VolodimirXaos 13 липня 2023, 3:46
Виконавцем закінчено виконавчі провадження та скасовано арешт коштів на рахунках 26.06.2023 р. (на підставі рішення суду).
Відповідні постанови виконавцем надіслано в банк, та вони отримані банком.
Однак, банк відмовляється розблокувати рахунок, та умисно вводить в оману, стверджуючи, що арешт не знято. Це просто брехня.

Всі інші банки отримали постанови ще 26.06.2023 р. (такі постанови електронним шляхом надсилаються). І виконавець підтвердив, що надіслав, та банком отримано.
Притому і на гарячій лінії банку наприкінці червня підтверджували, що отримали постанови.

А рахунок досі заблоковано.
12.07.2023 р. на гарячій лінії стверджують, що арешт не скасовано і постанови банк не отримував.

Більше того, 26.06.2023 р. АТ «Ідея Банк» списав з мого рахунку гроші за платіжною інструкцією виконавця.
Але одразу після цього в той же день банк повернув списані гроші на рахунок із формулюванням «помилково стягнуті»!
Тобто це свідчить, що ще 26.06.2023 р. банк ОТРИМАВ від виконавця постанови про закінчення виконавчих проваджень та про зняття арешту з коштів, датовані 26.06.2023 р.
Тому не зміг цією датою списати кошти. Вимушений був їх повернути.

На гарячій лінії 12.07.2023 р. співробітники кілька годин відверто знущалися!
Брехали, що арешт виконавцем не знято і провадження не закриті. Кидали слухавки.
Торочили по 100 разів «звертайтесь до виконавця», хоча я кожного разу інформував, що ЗВЕРТАВСЯ, і виконавець ще 26.06.2023 р. надіслав їм постанови та підтвердив, що банк їх отримав, причому і фахівці банку раніше це підтверджували.
Висували безглузді вимоги на кшталт «візьміть довідку у виконавця» (?!), хоча закон не вимагає жодних «довідок» для розблокування рахунку, а передбачає зняття арешту банком при отриманні відповідної постанови виконавця.

Понад годину оформляли моє звернення в десять рядків, оскільки перекручували всі мої слова навпаки (як завжди, це корпоративна політика всіх банків, аби не давати відповідей саме на конкретні «незручні» питання клієнтів, а надавати потім у відповідь відписки про щось інше чи ні про що).
Я, пенсіонер за віком, без доходів, неодноразово інформував банк про вкрай критичний матеріальний стан і необхідність коштів на внесення обов’язкових платежів та на лікування, й просив просто виконувати закони та розблокувати рахунок. А у відповідь — брехня і знущання.
ekonomist8 4 липня 2023, 18:00
Ужасный банк, который берет комиссию за погашение своего кредита. Никому не рекомендую этот банк. В одностороннем порядке вводят комиссию за погашение кредита, а если вам необходимо в назначении платежа указать, что погашение осуществляется по Дополнительному соглашению, то комиссия составляет 0,6% от суммы платежа. В отделении никто ничего не решает. Хотите погасить кредит, платите комиссию. Бегите подальше от таких не добросовестных банкиров.
MikhayloAmigo 28 червня 2023, 6:08
Жахливе обслуговування. Нереально довго. Мою дружину із грудним 3х місячним немовлям тримали з 11 ранку і до 16 години! Почали лякати її що може бути суд і арешт майна, і вона вимучена за цілий день з дитиною підписала новий договір, я в цей день був на похороні товариша і не зміг бути в банку з нею.Обдурили по реструктуризації кредиту, хоча ми надали усі необхідні документи і відомості. Я доброволець ДФТГ Марія у місті Києві. Обороняю столицю з перших днів війни. Просив їх піти на зустріч і допомогти нам, так як зараз я і дружина фактично без засобів для існування. Дитина три місяці. Нарахували 35,58відсотків річних! На вісім років кредит іще і ануїтетний договір погашення!
Не рекомендую нікому цих нелюдів!
Я ризикуючи життям і здоров’ям своїм захищаю їх в ПВО прикриваємо столицю і ось така тепер подяка!
Буду писати в усі інстанції, звертатися до НБУ, щоб було відомо як зараз допомагають захисникам України!
Plutan 25 червня 2023, 10:04
Відділення за адресою: Харків, вул. Дарвіна, 1
Клиентом банка не являюсь, но хотел им стать. Хотел оформить кредитку с безпроцентным лимитом, получил отказ. Бывает, не страшно. Спустя месяц банк прислал смс, мол у них есть предложение для меня и можно оформить ту самую кредитку, которую хотел. Перешел на сайт, заполнил все данные и снова получил — «извините, у нас для вас нет предложений». Такая шутка мне не понравилась. Позвонил в банк и попросил удалить с БД свои личные данные и больше не беспокоить меня. После этого, банк передал мои личные данные третьим лицам, фин.установы начали засыпать спамом с предложением взять кредит. Мне вот интересно, почему нет реакции на противоправные действия банка? Итог — друзья, не связывайтесь с этим банком. Выбирайте ответственный, надежный и с чистой репутацией банк.
waxettio 20 червня 2023, 14:28
С завидной регулярностью приходят смс и звонки что кредитная карта готова, приходите получите вашу карту. спам звонки с номера 067 1665266
Olga24 Olga 8 червня 2023, 18:36
Маю кредитну картку. Завжди стараюсь поповнювати вчасно, щоб не нараховано %. В травні списано 65, хоч поповнила вчасно. Не виясняла, поповнила на тих 65 грн. Карткою не користувалась. Сьогодні списано 118. Пишу оператору. Кажуть, якісь відсотки за березень. Питаю, чому не зняли у травні. Нічого путнього пояснити не можуть, самі не знають. Маю рахунки у різних банках, проте так ще ніхто не обкрадав!!! Закриваю рахунок, з шахраями не співпрацюю!!!
05.05.2023. через систему Portmone. com було переведено на кредитну картку 5050 грн на погашення кредиту, про що існує квитанція від «Райфайзен банк Аваль» в електронному вигляді. Факт отримання коштів ідея банк заперечує, хоча відповідну суму списали з кредитної картки. Невідомо, як працівники банку дізналися факт намагання здійснити платіж, коли ніякі кошти до них не надходили. Відповідь одна, — не раджу зв’язуватись з цим, так званим, банком.
Tatianakor5cvc 5 червня 2023, 21:31
Виплачували потребительский кредит, закінчення якого в березні 23, платила кожний місяць хоча з Херсону, ні роботу, ні доступу до терміналів не було, связи не було, але платила як могла, повністю погасили квітні, але мені з банкуназванюють що в мене борг4000, сума кредиту 32000, а якась комісія не зрозуміла, звідки взялась не розумію, це що за місяць просрочки, безробітні гірші за окупантів
Тетяна Ніколайченко 1 червня 2023, 12:07
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Будівельників, 7-Г
Доброго дня. Ще 23.05 виконавцем було відправлено до вас в Банк постанову про розблокування суми 13400грн, а також він дав на руки копію цієї постави, в банку сказали що вона не дійсна поки не прийде лист від виконавця на головний офіс.Була вчора у відділенні, вони сказали що можливо не вірний адреса вказана була у письмі, чи воно загубилось у них в канцелярії.Банк каже, що постанову до сих пір не отримував.Минуло більше тижня часу! Не вірю, що до сих пір лист до вас не надійшов. Вчора мій виконавець повторно відправив вже на електронну адресу копію цього листа і ви повинні в впродовж доби розблокувати мені кошти? Чи мені в канцелярію до Львова треба приїхати і самій знаходити того листа? До слова у АСВП вже є ця постанова, ну, а ви звичайно ж її не бачите…
Вячеслав Ол 29 травня 2023, 8:47
У меня много телефонов по работе и на каждый звонит робот з пропозицеэю вид идеябанку. Последней каплей стал звонок в 8.30
Таких банков не должно существовать.
номер телефона 0676104434

фото
King1 23 травня 2023, 11:45
Гарне обслуговування у відділенні банку в м. Стрий. З розумінням поставились. Допомогли розібратись та оформити договір в незовсім стандартній ситуації. Дякую!
0979719319 22 травня 2023, 12:06
Спочатку тебе регулярно задовбують щоб ти взяв у них кредит. Коли ти взяв кредит спочатку ніби і все добре! Платиш да й платиш. Потім тобі починає телефонувати автовідповідач та говорити про якусь відповідальність, не розумієш що трапилось. Потім телефонуеш на гарячу лінію, тобі кажуть що ти щось не доплатив. Ну Ок. Хоч платив через касу і касиру було сказано по графіку. Ну добре… Тоді намагались скористуватися додатком він з 10тої спроби почав працювати, але ж я так і не зміг перерахувати не проходив платіж. Телефоную знов на гарячу лінію, мені кажуть що ви перевели кошти на рахунок о 10.35 та зможете перерахувати тільки через 2 год. Знав Ок. Не пройшло 2х годин тобі вже звонять та вимагають платіж. Цій, вічливій, людині пояснюю вище викладене він затикае рота та знов за свое. Банк катастрофа. Обслуговування го…но! Я собі просто думаю, а як же вони спілкуються з дійсними боржниками… Не рекомендував би нікому. Це не банк, а шкуродери…
Ma12rin12 16 травня 2023, 11:41
Брала товар в кредит, під 0% на 12 міс. Насилу закрила, купа скритих комісій. Оператори дають не вірну (або їм так треба) інформацію про повне закриття кредиту. Сказали одну суму, виявляється вона на 14 коп більша) і знову новий місяць і знову не зрозумілі нарахування!!! Не хочете влізти в боргову яму, не звʼязуйтесь. Багато брала товару в кредит, но це повна ***. Єлі вилізла. Товар на суму брала 16800 а заплатила 22300 і це кредит без відсотків!!!
Uzvova1978 11 травня 2023, 12:39
При достроковому погашенні нараховується незрозумілі суми
Мінфін
Відповідь адміністратора
13 травня 2023, 9:12
Відгук не зарахований (на 13.05.2023).
Zhandarova 11 травня 2023, 10:26
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 12
Маю велике бажання написати цей відгук.Велику подяку висловлюю всім працівникам ІдеБанку за їхню працю.Вчора мала можливість відкрити готівковий кредит.Все швидко та на вищому рівні, дівчатка все чітко та поєтамно донесли мені всю інформацію.Дякую дівчата Вам за чуйне відношення до клієнта!!!
0955644174 4 травня 2023, 15:13
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 12
Доброго дня, хочу поділитися досвідом співпрааці з Ідея Банк. Мною було взято кредит готівкою на 2 роки, щомісячна оплата здійснювалася вчасно. Від початку введення військового положення в країні була прострочка в оплаті платежу. Для того щоб погасити кредит повністю звернулись до відділення банку в м.Полтава: співробітником банку не було надано жодної внятної інформації щодо погашення кредиту (відповіді потрібно було витягувати з фахівця), повідомили лише що термін договору вже закінчився, а що робити далі не знає. На наполеглеве прохання роздрукувати мені виписку по оплатам відреагувала негативно, не змогла пояснити суму яка відображалася у виписці, правда всеж таки надала номер гарячої лінії і сказала що все розкажуть там. Під час звернення до контакт центру також не було надано конкретної інформації які повинні бути діїї для погашення кредиту. Також під час военного стану неодноразоро телефонували та вимагали оплатити прострочку за оплату березня 2022 року, я так розумію що передали справу колекторам. Також телефонували люди які представлялися кредитними інспекторами хамське спілкувалися. На даний час питання не закрито, постійно звертаюся до контакт центру для вирішення ситуації, а Ідея Банк постіно нараховує якусь не зрозумілу сумму (відсотки), хоча повідомляли що під час воєнного положення пеня та відсотки не нарахоються. Хочеться сказати багато поганих слів, але до рівня спілкування даного банку не хочеться опускатись!!! Не рекомендую даний банк від слова «ВЗАГАЛІ».
Andrew Akineo 3 травня 2023, 13:53
Відділення велика Васильківська, бессарабська. Лише один менеджер, пів години вже очікую, а клієнта передімною все ще не відпустили.
Будь який задрипани банк обслуговує швидше за ідеабанк.
Виктор Заболотный 3 травня 2023, 9:04
Відділення за адресою: Одеса, Люстдорфська дорога, 54
С Банком дружу больше 5 лет, никаких претензий к нему нет (и камне нет), если хотите что бы у Вас была дружба не важно с каким Банком надо выполнять свои обязательства и ни каких проблем не будет.Банк тоже ответственный перед людьми которые положили на депозит свои гроши и так же ждут проценты и Банк не может сказать что нам не платят и мы не будем вот тогда начнется хаос в Банковской системе. Всем сейчас тяжело и я думаю что если на раней стадии с просрочкой возникает вопрос надо сразу идти в Банк и договариваться о реструктуризации платежей
banxter 22 квітня 2023, 15:22
В банку сидить кріт, який продає та зливає персональні дані клієнтів-позичальників.
Залишив на свою голову заявку на відкриття карти, але так і не відкрив після дзвінка с кол-центру. Одразу після цього через 2 дні почали сипатися смс від сумнівних кредитних компаній про те, що мені схвалені кредити.
З жодним іншим банком такого не було. І це почалося саме після спілкування через контакт-центр, бо після оформлення онлайн банкінку і отримання першох карти такого не було. Досить було залишити заявку на сайті на нову карту і почалося.
Галина Доброцька 21 квітня 2023, 21:06
Вже не перший рік я є клієнтом цього банка, за всі роки претензій чи не задоволення цим банком немає, користуюсь кредитними картками, дуже добре виручають коли потрібні миттєво кошти.Головне вчасно все сплачувати і гасити заборговоність яка є перед банком,і все буде ок.я цим банком задоволена.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку