Відгуки про Райффайзен Банк

Viktoria951 16 січня 2020, 11:12
При получении зарплатой карты в банке столкнулась с навязыванием услуг страховой Уника. Без заключения договора страхования не выдавали карту. Довод, что мне не нужна страховка и я ее не хочу оформлять, не сработал, сотрудница сказала: «Ну потом откажитесь». Но мне не понятно зачем мне потом отказываться, если я вообще не планировала платить страховой по 40 грн в месяц (минимальный платеж). Как оказалось потом, отказаться можно только через три месяца, лично написав в отделении заявление, то есть банк на ровном месте заработал для страховой 120 грн и лишил меня, как клиента, права выбора.Это все значительно ухудшает отношение к банку. Сотрудничество для меня «задалось» прямо с первого дня и соответственно лично я буду в дальнейшем минимизировать количество услуг, которыми буду пользоваться, потому что не понятно, где банк захочет вас «нагнуть» следующий раз. Сталкивалась со страховкой в других банках, но там можно было отказаться от услуги и никто агрессивно ничего не навязывал.
20 січня 2020, 15:58
Доброго дня, шановна Вікторіє Ігорівно.
Дозвольте принести вибачення за незручності, що виникли в процесі обслуговування в Банку.
За отриманою інформацією, ситуацію врегульовано про що Вас проінформовано співробітником обслуговуючого відділення.
mishajulia 15 січня 2020, 17:42
Это самый ужасный банк, который когда либо я встречал. У меня была оформленна кредитная карта с определённым лимитом, я выплачивал деньги но постоянно сумма стояла на месте. Когда звонил в колл центр они мне говорили что это какие то там проценты. В итоге я закинул всю сумму что бы закрыть карту и мне сказали в банке что подождите 25 числа что бы обновилась информация. Я подождал в итоге мне начислили ещё 200 грн непонятно за что. В итоге я им опять должен. Могу сказать одно что с этим мбанком больше никогда не буду иметь отношения и никому не посоветую. Мошенники!!!
А персонал хамы, может не все но большая часть точно!
16 січня 2020, 16:42
Доброго дня!
У разі, якщо Клієнтом погашена сума використаних коштів, але при цьому не враховано суму процентів, які нараховуються 25-го числа, за користування цими коштами, може виникнути заборгованість.
Саме тому, існує необхідність перевірки розміру залишку після 25-го числа. Здійснити перегляд балансу та рух коштів по рахунку можна в системі «Райффайзен Онлайн».
Додатково повідомляємо, що, у разі необхідності, у Клієнтів існує можливість звернутися до відділення Банку або Інформаційного центру для повторного детального роз’яснення умов укладених правочинів.
Ruslan Si 15 січня 2020, 17:04
положил деньги на карту, оплатил с карты своими деньгами. на счету минус. говорят деньги пришли, но использовать можно только на следующий день — поэтому мы оформили вам кредит и насчитали проценты (по дебетной карте). Закрыл счёт сегодня. БЕГИТЕ ОТ АВАЛЯ!!!
16 січня 2020, 16:45
Доброго дня.
За перевіреною інформацією, відповідь на аналогічний запит направлено Вам на електронну пошту.
Anisa2012 15 січня 2020, 11:02
Столкнулся с неприятной ситуацией. Я являюсь владельцем кредитной карты. В октябре прошлого года полностью погасил всю задолженность по лимиту предварительно позвонив на гарячую линию банка и просмотрел информацию в Райффайзен Онлайн. В январе случайно зайдя в Райффайзен Онлайн увидел информацию о наличии просрочки в размере свыше 400 грн. После этого при моем обращении в банк — мне предоставили информацию об отсутствии звонков с моей стороны в октябре месяце на телефон гарячей линии и меня превратили в злостного неплательщика с обязательством погашения мной всех комиссий и штрафных санкций банку. И мне как незащищенному клиенту от подобных ситуаций не осталось выхода для погашения всей суммы что я и сделал. От себя хотел бы добавить что в этом банке я проработал свыше 6 лет и до этого момента считал Банк — надежным и стабильным партнером и всегда понимал обязанность и ответственность клиента к погашению любых обязательств.
Что самое негативное из данной ситуации, что на протяжении всего периода после погашения мной задолженности в октябре — от банка не поступило ни одного оповещения о наличии долга или просрочки (смс, звонки, вайбер, эл.почта (а с новым годом не забыли поздравить кстати)) и соответственно я даже не могу представить какой был бы размер долга до того момента когда Банк все же решил бы меня оповестить о наличии долга.
Данный отзыв хотел бы донести для действующих и новых клиентов этого Банка, а также особенно до руководства Банка в лице Р.Коссманна и О.Шевченко для принятий действий по предотвращению подобных ситуаций в дальнейшем.
16 січня 2020, 18:32
Доброго дня!
Інформуємо, про те, що зазвичай 25 числа Банком нараховуються проценти за користування кредитними коштами. У разі внесення коштів з метою повного погашення боргу, існує необхідність перевірки розміру залишку заборгованості на наступний день після нарахування Банком процентів за користування кредитними коштами (перевірити баланс можна дистанційно в системі «Райффайзен Онлайн»).
У разі, якщо внесених Клієнтом коштів було недостатньо для погашення нарахованих процентів, по рахунку виникає заборгованість та, в подальшому, обслуговування кредитного карткового рахунку здійснюється у відповідності до умов укладеного правочину (стягується страховий платіж, нараховується місячна абонплата, нараховуються проценти за користування кредитними коштами, застосовується штраф у разі прострочення внесення планового платежу).
Додатково, слід звернути увагу, що Банк має право на власний розсуд направляти відомості з питань виконання договорів Клієнтам. Повідомлення про виконання умов договорів, є правом Банку і здійснюється в порядку розроблених Банком процедур та у відповідності до вимог діючого законодавства.
0994370728 13 січня 2020, 18:38
Коли тільки отримала картку то були банкомати і біля метро Лівобережна і біля метро Дарниця. Зараз їх позабирали і для того щоб зняти гроші без відсотків -багато мороки. Таке враження, що це роблять спеціально аби люди оформляли»Золоту картку». Дуже незадоволена з цього приводу!
14 січня 2020, 16:00
Доброго дня.
Відділення та банкомати Банк демонтує в рамках оптимізації, та, на жаль, найближчим часом, не планується розширення банкоматної мережі.
Банк пропонує своїм клієнтам певні пакети послуг, які надають змогу безкоштовно знімати готівкові кошти в найближчих банкоматах інших банків. Ознайомитися з переліком запропонованих пакетів послуг можна за посиланням: https://www.aval.ua/privatnim-osobam/rahunok/platizhni-kartki.
IraIrina 13 січня 2020, 17:17
Карта мошейницы 4149500141417793 Вашего банка
13 січня 2020, 18:54
Доброго дня.
Інформацію про можливі шахрайські дії клієнта Банку зафіксовано та передано до відповідального підрозділу.
Відзначаємо, що всі суперечки, які можуть виникнути з питань врегулювання повернення коштів між учасниками розрахунків, вирішуються ними відповідно до законодавства України. Та, за умови наявної підозри щодо шахрайських дій з боку третіх осіб, Банк всіляко сприяє вирішенню даного питання у правовому полі, зокрема, шляхом здійснення відповідних комунікацій за запитом правоохоронних органів тощо.
PVN 10 січня 2020, 20:31
10 січня 2020 термінали не знають Iban для прийняття налогів, касир грубіянить і може провести платіжне повідомлення
11 січня 2020, 17:17
Доброго дня!
Отриманої інформації, на жаль, недостатньо для можливості надання коментарів відносно якості обслуговування у відділенні Банку. Крім того, встановлено, що всі термінали коректно працюють з рахунками у форматі IBAN.
Прохання надати більш розгорнуту інформацію по даній ситуації написав звернення на info@aval.ua (додатково зазначив, Ваше ПІБ, ідентифікаційний номер, дату візиту до відділення, адреса відділення та місто, адресу терміналу (якщо термінал не у відділенні до якого Ви зверталися), а також те, що додаткова інформація надається для проведення повторної перевірки за запитом на сайті Мінфіну та передати виконавцю 7266).
grusha640 10 січня 2020, 13:39
Ужастное отдиление в Кобеляках Полтавской обл. Один банкомат на все Кобеляки и ещё один в банке, что не прийдеш всегда нету денег. В будний день стоял в очериде в кассу чтобы получить зарплату. У воскресенье пошло на базар а деньги получить негде. Банкомат опять не работает а банк закрыт. Уже все Кобеляки жалуются на Ваш банк. В другом бонкомате снять, так вы же комиссию снимите, так главное не чужой банк берет комиссию а Аваль банк. Это уже наглеж. Потихоньку люди начинают отказываться от вашего супер банка.
11 січня 2020, 16:56
Доброго дня.
По-перше, дозвольте принести вибачення за незручності, що виникли в процесі обслуговування в Банку. За отриманою інформацією, працездатність даного банкомату відновлено 05.01.2020. Додатково інформуємо, що Банк пропонує різноманітний набір послуг, відповідно існують різні тарифні моделі обслуговування карткових рахунків.
Існують тарифні моделі, які дозволяють знімати готівку в банкоматах будь-яких банків без комісії. У разі якщо клієнта не задовольняє обрана тарифна модель, існує можливість змінити пакет послуг на більш прийнятну.
Ознайомитися із запропонованими пакетами послуг можна за посиланням: https://www.aval.ua/privatnim-osobam/rahunok/platizhni-kartki.
Павло Попович 9 січня 2020, 11:40
Мінімальний час в чергах — одна година, з чотирьох консультантів завжди! працюють з клієнтами не більше двох…
10 січня 2020, 10:44
Доброго дня, шановний Павле!
По-перше, приносимо вибачення за незручності що виникли в процесі обслуговування у відділенні Банку.
Так, дійсно, іноді виникають черги у відділеннях, що пов'язано з тривалістю деяких типів операцій.
Встановлено, що на момент Вашого звернення дійсно сформувалася черга та в цей час інші менеджери були відсутні з об’єктивних причин.
Ми щиро шкодуємо, що дана ситуація вплинула на Вашу думку про якість обслуговування в нашому Банку.
Запевняємо Вас, що нам важливо отримувати зворотний зв'язок від наших Клієнтів, для проведення заходів спрямованих на налагодження найбільш комфортного обслуговування.
Shelkova70 8 січня 2020, 18:47
Відділення за адресою: Харків, вул. Молочна, 6
Позвонила на горячую линию с целью ознакомления с правилами закрытия карточного счета, в результате оператор вашего call-центра благополучно закрыла мне карточный счёт не ознакомившись с состоянием этого счета.На карте были деньги, когда я попросила разблокировать карту я сняла 50 грн и карта снова была заблокирована.Я снова позвонила на горячую линию и очередной оператор call центра, мне ответил, что оставшуюся сумму я снять не могу, поскольку она менее 100грн и списана на комиссии банка! Действие вашего банка я считаю не правомерными.С такой не порядочной работой банка я сталкиваюсь впервые.Не буду пользоваться вашими услугами банка.А так же советовать друзьям и знакомым!
9 січня 2020, 14:54
Доброго дня.
Обслуговування рахунків в Банку відбувається відповідно до чинних Тарифів Банку. Так, існують пакети послуг які передбачають комісію за закриття карткового рахунку: в розмірі залишку на рахунку, якщо залишок коштів менше або дорівнює 100 грн. Ознайомитися з чинними Тарифами Банку клієнти можуть на офіційному сайті Банку, за посиланням: https://www.aval.ua/documents/privatnim-osobam-ta-premium-klientam/tarifi-na-obslugovuvannya.
Ihor Makarov 7 січня 2020, 19:19
В начале хочу сказать, что Райффайзен, скорее всего, – не лучший выбор для физических лиц. И сейчас объясню, почему так считаю.

Важнейшая для меня банковская операция – обыкновенный межбанковский перевод. И здесь банк не в первых рядах: иногда проверка операции затягивается, а перевод средств на счета других банков всегда сопровождается фиксированной комиссией, чего нет, к примеру, у Привата и Монобанка.

Следующий пункт – это депозиты и депозитные ставки. Единственный вариант, при котором следует открыть депозит в Райффайзене – это сберегательный счёт. Процентные ставки банка позволяют сохранять средства, удерживаемые на депозитном счёте, при этом вы сможете заработать 4-7% в гривне. Обслуживание клиентов так же не вызывает никаких вопросов – всё быстро и легко. Но процентные ставки, как я уже отметил, весьма низкие.

Недостатки, хоть и с трудом, но выделил. Теперь преимущества.

Первое – надёжность. Банк по разным метрикам входит в тройку лучших в Украине, такого же мнения придерживается и Национальный Банк. Надёжность банка полностью оправдывает невысокие процентные ставки по депозитам и, как я уже отметил, для сберегательного счёта Райффайзен является одним из лучших в Украине.

Второе – профессионализм. Моё общение с операторами колл-центра было быстрым и результативным. Сотрудники могут ответить сходу на большинство возможных вопросов, вроде международных переводов или консультаций по банковским тарифам и услугам. В заблуждение лично меня не вводили, негативного опыта пока что не было. Отмечу лишь, что уровень персонала в Киеве и других крупных городах всё же заметно выше, чем в небольших городах, вроде Броваров.

Из того, что я бы хотел посоветовать банку для дальнейшего усовершенствования:

Первое – процесс открытия счёта и получения карты. Хоть для традиционной банковской структуры с иностранным капиталом сложно миновать бюрократический процесс, но получение карты для новых клиентов занимает действительно много времени, особенно по сравнению с конкурентами. Лично у меня открытие счёта заняло десять дней и этот опыт запомнился мне особенно негативно на фоне всего моего клиентского опыта. Считаю упрощение взаимодействия с банком тем, на чём текущее руководство должно сделать акцент.

Второе – консалтинг при проведении валютных процедур, например в связи с приобретением акций на американских/английских биржах. Такие операции всё ещё остаются довольно недоступными для украинских клиентов, особенно их осложняет отсутствие нормального сопровождение со стороны банка. В связи с валютной дерегуляцией со стороны Национального Банка и повышением спроса на подобные транзакции, хотелось бы видеть у банка доступные и понятные консалтинговые услуги по проведению таких операций.

Последнее скажу относительно мобильного приложения банка. По сравнению с ближайшими конкурентами, оно довольно сложное и не всегда удобное, его функциональность ограничена. Нет возможности создать/заказать валютную карту внутри приложения (такую услугу, например, предоставляет Монобанк). Хоть это и не является существенным недостатком, хотелось бы видеть подобные улучшения, так как после перехода от конкурентов к Райффайзену подобные «мелочи» кажутся существенным упущением.

Подытожу: в связи с текущей политической ситуацией в Украине, рекомендую именно этот (по сравнению с крупнейшим государственным) банк за его надёжность, прозрачность и профессионализм, особенно корпоративным бизнес-клиентам.
8 січня 2020, 17:46
Доброго дня, шановний Ігорю.
Платежі здійснюються у строк встановлений чинним законодавством (Закон України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»). Так, міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів. Це максимально допустимий термін виконання переказу.
Дійсно, відсоткова ставка може й не найвища на депозитні продукти, при цьому, дозвольте звернути увагу, що в нашому Банку немає додаткових і скритих комісій, та клієнти можуть розраховувати на прозорі відносини.
Ваші зауваження та побажання відносно вдосконалення процесів, прийняті до уваги та будуть проаналізовані.
Запевняємо Вас, що ми постійно працюємо над поліпшенням сервісів Банку та докладаємо максимум зусиль для забезпечення належного рівня послуг.
Dykan94 6 січня 2020, 19:46
Я сегодня смотрю на свой онлайн вижу 185 грн. Думаю ошибка. И начал звонить службу и узнал что с моего кто то снял 40 долларов. Как их вернуть и куда обратиться. Чи представить банк документы по карте и где их взять. И как не пришла смска я не понимаю.
8 січня 2020, 18:00
Добрий день.
Рекомендуємо звернутися до Інформаційного центру Банку для реєстрації заяви на спірну операцію та очікувати перевірку умов за яких відбулося проведення операції та результат.
Mahanmaxanmaxan 4 січня 2020, 10:18
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Незалежності, 8
Самый ничтожный банк, раньше я считал приват банк, но ошибался!!! Приходишь в банк оформить кредит, тебе всё так хорошо обьясняют, а оказывается лапша!!! Не кому не советую этот отстойный банк!!! Останитесь без штанов и трусов!!!
8 січня 2020, 12:36
Доброго дня.
Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження про роботу Банку вцілому. Ми прагнемо надавати послуги найвищої якості і піклуємося про те, щоб кожен Клієнт залишився задоволений умовами обслуговування саме в нашому Банку.
Додатково інформуємо, що інформація про кредитний продукт надається у відділенні Банку під час його оформлення, також зазначається в договорі та розміщена на офіційному сайті Банку.
У разі наявності питань відносно оформленого продукту, у клієнтів існує можливість звернутися до Інформаційного центру Банку.
Мінфін
Відповідь адміністратора
6 січня 2020, 17:21
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 06.01.2020).
anyuka2466 2 січня 2020, 13:22
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Миру, 2-Б/11
Пенсионная карточка на имя Данич Нина Ивановна. Остаток средств на карте 1770 грн. Я не могу снять с нее деньги. На экране банкомата сообщение: превышен лимит средств. Какие мои действия?
2 січня 2020, 16:20
Доброго дня!
Для успішності операції рекомендуємо підняти обмеження по карті. Для збільшення ліміту рекомендуємо звернутися в Інформаційний центр нашого Банку або ж змінити ліміти самостійно в системі «Райффайзен онлайн» в меню «Картки» — обрати зі списку необхідну картку — вкладка «Ліміти» — «Змінити ліміти».
Додатково, в подальшому, рекомендуємо не зазначати повний номер платіжної картки на загальнодоступних ресурсах.
Полезный комментарий
Lesika1 2 січня 2020, 14:25
Позвонить на инфо-службу 0-800-500-500
Юлія Бабич 31 грудня 2019, 7:43
Маю зарплатну картку банку близько 7 років. Банк мене влаштовує. Не планую змінювати його. Зручно сплачувати комунальні платежі через Raifeisen onlain. Щомісячний платіж становить 11 грн. Не подобаються мені тут курс валют, задорого. Але картка мене приємно здивувала при розрахунках нею в Польщі та Росії! Я спокійно сплачувала покупки: недорого злотий, а за російський рубль стягувало щось дрібницю! Зараз замовила пакет «оптимальний» + дві безкоштовні картки для міжнародних розрахунків. Тепер я зможу на Польщу та Росію робити безкоштовні перекази! Адже вестерн в Польщу коштує дорого! А я люблю економити свої гроші. Рахунок «оптимальний» виходить безкоштовно, якщо карткою здійснюєш не менше 10 платежів щомісяця. Я їх роблю більше 10, адже багато операцій роблю онлайн. Приємним бонусом є милі вітання до дня народження та нового року. До дня народження банк пропонує завжди зручні пропозиції, у 2014 році я такою кредитною пропозицією скористалася. Кредитний ліміт погасила і без проблем закрила його через систему банкінг онлайн.
2 січня 2020, 14:19
Дозвольте подякувати Вам за те, що не залишилися байдужі і знайшли час викласти Ваші коментарі, щодо якості обслуговування в нашому Банку.
Нам справді приємно, що обслуговування саме в нашому Банку викликає у Вас позитивні емоції.
Запевняємо Вас, що в подальшому ми також будемо докладати максимальних зусиль, для того що б задовольнити потреби кожного Клієнта без винятку.
Завжди раді бачити Вас нашим Клієнтом.
Alex Kolosov 29 грудня 2019, 13:46
0. 5 декабря 2019 Открыл вклад Универсальный Бессрочный, со свободным пополнением/снятием
1. 27 декабря пополнил
2. 29 декабря захотел снять часть, операция не проходит
3. Звоню на горячую линию — говорят что вы ФОП и надо лично явится/позвонить в отделение в рабочий день, потому что счет как то заблокирован

Оставили без денег на Новый Год.

P.S. Номер счета вижу в кабинете налогоплательщика
2 січня 2020, 16:26
Доброго дня!
Згідно з вимогами чинного законодавства, при відкритті рахунків приватним підприємцем, видаткові операції мають бути обмеженими поки рахунок не буде прийнятим на облік податковою. На жаль, зняти таке обмеження, дійсно, можуть тільки співробітники відділення в робочий час.
Приносимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння.
123larysa 29 грудня 2019, 12:17
Відділення за адресою: Львів, пл. Галицька, 14
Володимиру Миколайовичу Миколайчуку
голові правління Райффайзен Банку Аваль

ЗАЯВА
Прошу Вас розібратись і втрутитись у ситуацію, яка склалась з моїм прикрим «обслуговуванням» у Вашому
банку. Мій син Аврамишин В.М. знаходиться після важкої травми в ДТП і потребує
тривалого і коштовного медичного обслуговування в КМКЛШМД ( м. Львів ). Ми попросили допомогу у людей
розмістивши оголошення в ФЕЙСБУКУ і попросили допомоги громадськості.
В результаті атаки шахраїв на мій рахунок і спроби заходу з використанням номеру мого телефону
та останніх номерів (родини, на які я дзвонила) – картка була заблокована 27.12
службою безпеки Вашого банку.
27.12.19 я у супроводі родини і свідків відвідала філію Вашого банку в м. Львів і звернулась з питаннями про
роз’яснення ситуації до працівників філії (вул. Галицька, 14). Працівників банку було попереджено про
спробу доступу шахраїв до мого рахунку і зняття наявних грошей у сумі більше 40 000 грн.
Було наголошено, що у мене не має особистого кабінету і всі платежі я провожу лише у зазначеній лікарні, за
медикаменти та супровідні послуги у м. Львів.
Я попросила розблокувати мій рахунок пред’явивши необхідні документи і забезпечити мені безпечне зняття
готівки. У відповідь почула, що у п’ятницю 27.12.19 р. – скорочений робочий день – зняти можна в банкоматі за
декілька годин або у сусідньому відділенні ( за пару вулиць, якщо встигнете).
З 16.00 по 24.00, у п’ятницю – мені вдалось зняти 30 200 грн. ( решту суми у ТЦ «Спартак», м. Львів) банкомат
відмовився видавати.
28.12.19 р. будучи у лікарні в реанімації в сина спробувала розрахуватись за необхідні ліки я побачила, що
замість 14300 грн. на рахунку залишилось 57 грн.
З 15.00 до 16.00 я і мій племінник ( Молодов Д.В. ) дзвонили на гарячу лінію
Вашого банку намагаючись попередити працівників банку про злочинні дії шахраїв і зупинити або відмінити
проведення розрахунків з моєї картки та рахунку. Всі наші спроби були марні, чули лише про вдалі трансакції
та не можливість їх відміни, блокування і т.п.
Виникають питання:
1) Чому не зважаючи на моє попередження про протиправні дії шахраїв, служба безпеки не втрутилась при
повторному ( вдалому ) акті крадіжки?
2) Чому працівник банку 27.12.19 р. – не зауважила на мої прохання по обмеження доступу до будь яких спроб
переказу грошей, не підтверджених кодовим словом чи дзвінком?
3) Чому без моєї згоди була проведена трансакція 28.12.19 р. на картку іншого банку ( ймовірно ЕКСІМБАНКУ?)
чи будь якого іншого банку, без належної моєї ідентифікації, не зважаючи на попередні застереження?
4) Чому мені, як клієнту Вашого банку не було надано комплекс банківських послуг і не забезпечено безпеку
грошових надходжень, їх належне зберігання та обслуговування мене як клієнта?
5) Чому працівники банку запевняючи мене у повній безпеці моїх вкладень у Вашому банку надали неправдиву
інформацію, що обслуговування рахунку можливо лише до прив’язки мобільного номеру ( була порада
відновити заблоковану сім карту – що мабуть і призвело до крадіжки)?
Чи це означає, що коштами вкладників можуть розпоряджатись шахраї на власний розсуд при прямій «без»
діяльності служби безпеки банку( в цілях «безпеки» вівся аудіо запис і Ви можете перевірити записи відео
спостережень свого відділення банку в м. Львів від 27.12.19 р.)?
Відповідне звернення здійснено в правоохоронні органи.

28.12.19 р.
2 січня 2020, 16:18
Доброго дня!
Перш за все зазначаємо, що Правила безпеки користування платіжними картами викладені на офіційному сайті Банку, за посиланням: https://www.aval.ua/personal/cards/advises/bezpeka/ («Послуги приватним особам» — «Платіжні картки» — «Заходи безпеки» — «Правила користування платіжними картками»).
У випадку, якщо Ви вважаєте, що проти Вас було скоєно шахрайство з боку третіх осіб, рекомендуємо звертатись безпосередньо до правоохоронних органів України, в порядку чинного законодавства.
Також, Ви маєте можливість залишити інформацію щодо даного випадку на сайті Управління боротьби з кіберзлочинністю, за посиланням: https://cyberpolice.gov.ua.
Сподіваємось на взаєморозуміння.
vald0phoenix 29 грудня 2019, 10:17
Я обслуговуюсь у рамках пакету «Престиж» і маю рахунки для ФОПа, а також фіз. особи. Кожного року потрібно перепідписувати якісь папери саме у відділенні та саме в тому, в якому ви обслуговуєтеся. Уявіть цю ситуацію коли ви закордоном.

З плюсів можу сказати, що у рамках пакету можна знімати готівку без комісій, як в Україні, так і закордоном, платежі по реквізитам на інші банки також без комісій. Вартість обслуговування безкоштовна, якщо є витрати у торгових мережах на 15000 грн., тобто не перекази на інші картки, ні.

Персональний менеджер працює гірше аніж call-centre, у ньому вам вирішать питання швидше.

Якось я відкрив одного разу депозит універсальний, поповнював його без проблем, але коли дійшла справа до зняття, то в банку сказали, що через те, що я ФОП, вони депозити синхронізують з податковою і чекають якоїсь відповіді від них (не можу зрозуміти до чого депозит фіз. особи до ФОП) і те, що він зараз заблокований, відповідно, я не можу зняти кошти як було заявлено по умовах в необхідний мені момент. Вже буду з цим розбиратися після нового року.

P.S. Найгірший варіант для роботи з платежами які стосуються валюти. Часто-густо було таке, що працівники провтикували опрацювати мою заявку на переведення валюти, так як вони це роблять вручну у бізнес онлайн. Відповідно я отримував свої кошти на 2-4 дні пізніше.
В цілому мій вердикт наступний: не рекомендую для айтішного ФОПа.
2 січня 2020, 16:15
Доброго дня!
На жаль, вказаної Вами інформації недостатньо для надання детальних пояснень щодо причин необхідності подання та підписання документів у відділенні Банку та причин затримки платежів у валюті.
При цьому, зауважуємо, що згідно з вимогами чинного законодавства, при відкритті рахунків фізичною особою, яка також зареєстрована як приватний підприємець, видаткові операції по рахунку мають бути обмеженими поки рахунок не буде прийнятим на облік податковою.
Додатково повідомляємо, що Ви, як преміум клієнт, маєте змогу змінити свого менеджера, якщо не задоволені якістю його обслуговування. Для цього потрібно звернутися до іншого менеджера у відділенні, а бо ж зателефонувати до Інформаційного центру Банку та повідомити, що Вас не влаштовує обслуговування преміум менеджера.
Milkway 28 грудня 2019, 19:50
4149 5001 4125 3438
Это карта Вашего банка по которой работают мошейники. Занимаются якобы сдачей жилья. Предоставляют фото потерянных документов. Предоставили чистый телефонный номер +380962068772. Прошу всех быть внимательным, а Вас по возможности принять меры…
2 січня 2020, 14:24
Доброго дня!
Банки зобов'язані виконувати доручення клієнтів, що містяться в документах на переказ, відповідно до реквізитів, зазначених в цих документах. Переказ вважається завершеним з моменту зарахування суми переказу на рахунок отримувача або її видачі йому в готівковій формі. Всі суперечки, які можуть виникнути з цих питань між учасниками розрахунків, вирішуються ними відповідно до законодавства України. Платники та одержувачі коштів здійснюють контроль за своєчасним проведенням розрахунків та розглядають претензії, що виникли, без участі банку.
З огляду на вищевикладене, у разі припущення шахрайських дій з боку одержувача, рекомендуємо Вам, для врегулювання питання про повернення грошових коштів, звертатися безпосередньо до одержувача здійсненого Вами платежу або в правоохоронні органи в установленому чинним законодавством України порядку.
При цьому, викладена у Вашому зверненні інформація була прийнята до уваги і спрямована до відповідального підрозділу Банку.
Оксана Гаврилюк 28 грудня 2019, 16:25
Маючи кредит в цій фінансовій установі, зіткнулись з шахрайством, коли банк 2 рази стягує платіж по кредиту. І довгий час не повертає один платіж. Колл-центр нічого не знає, ні з ким з’єднувати не хоче. До цього випадка стикнулись ще з одним шахрайством з їх сторони, коли купили $ онлайн, по одному курсу, але курс в момент оформлення заявки змінився, і банк скасував заявку за нижчим курсом. Є скріншоти з їх програми, з курсом по якому заявка створювалась і є скрін, що заявка була в обробці 30 хвилин і потім була скасована. Нікому не радимо цей банк. Крім того що в них постійно то обід, то скорочений день, то менеджер не хоче працювати, вони ще й крадуть ваші гроші, з вашого особового рахунку!!!
2 січня 2020, 16:57
Доброго дня!
Технічно послуга Direct Debit (оплата виставлених рахунків, шляхом автоматичного списання коштів з дебетної карткового рахунку) налаштована таким чином, що спочатку сума резервується (встановлюється незнижуваний залишок) на картковому рахунку, а потім списується з загальної суми залишку без урахування попереднього резервування. Коли рахунок потрапляє в обробку, знімається незнижуваний залишок і сума, яка була заблокована відображається на рахунку протягом дня.
Що стосується валютообміних операцій, маємо повідомити, що платежі оброблюються протягом установленого часу та, на жаль, іноді можуть бути відхилені з різних причин. Відповідальним підрозділом Банку дане питання вирішується. Приносимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння.
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝