Антон Ревякин 10 квітня 2021, 21:02
Смотрю в выписке 10 марта в 00:00 покупка в аптеке через NFC… эм… ЧТО??? Карта не подвязана в приложениях или G-pay. Ночью по аптекам не гулял. То блин банкомат проглотит карту чужого банка, потом сотрудники пытаются снять с нее деньги, то какие-то ночные оплаты)))
12 квітня 2021, 10:41
Доброго дня! Рекомендуємо для уточнення деталей проведення операції також зателефонувати до контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800. В разі підозри на шахрайство, картку в цілях безпеки необхідно заблокувати.
Мінфін
Відповідь адміністратора
13 квітня 2021, 9:04
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 13.04.2021).
Julia77 10 квітня 2021, 12:22
Рік тому я вже писала скаргу, коли працівниця банку впевнила мене, що без страховки я не зможу отримати переказ, за який, наголошую, вже попередньо оплатив відправник. По незнанню я повелась на ці «вимагання». Але розібралась дома, що це страхування здоров’я і немає ніякого відношення до переказів Вестерн Юніон. Сьогодні знову касирка вимагала страховку, за отримання переказу, або так або ніяк, сказала вона. Прошу керівництво банку в відділення в м. Корюківка прийняти заходи і провести роз’яснювальні роботи зі своїми працівниками і перестати вимагати і «оббирати» населення. Я розумію що вам потрібно виконати ваш план, але страхування це добровільний захід, а не примусовий.
12 квітня 2021, 10:37
Доброго дня! Приносимо вибачення за дану ситуацію. Звичайно, оформлення страхування не є обов'язковим. Обов'язково проведемо роботу з працівниками, аби не допустити подібні випадки в майбутньому.

Дякуємо вам за зворотний зв'язок.
Rostyslav999 9 квітня 2021, 17:51
Исполнитель направил постанову о снятие ареста с карточного счета, но в вашем банке не чего не снимают, хотя какие причины сотрудники банка не отвечают жду уже болие месяца ответа от банка. На то что мой счёт заблокирован Ощадбанк тоже не уведомил меня! Звонки на горячую линию тоже не приносят результата! В итоге я нахожусь без средств для жизни, оплаты комунальных. ьА Ощадбанк не как не разъясняет ситуацию! Вот скажите куда мне обратися?
12 квітня 2021, 11:09
Доброго дня! Написали вам відповідь в особисті повідомлення. Перегляньте, будь ласка.
Olga Dobretsova 9 квітня 2021, 10:45
Коммунальное предприятие меняет подписанта, мы находимся в Черновцах, все операции проходят через Киевский офис по актуализации подписанта и цифровой подписи. Три дня! Три дня все это происходило. При этом подписант получал в Ощадбанке зарплату около 5-ти лет. Три дня задержки выплат по заработной плате. Это недопустимо. Повлиять на киевский офис невозможно, они не доступны, работает только телефон горячей линии. Черновицкий офис находится в постоянном ожидании и разводит руками, что ничего сделать не могут. Вывод один: задуматься о смене банка. Очень жаль.
9 квітня 2021, 12:18
Доброго дня! Деякі операції дійсно проходять не миттєво і можуть займати деякий час, перепрошуємо за можливі незручності.
Зазначимо, що банк не затримує виплати. Після перерахунку коштів відповідною організацією вони відображаються на балансі рахунку.

Евгений Данченко 8 квітня 2021, 12:57
Давно пользуюсь услугой оплаты коммуналки на свободные реквизиты! Было удобно. Комиссии не было! Сегодня плачу и о чудо Сняли коммисию за каждый платеж! Обратился на горячую линию тут мне выдали что с таовото числа за услугу стали брать комиссию!!! Спрашиваю, а откуда я об этом должен узнавать. А мы на сайте пишем!!! Так простите вы каждый день будете менять тарифы по карте я что должен каждый день заходить на сайт и читать? Вы что там с ума посходили!!! За смс деньги берете прислать информацию о смене тарифа слабо? Уведомление в приложении отправить тоже ума нет?
8 квітня 2021, 13:46
Доброго дня! Про всі зміни в тарифах банк дійсно інформує завчасно на сайті: https://oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

Рекомендуємо ознайомитись зі змінами для уникнення непорозумінь.

NikolaiNikolaev 7 квітня 2021, 23:09
Відділення за адресою: Київ, вул. Тулузи, 3-А
Пополнение телефона через приложение Ощад 24 на 1320 гривен и заблокирована операция (это третья блокировка за два года). И первый раз мне посоветовали в банке разделить сумму и всегда платить частями. «бред» но сработало и я перевёл 600 гривен и 720 гривен. Да деньги перевели и сразу заблокировали доступ в Ощад 24. Смысл блокировать после того как деньги перевели' блокировать надо до перевода денег если есть подозрения на мошенника).«Превышен лимит" так мне сказали когда я позвонил по номеру 0800210800, я при получении карты лимит увеличил до 3000 тысяч гривен.(через приложение Ощад 24) и оператор сказал что надо прийти в банк и подтвердить, что это делал я и написать заявление на разблокировку доступа. Я пришел в банк с паспортом это было .06.04.2021 примерно 14−00 заявление написано, сегодня 07.04.2021 примерно в 11−00 позвонили и сказали что ОТКАЗАЛИ мне. Я спрашиваю что мне делать ответ «не знаем будем ещё писать заявление», одно два три сколько надо написать заявлений? теперь я в банк буду ходить как на работу?
8 квітня 2021, 13:41
Доброго дня. Ситуацію перевіряємо. Очікуйте, будь ласка, зворотний зв'язок.
OlgaFox 7 квітня 2021, 22:00
Являюсь клиентом Ощадбанком не по своей воле. Получаю военную пенсию. Перевести её получение на другой банк запрещено государством. Выехала за границу на 6 месяцев. Через два месяца закончился срок действия карты. Обратилась в Ощадбанк по поводу продления карты онлайн. Оператор сообщил, что такой технической возможности в банке не существует. Необходимо личное присутствие для получения новой карты. Я объяснила, что еще 4 месяца не смогу получить карту. Так же у меня открыт депозит в Ощадбанке. На депозит тоже невозможно перевести деньги. В связи с техническими недостатками Ощадбанка моими деньгами 4 месяца я не смогла воспользоваться. Из-за этого не смогла погасить кредит в другом банке, и не получила прибыль по депозиту. Ущерб составил 3 тысячи гривен. Банк отказывается компенсировать издержки.
8 квітня 2021, 10:52
Доброго дня! Для активації та подальшого використання картки її необхідно отримати у відділенні банку. Нову картку ми дійсно можемо надати власнику рахунку, або довіреній особі (виключення ЕПП — лише власнику рахунку).
Nidan 7 квітня 2021, 20:12
Відділення за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 32-38
В 2017 году обратилась за картой киевлянина в отделение на Артема 32−38-А. Оформление шло очень долго. После неоднократных звонков и личного посещения отделения, мне сказали, что с моими документами мне карта не положена.
В этом году, после того, как знакомые с таким же набором документов оформили карту, решила подойти в другое отделение с теми же док-тами, что и в 2017.
Мне ответили, что карта мне безусловно положена, и более того!!! Система показывает, что моя карта была выпущена и ЖДЕТ МЕНЯ С 2017 ГОДА В КАССЕ отделения на Артема 32−38-А!!!
Как это вообще понимать??? Мне никто не перезвонил, никак со мной не связался. У меня по закону льготный проезд. Получается, что я 4 года платила за проезд, хотя могла этого не делать! 4 года я платила комиссию за оплату ЖКХ, хотя с картой ее бы не было. И так далее.
8 квітня 2021, 10:46
Доброго дня. Для уточнення інформації написали вам в особисті повідомлення. Перегляньте, будь ласка.
Anychenko 7 квітня 2021, 17:40
Це просто жах. В мене захворіла бабуся, яка проживає в м. Буча, і за генеральною довіреністю попросила зняти кошти з книжки. Через хворобу вона з квартири не виходить з 2018 року. Сумма більше 40 000 грн. 1 лютого 2021 р я звернулася до відділення банку в м. Києві, де і з’ясувалося, що кошти були зняті в період з липня 2019 до грудня 2019. Я подала заяву, що кошти бабуся не знімала і більш ніяких документів вона не підписувала для зняття коштів. 10 лютого мені передщвонили з відділення м. Ірпінь та попросили написати ще одну заяву. Розслідування банку продовжилося до 10 березня 2021 року. 11 березня подзвонили з банку і повідомили що розслідування закінчене і для повернення коштів потрібно під'їхати написати ще одну заяву, куди повертати гроші. Сказали що до кінця березня кошти будуть повернуті. На сьогоднішній день ні грошей, нічого. То вони кажуть що людина, яка мала б підписати заяву для повернення коштів захворіла і кошти будуть у квітні, то через годину передщвонили сказали що кошти повернуть взагалі ЧАСТИНАМИ… 02 березня 2021 року я звернулася до першого відділення, де писала першу заяву, при мені передзвонили в головний офіс де і повідомили, що розслідування ЗАКІНЧЕНО!!! і передано справу до іншого відділення. А 6 квітня отримала листа від 26 березня 2021 р. що розслідування ще йде, листа якого я бачила 02 березня в електронному варіанті від 16 березня 2021 року!!! Це жах!!! Банк просто грабує літніх людей, людей які по копійці відкладаю свої кошти!!! І нічого не можна добитися!!!
7 квітня 2021, 18:08
Доброго дня! Хотіли б розібратися в даній ситуації. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та вашої бабусі, а також ваш номер телефону та адресу відділення, в якому відкрито рахунок.
Мінфін
Відповідь адміністратора
7 квітня 2021, 18:59
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 07.04.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Олег Свой 7 квітня 2021, 14:10
Не при яких обставинах не зв’язуйтесь з цим банком!!! Все сире, тупі правила, ніякой підтримки
7 квітня 2021, 14:37
Доброго дня! Будемо вдячні вам за опис досвіду, що викликав таку думку.

andy1990 7 квітня 2021, 11:58
Сьогодні мав нагоду скористатися терміналами ощадбанку. Совок forever. Такий експіріенс отримав, вистачить на кілька місяців. Кажуть що приватбанк «кривий», народ ви певно не юзали ощадовські термінали. Початок з реєстрації під час якої прошивка просто тричі крашнулась, ну бо «доступність, простота, швидкість» — наше все. Пізніше запит на особисті дані, без згоди на їх опрацювання, а в кінці після входу — перекидає на кінцеву сторінку «платі гєрой» незнаючи за що. От логічне питання що вживали девелопери під час написання пз? Це напевно краще б написав п‘ятикласник… з будуна… поломаними руками… Як Ц Е тестили QA (дуже цікаво які bug case вони юзали)? І як це непорозуміння вийшло в реліз??? А вони ще ображаються коли їх називають «совок з євроремонтом». Тут від одної квитанції просто настільки підгоріло від цього кривого ПО, що бажання було поломити рученьки девелоперам і засунути їх туди, відкіля певно і вони в них ростуть😏
Напевно одна з небагатьох організацій, які живуть за принципом «совок — наше все"😐
#ощадбанк
7 квітня 2021, 13:01
Доброго дня! Дякуємо, що поділились власним експіріенсом, фідбек для нас дуже цінний.
Звісно, ми працюємо над вдосконаленням нашого ПЗ, адже за діджиталізацією майбутнє.
Для проведення безготівкових платежів рекомендуємо юзати Ощад 24/7.

951767 7 квітня 2021, 9:24
У меня социальная карта, по ней платежи все время проводились без комиссии до 5000 грн. Недавно я сделала платёж и была удивлена, когда комиссия составила почти 10 грн. с 1800грн. Комисия при оплате через приложение Ощад 24/7 не отражается при проведении платежа, я её увидела по факту списания средств (и эта же история у банка в приложении Ощад 24/7 длится давно). Сообщения о смене условий проведения платежей банк в раздел «Повідомлення» не утрудился отправить, а просто по тихому изменили формулировку в шаблоне при составлении платежа.
7 квітня 2021, 12:00
Доброго дня! Про всі зміни в тарифах банк інформує завчасно на сайті: https://oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

Рекомендуємо ознайомитись зі змінами для уникнення непорозумінь. Інформація про комісію також відображається в Ощад 24/7 перед проведенням платежу.
Rosloff 6 квітня 2021, 16:09
Я військовий пенсіонер, учасник ато. Звернувся в центральне відділення після того, як прийшло списання з пенсійної карти в розмірі 200 грн за обслуговування додатково виробленої карти на той же рахунок. При оформленні цієї карти (раніше) мені було оголошено, що це безкоштовна послуга та обслуговуванню карта не підлягає. Ніяких документів не підписував. Написав заяву на повернення. Прийшла відмова офіційна. Документы можу представити.
Такого наглого та безпринципного ставлення я не бачив. Єдине, ради чого я на цьому сраному банку — це отримання військової пенсії.
Не бажаю нікому звертатись в цей банк. Шлях би його трафив…
6 квітня 2021, 16:40
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Ситуацію перевіримо детальніше.
Сергей Ведмеденко 6 квітня 2021, 15:59
Вже місяць не можу зайти у додаток або відновити пароль. При спробі написати у тех. підтримку зі скріншотом пише «Невідома помилка». Нормальний «зворотній» зв’язок.
6 квітня 2021, 16:39
Доброго дня! Рекомендуємо вам зателефонувати до контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800 та перевірити стан вашої реєстрації. На сайті банку можна залишити запит на послугу зворотного дзвінка: https://www.oschadbank.ua/ua/callback
Будемо вдячні вам за зворотній зв'язок по ситуації.
З повагою, команда Ощадбанку.
Добрый день, очень плохая работа Ощад банка, я понимаю все хотят жить, но должна быть мера. Все банки выдают детское пособие, а ощад держит его до вечера. Хотя списки с соц службы направлены всем банкам в одно время. Всем своим знакомым не буду советовать банк. И думаю пора звонить на 1545. Спасибо зараниее
6 квітня 2021, 15:19
Доброго дня! Банк не затримує виплати і тим більше не отримує від цього доходу. Після перерахунку коштів відповідною організацією, вони відображаються на балансі рахунку.
Complainter 6 квітня 2021, 14:15
Банк без попередження змінив тарифи за переказами на IBAN.
Банк пограбував мене майже на 23 грн.
6 квітня 2021, 14:38

opalyuh 6 квітня 2021, 12:20
Відділення за адресою: Київ, вул. Юрківська, 2-6/32
Благодарна сотрудникам отделения на Юрковский. Каждый раз, когда захожу в отделение, сотрудник помогает понять куда идти и что делать. Отправляла несколько раз Вестерн, пополняла депозит как раз сегодня. Все супер. Спасибо сотрудникам зала и кассе.
6 квітня 2021, 12:58
Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час залишити позитивний відгук.

JuliaGV 5 квітня 2021, 19:58
Делала перевод з Ощад24, было превышение лимита оплаты. Убрала лимит, попробовала ещё раз, заблокировался Ощад24. Теперь нужно идти и снимать деньги в отделении, а я сейчас нахожусь в больнице, в связи с вирусом никуда не выпускают. Соответственно я не могу посетить отделение банка, но деньги мне нужны сейчас в больнице, я переводила деньги мужу на нужные покупки, а теперь осталась без денег.
По телефону мне сказали что в телефонном и интернет режиме это решить не возможно. Что это за сервис???((((Как мне в больнице решать этот вопрос. Самый кошмарный банк.
6 квітня 2021, 10:08
Доброго дня! У випадку підозри на шахрайство в телефонному режимі клієнт може підтвердити проведення операцій. Якщо зафіксовано відмову від проведення операції — розблокування можна здійснити у відділенні банку. Для детальної консультації за вашим рахунком рекомендуємо звернутись до контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800.
ssmm 4 квітня 2021, 16:27
Після смерті матері нотаріус дав запит на депозит-банк відповів що депозита нема потім я знашов договір і пароль на ощад24 там той депозит е мені пришлось другий раз платити нотаріусу за запит банку. Буде банк вертати кошти за другий запит нотаріуса
5 квітня 2021, 12:34
Доброго дня! Відповідь по розшуку вкладу надається відповідно до запиту, що надходить до банку. Можливо, запит було сформовано некоректно, у зв'язку із чим і не було знайдено депозитний рахунок.
Pavlyu4ka 3 квітня 2021, 23:10
Сегодня днем в Овидиополе муж попробовал снять 5 тысяч гривен с моей карты. Деньги с карты списали, а на руки банкомат не выдал. Муж подошёл к консультанту в банке, девушка сказала, чтоб мы не переживали и что деньги вернутся на карту. Позвонила на горячую линию, мне сказали, что операция ещё выполняется, что возможно деньги вернутся автоматически на карту. Но в итоге я сейчас зашла в приложение и вижу, что операция выполнена, то есть деньги с карты сняли окончательно. Теперь нужно ждать понедельника, ехать в банк, писать заявление и ждать пока в банке рассмотрят мое заявление, проведут расследование и возможно вернут деньги. Сколько ждать — неизвестно. Деньги нужны были срочно, 5000 — это не 200 грн. В общем я в полнейшем шоке. Номер операции 109310160385
5 квітня 2021, 9:56
Доброго дня! Приносимо вибачення за причинені незручності. В даній ситуації дійсно необхідно написати заяву для можливості проведення розслідування та подальшого повернення вам коштів.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝