Платіжна система MoneyGram розпочинає виплати від Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) для українців, що постраждали від війни. Можна отримати 2200 грн на особу протягом 3 місяців.
Стало відомо, як отримати міжнародну допомогу через MoneyGram на картку Приватбанку
![Приватбанк, фінансова допомога, соціальні виплати](/img/2022/87888402/cebd2d619dfbf0cbe0cf7d13b661078c.jpeg?1656402705)
Як подати заявку на допомогу
Залишити заявку для отримання допомоги можна на платформі єДопомога. Потрібно заповнити персональні дані та IBAN-номер рахунку Приватбанку. Його можна знайти у Приват24, натиснувши на картку і обравши «Реквізити картки».
«Коли переказ надійде, ви отримаєте смс-повідомлення з контрольним номером переказу MoneyGram. Кошти можна отримати в Приват24, терміналі самообслуговування, банкоматі, у відділенні або за номером 3700», — розповідають у пресслужбі банку.
Там зазначають, якщо у вас немає картки Приватбанку в гривні, відкрити діджитал-картку для отримання переказу MoneyGram на неї можна у Приват24 за декілька хвилин.
- За більш детальною інформацією звертайтеся на гарячу лінію платіжної системи MoneyGram: 0 800 503 273.
- Детальніше про виплату Приватбанком допомоги від міжнародних організацій читайте за посиланням.
Читайте також: PayРal продовжує безкомісійний період для українців до вересня 2022 року
Як писав «Мінфін», Польща з 1 липня припинить виплати допомоги для українських біженців.
Допомога в розмірі 40 злотих (близько 320 грн) на день на харчування та проживання виплачувалася з початку російського вторгнення в Україну.
Коментарі - 6
Якщо так то до чого тут взагалі Приватбанк? Він не єдине місце де можна отримати перекази. До того ж судячи з цієї фрази номер рахунку який ви чомусь звете незрозумілим словом IBAN не потрібен так як допомога на нього не зараховується, а її треба отримувати як будь який інший переказ у системи MoneyGram тобто за номером переказу.
Тож клієнтам Приватбанку (як і будь якого іншого українського банку) не треба отримувати переказ MoneyGram. А тим в кого немає ніякого рахунку як раз і треба будет отримати переказ, але зробити це можна багато де, а не тільки у Приватбанку який тут скрито рекламає Мінфін не сплачуючи при цьому жодних податків з реклами.
Які кошти підуть в бюджет? Ті що журналіст або редактор Мінфіна отримав від Приватбанку? Не думаю.
допомога лише внутрішньо переміщеним особам?
Не знаю бо на сайті це не описано. У переліку є пенсіонери, інваліди, одинокі та багатодітні батьки, малозабеспечені. Але в будь якому випадку людина що претендує на допомогу повинна мати цей статус: я поставив «галку» напроти ВПО, але не я не зареєстрований як ВПО тож система видала мені повідомлення що оскільки я не зареєстрований то не можу отримати цю допомогу.
Хто може отримати грошову допомогу?
Внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.
Я спробував ще раз пройти цей квест і побачив наприкінці повідомлення що моя заявка прийнята. Зрозуміло що це ще не фінал і заявку можуть відхилити.