torro120157a 27 березня 2024, 13:46
Ідея банк (тепер він ховається під мобільним додатком О) надсилає повідомлення про необхідність актуалізації даних). Може воно і потрібно, але ж не раз буваєш в банку і надаєш свої документи. То чи не можна відмітити? В інших банках мабуть так і робиться. Я клієнт кількох банків і ніде немає такого. Але кожен творить свої правила. Хай буде так. Скачую новий додаток, прохожу актуалізацію. Додаток говорить про успішне завершення. Проходить неділя. Сьогодні отримую повідомлення про необхідність оновлення додатку. Оновлюю. І отримую повідомлення про необхідність актуалізації і блокування рахунку. Служба підтримки ніяка. Пообіцяла кудись передати це звернення. Але я знаю що буде. Декілька років назад в першому мобільному додатку не було можливості ввести сумму до оплати з копійками — тільки ціле число. Звернувся. Виправили. В версії яка вийшла в цьому місяці. Тобто на виправлення помилок їм потрібні кілька років. В цій версії також багато чого зроблено незручно. Але писати немає ніякого сенсу. Отакий це банк.
corombil 22 березня 2024, 8:05
Додаток трохи глючений. Історія транзакцій з’являється з запізненям. Куча непотрібної реклами. А ще щоб зайти в додаток, треба пів години чекати, коли ж він загрузиться.
jeka121 21 грудня 2023, 15:36
так і не зміг оформити картку в додатку, оператори переводять всі стрілки на Дію. Дуже прикро…
Kostenka1986 21 листопада 2023, 19:04
Дуже глючить мобільний застосунок, тільки заходиш на головну одразу вибиває. Вам треба або перевірити його на сумісність з усіма версіями андроїда, або повністю перевірити на баги
tinastepanenko 14 листопада 2023, 18:14
Здравствуйте!
Я писала вчера отзыв, но он оказался удалён.
Я рассказывала о том, как меня обманул чарджбек сервис, который предложил помощь с возвратом средств из онлайн-казино. Дело в том, что я являюсь клиентом этого банка и производила переводы, используя карту данного банка.
Сотрудничество было с компанией Чарджбек Ю А. Всю информацию о них можно увидеть на их сайте — chargeback.com.ua. Описать могу их сотрудников, как вежливых и компетентных, но говорю это лишь для того, чтобы вы не обманывались, когда получите их настойчивое предложение о помощи! Они манипуляторы и лжецы, которые своим профессионализмом выдуривают из простых людей деньги.
И если бы речь шла о небольших суммах, я бы даже и пытаться не пыталась. Но за долгое время игры я внесла 5000$, а выигрыш составил 19,5 тысяч долларов. Итого на кону было 24500$. Чарджбек компания обещала мне вернуть все мои деньги, а услуги их бы мне обошлись в 1500$. Я даже на мгновенье не задумалась, перед переводом на их счета.
Вот с этого момента началось всё самое интересное! В течении 5 месяцев они вытягивали с меня по чуть-чуть, ссылаясь на разные предлоги, имеющие юридическую подоплёку.
В это сложно поверить, но когда на кону стоит 25 тысяч долларов, то 4000$ не кажутся чем-то действительно большим. Так меня убеждали в компании Чарджбек Ю А, и я им верила, потому что в любом случае была бы в плюсе.
В один из своих звонков, который, как я правильно полагала, был вновь призван для того, чтобы выдурить с меня ещё денег, я им отказала. После этого они пропали. Находясь заграницей, я не могу посетить их офис, чтобы попытаться вернуть свои деньги.
Может Обанк мне в этом поможет? Раз частично переводы осуществлялись с их карты?
Хочу отметить, что не имею претензий к банку, за исключением удаления моего отзыва.
Ftli4ita 24 жовтня 2023, 13:35
Не самі вигідні пропозиції по депозитам, зато кредитні умови дуже непагані порівняно з іншими банками.
Bgsimc1 9 жовтня 2023, 15:45
Оформивши кредитну карту, підписавши кредитну угоду де в паспорті картки вказано: що форма кредиту-кредитна лінія, розмір ліміту до 200000грн. І о диво зайшовши в додаток кредитний ліміт на карті дорівнює 0))) пишу в бот про це оператору, а він каже що це дебетово-кредитна карта… і банк встановив ліміт 0. Дивно, дзвоню на колцентр і пояснюю ситуацію реакції як ліміт на «кредитній» картці))) на запитання чи вважають вони видачю кредитної карти з нульовим лімітом логічним відповідають що я можу через 30 днів подати на збільшення ліміту. В телефонному режимі запросив закрити договір, а після запитання про підтвердження закриття рахунку мені сказали такого вони не надають в жодному форматі. Жахливий банк, жахливо не грамотна підтримка. Не рекомендую!!!
Сергей Суров 2 жовтня 2023, 12:12
Единственный банк у которого приложение работает только на территории Украины, за границей вы не сможете его скачать и не будете иметь возможности осуществлять обслуживание своих сбережений. Понятно вам об этом нигде не напишут ни на сайте не в рекламе, читайте отзывы забирайте деньги и не лонгируйте депозиты
O.Bank 2.0 4 жовтня 2023, 15:36
Вітаємо!

Обліковий запис телефону зареєстрований у іншій країні відмінній від України.
Наш додаток доступний виключно для регіону Україна. У разі необхідності, користувач може скористатись функцією зміни регіону для користування додатком.

Нижче посилання на зміну країни залежно від операційної системи.
Мінфін
Відповідь адміністратора
3 жовтня 2023, 15:56
Відгук зарахований (на 03.10.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
VitaM38 27 вересня 2023, 12:43
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 11
Обслуговування в банку дуже добре. Дівчата компетентні, ввічливі
Відділення в центрі Львова
MikaLika 18 вересня 2023, 21:24
Нещодавно стала клієнтом цього банку. Дуже привітні співробітники, дуже зручний додаток. Немає навьязування послуг, що також дуже потішило. В цілому я задоволена, буду користуватись далі!
21 вересня 2023, 9:29
Дуже дякуємо вам за приємний відгук! Будемо й надалі працювати, щоб зробити O.Bank 2.0 ще зручнішим для вас ❤️
Hrustja 7 серпня 2023, 18:31
Оформляла депозит на 3 мес. Когда получила проценты, сказать, что я была в шоке, ничего не сказать. Получила сущие копейки (((Зачем я вообще ложила деньги в банк, не понимаю. Не процент, а слезы.
O.Bank 2.0 8 серпня 2023, 17:24
Добрий день! Відсоткові ставки за короткостроковими депозитами звісно є меншими. До того ж, утримуються податки у розмірі 19,5% від суми прибутків за вкладом. Щоб заробити більше грошей, спробуйте класичні депозити на термін від 12 місяців :)
Kotia42 28 липня 2023, 15:22
делюсь опытом работы с приложением банка. У меня айфон и при скачивании/установке приложения возникла непонятная ошибка. Повезло, что при звонке на горячую линию попала на компетентного сотрудника и он помог в решении вопроса. Хотя пришлось повозится, но приложение установила и теперь успешно пользуюсь
FrankoHolding 4 липня 2023, 13:15
Вітання!
Ось і дочекались ми оновлення мобільного додатку.
Назва 2.0 — а помилки старі.
1) Чому не підтягує виписку з операцій до встановлення мобільного додатку?
Ваші програмісти не можуть витягнути це з бази даних?
2) По якій причині операція ЗНІМАЄ НА 10% більше при онлайн платежах?
Оператор відповідає, що це щось резервує. Питаю, що, — не може відповісти.
Поясніть, що саме? Що це за секретна резервація?
Та ви додатки вже хоть з 3го разу зробіть.
Ganochin 14 травня 2023, 20:04
Сталась прикра ситуація. Необхідно було зняти кошти (400грн) з картки Ідея банку, до «круглої» суми на вистачало пару грн і я закинув їх з іншої картки. Коли вирішив отримати їх через банкомат Привату, аппарат видав повідомлення про нестачу коштів. Звернувшись на гарячу лінію мені повідомили, що банк блокує 16 грн і через три дні поверне мені їх на рахунок. Про цю шахрайську схему в тарифах на обслуговування карткового рахунку нічого не повідомляється. Це новий спосіб утримання клієнтів?!
shevchouk 27 квітня 2023, 21:06
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 3
Здається я вас вже всюди забанив, але ви дальше десь проскакуєте зі своїм спамом відкрити кредитку.

Коротко — був клієнтом близько півроку, ліміт був 50К — все сире, курси валют високі, коли були порізали кредитні ліміти, коли почалася війна, чомусь забули повідомити це УБКІ, прийшлося ще відкривати диспут, щоб «закрили» договір в кредитній історії, коли фактично закрив був договір у відділенні.

Все що тут пишуть в коментарях — чиста правда. На ринку досить багато нормальних банків, обходьте O.Bank стороною, збережете нерви і трохи коштів)
Марина Пац 1 квітня 2023, 17:56
В моїй сім'ї сталося лихо, померли батьки, треба було швидко вирішувати питання які дуже фінансово затратні, вирішила скачати ОБанк карту, гроші кредитні надали, але через місяць чомусь з рахунку пропала 1100 грн, писала в банк — відповіді взагалі ніякої.ШАХРАЙСТВО!
pawnshop 29 березня 2023, 10:54
АТ «Ідея Банк», Львів, вул. Валова 11. Ліцензія НБУ № 96 від 04.11.2011 застосовують шахрайські схеми по списанню скритої комісії та відсотків за користування карткою, шахрайство. При оплаті товарів та послуг комісію не відображають через 2−3 дні списують з картки кошти не відображаючи списання (на картці відображаються менша сума чим була раніше без явних причин, скріншоти добавив). Цим самим вводять в оману клієнтів банку. Прошу вирішити це питання.
54022684 11 лютого 2023, 1:05
Користуюся кредиткою банку з літа 2020 року, ніяких проблем за цей час не було, хоча специфічні ситуації мали місце бути. Тоді я оформив кредитку через наявність кешбеку за онлайн покупки 5%, нажаль від початку війни його відмінили, хоча я можу це зрозуміти. 27 лютого 2022 року обнулили кредліміт 33К на той час. Після того як я продовжив оплачувати борг (не виходячи з грейсу), банк вже у кінці березня почав активно повертати кредліміт, одразу на 21К. Зараз вже взагалі 75К.

Мобільний застосунок такий собі, на 3 з мінусом (зараз випустили новий, але я поки не дивився що-там-як), але для перевірки платежу по карті, отримання історії операцій і даних картрахунку (IBAN etc) достатній.

Виконував покупку товарів/послуг за валюту. Від Patreon до Wiggle. Курс при блокуванні транзакції приблизно як готівковий, після авторизації завжди рівно 38.5/$. Якщо б кешбек за онлайн покупки повернули, то було б супер.
Ektalion 13 січня 2023, 12:25
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 18/14
При купівлі в інтернеті банк ОДРАЗУ списує гроші по одному курсу, а повертає по іншому. Тому не раджу щось купляти через цей банк. Особливо, коли товар вам не підійде/ не буде в наявності необхідних речей, а гроші буду одразу списані до завершення купівлі.
Lol1234 13 вересня 2022, 19:37
Банк який ніколи немає відповіді на питання клієнта, банк який знімає комісію де тільки може але найгірше надає послуги!!!
Головна / Банки України 🏦 / O.Bank 💰 / Відгуки про O.Bank 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про O.Bank, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.