Артем Тараненко 13 червня 2024, 22:23
Є кліентом банку з vip підтримкою яка є платною якщо обіг коштів на карці до 20 000 грн, взяли заблокували рахунок і почали питати звідки кошти, я надав пояснення банку з скринами, вони банку не підійшли і написали що вони розривають зі мною договорів і залишок коштів повернуть на рахунок що вкажу. Написали що регламент відпрацювання до 3 днів, вже пройшло більше 2 тижнів і підтримка каже на жаль точний термін вказати можливість відсутня. По телефону підтримка сказала що вони не знають чи доведеться мені сплачувати 300 грн за новий місяць обслуговування картки чи ні, хоча я не маю можливості її використовувати.
Підтримка Абанку 14 червня 2024, 8:53

Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.

За результатом перевірки, Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.

Ми завжди відповідально ставимось до питання регламентів та робимо все можливе для їх виконання. В деяких випадках, на жаль, може виникати черга та це призводить до збільшення строку переказу залишків коштів відповідно наданим реквізитам.

Ми взяли Ваше питання на контроль та вже передали його на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. Просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
Makarova1000 13 червня 2024, 16:34
Я клієн А-Банку вже довгий час. І сьогодні довелося звернутись за допомогою до служби підтримки. При оформленні страхового полісу не підтягувалась карта для сплати. Питання вирішив Назар. Швидко, професійно, точно. Бездоганні. Як завжди.
Підтримка Абанку 13 червня 2024, 16:42
Нам дуже приємно, що на Вас справило таке гарне враження майстерність наших Спеціалістів. Завжди раді допомогти 🤗💚
1496al 13 червня 2024, 15:34
Моя співпраця з Акцент-Банком триває вже багато років. Жодних нарікань не маю. Завжди якісне обслуговування. Всім раджу звертатися до відділень А.Банку.
Підтримка Абанку 13 червня 2024, 16:03
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашого Співробітника. До нових зустрічей в відділенні Банку 🍏😊
talja 12 червня 2024, 21:23
Замість відкриття депозиту на 1 місяць натиснула відкрити на 12 місяців в додатку. Працівники пішли назустріч і скасували операцію.
Підтримка Абанку 13 червня 2024, 9:25
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашого Співробітника. Завжди раді допомогти Вам! 🍏😊
Natali8707 12 червня 2024, 16:08
Потрапила до рук шахраїв, відправила людині 10000 гривень на картку А-банку але послугу не отримала.Написала до А-банку про цю ситуацію.Одразу отримала відповідь і підтримку, а через деякий час мені А-банк повернув гроші.Дуже дякую за такий ваш сервіс ❤️
Підтримка Абанку 12 червня 2024, 16:14
Дякуємо за високу оцінку та відгук, завжди раді допомогти🍏😊
Віталій Кудельський 11 червня 2024, 22:28
Інтерфейс додатку простий та доступний у використанні. Онлайн підтримка 24/7, відповідає швидко та допомагає вирішити питання щодо обслуговування по рахункам. Рекомендую Абанк як надійний банк
Підтримка Абанку 12 червня 2024, 8:38
Раді, що Ви з нами🤗
Светлана Христосенко 11 червня 2024, 18:36
Имеем Интернет-магазин товаров военного назначения. Работаем со многими бригадами которые непосредственно выполняют боевые задачи «на нуле».

Приходит очередной заказ с Интернет-магазина, ну и покупатель самостоятельно оплачивает товар по реквизитам IBAN. Приходят на счёт деньги, через 10 секунд прилетает сообщение о блокировке карты. Пока разбираемся с ситуацией, заказ оплачивают ребята, которым тепловизор нужен был НА ВЧЕРА. А-Банк абсолютно без проблем принимает платеж (в сумме 22к, на секундочку) на уже заблокированный им расчётный счёт.

Отправляют в поддержку.
Поддержка навязывает видеозвонок в Вайбере или телеграме. Отказываюсь, принципиально — ибо категорически против, чтобы меня фиксировали непонятно чем непонятно кто через непонятный мессенджер.

Никаких чётких формулировок о причинах блока нету. «Банк проводит проверку оборотов, ждите» — это весь ответ.

Ладно бы, была бы обычная карта физ.лица.
А тут счёт ФОП. КАЖДЫЙ платёж, который заходил на него — с назначением где описано от кого и за что мы получили деньги.

Ситуация в оконцовке: банк блокирует средства военных, которые мы должны были потратить на закупку для них тепловизоров, от которых зависит жизнь ребят. Тепловизоры мы, соответственно, закупить не можем так как ВСЕ оборотные средства у нас хранились в этом недобанке.

Сроки решения проблем тоже не озвучивают.
Пока они будут «проверять обороты» покупатели не смогут получить свой товар, и им будет пофиг кто и что у нас заблокировал. Кроме этого, они будут звонить в тот же А-Банк и оставлять жалобы на эти самые честные платежи, которые должны были уйти на закупку.

Таким образом, в военное время А-Банк:
• Ставит под угрозу жизни военных, которые оставались без жизненно необходимых их тепловизоров
• Убивает репутацию бизнеса, который у них обслуживается, в глазах клиентов этого бизнеса
• Провоцирует искусственный рост жалоб на счёт, дабы было как можно больше поводов под любым соусом не возвращать средства.

Лично я это вижу либо как работу на агрессора (особенно это прояется в том, что каждому оператору мы сообщали, что мы продаём товары военного назначения и продаём их непосредственно боевым подразделениям на «нуле); как убийство мелкого бизнеса на корню, с очень долгим и сложным периодом реабилитации репутации и честного имени бизнеса; как искусственную провокацию для возникновения предпосылок чтобы закрыть счёт с комиссией 30% (предварительно попользовавшись его балансом некоторое время совершенно бесплатно — получается, очень выгодные для банка кратковременные депозиты, за которые клиентам платить ничего не надо).

Абсолютно всем предпринимателям я как человек который не первый год имеет дело с бизнесом я КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ СОТРУДНИЧЕСТВО С ЭТИМ БАНКОМ.

БУДЬТЕ ГОТОВЫ К ТОМУ, ЧТО ПРИ ПОСТУПЛЕНИИ КАКОЙ-ТО БОЛЕЕ МЕНЕЕ АДЕКВАТНОЙ СУММЫ НА ВАШ СЧЁТ ФОП БАНК МГНОВЕННО ЗАБЛОКИРУЕТ ЕГО БЕЗ ОБЪЯВЛЕНИЯ ПРИЧИН И БУДЕТ МУРЫЖИТЬ ВАС ВСЯКОЙ ЕРУНДОЙ, А ПО ФАКТУ ТЯНУТЬ ВРЕМЯ. У вас очень сильно пострадает репутация, у вас будут проблемы с клиентами — но банку на всё это абсолютно плевать.

ИМЕННО ТАКИМИ ДЕЙСТВИЯМИ, ВИДИМО, ОНИ КОМПЕНСИРУЮТ ПОЛНОСТЬЮ БЕСПЛАТНОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ СЧЁТА ФОП (ЧЕМ И ЗАМАНИВАЮТ БИЗНЕСМЕНОВ, В ТОМ ЧИСЛЕ И МЕНЯ).

Не повторяйте моих ошибок! Обходите этот недобанк стороной! Лучше открыть счёт ФОП в другом банке и платить 100 грн/мес, чем бесплатно в один момент просто потерять всё.
Підтримка Абанку 11 червня 2024, 19:40

На жаль, нам не вдалось раніше з Вами зв'язатись для уточнення деталей та вирішення Вашого питання через активовану функцію заборони вхідних дзвінків. Тому як альтернативний канал зв'язку Вам було запропоновано прийняти відео дзвінок через Viber/Telegram. Ми взяли Ваше питання на контроль, очікуйте дзвінка від Спеціалістів, на зазначений Вами канал зв'язку для детального роз'яснення щодо Вашого питання.
IrynaBarasevych 11 червня 2024, 16:16
Хочу розказати вам дуже не приємну ситуацію яка в мене сталася з А-Банком ,(найгіршим банком)
15.04.24 я побачила, що моя карта заблокована, зразу написала в підтримку щоб дізнатися в чому причина блокування, співробітниця банку Ольга повідомила мені, що на мій рахунок надійшла скарга від 12.04.24 на суму 16082 грн, я уточнила, що мені потрібно зробити для розблокування рахунку, п.Ольга написала мені, що потрібно надати пояснення за, що я отримала цю суму на свій рахунок, я зразу надала пояснення, що здійснювала продаж власних збережень в криптовалюті на біржі Binance і отримала за це кошти на карту, також надала всі підтверджуючі документи та Скріни які мені сказали надати для розблокування рахунку і сказали очікувати 3 робочі дні і зімною зв’яжеться служба підтримки і все розкаже, служба підтрими зв’язалася зімною не через 3 дні а через 7 днів, і нахабно в розмові сказав мені, що вам ніякі докази не допоможуть і я їм поясню, що з мого боку все легально, та всі дії по рахунку я можу підтвердити, а співробітник банку тільки про одне каже поверніть кошти особі яка подала скаргу, і після того я замовила ще один дзвінок від підтримки банку і в нашій розмові, я так зрозуміла що мене хочуть залякати і сказали, або ви повертаєте кошти та ми ще беремо 30% від залишку або вами займуться правоохоронні органи, я кажу добре я згідна щоб правоохоронні органи розглядали дану ситуацію і після цього зразу кинули слухавку. Потім я написала в чат підтримки, і підтримка мені відповідає те саме, поверніть кошти але чому я маю їх повертати якщо всі мої дії легальні та це дійсно мої кошти які було підтверджені. Тепер підтримка повідомляє мене, що очікуємо відповіді від заявника про Єдрпо, або ви зв’язуйтесь з заявником або давайте повертайте суму скарги та наших 30% від залишку і ми розриваємо з вами угоду. але проблема в тому, що з заявником в мене намає ніякого зв’язку і А-Банку всеодно на те, що я надала всі докази які вони хотіли для розблокуванням мого рахунку, а вони просто хочуть мене обманути на мої кошти, я не розумію такої поганої робити банку, якщо є всі докази того, що кошти прийшли на рахунок легально, ви просто спеціально мучите людей щоб отримати свої нещасні 30% процентів.
Це найгірший банк який може бути
Підтримка Абанку 11 червня 2024, 18:04

Вами було підписано Анкету-заяву про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг.
Відповідно до пункту 3.3.25.1:
Опрацювання скарги (при наявності) — Банк зупиняє видаткові операції за рахунком Клієнта у випадку наявності інформації, що свідчить про можливість шахрайських дій, щодо заволодіння/спроби заволодіння грошовими коштами Клієнта. Такою інформацією може бути лист або заявка на ГЛШ Клієнта іншого Банку/Клієнта Банку про вчинення шахрайських дій та/або реєстрація в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань справи про
шахрайські дії відносно Клієнта. Зупинення операцій відбувається в день отримання Банком такої інформації шляхом блокування картки при наявності доступного залишку строком до 180 днів.

Наданих Вами даних недостатньо для вирішення питання. Наші Співробітники вже зв'язувались з Вами та надали рекомендації для вирішення Вашого питання. На жаль, від Вас було отримано відмову.
Hrstina 11 червня 2024, 15:09
Я давно працюю з цім банком, дуже зручно оформлювати оплату частинами та інше, та користуватися банківськими послугами, швидко вирішують питання, коли телефонувала на гарячу лінію дуже привітливі та все гарно пояснюють.
Підтримка Абанку 11 червня 2024, 15:59
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування💚
Татьяна Куриченко 11 червня 2024, 13:58
Здравствуйте, хочу поблагодарить работников Абанк24 за быстрое решение моих вопросов, приятное общение, высокое обслуживание, компетентные сотрудники и спасибо за их терпение.
Підтримка Абанку 11 червня 2024, 14:08
Завжди раді допомогти 🤗💚
cosinus 11 червня 2024, 2:06
Была сделка на криптобирже, получил по ордеру 5025 гривен, хотел их вывести сразу, так как деньги нужны были срочно. И тут спустя 30 секунд после получения прилетает «ваша карта заблокована». Оператор глаголит что нужно ждать до 3 дней. Хотя до этого, неделю назад мне карту уже блокировали, я предоставил все документы и спустя 2 дня сняли бан, но тогда на карте было 0. Сейчас же банк удерживает мои личные средства незаконно, которые мне нужны в срочном порядке. Мошенники
Підтримка Абанку 11 червня 2024, 10:08

При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в Абанку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку.
У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта.

Сьогодні ми зв'язалися з Вами та погодили рішення питання, на разі питання знаходиться на контролі, за результатом ми повідомимо Вас.
Kristina218 10 червня 2024, 20:44
Мала проблему. Втрачена карточка треба було тільки змінити номер. Відразу написала про допомогу і за лічені хвилини її дістала. Ви супер. Ніколи не пожалію шо вибрала імено А- Банк!
Підтримка Абанку 11 червня 2024, 10:06
Ми завжди тут, щоб допомогти💚
Мари Кравец 10 червня 2024, 19:11
У суботу 08.06 подала заявку стосовно шахрайства (потерпіла), мої рахунки та карти заблокували, потрібно було терміново зробити переказ з карти на карту. І дякуючи оператору Ігору, що почув мою проблему і не просто послухав і сказав очікувати, а посприяв швидкому вирішенню проблеми і мої рахунки нарешті розблоковані, більш того змогла зробити переказ Р2Р🙏🏻
Висловлюю найбільшу подяку саме оператору Ігору — дійсно висококваліфікований спеціаліст своєї справи, що допоміг дуже швидко вирішити мою проблему та приклав безліч зусиль.
Я задоволена на всі 100000…%😊
P. S. Ще раз вдячна, Ігоре)😇
Підтримка Абанку 10 червня 2024, 20:16
sanich7 10 червня 2024, 12:41
Став жертвою шахрайства на ОЛХ. Звернувся з скаргою до банку. Повернули повну суму переказу. Дякую за оперативну допомогу.
Підтримка Абанку 10 червня 2024, 13:18
MiraFert 10 червня 2024, 11:15
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 17-Б
Хочу подякувати за роботу касиру відділення пані Наталії Ландяк за привітність, компетентність і швидкість обслуговування. Також менеджеру пані Наталії Вець за професіоналізм, чіткі та зрозумілі пояснення умов співпраці і розуміння потреб клієнта.
Підтримка Абанку 10 червня 2024, 11:52
Нам дуже приємно, що на Вас справило таке гарне враження майстерність наших Спеціалістів. До нових зустрічей у відділеннях Абанк 🤗🍏
Ніна Москвіна 9 червня 2024, 22:34
Майже за кожну покупку блокують рахунок, та бажають відеоверифікацію. Жоден банк такого не робить, ніде таких проблем не було.
Підтримка Абанку 10 червня 2024, 11:41

Розуміємо що додаткове підтвердження операції може спричинити деякі незручності. Ми завжди намагаємось зробити наш сервіс максимально камфорним та зручним для користування. У цьому випадку додаткове підтвердження створено лише для того, щоб зберегти Ваші кошти в безпеці, якщо Ваша картка або Ваш фінансовий номер телефону будуть втрачені (вкрадені). При дзвінку наш Співробітник переконається, що номер знаходиться у Вас та кошти використовує власник. У разі виявлення шахрайських дій у нас буде можливість зберегти суму на карті та не допустити шахрайства.

Будемо раді допомогти, якщо надасте відповідь в особисті повідомлення.
Юрій Сукач 9 червня 2024, 19:58
Заблокували рахунок по причині «Банк проводить перевірку оборотів за Вашими картками. Можете підказати як наш спеціаліст може зв’язатись з Вами? Або дзвінок на фін. номер, або у вайбер\телеграм» На рахунку залишилось 45531грн які не можна вивести! Сьогодні вихідний, кошти потрібні, чому я маю чекати стільки часу?
Звертаюсь до співробітників банку!!! РОЗБЛОКУЙТЕ МЕНІ МОЮ КАРТКУ

Також знімав 15 тисяч два місяці тому, які застрягли в банкоматі, сказали чекати максимум до 8 червня, так і не повертають ці кошти!!!

В суммі на картці заблоковано більше 60тисяч гривень!

Без причини заблокували мені картку та самі не знають за що! Звертаюсь до співробітників банку щоб РОЗБЛОКУВАЛИ МЕНІ КАРТКУ!!!
Підтримка Абанку 9 червня 2024, 20:28

Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Детальна інформація щодо порядку розгляду зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Кожна ситуація індивідуальна, безпідставне блокування неможливе. У випадку блокування, наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування є питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації.

Наші Спеціалісти зв'язались з Вами та надали перелік необхідних для вирішення питання документів. Очікуємо від Вас підтверджуючи документи. За результатом перевірки з Вами зв'яжуться.

По ситуації зі зняттям готівки, питання щодо оскарження знаходиться в роботі. Зі сторони Банку передано запит до платіжної системи. Регламент обробки диспуту від моменту Вашого звернення до відшкодування (або відмови від відшкодування) суми на картку – до 55 днів (в окремих випадках термін може бути збільшений). За результатом вирішення цього питання Вас окремо повідомлять профільні Співробітники.
Root17 9 червня 2024, 17:39
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 39
Вже подавав заявку в тому місяці на вивід коштів очікув 1 місяця після того як написав перший раз на Мінфін бистро відповіли сказали закрити ФОП подав написав заяву на закриття обіцяли вивести протягом одного робочого дня чекаю й досі обґрунтованої відповіді чому не виводять кошти не дають напевно просто
Підтримка Абанку 9 червня 2024, 20:23
Добрий день! Ми завжди відповідально ставимось до питання регламентів та робимо все можливе для їх виконання. Будемо раді детально розібратись у Вашій ситуації. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні.
Юлія Невстакай 8 червня 2024, 20:55
В то время когда все банки мне отказывали в рассрочке, А-банк дал мне шанс доказать что у людей бывают разные ситуации в жизни и чёрный список это не приговор! И я очень благодарна сотрудникам и руководству этого банка что они поверили в меня.
Підтримка Абанку 9 червня 2024, 9:54
Дякуємо Вам за відгук, ми дуже раді, що Ви з нами. Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Хочу выразить благодарность, Лещенко Максиму Валерьевичу, начальнику отделения, А банка г. Кривого Рога, который в любое время суток оказывает высококвалифицированные консультации, расчет и подбор депозитных вкладов, клиентоорентированность, а также лёгкость в общении на понятном языке.Приятно быть вашим клиентом, карьерных успехов, Максим Валерьевич! С благодарностью…
Підтримка Абанку 8 червня 2024, 16:54
Дякуємо за високу оцінку та відгук!

Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Спеціалістів🍏😊

Курс валют в Абанку