olga1407 30 червня 2022, 14:50
ні в якому разі не оформлюйте кредитну картку в цьому банку.
не зважаючи на те, що щомісячний платіж вноситься без затримок, дзвонять не тільки мені п’ять разів на місяць з претензіями, а й родичам з погрозами. в моєму розумінні це вже кваліфікується як тероризм, причому не дослухав моє зустрічне питання оператор кладе слухавку.
отже, якщо вам потрібна кредитна картка добре подумайте, чи варто зв’язуватись з цим банком
Мінфін
Відповідь адміністратора
1 липня 2022, 19:08
Відгук не зарахований (на 01.07.2022).
fretka696 27 червня 2022, 9:53
в жовтні 2020 року взяла кредит готівкою 60 000 на 3 роки. Нав’язали обов’язкову сплату страховки в розмірі 7000 грн включивши її в кредит, тобто вийшло 67 000 на 3 роки по 4000 грн в місяць. Проценти гребуть просто жах! якщо просрочка в 3 дні, то починають як звірі дзвонити майже з погрозами і далеко не з привітним тоном спілкування, як дешева контора колекторів. До початку війни мій борг банку залишався 52000 по тілу кредиту та тисячі 2 відсотки. Настала війна, вони подзвонили і миленьким тоном сказали не хвилюватися, банк турбується про людей, надані кредитні канікули. Я повернулась в рідне місто, слава Богу знайшла роботу, заходжу в додаток та що ж я бачу? мій борг для закриття кредиту складає 64 000 грн!!! 64!!! 67 взяла, виплатила тисяч 60 включно з відсотками, та маю виплатити ще 64??? це що за мародерство?! Написала їм в чат
(по те як два оператори підряд переривали діалог без надання відповіді уже мовчу) на що мені сказали, що за кредитні канікули мені нараховано 4200 грн відсотків та 6300 грн якоїсь там комісії. Я настільки обурена, що не можу заспокоїтися. Зараз поїду у відділення для обгрунтування цих нарахувань. Я розумію, що сплата відсотків не відміняється в воєнний час, проте ця комісія це щось новеньке. Банк при своєму турботливому дзвінку про кредитні канікули з початку війни не попередив про наслідки таких канікул. Якщо б їх не надали, то мені б менше довелося платити. За перерахунок кредиту теж треба платити 75 грн, за відновлення договору, що згорів 100 грн!!!
Я ненавиджу цей банк весь термін як маю з ними договір. Сервісу 0, грубіяни по телефону дзвонять, гнучкості в системі 0!!! Орієнтованості на клієна 0! чомусь в інших банках у мене такого жаху немає як з ними.
вкрай нікому не рекомендую з ними зв’язуватися, щоб не псувати собі здоров’я та фінансове становище ще гірше!

28 червня 2022, 9:15
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги за вказаними Вами в цій заявці контактами Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
NataliaDmy86 23 червня 2022, 12:24
При окончании депозита банк отказывается отменять пролонгацию. Менеджер банка при заключении депозита не указала мой финансовый номер, теперь я не могу зайти ни в онлайн приложение банка и ни один сотрудник горячей линии не оказывает содействие в решении проблемы, которая была создана по их же вине. Единственная опция, которая мне выдана, — это согласиться на невыгодные условия в виде пролонгации на длительный срок под очень низкий процент, который не покроет даже инфляцию. Я хотела переоформить депозит используя нотариальную доверенность под более высокий процент, но банк не дает этой возможности тоже. Я нахожусь на оккупированной территории и банк в одностороннем порядке принимает решения без моего согласия и тем самым создает невыгодные, даже кабальные условия для своих клиентов, зная, что выехать из оккупированной территории я не могу и средств к существованию нет. Прошу вашего содействия и решения в сложившейся ситуации потому, что в нашей семье в этом банке находится 6 депозитов, и если мне не будет дано решение этого вопроса со стороны банка на более выгодных условиях, я первой же возможности буду вынуждена обратиться в суд. ПРИЕЗЖАЙТЕ В МАРИУПОЛЬ, либо ОКАЖИТЕ ПОМОЩЬ СВОИМ КЛИЕНТАМ.
Телефон для обратной связи 0503286370
КРАЙНЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ БАНК!
Олена Бондар 20 червня 2022, 1:10
Моя мама взяла кредит на 3 місяці, перший місяць сплатила, на другий почалася війна і не було змоги виїхати в місто (мама живе в селі, інтернету немає) щоб сплатити місячну сплату (ми були в охопленні рос. військ). Мама зателефонувала,їй сказали, щоб не хвилювалася, надані кредитні канікули. Через 2 місяці, дякувати Богу, батьки вже мали змогу виїхати в місто. Виїхали, сплатили решту (повністю), в відділенні повідомили що все сплачено…але…АЛЕ, як виявилося що недоплачено 22 копійки…І, через деякий час мамі повідомили, що набігли відсотки за користування 2100 грн…НЕЛЮДИ…ВИ, СПРАВДІ, НЕЛЮДИ, ЗА «користуванням кредиту в розмірі 0.22 коп «віддати 2100 як грн…Мама пенсіонерка, родина військового, в часи війни, коли інші країни допомагають, ви, сволоти, гребете останні кошти в пенсіонерів… Вірю в те, що вам це вернеться…Бог є на світі…
Roman Ost 14 червня 2022, 15:07
Є клієнтом цього банку пару років, маю кредитну карту в них.
Оплачую завжди вчасно свої платежі не зважаючи на важкий період
Зараз на початку місяця почалися дзвінки моїм родичам з запитаннями чи я планую вносити плановий платіж в кінці місяця?
НЕ ПРОСРОЧКА ПО КРЕДИТУ, а просто дзвонять і достають родичів з непотрібними питаннями.
У вас не мають люди чим зайнятися в колл центрі???
14 червня 2022, 15:44
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний (зареєстрований в банку) номер телефону та електронну адресу.
neli4ka0210 13 червня 2022, 11:57
В воєнний час, після дзвінка менеджера, що останній платіж можна розбити і не буде нараховано ніяких відсотків, нарахували 5041 грн. за обслуговування кредиту. Хоча оплата була внесена з домовленістю з банком. На питання як нараховують такі суми менеджер повідомити відмовився. Щоб отримати довідку про закриття кредиту прочитали більше години, бо система не бере в обробку заяву!
13 червня 2022, 13:09
fortuna1503 11 червня 2022, 16:20
Моим родственникам вызванивают с левых номеров и требуют погасить долг. Хотя перед этим банком долгов нет. Я являюсь клиентом этого банка. Даже в сложные времена погашаю кредит. При обращении на горячую линию меня мягко говоря отфутболили. Мои обращения в СБУ и Национальную Полицию тоже не были услышаны. Прошу МИНФИН обратить внимание на данную ситуацию и проверить данный банк по поводу продажи личных данных клиентов. И если данное министерство в очередной раз напишет какую то отписку, то я буду вынуждена обращаться дальше для защиты интересов себя и своей семьи. ОЧЕНЬ ПРОШУ СОДЕЙСТВИЯ И РЕОГИРОВАНИЯ.
13 червня 2022, 11:01
Доброго дня! Наразі Ви розмістили публічне звернення до Ідея Банку на сайті Мінфін, що є одним із фінансових ЗМІ. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Олег Білоконь 8 червня 2022, 0:35
Моя история с этим банком началась еще год назад, не из-за хороших жизненных обстоятельств мне пришлось оформить карту с кредитным лимитом в 75000, деньги обналичил без проблем. В течении полугода, чуть больше я вносил обязательный платеж, были списания за пользование кредитным лимитом, оно понятно, здесь никаких претензий. В конун нового года мне позвонил менеджер банка с предложением, банк выдаст денежный кредит на погашение суммы кредитной карты, чтоб мне просто платить определенную сумму в месяц. При оформлении этого кредита в городе Винница я обратил внимание что помимо не малой процентной ставки была очень большая страховка на кредит, я засомневлся. Менеджер сказала чтоб я не волновался, давайте подпишем договор, потом у меня будет неделя на размышление, я якобы смогу отказаться безвозмездно. Вернувшись в Киев я передумал брать кредит, пришел с договором в отделение на улице Басейная для разрыва договора. Оформили всю процедуру, анулировали договор, через пару дней мне позвонила работница этого отделения и сказала что мне нужно прийти в банк и заплатить процент за использование кредита, которого я даже на руки не получил. На слова что у меня же есть неделя на раздумия девушка просто рожала плечами и сказала можете не платить, но пеня будет начисляться, в итоге я заплатил около 1000 грн, написал заяву на рассмотрение моей ситуации, обещали ответить в течении месяца, но никто ничего так и не ответил. Но это не самая печальная история. В конце февраля я позвонил в банк, объяснил что из-за войны остался без работы в Киеве и нет возможности вносить деньги на кредитную карту, спросил что делать, как дальше быть с долгом? Меня заверили что все нормально, дадут кредитные каникулы, не волнуйтесь, никаких начислений не будет. Я не прятался, отвечал на звонки менеджеров банка, в конце апреля я знал что в мае пойду на работу, пришел в отделение, сообщил об этом, мне продлили кредитные каникулы до июня, так как в июне у меня будут средства чтоб осуществлять платежи. Первого апреля мне приходит СМС о том что мой кредитный лимит повысили на 16000 гривен. Я зашел в приложение и был очень неприятно удивлен, мой долг увеличился с 66000 до 82000 гривен. На следующий день мне позвонила работник банка и снова предложила реструктуризацию моего долга по кредитной карте.на вопрос по поводу 16000 она сказала что это процент за использование кредитных средств который никто не отменял. Я упал в бешенство. Почему мне никто об этом не сказал, ни разу, а я всегда задавал вопрос по поводу состояния своего кредита? Почему эти средства сняли одним платежом спустя 4 месяца, а не ежемесячно чтоб я хоть так об этом знал? Такое чувство что банк это специально затеял. Сегодня я был в отделении на Большой Васильковской, говорил с руководителем отделения. По ее совету написал очередную заяву чтоб руководство обратило внимание на мою проблему и предложило варианты решения. Но со слов руководителя я понял что проценты в размере 16000 нужно будет заплатить.
Вывод таков, ужасный сервис, работник банка дезинформируют, не дают точной информации, недоговаривают до конца, война не форсмажерное обстоятельство так что будь добр плати. Складывается мнение что банком специально задумано данные схемы, ну как-то не по человечески получается. Про заботу о клиентах банка я молчу, ее и близко нет. Посмотрим что мне предложат после рассмотрения моей заявы. На данный момент я всем советую обходить этот банк самой дальней дорогой.
SokolA1975 7 червня 2022, 23:44
Просто ужасно, мало того что работают как голимое МФО, так ещё и брали штрафы и пеню во время пандемии, сейчас я на службе в ВСУ, пытаюсь погасить кредиты, они мне опять втюхивают пеню и штрафы. Мало того, в отделении никто толком не может объяснить почему я плачу столько, и сколько мне ещё осталось платить. Ссылаются на то что это программа насчитывает, мы здесь ни при чем
9 червня 2022, 10:06
Andry22 5 червня 2022, 18:12
Примушують купляти в них страховку при оплаті візового центру
Кажуть якщо не куплю страховку то не зроблять платіж на візовий (навіть якщо ти вже купив страховку іншу ,і їм показуєш її)
6 червня 2022, 7:48
Николай Полушкин 3 червня 2022, 20:31
Была карта с лимитом в 70 000грн, был долг по ней в 60 000грн. Началась война, проценты как шли так и шли, ни каких каникул. Я приехал из-за граници с работы и добровольно пошёл на войну, жена дома с ребёнком без работная.
Не платили один месяц, начали звонить хамы и рассказывать что им абсалютно наплевать на всё это- давай долг.
Долг закрывали полностью в один день нескалькими платежами, в результате они взяли 8800грн+2900грн+(1600грн за одни сутки) сверху всей этой суммы.
САМЫЙ НЕ ДОСТОЙНЫЙ БАНК В УКРАИНЕ, КРАЙНЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
6 червня 2022, 7:49
Олег Гевко 1 червня 2022, 12:48
Відділення за адресою: Львів, вул. Сихівська, 4
За травень банк нарахував плату 15 грн за пакет Violet незважаючи не те, що картою було здійснено 10 операцій. Мотивація — не всі операції було проведено по рахунку. хоча в Умовах написано про необхідність здійснення операцій, а не про проведення їх по рахунку.
Viktoriia1344 1 червня 2022, 9:17
Відділення за адресою: Харків, пр-т Незалежності, 17
До войны у меня в банке — идеальная кредитная история, погашённые кредиты и всегда своевременные выплаты. В началом военных действий у меня не было возможности, сидя в Харькове под обстрелами в подвале платить по карте задолженности.
Банк в мае увеличил мне лимит по карте с 8400 до 100000 и тут же списал 16000 как долг. Хитро придумано, но как на счёт форс-мажорных обстоятельств, которые прописаны в нашем договоре? Или война не относится к ним?
1 червня 2022, 10:17
pra4ik 31 травня 2022, 21:00
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Соборна, 75
Даний чудо банк з початку війни і не думав про проблеми Українців. Вони сидят в себе в Львові і тільки думають як же добити нас громадян які втратили роботу, дохід в зв’язку з війною. Мені нарахували 18000 грн відсотківза три місяці, потім позвонили і дуже цікавились щож таке сталося що я не плачу. Видно живуть на іншій планеті очевидно. В сьогодні сталось диво, вони підняли кредитний ліміт на 18000 грн і таким чином тіпа погасили заборгованість. Тобто під час війни я дуже круто попав на гроші. Банк мародерів і здирників. Шановний мінфін якось потрібно врегульовувати питання з цією установою, люди в нас і так натерпілись, а тут ще завівся внутрішній ворог. По нормальному потрібно було заморозити борг і розробити реструктаризацію, тоді можливо це якось облегчило розрахунок. Я не знаю чим це все закінчиься але вважаю що буде багато судових позовів до цієї чудо установи і ми, народ України зупинемо цю нечисть на нашій землі!!! Слава Україні!!!
1 червня 2022, 10:19
Kate04 25 травня 2022, 21:22
Я являюсь клиентом банка уже несколько лет и до сегодняшнего дня жалоб на работу у меня не было, но сегодня я получила смс о том что по моему счету произошел несанкционированный овердрафт в размере 2555.79, учитывая что у меня никогда не был активирован овердрафт я подумала что это ошибка и обратилась на гарячую линию банка. Сотрудник банка мне объяснила что проблема возникла из-за снятия наличных средств за границей, после снятия произошла смена курса валюты, а так же была зарезервирована комиссия банка, но не была списана, и так работает платежная система, а также за каждый день банком начисляется процент к этой сумме. Смс поступило спустя 5 дней после снятия наличных средст со счета. В этот же день я снимала наличные с двух карт других банков где несуществующих овердрафтов у меня не появилось, как и комиссий в таких суммах. Я делаю вывод что банк занимается мошенничеством и прошу провести проверку и разобраться в ситуации.
26 травня 2022, 10:09
viktoriya980 20 травня 2022, 20:25
Являють клієнтом банку, більше 5 років користуюсь кредитною карткою, за цей період часу маю кредитний ліміт 100 тис. Свої обов’язки перед банком виконувала справно згідно договору який підписувала. Оплата відсотків, страхових платежів і т.д. Але в зв’язку з виникненням в країні військового стану, я втратила можливість погашати платіж. Тим самим банк через три місяці піднімає мені ліміт в розмірі три прострочених платежа, по факту доступної готівки не існує, тобто і виплату мінусу вони собі забезпечили. А в мене тепер питання як банк виконує свої обов’язки переді мною коли виник форс мажор прописаний згідно підписаного договору? Я щомісячно сплачувала страхові платежі для чого? І в мене тепер багато питань до самого банку, чому в такий тяжкий для країни та для людей час який тим більше передбачений випадком форс мажорних обставин в договорі банк його порушує? Щей до всієї цієї вишеньки на торті вони зводять та требують платити кредит тут і зараз, бо я не плачу кредит просрочую платіж, хоча на даний час неплата за кредит штрафними відсотками не накладається. Закони та договори нажаль цьому банку не писані. Від свого обов’язку я не відмовляюсь, платити буду як тільки війна закінчиться та повернуть розмір зарплатні до її звичайного розміру. Так як наразі зп складає половину мінімального платежу по кредитній картці.
Sv197123 19 травня 2022, 10:18
Якісь проценти знімають і даже необясняють. Просто дзонять з угрозами. Даже при закриті кредиту і то на дурили на 120 григвні.
19 травня 2022, 10:32
jkholyavitskaya 16 травня 2022, 15:17
Суть проблеми:
Я є клієнтом цього банку, маю грошову позику. До військового положення в країні, як у всіх пересічних громадян все було стабільно, виплачувала завжди вчасно свою сумку, але з військовим положенням життя змінилось в усій країні, у людей стали проблеми не просто фінансового плану, а взагалі питання життя ,і яке завтра. В країні підписано закон для всіх громадян про кредитні канікули, ще раніше підписаний закон про неможливість нарахування відсотків, або пені, ні на які продукти банків під час пандемії. Та для Ідея банк не писані ніякі закони!!! Мало того що я погашала свою позику набагато раніше вказаного часу користування (брала на рік але виплатила майже всю суму за сім місяців і це під час кредитних канікул) мені умидрились під час кредитних канікул на і так перебільшений залишок нарахувати відсотки, бачачи що клієнт виплачує більшість суми в такий важкий час!
В цьому банку не діять перерахунок на завчасно виплачений продукт, мені просто вгатили всі відсотки за місяці якими по факту клієнт уже не користується, бо виплачує завчасно! Так мені ще до цієї цікавої суми нарахували відсотки під час діючого законного часу кредитних канікул! Це просто наживання на людях і шахрайство!
Не стали би радити цей банк для користування.
16 травня 2022, 15:32
1255 15 травня 2022, 12:03
Відділення за адресою: Харків, вул. Героїв Праці, 14
Жили в районе. Который полностью разрушен военными действиями. Мы беженцы. Платили во время и даже заранее был Кредит. Мы беженцы уехали и оказалось что они настывали с первых дней войны проценты по кредиту и по сей день это делают. У нас жилья нету денег нету ничего нету. Говорят у нас такая программа. Обходить стороной это ужас
16 травня 2022, 9:18
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги за вказаними Вами в цій заявці контактами Вам буде надано відповідь. Також, якщо маєте наразі можливість, рекомендуємо змінити поштовий сервіс із російського на український або міжнародний та вказати Вашу оновлену електронну скриньку тут в особистих повідомленнях. З повагою, Ідея Банк
Юрий Неважно 10 травня 2022, 16:33
Не рекомендую связываться с данным банком., взял кредитную карту, ежемесячный платеж по карте 1500 грн. Началась война, в Марте работы не было вообще, сидели в простое. Апрель отработали в трехдневку и вот в Мае получил зарплату. Так мне насчитали за каждый месяц по полторы тысячи)) Т. е. я заплатил в Мае полторы тысячи и ещё 2500 должен. Пишу в Вайбер, ребят, а как же военное положение? Как же НБУ https://bank.gov.ua/ua/news/all/novi-pravila-roboti-bankiv-i-nebankivskih-finansovih-ustanov-scho-zaymayutsya-kredituvannyam-pid-chas-viyni
Ответ: мы вам насчитали только %, за 3 месяца при кредите в 20.000 мне насчитали 4000, а дальше думайте сами. У этого банка нет понятия война, дерут три шкуры.
16 травня 2022, 8:53

Курс валют в Ідея Банку