо должны вызвать у контрагента ступор.
Подумывал над вариантом взять кредитную карту, чтобы искомая задолженность возникла. Почитал условия — без шансов — только для получающих з/п или пенсию через Ощадбанк.
Итог- в течение 3-х дней на горячей линии 4 разных ответа на одинаковый вопрос, очно в отделении никто не в курсе, в кассе денег не выдают.
Накатал заяву в НБУ — будем посмотреть, может там чего посоветуют.
26 березня 2021, 15:11
Доброго дня! З 13.03.2021 року дійсно припинено випуск та можливість проведення фінансових операцій з електронними грошима, крім операцій погашення (закриття Prepaid). Власникам Prepaid-карток із залишком коштів необхідно звернутись до відділення банку з паспортом для написання письмової заяви та повернення картки Prepaid.
Дану ситуацію хотіли б перевірити детальніше. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення адресу відділення, до якого звертались. Дякуємо.
dsn 26 березня 2021, 8:18
Моя мама практически не пользуется карточкой для покупок в магазине, а предпочитает снимать наличку и ней расплачиваться. И не взирая на пандемию, регулярно посещала своё отделение. Ещё в мае прошлого года касирша предложила маме приобрести страховку за 150 грн. Я не понимаю, зачем маме это было нужно, но она купила эту страховку. И вот, в декабре, мама упала дома и поламала себе бедро. Пока оказывали помощь маме и помагали ей вернуть хоть какую-то самостоятельность в передвижении, то страховкой не занимались. Когда же было больше времени собрать документы для получения выплаты, то страховщики сработали довольно оперативно, и через несколько дней на счёт мамы пришло 5 000 грн. Конечно, по сравнению с 25 000 потрачеными на операцию и лечение, это маленькая компенсация. Лично я не покупаю страховку, поскольку чисто матиматически очень маленькая вероятность получить компенсацию, но вэтом случае было хоть какое-то возмещение ущерба. Никому не пожелаю таких неприятностей. Берегите своё здоровье.
26 березня 2021, 10:40
Доброго дня! Спасибі за ваш відгук. Висловлюємо співчуття щодо даного випадку і бажаємо найшвидшого одужання вашій мамі.

Сергей Дергачев 24 березня 2021, 21:37
Висел овердрафт беспроцентный (военный) — попросили закрыть — 2 часа оформления —и отказ!
Деньги на карте с запасом, время потерял и отказ убрать долг)) я даю деньги и их не берут!
теперь постоянно будет висеть —8000
привет плохая кредит история
25 березня 2021, 9:45
Доброго дня! Написали вам в особисті повідомлення для уточнення деталей. Перегляньте, будь ласка.
380664473316 24 березня 2021, 16:29
22 03 21 и Бориспіль. Карта була пенсійна, не іменна, навіть без чіпу. Забрали, оглянули, попросили паспорт, оформили заміну. 40 грн, 10−14 дн очікування. Стару розрізали без попередження (добре що хватило розуму зняти з неі кошти). Чому не пропонують замінити на безкоштовну, чому такий термін очікування? Це рівень обслуговування?
24 березня 2021, 16:52
Доброго дня! Перевипуск картки у зв'язку із закінченням терміну дії без комісії. Якщо ж картку потрібно перевипустити достроково по причині втрати, пошкодження, компроментації тощо — виготовлення нової картки тарифікується: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
ohorodilova 24 березня 2021, 11:16
Хочу выразить благодарность за обслуживание Полтавской Наталье, менеджер отделения. Вежливая, компетентная, умеет расположить к себе. Граммотная консультация.Предложены дополнительные услуги и продукты банка. Рекомендую это отделение своим знакомым. Огромное спасибо!!!
24 березня 2021, 11:28
Доброго дня! Дякуємо за вашу оцінку. Дуже приємно, що якість обслуговування у відділенні банку вам сподобалась і ви знайшли час залишити відгук про роботу співробітника.

Zv08111969 24 березня 2021, 2:21
Находился в командировке в Харьковской области. 27.02 в 19.51 пришла смс что в 9.11 утра с моей карты было снято 368.74 грн. Я сразу позвонил на горячую линию и заблокировал карту, спросил у оператора почему деньги были сняты утром, а смс пришло вечером, ответ был это ваш оператор. Деньги сняли через систему пай пал. У оператора заказал перевыпуск карты. Приехав домой пошел в отделение разбиратся. Заказав выписку с карты за 27.02 оказалось что ощад 24 даже время снятия не зарегистрировал, хотя в смс время стояло и как такое может быть при любом снятии денег через ощад24 на телефон приходит код подтверждения, а тут ничего. Чтобы ощадбанк хоть что-то начал делать пришлось идти в полицию писать заявление. Пришлось также написать заявление зав.отделением. Но самое интересное началось потом, через четыре дня мне позвонила сотрудница и попросила прийти в отделение и написать еще одно заявление, я спрсил что это за заявление, оказывается в этом заявлении я должен дать согласие на то что если служба безопасности банка не обнаружит мошеннических действий с моей картой то просто снимут с моей карты 500 грн. Вот так ощадбанк борется не с мошенниками, а с со своими клиентами. Все правильно мошенников надо искать, а клиент вот он здесь. Вот такое полное дно.
24 березня 2021, 10:36
Доброго дня! При переказі коштів через особистий кабінет Ощад 24/7 операції підтверджуються одноразовим паролем із смс-повідомлення. Для проведення операцій на інших ресурсах, в тому числі PayPal, необхідно вказати повні реквізити картки — номер, термін дії та CVV-код, а надходження одноразового паролю, як додаткового підтвердження, залежить безпосередньо від налаштувань даного ресурсу.
У випадку, якщо дані вашої картки було скомпроментовано, блокування картки та замовлення нової із новими реквізитами — правильне рішення. Проведення розслідування за фактом шахрайства знаходиться в компетенції правоохоронних органів. Банк, зі свого боку, надасть всю необхідну інформацію для розслідування.
AlinaP4NKN 23 березня 2021, 21:16
15.03 перечислила деньги со своей карты ощад банка на свой IBAN моно банк. Состоянием на 23.03 деньги до сих пор не зачислены на мой счет. С ощадбанка деньги списались, платеж успешный, в монобанке говорят, что платеж не поступал и заявки на получения платежа нет. Поддержка ощад. банка и монобанка не смогла помочь.
Реквизиты проверялись несколько раз, всё указано верно. Квитанция есть. Деньги ушли «в никуда».
24 березня 2021, 9:45
Доброго дня! У випадку, якщо всі дані вказано вірно та кошти не отримано потрібно звернутися до відділення, де відкрито картковий рахунок, з паспортом для оформлення заяви на повернення/розшук платежу.
TetianaR 23 березня 2021, 16:26
23.03.21. м Івано-Франківськ, вул. Грушевського 19, отримувала переказ з-за кордону. Касир повідомила про необхідність сплати страхування в розмірі 50 грн, тому що я отримувала переказ в євро,(а якщо б в гривні, то не потрібно було б). Я перепитала двічі, чи це дійсно необхідно, касир відповіла, що так, для отримання готівки в євро це необхідно зробити. Але пів року тому в іншому віддліленні при отриманні такого ж переказу я нічого додатково не сплачувала!
23 березня 2021, 16:48
Доброго дня. Перепрошуємо за дану ситуацію. При отриманні переказу касир, звісно, може запропонувати клієнту придбати супутні продукти, але це не впливає на отримання основної послуги, за якою клієнт прийшов.
Ми обов'язково проведемо додаткову роботу з персоналом відділення.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝