ivivanchyshyn 25 серпня 2023, 12:49
Телефонувала на гарячу лінію разів 10, робот дякував за звернення і очікуваного дзвінка протягом хвилини не надходить.
Підтримка Абанку 25 серпня 2023, 14:44
Доброго дня!
Складнощів з дозвоном на лінію служби підтримки, не виявлено.
Для можливості розібратися в описаній ситуації, ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
Faraway12 23 серпня 2023, 21:50
Відділення за адресою: Харків, пр-т Олександрівський, 91
23.08 я звернувся у відділення А-банку у м.Харків за адресою м. Харків, просп. Олександрівський, буд. 91, з метою купити 400 дол, це було близько о 13/00 годині дня, нащо мені касир (юлія) якщо я не помиляюсь, відповіла чи є в мене карта банку, я дав відповідь що не маю картки, нащо касир дав мені відповідь що вони продають валюту тільки для клієнтів банка. Як я розмумію, у відділенні є валюта але Вони відмовляються її продавати людям які не являються клієнтами, наскільки я знаю таких правил не маю, прошу дати мені пояснення чому мені не можуть продати валюту коли інші банки спокійно це можуть зробити не примушуючи мене оформлювати картку банка
кон.телефон 050 672 92 79
Підтримка Абанку 24 серпня 2023, 10:33
Дії Співробітника коректні та відповідають правилам обслуговування клієнтів. На сьогоднішній день продаж іноземної валюти, дійсно, можливий лише для клієнтів Абанку.
Бути клієнтом Абанку — це не обов'язково мати картку, достатньо пройти ідентифікацію, за якою ми будемо розуміти, хто звертається до каси для проведення операції.
Нам щиро шкода, якщо у Вас виникли негативні емоції з даного приводу та ми сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.
Ми намагались з Вами зв'язатися за вказаним номером телефону, але на жаль, виклик було відхилено.
Asilv735 23 серпня 2023, 18:34
Доброго дня! Я офорлювала кредит та розстрочку, з’явилася можливість погасити, я зв’язалася з банком з приводу повернення коштів, вони казали, що моя заборгованість за усіма договорами дорівнювалася 15270, я внесла кошти, потім отримала сповіщення у додатку, що моя розстрочка сплачена, а також отримала sms що мне потрібно терміново сплатити борг. Я зв’язалася знову в Телеграм, вони кажуть, що я маю заборгованість 1380 по розстрочці, та отрєдаткували свое сповіщення про суму 15270, додали туди ще ци 1380. Вони заблокували мені дотик до моего додатку, коли я знову зуміла вийти у додаток, моя картка, по якій була оформлена розстрочка та кредит, видалена, а також заблокована. Вони казали, що моя картка була закрита мной, а потім казали, що строк дії картки закінчився сьогодні. Я сплатила ці 1380, але це шахрайство, ніякого боргу не було ще вчора, але сьогодні… не зв’язуватися з ними ніколи!!!
Підтримка Абанку 23 серпня 2023, 21:14
Доброго дня! Банк надає кожному Клієнту доступ до інформації про заборгованості в онлайн-режимі, для цього Вам потрібно лише мати застосунок АБанк24, де Ви можете завжди можете перевірити актуальну інформацію. Якщо йдеться про погашення кредиту, то перевірити інформацію та отримати реквізити Ви можете у розділі «Кредити», натиснувши на активний кредит. Якщо йдеться про кредитну картку, то для перевірки інформації достатньо натиснути кнопку «Заборгованість» на зображенні картки, там буде також вказана і сума обов'язкового платежу, а натиснувши на зображення самої картки, Ви можете отримати і її реквізити, обравши розділ " Реквізити. Якщо у Вас немає застосунку АБанк24, то Ви можете перевірити інформацію у голосовому меню за номером 7776 при дзвінку з Вашого фінансового номера телефону.
Стосовно повідомлень, Банк немає технічної можливості редагувати відправлену Вам інформацію, навіть якщо було припущено помилку, в такому випадку Ви лише отримаєте додаткове повідомлення від Банку, а стосовно авторизації в АБанк24, відмова може бути тільки у випадку, якщо Ви ввели помилково пін-код від картки на етапі авторизації, робиться це з метою безпеки. Ми детально перевіримо Ваші звернення до нашої Служби підтримки та будемо раді розібратись в ситуації, повідомимо Вас за результатом.
AnnaK007 22 серпня 2023, 16:30
Оформила карту Вигода, щоб взяти розстрочку. Був встановлений ліміт 30 тис., хоча кредитний ліміт був 60 тис. Через місяць ліміт розстрочки був анульований, хоча погасила попередній кредит на 30 тис. протягом місяця. Щодня намагаюся встановити ліміт на розстрочку в додатку А-Банк, але постійно видає помилку і розстрочка не відкривається. Співробітники і гаряча лінія не допомагає у вирішенні моєї проблеми. Незрозуміло як система розглядає ліміт і чому не можу особисто подати заявку у відділенні банку.
Підтримка Абанку 23 серпня 2023, 8:36
Доброго дня! Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом. Ми детально перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки та будемо раді розібратись у ситуації детальніше. Повідомимо Вас за результатом
Олег Атанасов 22 серпня 2023, 15:41
Відділення за адресою: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 57
В АБанке я не первый год, они очень быстро развиваются и качество обслуживание у них тоже на высоком уровне, короче говоря мне все подходит и все нравится. Надеюсь в будущем они будут развиваться и будут еще лучше) и не остановятся на достигнутом!!!
Підтримка Абанку 22 серпня 2023, 15:57
Дякуємо за довіру 🥰
Полезный комментарий
Олег Атанасов 22 серпня 2023, 16:12
И особенно нравится служба поддержки в чатах и по телефону, в любое время выслушают и решат любой вопрос. Отвечают всегда быстро, четко и по делу. Везде бы была такая внимательная и отзывчивая поддержка как в этом банке:)короче круто)👍👍👍!!!
Anreva 22 серпня 2023, 0:28
Швидка відповідь, гарна атмосфера в розмові, рекомендації на майбутнє.
Підтримка Абанку 22 серпня 2023, 10:07
Дякуємо за високу оцінку і відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені роботою наших Співробітників! 🍏😊
Fckpaypal 21 серпня 2023, 17:38
12 серпня мені заблокували картку на якій було 27 тисяч грн, без пояснення причин, того ж дня я написав до підтримки у чат-бота, там сказали очікувати на дзвінок, по регламенту 3! дні. Подзвонили 18 серпня, сказали надати інформацію по кожній транзакції за серпень, надав, сьогодні 21 серпня, ні дзвінків, ні розблокування коштів. Думаю подзвонять ще через 6 днів і скажуть «надайте документи» знову, і будуть постійно щось розглядати. До речі, спеціально спитав у менеджера банку чи є якісь скарги на мою картку — відповідь ні, тому причин блокувати її не було, просто банку так захотілося.
Хочу додати, монобанк проводить фін. моніторінг за 15 хвилин, і на монобанці у мене спокійно лежать більше 100 тис. грн.
Одразу видно рівень та клієнтоорієнтованість цього прости Господи «банку».
На закінчення хочу сказати всім хто розглядає цей «банк», як основний, будьте готові до того що вам заблокують гроші, будуть обіцяти вирішення за «3 дні», а на ділі — місяць або два, а потім заберуть 30% від них та заблокують рахунок. Найгірше що таке коїться під час війни, людей просто кидають на кошти…
Підтримка Абанку 21 серпня 2023, 20:20
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки, через те картка може бути тимчасово обмежена.
Ми бажаємо розібратися в описаній ситуації, більш детально, надайте, будь ласка, відповідь в особистому повідомленні.
Олександр Голубович 20 серпня 2023, 22:16
Як для мене, це чудовий банк, переказ коштів без комісії, є можливість замовити фізичну картку, завжди допоможуть якщо виникнуть питання. Рекомендую користуватись цим банком 🍏
Підтримка Абанку 21 серпня 2023, 8:27
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування. 😉💚
Ростислав Водяний 20 серпня 2023, 19:58
Відділення за адресою: Рівне, вул. Гагаріна, 39
Користуюсь цим банком більше року часу, 9 днів тому мені прийшли кошти з ігрового ресурсу Фавбет (6500 грн), виводив кошти з цього сервісу протягом усього періоду користування, картка була заблокована посеред ночі, після чого я на писав в чат телеграму, щоб дізнатись в чому ж причина блокування, на що мені сказали, що потрібно очікувати на дзвінок і лише по дзвінку можуть сказати причину, точний час дзвінка вони не учтонюють і наголошують, що якщо телефон не підніму потрібно буде знову чекати 3 дні. Паралізують життя таким чином та роботу. Через 3 дні позвонив так званий фахівець сказав що є 3 скарги на картку, назвав ці 3 операції 2 з яких не виявилось взагалі, навіть не перепросив там почав далі видумувти якісь завдання, сказав відправити 40 квитанцій по надходженням усім за серпень — я відправив, сказали знову чекати 3 дні і сидіти постійно не телефоні, передзвонили сказали що їм цього мало, потрібно ще для чогось надіслати окремо документи по транзакції по карті яка не заблокована навіть, я знайшов цю транзакцію, написав відправнику, він мені скинув усі чеки про відправку, квитанцію, написав, що нічого нікуди не подавав, ніяких скарг (він і не міг бо це мій хороший знайомий), я скинув і це, після чого позвонили почали казати щоб скинув з фріваллет (це там де акціями торгують) для чогось діалог, я скинув, висновок перетелефонували сказали, що вже нічого не треба скидати і чекати (точний час не вказали)
Підсумок: сьогодні десятий день як в мене заблоковані 7000 гривень на картці, як вони паралізували мені життя та взяли мене в заручники свого банку, тероризуючи цими очікуваннями на дзвінок. Якщо не хочете, щоб у вас блокували кошти «на свій розсуд «у них є такий пункт в правилах не зв’язуйтесь з цим мародерським банком, який у період повномасштабного вторгнення краде по 30% з балансу не зрозуміло за що, аргументуючи, що є такий пункт у документах, але коли я відкривав картку на відділенні менеджер дістала 20 листків бумага і просто показувала де ставити підпис кажучи що це формальність проста. Не зв’язуйтесь з шахрайським банком.
Підтримка Абанку 21 серпня 2023, 8:16
Доброго дня! У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта. Взяли Ваше питання на контроль та передали Спеціалістам на пришвидшення вирішення. За результатом обов'язково Вас повідомлять особисто, зробимо все можливе для скорішого вирішення.
rsminer 20 серпня 2023, 18:02
08.05 Був переказ за кунакод. 270 грн. Гроші надійшли. Було повідомлення. Я як добропорядна людина віддав код. Та поки тиснув кнопку «відправити» гроші повернулись відправнику. Покупець як розумна людина схопив код і гроші та видалив акаунт. Підтримка банку 2 тижні складала байки спочатку про складнощі р2р переказів. Потім про збій в приваті, потім про загальносвітовий колапс в банківській системі. Мораль байки така: покупець висолупивши язика втік, приват не каже де його шукати бо винен а-банк який скасував платіж, а-банку прикро що так сталося. Дякую Боже що це було 270 грн, а не 270 000. Бо а-банк не несе відповідальності за безпеку заощаджень на ваших рахунках. Це ще не все. Далі буде
Підтримка Абанку 20 серпня 2023, 19:19
Нам дуже прикро, що дана ситуація викликала незручності. Ваше питання на контролі, за рішенням Вас повідомимо.
Vladimir26K 19 серпня 2023, 21:31
На початку місяця обрав категорію кешбеку КІНО,
У ній вказано, що туди входять (Послуги та товари кінотеатрів,
оренда I купівля товарів B спеціалізованих магазинах)
Так, що сервіс онлайн кінотеатр MEGOGO, туди не входить?
Не зважаючи на те, що декілька місяців тому кешбек за мегого нараховували
Так, що змінилось?
Я не скупий на гроші, просто відчуваю, що мене обманули
Підтримка каже про коди операцій, але в додатку вказано, що сплата за MEGOGO!!! Кіно, не послуги Google…
Дуже прикро здивований
Підтримка Абанку 20 серпня 2023, 11:13
Кешбек — це бонуси, що нараховуються клієнту за операції по його картці. Операції поділяються на категорії, які визначаються по МСС ( код категорії продавця). Ці коди присвоюються торгівельній точці її банком-еквайєром.
В деяких випадках МСС код не входить до переліку запропонованих, тоді кешбек автоматично не нараховується. Якщо у Банка є розуміння, що дана операція відноситься до обраної категорії кешбек нараховують по зверненню до служби підтримки.
Ми вже перевірили Ваші звернення до служби підтримки та передали на опрацювання.
Дякуємо за прийнятий дзвінок. Кешбек за дану операцію нараховано. Сподіваємось дана ситуація не вплине на подальшу співпрацю з Вами.
Полезный комментарий
Vladimir26K 20 серпня 2023, 11:05
Дякую банку за швидке вирішення проблеми, кешбек нарахували.
new4569 19 серпня 2023, 8:52
После того, как мне за продажу кода пополнения биржи Куна перечислили деньги, обнаружил, что карта заблокирована.
Спросил в поддержке в чем причина, они процитировали несколько пунктов из договора, ничего не объясняющие.
Возможности разблокировать мои средства никакой не предоставили, сказали ждать звонка из банка
Підтримка Абанку 19 серпня 2023, 11:00
Доброго дня! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Поки проводиться перевірка, картка може бути тимчасово обмежена. Взяли Ваше питання на контроль та передали Спеціалістам на пришвидшення вирішення. За результатом обовязково Вас повідомлять особисто, зробимо все можливе для скорішого вирішення.
Oleksandr Porovai 18 серпня 2023, 21:37
Дуже дивний банк. На початку серпня відкрив картку Вигода з Епіцентром. Отримав ліміт розстрочки на товари 100 тис. По мірі користування оформив розсрочку 17 тис, та планував оформляти розстрочки далі (добре ліміт дозволяє…) Але ні! У банка інші погляди на такі дії. Тому сьогодні зранку ліміт на всі розстрочки, оплати частинами, кредит готівкою — «НУЛЬ»! Банк порадив активніше користуватися їх картками щоб не втратити довіру (напевно 25 тис витрат за 17 днів серпня активність недостатня). Тому хотілось би зрозуміти, чому?
Підтримка Абанку 19 серпня 2023, 9:57
Доброго дня! Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом. Точне рішення приймається тільки за фактом подання заявки на кредитування. Ми детально перевіримо інформацію по Вашому питанню та повідомимо за результатом.
crashbandicoot 18 серпня 2023, 13:58
Як клієнт, я задоволена роботою банку А-банк, у моєму місті раніше працювала (не знаю як зараз) дуже гарний співробітник банку, начальник відділення, завжди надавала допомогу у вирішенні банківських питань, чемна та гарний спеціаліст. Ще подобається застосунок А24, я кому є багато функцій та продуктів банку, зручний, проблем у роботі не наблюдала. Вже не перший раз користуюсь продуктами банку, такими як розстрочка, наприклад, дуже подобається Плати частинами під нульовий майже відсоток. Роботою операторів задоволена, в усіх випадках (або майже в усіх) завжди надавали потрібну інформацію швидко та у повному обсязі. Через роботу операторів сама захотіла працювати в А-банку, але, на жаль, не склалося, можливо спробую пізніше (якщо візьмуть 😁).
Підтримка Абанку 18 серпня 2023, 15:07
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування.
Будемо раді бачити Вас у нашій команді 😉🍏
Володимир Нотченко 18 серпня 2023, 0:16
Продав наприкінці липня крипту через біржу на 11тис гривень, і до цього і після також продавав і все було добре. Отримав переказ на мою картку, передав людині крипту на біржі і забув. Через два тижні блок картки, в чаті запросили документи звідки гроші, я поскидав оператору скриншоти с біржі, які підтверджують що я не шахрай, а дійсно продав монетки. І вже тиждень чекаю, оператори кожного дня кажуть що треба ще чекати, та скільки можна, ви залишили мене без грошей. Якщо до кінця тижня мій рахунок не буде розблоковано я буду звертатися до органів влади
Підтримка Абанку 18 серпня 2023, 10:42
Доброго дня! У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта. Наші Спеціалісти зв'язувались з Вами сьогодні та повідомили про стан розгляду питання. Зробимо все можливе для скорішого вирішення Вашого питання.
gensus 17 серпня 2023, 21:38
Второй день банк помогает быстро решить возникшую ситуацию, спасибо быстро и удобно!
Підтримка Абанку 18 серпня 2023, 9:31
Завжди раді Вам допомогти. 😉🍏
Hanna888 17 серпня 2023, 12:12
16.03.23г. Представиль от А-банка приехал по адресу регистрации, начал рассказывать моему папе что они за меня кредиты будут платить и что он прийдёт с амбалами и посмотрим как они запают. Папа хотел закрыть дверь, на что коллектор, начал дверь тянуть на себя и оторвал дверную ручку в бронедвери. Зачем дотрагиватся до дверей и ломать её? Это способ вымогательства или общения? В результате звонок в полицию, заява в НБУ и МинФин.
Что за рекетирство в момент, когда женщины с детьми в статусе беженца.
Підтримка Абанку 17 серпня 2023, 15:37
Добрий день! У разі виникнення простроченої заборгованості, Банк лише телефонує клієнтам з метою вирішення питання щодо заборгованості та пошуку шляхів вирішення ситуації з простроченим боргом. Просимо надати відповідь в особистому повідомленні щодо Ваших даних для перевірки описаної ситуації.
Мінфін
Відповідь адміністратора
24 серпня 2023, 10:33
Відгук не зарахований (на 24.08.2023).
gensus 16 серпня 2023, 19:51
Грамотні та професійні рабітникі! Швидкий та зручний сервіс! Це, А банк! Гарний професійний менеджер здатен підняти рахунок банку, та допомогти людині! Це теж про, А банк!
Підтримка Абанку 16 серпня 2023, 20:08
Добрий день! Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування. 😉💚
Мінфін
Відповідь адміністратора
24 серпня 2023, 10:33
Відгук не зарахований (на 24.08.2023).
Alisa37 16 серпня 2023, 19:41
Відділення за адресою: Одеса, вул. Академiка Корольова, 79
Была проблема в возврате средств через пром.юа.Обратились в банк, сотрудники помогли связаться со службой поддержки банка, оформили заявку! Быстро решили вопрос, деньги вернулись на карту, перезвонили, всё уточнили и объяснили)Хороший банк и сотрудники!!!
Підтримка Абанку 16 серпня 2023, 20:05
Добрий день! Вдячні за високу оцінку нашої роботи!🍏😊
kingcity 16 серпня 2023, 19:33
Відділення за адресою: Львів, пр-т Червоної Калини, 59
Хочу вчергове подякувати банку за порядність та професіоналізм.У липні я оформив віртуальну картку «АТБ», але не мав нагоди нею скористатись.Тиждень тому мені прийшло у моб. додаток банку повідомлення з пропозицією зробити першу покупку карткою в АТБ на суму від 100 грн. і отримати за це 50 грн. кешбеку. І 12.08 я зробив таку покупку.Але кешбек мені так і не нарахувався. Я декілька днів почекав — нічого не змінилось.Сьогодні звернувся з цим питанням у службу підтримки.Консультант вислухав мене, висловив припущення що кешбек не нарахувався бо картка була відкрита до початку акції, але після мого нагадування, що мені приходило повідомлення з пропозицією кешбеку, запропонував оформити звернення у тех.відділ і прикласти до нього скрін повідомлення, що і було зроблено.І дійсно — через 2−3 год. кешбек уже було нараховано.Отже, банк дотримав слова — не дивлячись на тех.неув`язки, умови акції було виконано. Взагалі працює служба підтримки А-банку дуже добре, чітко, оперативно і головне — дієво. Спілкуються завжди дуже ввічливо, звертаються по-імені та по-батькові (що, на жаль, є рідкістю у наш час), відчувається повага до клієнта.І у той же час — все конкретно і по суті, без зайвої словесної «лободи».Окрема подяка консультанту Дмитру, з яким я спілкувався щодо описаної проблеми.
Також, користуючись нагодою, хочу подякувати банку за те, що знаходить можливість підтримувати клієнтів, не дивлячись на важкі часи — цього року мені двічі піднімали кредитний ліміт і ліміт на розстрочки. Успіху банку і подяка його працівникам!
Підтримка Абанку 16 серпня 2023, 19:49
Дякуємо, що знайшли час поділитись Вашими враженнями! Раді, що змогли допомогти у вирішенні Вашого питання!🍏😊

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку