Tatianakor5cvc 5 червня 2023, 21:31
Виплачували потребительский кредит, закінчення якого в березні 23, платила кожний місяць хоча з Херсону, ні роботу, ні доступу до терміналів не було, связи не було, але платила як могла, повністю погасили квітні, але мені з банкуназванюють що в мене борг4000, сума кредиту 32000, а якась комісія не зрозуміла, звідки взялась не розумію, це що за місяць просрочки, безробітні гірші за окупантів
Тетяна Ніколайченко 1 червня 2023, 12:07
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Будівельників, 5-Г
Доброго дня. Ще 23.05 виконавцем було відправлено до вас в Банк постанову про розблокування суми 13400грн, а також він дав на руки копію цієї постави, в банку сказали що вона не дійсна поки не прийде лист від виконавця на головний офіс.Була вчора у відділенні, вони сказали що можливо не вірний адреса вказана була у письмі, чи воно загубилось у них в канцелярії.Банк каже, що постанову до сих пір не отримував.Минуло більше тижня часу! Не вірю, що до сих пір лист до вас не надійшов. Вчора мій виконавець повторно відправив вже на електронну адресу копію цього листа і ви повинні в впродовж доби розблокувати мені кошти? Чи мені в канцелярію до Львова треба приїхати і самій знаходити того листа? До слова у АСВП вже є ця постанова, ну, а ви звичайно ж її не бачите…
Вячеслав Ол 29 травня 2023, 8:47
У меня много телефонов по работе и на каждый звонит робот з пропозицеэю вид идеябанку. Последней каплей стал звонок в 8.30
Таких банков не должно существовать.
номер телефона 0676104434

фото
King1 23 травня 2023, 11:45
Гарне обслуговування у відділенні банку в м. Стрий. З розумінням поставились. Допомогли розібратись та оформити договір в незовсім стандартній ситуації. Дякую!
0979719319 22 травня 2023, 12:06
Спочатку тебе регулярно задовбують щоб ти взяв у них кредит. Коли ти взяв кредит спочатку ніби і все добре! Платиш да й платиш. Потім тобі починає телефонувати автовідповідач та говорити про якусь відповідальність, не розумієш що трапилось. Потім телефонуеш на гарячу лінію, тобі кажуть що ти щось не доплатив. Ну Ок. Хоч платив через касу і касиру було сказано по графіку. Ну добре… Тоді намагались скористуватися додатком він з 10тої спроби почав працювати, але ж я так і не зміг перерахувати не проходив платіж. Телефоную знов на гарячу лінію, мені кажуть що ви перевели кошти на рахунок о 10.35 та зможете перерахувати тільки через 2 год. Знав Ок. Не пройшло 2х годин тобі вже звонять та вимагають платіж. Цій, вічливій, людині пояснюю вище викладене він затикае рота та знов за свое. Банк катастрофа. Обслуговування го…но! Я собі просто думаю, а як же вони спілкуються з дійсними боржниками… Не рекомендував би нікому. Це не банк, а шкуродери…
Ma12rin12 16 травня 2023, 11:41
Брала товар в кредит, під 0% на 12 міс. Насилу закрила, купа скритих комісій. Оператори дають не вірну (або їм так треба) інформацію про повне закриття кредиту. Сказали одну суму, виявляється вона на 14 коп більша) і знову новий місяць і знову не зрозумілі нарахування!!! Не хочете влізти в боргову яму, не звʼязуйтесь. Багато брала товару в кредит, но це повна ***. Єлі вилізла. Товар на суму брала 16800 а заплатила 22300 і це кредит без відсотків!!!
Uzvova1978 11 травня 2023, 12:39
При достроковому погашенні нараховується незрозумілі суми
Мінфін
Відповідь адміністратора
13 травня 2023, 9:12
Відгук не зарахований (на 13.05.2023).
Zhandarova 11 травня 2023, 10:26
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 12
Маю велике бажання написати цей відгук.Велику подяку висловлюю всім працівникам ІдеБанку за їхню працю.Вчора мала можливість відкрити готівковий кредит.Все швидко та на вищому рівні, дівчатка все чітко та поєтамно донесли мені всю інформацію.Дякую дівчата Вам за чуйне відношення до клієнта!!!
0955644174 4 травня 2023, 15:13
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 12
Доброго дня, хочу поділитися досвідом співпрааці з Ідея Банк. Мною було взято кредит готівкою на 2 роки, щомісячна оплата здійснювалася вчасно. Від початку введення військового положення в країні була прострочка в оплаті платежу. Для того щоб погасити кредит повністю звернулись до відділення банку в м.Полтава: співробітником банку не було надано жодної внятної інформації щодо погашення кредиту (відповіді потрібно було витягувати з фахівця), повідомили лише що термін договору вже закінчився, а що робити далі не знає. На наполеглеве прохання роздрукувати мені виписку по оплатам відреагувала негативно, не змогла пояснити суму яка відображалася у виписці, правда всеж таки надала номер гарячої лінії і сказала що все розкажуть там. Під час звернення до контакт центру також не було надано конкретної інформації які повинні бути діїї для погашення кредиту. Також під час военного стану неодноразоро телефонували та вимагали оплатити прострочку за оплату березня 2022 року, я так розумію що передали справу колекторам. Також телефонували люди які представлялися кредитними інспекторами хамське спілкувалися. На даний час питання не закрито, постійно звертаюся до контакт центру для вирішення ситуації, а Ідея Банк постіно нараховує якусь не зрозумілу сумму (відсотки), хоча повідомляли що під час воєнного положення пеня та відсотки не нарахоються. Хочеться сказати багато поганих слів, але до рівня спілкування даного банку не хочеться опускатись!!! Не рекомендую даний банк від слова «ВЗАГАЛІ».
Andrew Akineo 3 травня 2023, 13:53
Відділення велика Васильківська, бессарабська. Лише один менеджер, пів години вже очікую, а клієнта передімною все ще не відпустили.
Будь який задрипани банк обслуговує швидше за ідеабанк.
Виктор Заболотный 3 травня 2023, 9:04
Відділення за адресою: Одеса, Люстдорфська дорога, 54
С Банком дружу больше 5 лет, никаких претензий к нему нет (и камне нет), если хотите что бы у Вас была дружба не важно с каким Банком надо выполнять свои обязательства и ни каких проблем не будет.Банк тоже ответственный перед людьми которые положили на депозит свои гроши и так же ждут проценты и Банк не может сказать что нам не платят и мы не будем вот тогда начнется хаос в Банковской системе. Всем сейчас тяжело и я думаю что если на раней стадии с просрочкой возникает вопрос надо сразу идти в Банк и договариваться о реструктуризации платежей
banxter 22 квітня 2023, 15:22
В банку сидить кріт, який продає та зливає персональні дані клієнтів-позичальників.
Залишив на свою голову заявку на відкриття карти, але так і не відкрив після дзвінка с кол-центру. Одразу після цього через 2 дні почали сипатися смс від сумнівних кредитних компаній про те, що мені схвалені кредити.
З жодним іншим банком такого не було. І це почалося саме після спілкування через контакт-центр, бо після оформлення онлайн банкінку і отримання першох карти такого не було. Досить було залишити заявку на сайті на нову карту і почалося.
Галина Доброцька 21 квітня 2023, 21:06
Вже не перший рік я є клієнтом цього банка, за всі роки претензій чи не задоволення цим банком немає, користуюсь кредитними картками, дуже добре виручають коли потрібні миттєво кошти.Головне вчасно все сплачувати і гасити заборговоність яка є перед банком,і все буде ок.я цим банком задоволена.
tom4yk 21 квітня 2023, 10:48
Кол-центр жахливий в Ідея Банку! Я подзвонила в кол-центр, щоб спитати за депозит «Мобільні кошти», але співробітниця виявилася якоюсь неадекватною!!! На мої запитання відповідала грубо, наче я якась тупа! Якщо ви шукаєте банк з високим рівнем професіоналізму та культури обслуговування клієнтів, я рекомендую звернути увагу на інші банки.
Елена Захарченко 20 квітня 2023, 17:16
Це просто жесть, а не банк! Бажаю банку найшвидшого банкрутства! Від початку повномасштабної війни накопичилось трохи боргу по кредиту, з кінця цієї зими почала гасити потроху борг, але сумма чомусь весь час стрибає причому в більший бік (Я взагалі не розумію як вони його нараховують, але дуже здається, що жорстко розводять. Весь час телефонують якісь неадекватні персони типу інспектори кредитні, поваги 0 від слова зовсім, таке враження, що навчали їх зеки якісь. Мало того останнім часом ще й погрожують колекторами, що вони особисто приїдуть і зі мною розберуться. це як називається? і при тому, що я не відмовляюсь оплачувати борг, а просто попросила відтермінувати трохи, при тому що місячні платежі я плачу справно. Категорично не рекомендую дану установу!!! Обходьте 10 дорогою цей банк, бо дуже пошкодуєте.
Anya15 18 квітня 2023, 14:48
Гірше ніколи не бачив, відношення до клієнтів 0
Повага 0
Досвід 0
Tetiana1985 8 квітня 2023, 14:52
На минулому тижні я залишила заявку в Ідея банк на покупку пилососа в розстрочку через Інтернет — магазин з якіми він співпрацює. Зі мною зв’язався менеджер банку, але умови розстрочки мені не підійшли. В наступні дні я почала отримувати смс і дзвінки від різних фінансових компаній і кредитних спілок. Раз в декілька днів продовжую отримувати. Співпадіння? Не думаю. Банк ніяк це не вирішує, оператори не допрмогають в моєму питанні тому буду звертатись в кібер поліцію. Висновки робіть самі.
vitalyd 6 квітня 2023, 13:54
Не раджу зв’язуватись із цим банком ні в якому разі. Замовляють спам-послуги в якихось неадекватів, на звернення припинити дій ніяких не виконують. Якщо вони для рекламування використовують напівкримінальні методи (спам поза законом) то уявіть як вони будуть відноситись до клієнта з його проблемами. Банку бажаю якнайшвидшого банкрутства.
0505915682 6 квітня 2023, 10:56
Жахливо великі відсотки. Плачу кредит більше року, а сума до повного закриття більша, ніж сума кредиту, що я брала. Нараховують величезні комісії. Це найгірший з усіх банків. Не рекомендую нікому з ним звязуватися. А банку бажаю скорішого ЗАКРИТТЯ

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.5